90210 (sezon 4)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
90210
(seria czwarta)

90210
Gatunek serialu Serial młodzieżowy
Kraj produkcji  Stany Zjednoczone
Oryginalny język angielski
Liczba odcinków 24
Lista odcinków
Produkcja
Czas trwania odcinka 40-50 minut
Emisja
Stacja telewizyjna Stany Zjednoczone CW
Polska FoxLife
Kraj oryginalnej emisji  Stany Zjednoczone
Lata emisji 2011 - 2012
Pierwsza emisja Stany Zjednoczone 13 września 2011
Chronologia
Poprzednik 90210 (sezon 3)
Kontynuacja 90210 (sezon 5)

Czwarta seria serialu telewizyjnego dla młodzieży 90210 emitowana od 13 września 2011 do 15 maja 2012 przez amerykańską stacje telewizyjną The CW. Seria zawiera 24 odcinki. W głównych rolach występują Shenae Grimes, Tristan Wilds, AnnaLynne McCord, Ryan Eggold, Jessica Stroup, Michael Steger, Jessica Lowndes Lori Loughlin i Matt Lanter.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: Lista odcinków serialu 90210.
  • 1. Up in smoke

Okazuje się, że Naomi nie jest w ciąży i rozstaje się z Maxem. Z kutra rybackiego wraca Liam, który nie odzywał się do Annie przez całe lato, a teraz oświadcza się jej twierdząc, że chce spędzić z nią resztę życia. Raj zmaga się z chorobą. Tedy wciąż nie ujawnił się ojcu. Naomi chce być znaną na przyszłej uczelni, dlatego szuka domu, który uczyni, że jej impreza będzie wielka i niezapomniana. Rodzice Navida wyprowadzają się do Szwajcarii, a on postanawia zamieszkać z Silver. Niestety para musi zająć się siostrą chłopaka, która sprawia małe kłopoty. Niespodziewanie w domu Silver zjawia się Adrianna, która przyjeżdża z Afryki. Dixon zjawia się na imprezie Naomi z nowym współlokatorem - Austinem, Liam ponownie się oświadcza, Ad znów próbuje przeprosić Silver a Naomi zostaje aresztowana. Liam po pijaku kupuje bar na plaży za pieniądze, które zarobił na kutrze.

  • 2. Rush Hour

Liam zatrzymuje bar, w czasie sprzątania w barze pojawia się tajemnicza Jane. Po imprezie u Naomi zakazano imprez na CU, przez co Naomi nie jest zbyt lubiana. Wraz z Annie postanawiają się dostać do najlepszego bractwa. Znika Leila, siostra Navida, która została porwana, Silver jest zmuszona do poproszenia Ad o pomoc. Dixon przygotowuje materiał dla producenta muzycznego, który może wyda jego demo. Annie walczy o spadek po Marli, gdy okazuje się, że jej nowy chłopak - Jeremy - jest prawnikiem i wnuczkiem zmarłej kobiety, który zamierza pozwać Annie. Austin zachęca Dixona do brania leków na ADHD, aby ukończył płytę. Leila okazuję się cała i zdrowa, a porwanie - oszustwem, ukartowanym z jej nowym chłopakiem próbującym wyłudzić od Navida 50 tysięcy. Po groźbie, że Leila ucieknie z tatuażystą, Navid zmuszony jest zapłacić mężczyźnie 75 tysięcy, aby zostawił jego siostrę w spokoju. Po serii trudnych zadań, Naomi nie dostaje się do bractwa. Okazuje się, że Holy - przywódczyni - zemściła się na dziewczynie, ponieważ ta kupiła dom do którego bractwo miało się przeprowadzić.

  • 3 Greek Tragedy