Survivor Series (2012)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Survivor Series – gala wrestlingu, która odbyła się 18 listopada 2012 w Bankers Life Fieldhouse. Na Raw 29.10.2012 została ustalona walka drużyna (Team) CM Punk'a vs Team Mick Foley'a


Mecze[edytuj | edytuj kod]

LP. Mecz Stypulacja Czas Zwycięzca
Pre-show match Team Co-Bro (Santino Marella & Zack Ryder) vs 3-MB (Heath Slater & Jinder Mahal) z Drew McIntyre Tag-team match 00:06:11 3-MB (Heath Slater & Jinder Mahal) z Drew McIntyre
1 Team Brodus (Brodus Clay, International Airstrike (Justin Gabriel & Tyson Kidd), (Sin Cara & Rey Mysterio) vs Team Tensai (Tensai, The Colon Cousins (Primo & Epico) & The Prime Time Players (Darren Young & Titus O'Neil) Survivor Series elimination tag team match 00:18:27 Brodus Clay, International Airstrike (Justin Gabriel & Tyson Kidd), Sin Cara & Rey Mysterio
2 Kaitlyn vs Eve (c) Singles Match + WWE Divas Championship 00:07:01 Eve
3 Antonio Cesaro (c) vs R-Truth Singles Match + WWE United States Championship 00:06:57 Antonio Cesaro
4 Sheamus vs Big Show (c) Singles match + World Heavyweight Championship[1] 00:14:44 Sheamus przez dyskwalifikację (DQ)
5 Team Ziggler (Dolph Ziggler, Wade Barret, Cody Rhodes, Damien Sandow, & Alberto Del Rio) (z Paul Heyman & Ricardo Rodriguez) vs. Team Foley (The Miz, Kofi Kingston, Team Hell No (Kane & Daniel Bryan), & Randy Orton) (z Mick Foley) Survivor Series elimination tag team match[2] 00:23:44 Team Ziggler (Dolph Ziggler, Wade Barret, Cody Rhodes, Damien Sandow, & Alberto Del Rio) (z Paul Heyman & Ricardo Rodriguez)
6 CM Punk (c) vs Ryback vs John Cena Triple Threat Match + WWE Championschip 00:17:58 CM Punk


Mecze Eliminacyjne[edytuj | edytuj kod]

Team Brodus vs Team Tensai[edytuj | edytuj kod]

Eliminacja Wrestler Drużyna Wyeliminowany Czas
1 Brodus Clay Team Clay Tensai 00:08:25
2 Tensai Team Tensai Justin Gabriel 00:10:23
3 Titus O'Neil Team Tensai Tyson Kidd 00:13:51
4 Epico Team Tensai Tyson Kidd 00:15:02
5 Primo Team Tensai Rey Mysterio 00:17:32
6 Darren Young Team Tensai Rey Mysterio 00:18:27
Zwycięzcy: Rey Mysterio, Sin Cara, Tyson Kidd, & Justin Gabriel (Team Clay)

Team Ziggler vs Team Foley[edytuj | edytuj kod]

Eliminacja Wrestler Drużyna Wyeliminowany Czas
1 Damien Sandow Team Ziggler Kane 00:03:08
2 Kane Team Foley Dolph Ziggler 00:03:47
3 David Otunga Team Ziggler Daniel Bryan 00:07:11
4 Kofi Kingston Team Foley Wade Barrett 00:09:43
5 Daniel Bryan Team Foley Alberto Del Rio 00:12:40
6 Wade Barrett Team Ziggler The Miz 00:16:05
7 The Miz Team Foley Alberto Del Rio 00:17:4
8 Alberto Del Rio Team Ziggler Randy Orton 00:21:00
9 Randy Orton Team Foley Dolph Ziggler 00:23:44
Zwycięzcy: Dolph Ziggler (Team Ziggler)


Przypisy