Bankier.pl

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bankier.pl – polski serwis internetowy o tematyce gospodarczej, finansowej i ekonomicznej należący do Grupy Bankier.pl, działający od 2000 roku. Siedziba redakcji znajduje się we Wrocławiu.

Podział tematyczny portalu Bankier.pl :

  • Wiadomości – aktualności o finansach, gospodarce i biznesie
  • Finanse osobiste – sekcja skierowana do osób korzystających z produktów finansowych, obejmuje informacje prawne, porady ekspertów, zestawienia ofert bankowych i narzędzia przydatne w wyborze oferty instytucji finansowej.
  • Inwestowanie – najnowsze informacje z giełdy, notowania, poradniki inwestycyjne, komentarze ekspertów, profile spółek giełdowych, forum dyskusyjne oraz użyteczne narzędzia inwestycyjne.
  • Firma – część portalu skierowana do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, zawierająca informacje, porady i zestawienia dotyczące prowadzenia firmy, podatków i usług finansowych.
  • Bankier.tv – internetowa telewizja o profilu ekonomicznym i biznesowym. Bankier.tv to bieżące informacje społeczno-gospodarcze, prognozy i komentarze ekspertów, wywiady z ciekawymi osobami; biznesmenami, przedsiębiorcami, ekonomistami, politykami oraz relacje z wydarzeń i konferencji, transmisje on-line.

Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.[edytuj | edytuj kod]

Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.
Forma prawna Sp. z o.o.
Data założenia 2013
Lokalizacja Polska Polska
Siedziba Poznań, ul. Grunwaldzka 182
Numer KRS 0000258659
Prezes Tomasz Jażdżyński
Branża media
Kapitał zakładowy 70 100 zł
Położenie na mapie Poznania
Mapa lokalizacyjna Poznania
Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.
Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.
Położenie na mapie Polski
Mapa lokalizacyjna Polski
Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.
Grupa Bankier.pl Sp. z o.o.
Ziemia 52,39°N 16,86°E/52,391700 16,857200

Spółka do której należą serwisy Bankier.pl, PRNews.pl, MamBiznes.pl. Twoja-Firma.pl, Pit.pl, Vat.pl. powstała w 2013 roku w Poznaniu.

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]