Mistrzostwa Europy Mikstów w Curlingu 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Mistrzostwa Europy Mikstów w Curlingu 2010 odbyły się między 20 września a 25 września, w szkockim Howwood, w okolicach Glasgow, na lodowisku Greenacres Curling Club.

Tytuł mistrzowski obroniła reprezentacja Szkocji pokonując w finale Szwajcarów 6:2. Brązowe medale wywalczyli Niemcy pokonując 5:4 Anglików.

W zawodach udział brało 24 reprezentacje, do rywalizacji powróciła Walia, był to również pierwszy międzynarodowy występ reprezentantów Turcji. W tych mistrzostwach nie wystartowały Litwini i Polacy.

Były to pierwsze mistrzostwa, na których nie zostały rozegrane mecze tie-breaker. Drużyny z takim samym bilansem wygranych i przegranych uczestniczyły w Post Round Robin Challenge, czyli team tee-shot.

Spis treści
Grupy
Reprezentacje
Round Robin Klasyfikacja grupowa - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
Linki zewnętrzne


Grupy[edytuj | edytuj kod]

Drużyny podzielono na 3 grupy:

Grupa czerwona:
 Finlandia
 Francja
 Holandia
 Rosja
 Szkocja
 Szwajcaria
 Turcja
 Włochy
Grupa niebieska:
 Anglia
 Austria
 Białoruś
 Czechy
 Hiszpania
 Irlandia
 Serbia
 Słowacja
Grupa zielona:
 Dania
 Estonia
 Łotwa
 Niemcy
 Norwegia
 Szwecja
 Walia
 Węgry

Reprezentacje[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci/-a Drugi/-a Otwierający/-a Rezerwowy/-a
 Anglia Alan MacDougall Lana Watson Andrew Reed Suzie Law John Shrap
 Austria Karina Toth Florian Huber Constanze Hummelt Christian Roth Claudia Toth
 Białoruś Dmitrij Kiriłow Ekaterina Kiriłowa Dzmitrij Jarko Alina Pauliczuk
 Czechy Radek Boháč Sára Jahodová Petr Horák Klára Boušková Lenka Černovská
Marek Černovský,
 Dania Joel Ostrowski Camilla Jensen Sören Jensen Ane Hakansson Hansen
 Estonia Andres Jakobson Reet Taidre Jaanus Rannu Viktoria Rudenko Leo Jakobson
 Finlandia Tomi Rantamäki Katja Kiiskinen Kimmo Ilvonen Marjo Hippi
 Francja Stephanie Jaccaz Bruno Barbarin Laure Duponcel Jerome Duponcel Karine Caux
Jean-Paul Mutazzi
 Hiszpania Irantzu Garcia Vez Sergio Vez Labrador Elena Altuna Lopez Manuel Garcia Roman Egoitz Gordo Villamor
 Holandia Laurens van der Windt Christel Krosing Luutze Koelewijn Rosemarie Berghuijs Kimberly Honders
Jaap Veerman
 Irlandia John Kenny Marie O'Kane David Smith Gillian Drury Tony Tierney
 Łotwa Artis Zentelis Zanda Bikse Peteris Sveisbergs Ieva Berzina Ieva Krusta
 Niemcy Rainer Schöpp Andrea Schöpp Florian Zahler Imogen Oona Lehmann Adolf Geiselhart
 Norwegia Stein Erik Johansen Aina Engen Elvind Sve Lene Vollan
 Rosja Olga Żarkowa Alieksiej Stukalinski Anna Lobowa Aleksander Kozarew Artur Razhabow
Wiktoria Makarszina
 Serbia Marko Stojanović Olivera Momcilović Bojan Mijtaović Dara Gravara-Stojanović Goran Ungurović
Tatjana Jeftić
 Słowacja Milan Kajan Gabriela Kajanowa Rene Petko Martina Kajanowa
 Szkocja David Edwards Kerry Barr Dillan Perras Louise Wood
 Szwecja Per Noreen Camilla Johansson Patrik Karlsson Katarina Nyberg
 Turcja Ilhan Osmanagaoglu Aysun Ergin Turgul Sinasi Sahiner Öznur Polat Ali Osman Sahin
Seyda Zengin
 Szwajcaria Claudio Pätz Gioia Öchsle Sven Michel Alina Pätz
 Walia Adrian Meikle Lesley Carol Andrew Robbins Jane Robbins Stewart Cairns
 Węgry Gabor Ezsöl Orsolya Rukusfalvy Tamas Szabad Csilla Halasz Andras Rukusfalvy
Gyöngyi Nafy
 Włochy Diana Gaspari Malko Tondella Sonia Dibona Marcello Pachner Chiara Olivieri
Roberto Fassina

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Szkocja 10 0 39 26 8 73 36
2  Szwajcaria 8 2 40 22 9 67 29
3  Niemcy 7 3 37 28 10 66 45
4  Anglia 8 2 39 23 10 68 37
5  Austria 6 2 31 23 3 60 32
 Dania 5 3 26 22 8 44 29
 Rosja 5 3 30 22 8 60 36
 Węgry 5 3 25 31 7 43 44
9  Słowacja 4 3 27 23 3 44 40
10  Czechy 4 3 25 22 5 38 29
 Francja 4 3 29 18 6 43 30
 Szwecja 4 3 27 19 8 44 32
13  Finlandia 3 4 22 24 6 37 37
 Hiszpania 4 3 25 18 4 46 31
 Łotwa 3 4 25 21 6 38 44
16  Estonia 3 4 18 26 8 31 39
 Irlandia 2 5 24 25 2 37 44
 Holandia 1 6 22 29 2 35 63
19  Białoruś 1 6 20 28 31 57
 Norwegia 2 5 24 27 2 35 51
 Włochy 1 6 17 28 5 31 49
22  Serbia 0 7 9 36 11 71
 Walia 1 6 18 27 5 27 48
 Turcja 1 6 9 35 1 16 72

Playoff[edytuj | edytuj kod]

Finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Szkocja 0 0 3 0 1 1 1 x - - 6
 Szwajcaria 0 1 0 1 0 0 0 x - - 2

Mały finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 0 1 0 2 0 1 0 - - 4
 Niemcy 0 1 0 1 0 2 0 1 - - 5

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 0 0 0 0 1 0 x - - 1
 Szwajcaria 0 1 0 2 0 0 3 x - - 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Szkocja 1 0 3 0 3 0 1 x - - 8
 Niemcy 0 1 0 2 0 2 0 x - - 5

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Szkocja 0 0 2 0 2 0 0 1 - - 5
 Dania 0 0 0 1 0 0 2 0 - - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Niemcy 0 1 0 0 3 1 x x - - 8
 Węgry 0 0 1 0 0 0 x x - - 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 1 0 0 1 0 0 2 0 - - 4
 Szwajcaria 0 0 1 0 1 2 0 1 - - 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 2 0 1 0 2 0 1 - - 6
 Rosja 0 0 2 0 3 0 0 0 - - 5

Klasyfikacja grupowa[edytuj | edytuj kod]

Po sesji .
Grupa czerwona
# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Szkocja 7 0 28 19 4 54 26
2  Szwajcaria 6 1 31 14 4 54 18
3  Rosja 5 2 28 18 6 55 30
4  Francja 4 3 29 18 6 43 30
5  Finlandia 3 4 22 24 6 37 37
6  Holandia 1 6 22 29 2 35 63
 Turcja 1 6 9 35 1 16 72
 Włochy 1 6 17 28 5 31 49
Grupa niebieska
# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Anglia 7 0 31 14 4 57 21
2  Austria 6 1 28 19 2 56 27
3  Słowacja 4 3 27 23 3 44 40
 Czechy 4 3 25 22 5 38 29
 Hiszpania 4 3 25 18 4 46 31
6  Irlandia 2 5 24 25 2 37 44
7  Białoruś 1 6 20 28 31 57
8  Serbia 0 7 9 36 11 71
Grupa zielona
# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Dania 5 2 24 19 5 41 24
 Niemcy 5 2 27 20 7 48 32
 Węgry 5 2 24 28 4 42 36
4  Szwecja 4 3 27 19 8 44 32
5  Estonia 3 4 18 26 8 31 39
 Łotwa 3 4 25 21 6 38 44
7  Norwegia 2 5 24 27 2 35 51
8  Walia 1 6 18 27 5 27 48

Round-Robin[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

21 września 2010; 11:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Szkocja 0 1 1 0 3 0 2 0 - - 7
 Rosja 0 0 0 2 0 3 0 1 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Finlandia 0 0 0 0 1 0 0 x - - 1
 Szwajcaria 0 0 1 1 0 1 1 x - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Francja 0 1 3 3 1 2 x x - - 10
 Włochy 0 0 0 0 0 0 x x - - 0
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Holandia 0 2 0 1 2 1 0 0 - - 6
 Turcja 2 0 2 0 0 0 2 1 - - 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Czechy 0 1 0 0 0 1 1 0 - - 3
 Anglia 2 0 2 1 0 0 0 1 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Hiszpania 1 0 1 0 0 1 1 0 - - 4
 Austria 0 1 0 1 1 0 0 2 - - 5

Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

21 września 2010; 14:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Irlandia 2 0 0 0 2 1 0 1 0 - 6
 Słowacja 0 2 2 1 0 0 1 0 2 - 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Białoruś 3 1 1 1 2 0 1 x - - 9
 Serbia 0 0 0 0 0 1 0 x - - 1
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Dania 0 2 0 2 0 0 0 1 - - 6
 Niemcy 1 0 1 0 1 1 0 0 - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Szwecja 0 1 0 1 0 1 0 0 - - 3
 Węgry 0 0 0 0 2 0 0 2 - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Łotwa 2 0 1 4 0 2 0 x - - 9
 Estonia 0 0 0 0 2 0 2 x - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Norwegia 0 0 1 0 1 3 1 1 - - 7
 Walia 1 2 0 2 0 0 0 0 - - 5

Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

21 września 2010; 18:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Czechy 0 1 0 3 0 0 1 0 - - 5
 Austria 0 0 2 0 1 1 0 2 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Hiszpania 0 3 0 0 0 0 x x - - 3
 Anglia 1 0 3 1 3 1 x x - - 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Rosja 0 2 0 0 1 1 1 0 - - 5
 Szwajcaria 2 0 1 2 0 0 0 2 - - 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Finlandia 0 0 1 1 0 0 0 x - - 2
 Szkocja 1 1 0 0 2 1 0 x - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Włochy 1 3 2 2 0 1 x x - - 9
 Turcja 0 0 0 0 2 0 x x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Francja 2 1 1 0 0 0 2 1 - - 7
 Holandia 0 0 0 1 2 1 0 0 - - 4

Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

21 września 2010; 21:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Niemcy 2 0 1 1 0 0 1 1 2 - 8
 Węgry 0 4 0 0 1 1 0 0 0 - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Dania 0 1 2 0 0 0 0 1 - - 4
 Szwecja 1 0 0 2 1 2 0 0 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Estonia 2 0 1 3 0 0 1 x - - 7
 Walia 0 1 0 0 1 1 0 x - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Łotwa 1 0 1 0 2 0 0 0 - - 4
 Norwegia 0 0 0 1 0 3 1 3 - - 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Słowacja 2 1 3 0 1 3 x x - - 10
 Serbia 0 0 0 1 0 0 x x - - 1
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Irlandia 2 2 0 1 0 2 0 1 - - 8
 Białoruś 0 0 1 0 3 0 2 0 - - 6

Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

22 września 2010; 10:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Anglia 3 1 0 3 2 2 x x - - 11
 Serbia 0 0 2 0 0 0 x x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Austria 0 2 1 0 2 3 x x - - 8
 Irlandia 1 0 0 1 0 0 x x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Hiszpania 2 2 0 0 4 2 2 x - - 12
 Białoruś 0 0 1 2 0 0 0 x - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Czechy 1 0 2 0 0 2 0 0 - - 5
 Słowacja 0 1 0 2 1 0 1 1 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Szwajcaria 0 2 1 1 0 5 0 x - - 9
 Francja 1 0 0 0 0 0 1 x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Szkocja 2 0 3 3 2 1 x x - - 11
 Turcja 0 1 0 0 0 0 x x - - 1

Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

22 września 2010; 13:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Szwecja 3 2 0 1 0 1 0 x - - 7
 Norwegia 0 0 1 0 2 0 1 x - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Łotwa 1 0 1 1 1 2 0 1 0 - 7
 Węgry 0 5 0 0 0 0 2 0 1 - 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Holandia 1 0 2 0 3 0 2 0 - - 8
 Finlandia 0 2 0 3 0 3 0 1 - - 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Włochy 0 1 0 2 0 0 0 0 - - 3
 Rosja 0 0 2 0 1 1 1 1 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Dania 1 0 0 0 1 1 3 x - - 6
 Walia 0 0 1 1 0 0 0 x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Estonia 0 0 0 1 0 0 0 x - - 1
 Niemcy 0 1 2 0 0 0 1 x - - 4

Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

22 września 2010; 16:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Turcja 0 0 0 0 0 0 x x - - 0
 Szwajcaria 1 3 2 3 1 2 x x - - 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Szkocja 0 2 0 0 2 0 2 0 - - 6
 Francja 1 0 1 0 0 2 0 1 - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Anglia 0 2 1 0 1 0 1 1 - - 6
 Irlandia 0 0 0 2 0 1 0 0 - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Białoruś 0 0 0 0 1 0 1 x - - 2
 Czechy 1 2 1 1 0 2 0 x - - 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Serbia 0 0 0 0 1 0 x x - - 1
 Austria 1 1 3 4 0 3 x x - - 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Słowacja 0 2 0 0 1 1 0 0 0 - 4
 Hiszpania 1 0 1 0 0 0 0 2 1 - 5

Sesja 8.[edytuj | edytuj kod]

22 września 2010; 19:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Finlandia 2 0 0 1 1 0 1 1 - - 6
 Włochy 0 0 3 0 0 2 0 0 - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Holandia 0 2 0 0 1 2 0 x - - 5
 Rosja 4 0 4 3 0 0 3 x - - 14
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Szwecja 0 0 1 0 2 1 0 0 - - 4
 Estonia 0 1 0 3 0 0 0 1 - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Norwegia 0 1 0 0 1 0 x x - - 2
 Niemcy 2 0 3 1 0 4 x x - - 10
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Walia 0 3 1 1 0 1 1 x - - 7
 Węgry 1 0 0 0 2 0 0 x - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Dania 1 0 2 0 2 3 x x - - 8
 Łotwa 0 1 0 0 0 0 x x - - 1

Sesja 9.[edytuj | edytuj kod]

23 września 2010; 10:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Rosja 0 0 1 0 2 1 0 1 - - 5
 Francja 0 1 0 0 0 0 2 0 - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Turcja 3 0 0 0 0 0 x x - - 3
 Finlandia 0 3 2 3 2 1 x x - - 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Norwegia 1 0 0 1 1 0 0 x - - 3
 Dania 0 3 2 0 0 3 2 x - - 10
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Węgry 1 1 0 3 0 2 0 1 - - 8
 Estonia 0 0 2 0 1 0 1 0 - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Holandia 0 0 0 1 0 1 x x - - 2
 Szkocja 4 2 3 0 3 0 x x - - 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Szwajcaria 1 0 3 1 0 5 x x - - 10
 Włochy 0 1 0 0 1 0 x x - - 2

Sesja 10.[edytuj | edytuj kod]

23 września 2010; 13:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Serbia 1 0 1 0 0 0 1 x - - 3
 Hiszpania 0 3 0 1 3 2 0 x - - 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Irlandia 1 0 0 1 0 1 0 x - - 3
 Czechy 0 2 2 0 0 0 2 x - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Austria 0 2 4 0 2 0 1 x - - 9
 Słowacja 2 0 0 1 0 1 0 x - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Anglia 2 1 4 1 1 0 x x - - 9
 Białoruś 0 0 0 0 0 2 x x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Niemcy 0 0 2 1 0 1 0 0 - - 4
 Łotwa 1 1 0 0 1 0 2 1 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Walia 0 0 0 3 0 0 2 x - - 5
 Szwecja 2 1 1 0 3 1 0 x - - 8

Sesja 11.[edytuj | edytuj kod]

23 września 2010; 16:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Węgry 2 0 2 1 0 2 x x - - 7
 Dania 0 1 0 0 1 0 x x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Estonia 0 0 3 0 1 1 0 4 - - 9
 Norwegia 1 1 0 3 0 0 1 0 - - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Włochy 0 0 4 1 0 1 0 1 0 - 7
 Holandia 3 1 0 0 1 0 0 0 1 - 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Szkocja 0 3 0 2 0 1 0 0 - - 6
 Szwajcaria 1 0 1 0 1 0 1 1 - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Rosja 1 0 2 1 0 0 3 x - - 7
 Finlandia 0 2 0 0 0 2 0 x - - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Turcja 0 2 0 0 0 0 0 x - - 2
 Francja 2 0 1 1 2 2 3 x - - 11

Sesja 12.[edytuj | edytuj kod]

23 września 2010; 19:30

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Walia 0 0 0 0 0 0 0 x - - 0
 Łotwa 0 0 1 2 3 0 1 x - - 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Szwecja 0 0 0 0 1 0 1 2 0 - 4
 Niemcy 1 1 0 0 0 2 0 0 2 - 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Czechy 0 1 2 1 0 0 0 x - - 4
 Hiszpania 2 0 0 0 0 2 0 x - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Irlandia 1 1 3 2 3 2 x x - - 12
 Serbia 0 0 0 0 0 0 x x - - 0
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Białoruś 1 0 1 0 0 2 0 x - - 4
 Słowacja 0 1 0 3 4 0 1 x - - 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Austria 0 1 1 0 0 2 1 0 - - 5
 Anglia 0 0 0 3 1 0 0 2 - - 6

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

24 września 2010; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Francja 1 0 0 1 0 1 1 0 1 - 5
 Finlandia 0 0 1 0 2 0 0 1 0 - 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Szwajcaria 2 0 3 0 1 0 1 x - - 7
 Holandia 0 1 0 0 0 1 0 x - - 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Białoruś 0 1 0 1 0 3 x x - - 5
 Austria 4 0 5 0 2 0 x x - - 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Słowacja 0 2 0 0 0 1 0 x - - 3
 Anglia 0 0 3 3 2 0 2 x - - 10
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Turcja 0 1 0 0 0 0 x x - - 1
 Rosja 3 0 3 2 0 4 x x - - 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Włochy 0 2 0 3 0 0 0 0 - - 5
 Szkocja 1 0 2 0 0 2 1 1 - - 7

Sesja 14.[edytuj | edytuj kod]

24 września 2010; 11:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Łotwa 0 0 0 3 0 1 0 x - - 4
 Szwecja 1 3 3 0 1 0 4 x - - 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Niemcy 0 0 6 0 3 0 1 x - - 10
 Walia 1 0 0 1 0 3 0 x - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Węgry 1 2 0 0 1 1 0 0 1 - 6
 Norwegia 0 0 0 3 0 0 1 1 0 - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Estonia 0 0 0 0 1 0 0 x - - 1
 Dania 1 0 0 1 0 2 1 x - - 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Hiszpania 2 0 1 1 1 0 5 x - - 10
 Irlandia 0 2 0 0 0 1 0 x - - 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Serbia 0 0 0 2 0 1 0 x - - 3
 Czechy 3 1 1 0 2 0 1 x - - 8

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]