Szablon:To popraw

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia haseł lub poeksperymentuj na stronach testowych.

[edytuj] [odśwież] Dokumentacja


Instrukcja użycia

Szablon służy do informowania czytelników zgłaszających uwagi w dyskusji artykułu o możliwości edycji strony przez nich samych.

Wpisanie na stronie użytkownika tekstu

{{subst:To popraw}}

spowoduje wyświetlenie informacji:

Jeśli uważasz, że hasło w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba się w tym celu logować! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. Nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia haseł lub poeksperymentuj na stronach testowych.

Zaleca się jednak używanie szablonu z podaniem własnej nazwy użytkownika. Wpisanie

{{subst:To popraw|Login_wstawiającego}}

da następujący efekt:

Jeśli uważasz, że hasło w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba się w tym celu logować! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. Nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia haseł lub poeksperymentuj na stronach testowych. Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz napisz do mnie lub do kogokolwiek innego. Dla ułatwienia kontaktu podpisz się, wstawiając na końcu wiadomości 4 tyldy: ~~~~.

Zobacz też

Wikipedia:Szablony/Dyskusja wikipedysty