Australian Open 2007 (gra podwójna kobiet)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
 Osobny artykuł: Australian Open 2007.

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisistki
1 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
Australia Samantha Stosur
2 Chińska Republika Ludowa Yan Zi
Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
3 Zimbabwe Cara Black
Republika Południowej Afryki Liezel Huber
4 Hiszpania Virginia Ruano Pascual
Argentyna Paola Suárez
5 Rosja Dinara Safina
Słowenia Katarina Srebotnik
6 Słowacja Daniela Hantuchová
Japonia Ai Sugiyama
7 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
8 Francja Nathalie Dechy
Rosja Wiera Zwonariowa
Numer
Tenisistki
9 Stany Zjednoczone Corina Morariu
Australia Rennae Stubbs
10 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
Indie Sania Mirza
11 Francja Marion Bartoli
Izrael Szachar Pe’er
12 Włochy Maria Elena Camerin
Argentyna Gisela Dulko
13 Rosja Jelena Lichowcewa
Rosja Jelena Wiesnina
14 Rosja Jelena Diemientjewa
Włochy Flavia Pennetta
15 Słowacja Janette Husárová
Serbia Jelena Janković
16 Grecja Eleni Daniilidou
Niemcy Jasmin Wöhr

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
6 6  
7  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
3 2  
  1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
4 6 2  
  3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 4 6  
3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 6
  6  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
1 4  
    3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 64 6
     Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
4 7 1
     Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6  
   Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Rosja Galina Woskobojewa
0 0  
   Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6
  2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
3 4  
   Chińska Republika Ludowa Sun Shengnan
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
3 65
  2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 7  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
6 6  
   Republika Południowej Afryki Natalie Grandin
 Francja Camille Pin
1 3     1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
6 7  
   Czechy Gabriela Navrátilová
 Czechy Hana Šromová
3 4      Szwecja Sofia Arvidsson
 Czechy Vladimíra Uhlířová
3 5  
   Szwecja Sofia Arvidsson
 Czechy Vladimíra Uhlířová
6 6       1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
3 6 6  
   Australia Trudi Musgrave
 Australia Christina Wheeler
1 4          Włochy Francesca Schiavone
 Szwajcaria Patty Schnyder
6 2 3  
   Chińska Republika Ludowa Li Na  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 6 6        Chińska Republika Ludowa Li Na  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 4 4
   Włochy Francesca Schiavone
 Szwajcaria Patty Schnyder
4 7 6      Włochy Francesca Schiavone
 Szwajcaria Patty Schnyder
6 6  
13  Rosja Jelena Lichowcewa
  Rosja Jelena Wiesnina
6 62 1       1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
  Australia Samantha Stosur
6 6
12  Włochy Maria Elena Camerin
  Argentyna Gisela Dulko
7 1 7       7  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
3 2
   Stany Zjednoczone Laura Granville
 Stany Zjednoczone Carly Gullickson
5 6 62     12  Włochy Maria Elena Camerin
  Argentyna Gisela Dulko
6 6  
   Australia Daniella Dominikovic
 Australia Sophie Ferguson
4 3      Słowacja Jarmila Gajdošová
 Australia Bryanne Stewart
3 2  
   Słowacja Jarmila Gajdošová
 Australia Bryanne Stewart
6 6       12  Włochy Maria Elena Camerin
  Argentyna Gisela Dulko
6 2 1
   Ukraina Alona Bondarenko
 Ukraina Kateryna Bondarenko
6 6       7  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
3 6 6  
   Czechy Lucie Šafářová
 Tajlandia Tamarine Tanasugarn
4 3        Ukraina Alona Bondarenko
 Ukraina Kateryna Bondarenko
7 3 3
   Estonia Kaia Kanepi
 Izrael Anna Smashnova
5 6 0   7  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
  Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
65 6 6  
7  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
  Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
7 4 6  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 6  
   Rumunia Andreea Ehritt-Vanc
 Rosja Anastazja Rodionowa
4 4     3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
7 6  
   Finlandia Emma Laine
 CzechyNicole Vaidišová
66 2      Stany Zjednoczone Bethanie Mattek
 Stany Zjednoczone Shenay Perry
5 0  
   Stany Zjednoczone Bethanie Mattek
 Stany Zjednoczone Shenay Perry
7 6       3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 6  
   Australia Lauren Breadmore
 Australia Emily Hewson
5 3       16  Grecja Eleni Daniilidou
  Niemcy Jasmin Wöhr
4 3  
   Kolumbia Catalina Castaño
 Stany Zjednoczone Jill Craybas
7 6        Kolumbia Catalina Castaño
 Stany Zjednoczone Jill Craybas
7 1 4
   Chińskie Tajpej Su wei-Hsieh
 Chińska Republika Ludowa Li Ting
6 4 3   16  Grecja Eleni Daniilidou
  Niemcy Jasmin Wöhr
63 6 6  
16  Grecja Eleni Daniilidou
  Niemcy Jasmin Wöhr
3 6 6       3  Zimbabwe Cara Black
  Republika Południowej AfrykiLiezel Huber
6 6
10  Hiszpania Anabel Medina Garrigues
Indie Sania Mirza
6 6       6  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
1 4
   Niemcy Sandra Klösel
 Francja Aravane Rezaï
1 4     10  Hiszpania Anabel Medina Garrigues
Indie Sania Mirza
6 6  
   Ukraina Julia Bejgelzimer
 Hiszpania Lourdes Domínguez Lino
2 1      Rosja Jekatierina Byczkowa
 Niemcy Martina Müller
3 4  
   Rosja Jekatierina Byczkowa
 Niemcy Martina Müller
6 6       10  Hiszpania Anabel Medina Garrigues
Indie Sania Mirza
65 7 2
   Włochy Romina Oprandi
 Niemcy Julia Schruff
3 1       6  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
7 65 6  
   Holandia Michaëlla Krajicek
 Węgry Ágnes Szávay
6 6        Holandia Michaëlla Krajicek
 Węgry Ágnes Szávay
3 2
   Francja Tatiana Golovin
 Australia Alicia Molik
4 1   6  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 6  
6  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 6  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
5  Rosja Dinara Safina
  Słowenia Katarina Srebotnik
6 6  
   Rosja Anna Czakwetadze
 Włochy Mara Santangelo
2 0     5  Rosja Dinara Safina
  Słowenia Katarina Srebotnik
6 7  
   Czechy Iveta Benešová
 Czechy Barbora Záhlavová-Strýcová
2 4      Francja Séverine Brémond
 Francja Amélie Mauresmo
3 63  
   Francja Séverine Brémond
 Francja Amélie Mauresmo
6 6       5  Rosja Dinara Safina
  Słowenia Katarina Srebotnik
7 2 4  
   Ukraina Juliana Fedak
 Ukraina Tetiana Perebyjnis
5 7 3          Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
5 6 6  
   Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
7 5 6        Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
4 7 6
   Włochy Tathiana Garbin
 Włochy Roberta Vinci
6 4 6      Włochy Tathiana Garbin
 Włochy Roberta Vinci
6 65 2  
11  Francja Marion Bartoli
 Izrael Szachar Pe’er
4 6 3          Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6
15  Słowacja Janette Husárová
 Serbia Jelena Janković
5 1          Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Rosja Galina Woskobojewa
0 0
   Szwajcaria Martina Hingis
 Rosja Swietłana Kuzniecowa
7 6        Szwajcaria Martina Hingis
 Rosja Swietłana Kuzniecowa
2 3  
   Czechy Lucie Hradecká
 Czechy Renata Voráčová
4 7 4      Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Maria Kirilenko
6 6  
   Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Maria Kirilenko
6 5 6          Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Maria Kirilenko
65 6 3
   Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Rosja Galina Woskobojewa
6 7          Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Rosja Galina Woskobojewa
7 0 6  
   Wenezuela Milagros Sequera
 Stany Zjednoczone Meilen Tu
3 5        Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Rosja Galina Woskobojewa
6 6
   Francja Émilie Loit
 Australia Nicole Pratt
3 6 7      Francja Émilie Loit
 Australia Nicole Pratt
3 1  
4  Hiszpania Virginia Ruano Pascual
Argentyna Paola Suárez
6 1 5  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
8  Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 7  
   Uzbekistan Warwara Lepczenko
 Rosja Olga Puczkowa
1 5     8  Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
64 6 6  
   Stany Zjednoczone Vania King
 Chorwacja Jelena Kostanić Tošić
6 6      Stany Zjednoczone Vania King
 Chorwacja Jelena Kostanić Tošić
7 4 0  
   Polska Marta Domachowska
 Polska Agnieszka Radwańska
4 2       8  Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
3 3  
   Francja Stéphanie Foretz
 Polska Klaudia Jans
2 4          Chińska Republika Ludowa Sun Shengnan
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
6 6  
   Chińska Republika Ludowa Sun Shengnan
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
6 6        Chińska Republika Ludowa Sun Shengnan
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
2 6 6
   Rosja Jelena Bowina
 Rosja Ałła Kudriawcewa
6 6      Rosja Jelena Bowina
 Rosja Ałła Kudriawcewa
6 1 3  
9  Stany Zjednoczone Corina Morariu
 Australia Rennae Stubbs
3 3          Chińska Republika Ludowa Sun Shengnan
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
3 65
14  Rosja Jelena Diemientjewa
  Włochy Flavia Pennetta
3 6 6       2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 7
   Japonia Akiko Morigami
 Japonia Aiko Nakamura
6 3 4     14  Rosja Jelena Diemientjewa
  Włochy Flavia Pennetta
6 6  
   Austria Sybille Bammer
 Czechy Eva Birnerová
4 6 3      Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Słowacja Martina Suchá
1 0  
   Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Słowacja Martina Suchá
6 3 6       14  Rosja Jelena Diemientjewa
  Włochy Flavia Pennetta
6 1 2
   Australia Casey Dellacqua
 Australia Jessica Moore
6 4 1       2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
4 6 6  
   Rosja Wasilisa Bardina
 Polska Alicja Rosolska
3 6 6        Rosja Wasilisa Bardina
 Polska Alicja Rosolska
1 1
   Australia Monique Adamczak
 Australia Evie Dominikovic
1 0   2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  
2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]

Drabinka na stronie ITF (ang.)