Plik:BSicon eABZg+r.svg
Wielkość pliku podglądu PNG dla pliku SVG: 500 × 500 pikseli Inne rozdzielczości: 240 × 240 pikseli | 480 × 480 pikseli | 768 × 768 pikseli | 1024 × 1024 pikseli | 2048 × 2048 pikseli.
Rozmiar pierwotny (Plik SVG, nominalnie 500 × 500 pikseli, rozmiar pliku: 275 bajtów)
Historia pliku
Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.
Data i czas | Miniatura | Wymiary | Użytkownik | Opis | |
---|---|---|---|---|---|
aktualny | 08:06, 15 wrz 2017 | 500 × 500 (275 bajtów) | Jc86035 | reduced file size | |
22:52, 25 paź 2013 | 500 × 500 (271 bajtów) | Alkari | code cleanup | ||
16:35, 3 kwi 2007 | 500 × 500 (993 bajtów) | Platte | |||
06:08, 30 wrz 2006 | 500 × 500 (726 bajtów) | Bernina~commonswiki | {{Information |Description= {{de|siehe Formatvorlage Bahnstrecke}} |Source=own work |Date=2006-09-30 |Author=Bernina |Permission= |other_versions= }} {{PD-user-de|Bernina}} [[Category:Icons |
Lokalne wykorzystanie pliku
Z tego pliku korzysta więcej niż 100 stron. Poniższa lista pokazuje jedynie 100 pierwszych z nich. Dostępna jest również pełna lista.
- Bodenseegürtelbahn
- Linia kolejowa 142 Budapest – Kecskemét
- Linia kolejowa 154 Bátaszék – Baja – Kiskunhalas
- Linia kolejowa 40 Budapest – Dombóvár – Pécs
- Linia kolejowa 41 Dombóvár – Gyékényes
- Linia kolejowa 48 Keszőhidegkút-Gyönk – Tamási
- Linia kolejowa 64 Pécs – Bátaszék
- Linia kolejowa 71 Budapest – Vácrátót – Vác
- Linia kolejowa 80 Budapest – Hatvan - Miskolc - Sátoraljaújhely
- Linia kolejowa 80a Budapest–Hatvan
- Linia kolejowa Angermünde – Stralsund
- Linia kolejowa Bakov nad Jizerou – Jedlová
- Linia kolejowa Bakov nad Jizerou – Kopidlno
- Linia kolejowa Berlin – Dresden
- Linia kolejowa Berlin – Görlitz
- Linia kolejowa Bologna – Ancona
- Linia kolejowa Brno – Přerov
- Linia kolejowa Brno – Trenčianska Teplá
- Linia kolejowa Cottbus – Guben
- Linia kolejowa Genova – Milano
- Linia kolejowa Genova – Ventimiglia
- Linia kolejowa Görlitz – Dresden-Neustadt
- Linia kolejowa Havlíčkův Brod – Kúty
- Linia kolejowa Karlovy Vary – Mariánské Lázně
- Linia kolejowa Liberec – Česká Lípa
- Linia kolejowa Lublana – Jesenice
- Linia kolejowa Lublana – Sežana
- Linia kolejowa Mladá Boleslav – Mělník
- Linia kolejowa Most – Moldava v Krušných horách
- Linia kolejowa Olomouc – Senice na Hané
- Linia kolejowa Ostrava-Kunčice – Valašské Meziříčí
- Linia kolejowa Praha – Benešov u Prahy
- Linia kolejowa Praha – Vraňany – Děčín
- Linia kolejowa Přerov – Břeclav
- Linia kolejowa Roma – Cassino – Napoli
- Linia kolejowa Sokolov – Klingenthal
- Linia kolejowa Udine – Trieste
- Linia kolejowa Venezia – Trieste
- Linia kolejowa Vicenza – Treviso
- Linia kolejowa dużych prędkości Milano – Bologna
- Linia kolejowa nr 024 (Czechy)
- Linia kolejowa nr 132
- Linia kolejowa nr 133
- Linia kolejowa nr 137
- Linia kolejowa nr 14
- Linia kolejowa nr 140
- Linia kolejowa nr 145
- Linia kolejowa nr 155
- Linia kolejowa nr 158
- Linia kolejowa nr 159
- Linia kolejowa nr 161
- Linia kolejowa nr 181
- Linia kolejowa nr 189
- Linia kolejowa nr 191
- Linia kolejowa nr 202
- Linia kolejowa nr 203
- Linia kolejowa nr 207
- Linia kolejowa nr 212
- Linia kolejowa nr 213
- Linia kolejowa nr 215
- Linia kolejowa nr 220
- Linia kolejowa nr 223
- Linia kolejowa nr 231 (Czechy)
- Linia kolejowa nr 254
- Linia kolejowa nr 273
- Linia kolejowa nr 274
- Linia kolejowa nr 281
- Linia kolejowa nr 284
- Linia kolejowa nr 286
- Linia kolejowa nr 287
- Linia kolejowa nr 3
- Linia kolejowa nr 303
- Linia kolejowa nr 351
- Linia kolejowa nr 356
- Linia kolejowa nr 357
- Linia kolejowa nr 36
- Linia kolejowa nr 38
- Linia kolejowa nr 39
- Linia kolejowa nr 40
- Linia kolejowa nr 401
- Linia kolejowa nr 403
- Linia kolejowa nr 405
- Linia kolejowa nr 406
- Linia kolejowa nr 52
- Linia kolejowa nr 7
- Linia kolejowa nr 93
- Linia kolejowa nr 938
- Linia kolejowa nr 97
- Linia kolejowa nr 973
- Linia kolejowa Ústí nad Labem – Chomutov
- Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa
- Tramwaje w Miszkolcu
- Wikipedysta:Adrian.s6/brudnopis/Linia kolejowa Gasawa-Znin Waskotorowy
- Wikipedysta:Adrian.s6/brudnopis/linia kolejowa Znin Waskotorowy-Osno Waskotorowe
- Wikipedysta:Czegos/brudnopis
- Wikipedysta:Ed88/brudnopis2
- Wikipedysta:Fikander/brudnopis
- Wikipedysta:Gosiak mko/brudnopis
- Wikipedysta:Killerowski/brudnopis
- Wikipedysta:Laurylowy/brudnopis
Pokaż więcej odnośników do tego pliku.
Globalne wykorzystanie pliku
Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:
- Wykorzystanie na als.wikipedia.org
- Wykorzystanie na an.wikipedia.org
- Wykorzystanie na ar.wikipedia.org
- Wykorzystanie na be.wikipedia.org
- Віцебскі вакзал
- Аўраамаўская
- Алёнушка (прыпыначны пункт)
- Антопаль (прыпыначны пункт, Драгічынскі раён)
- Антопаль (прыпыначны пункт, Рэчыцкі раён)
- Аульс (станцыя)
- Бабічы (станцыя)
- Батча
- Белагруда (прыпыначны пункт)
- Бірулічы (прыпыначны пункт)
- Бобрыч
- Бабры (прыпыначны пункт, Жабінкаўскі раён)
- Бабры (прыпыначны пункт, Шчучынскі раён)
- Бабрэчча (прыпыначны пункт)
- Брэст-Усходні
- Брэст-Цэнтральны
- Брэст-Паўднёвы
- Брынёва (раз’езд)
- Браніслаў (прыпыначны пункт)
- Валькі (прыпыначны пункт)
- Васілевічы (станцыя)
- Ведрыч (прыпыначны пункт)
- Верасы (прыпыначны пункт)
- Верацеі (прыпыначны пункт)
- Уладава (станцыя)
- Варапаева (станцыя)
- Вулька Антопальская (прыпыначны пункт)
- Вулька Лунінецкая
- Вылазы (прыпыначны пункт)
- Геолаг (прыпыначны пункт)
- Глыбокае (станцыя)
- Гадуцішкі (прыпыначны пункт)
- Галявіцы (станцыя)
- Гомель-Няцотны
- Гомель (станцыя)
- Гомель-Паўночны
- Гомель-Цотны
- Гарадзец (станцыя)
- Гута (прыпыначны пункт)
Pokaż listę globalnego wykorzystania tego pliku.