US Open 2009 (gra podwójna mężczyzn)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
 Osobny artykuł: US Open 2009.

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisiści
Osiągnięcie
1 Stany Zjednoczone Bob Bryan
Stany Zjednoczone Mike Bryan
Półfinał
2 Kanada Daniel Nestor
Serbia Nenad Zimonjić
Ćwierćfinał
3 Indie Mahesh Bhupathi
Bahamy Mark Knowles
Finał
4 Czechy Lukáš Dlouhý
Indie Leander Paes
Zwycięstwo
5 Białoruś Maks Mirny
Izrael Andy Ram
Półfinał
6 Polska Mariusz Fyrstenberg
Polska Marcin Matkowski
1 runda
7 Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
Belgia Dick Norman
Ćwierćfinał
8 Brazylia Bruno Soares
Zimbabwe Kevin Ullyett
2 runda
9 Polska Łukasz Kubot
Austria Oliver Marach
1 runda
10 Czechy František Čermák
Słowacja Michal Mertiňák
2 runda
11 Czechy Martin Damm
Szwecja Robert Lindstedt
3 runda
12 Szwecja Simon Aspelin
Australia Paul Hanley
1 runda
13 Stany Zjednoczone Travis Parrott
Czechy Filip Polášek
1 runda
14 Australia Ashley Fisher
Australia Jordan Kerr
1 runda
15 Australia Stephen Huss
Wielka Brytania Ross Hutchins
1 runda
16 Brazylia Marcelo Melo
Brazylia André Sá
2 runda

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
6 7  
ALT  Australia Carsten Ball
 Australia Chris Guccione
4 62  
  1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
4 6 66  
  4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
6 3 7  
4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
6 5 6
  7  Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Belgia Dick Norman
3 7 4  
    4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
3 6 6
  3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
6 3 2
     Chorwacja Ivan Ljubičić
 Francja Michaël Llodra
4 6 64  
3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
6 4 7  
3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
6 6
  5  Białoruś Maks Mirny
 Izrael Andy Ram
4 2  
5  Białoruś Maks Mirny
 Izrael Andy Ram
64 6 6
  2  Kanada Daniel Nestor
 Serbia Nenad Zimonjić
7 4 0  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
6 6  
   Argentyna José Acasuso
 Argentyna M. Vassallo Argüello
3 4  
  1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
7 6  
     Rumunia Andrei Pavel
 Rumunia Horia Tecău
62 3  
 Rumunia Andrei Pavel
 Rumunia Horia Tecău
6 6
     Francja Nicolas Mahut
 Francja Paul-Henri Mathieu
3 4  
    1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
7 6
   Hiszpania G. García López
 Belgia Olivier Rochus
5 3
     Hiszpania Óscar Hernández
 Hiszpania Albert Montañés
6 1 6  
 Stany Zjednoczone Robby Ginepri
 Stany Zjednoczone Scoville Jenkins
4 6 1  
   Hiszpania Óscar Hernández
 Hiszpania Albert Montañés
3 3
   Hiszpania G. García López
 Belgia Olivier Rochus
6 6  
   Hiszpania G. García López
 Belgia Olivier Rochus
2 6 6
  15  Australia Stephen Huss
 Wielka Brytania Ross Hutchins
6 4 4  
  1 runda 2 runda 3 runda
  9  Polska Łukasz Kubot
 Austria Oliver Marach
6 4 3  
   Czechy Leoš Friedl
 Czechy Jaroslav Levinský
3 6 6  
   Czechy Leoš Friedl
 Czechy Jaroslav Levinský
7 4 6  
     Niemcy Michael Kohlmann
 Holandia Rogier Wassen
64 6 1  
   Stany Zjednoczone David Martin
 Stany Zjednoczone Donald Young
63 6 4
     Niemcy Michael Kohlmann
 Holandia Rogier Wassen
7 4 6  
     Czechy Leoš Friedl
 Czechy Jaroslav Levinský
2 1
  ALT  Australia Carsten Ball
 Australia Chris Guccione
6 6
   Brazylia Thomaz Bellucci
 Brazylia Marcos Daniel
3 4  
ALT  Australia Carsten Ball
 Australia Chris Guccione
6 6  
ALT  Australia Carsten Ball
 Australia Chris Guccione
65 7 6
   Stany Zjednoczone Ryan Harrison
 Stany Zjednoczone Kaes Van't Hof
7 5 2  
   Stany Zjednoczone Ryan Harrison
 Stany Zjednoczone Kaes Van't Hof
6 610 7
  6  Polska Mariusz Fyrstenberg
 Polska Marcin Matkowski
3 7 5  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
7 7  
 Rumunia Victor Hănescu
 Rumunia Gabriel Trifu
611 64  
  4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
6 6  
     Hiszpania Nicolás Almagro
 Hiszpania R. Ramírez Hidalgo
2 3  
   Hiszpania Nicolás Almagro
 Hiszpania R. Ramírez Hidalgo
6 7
     Rosja Tejmuraz Gabaszwili
 Rosja Dmitrij Tursunow
1 67  
    4  Czechy Lukáš Dlouhý
 Indie Leander Paes
7 6
   Austria Julian Knowle
 Austria Jürgen Melzer
5 4
     Włochy Fabio Fognini
 Włochy Potito Starace
3 4  
   Austria Julian Knowle
 Austria Jürgen Melzer
6 6  
   Austria Julian Knowle
 Austria Jürgen Melzer
5 6 6
  16  Brazylia Marcelo Melo
 Brazylia André Sá
7 4 4  
 Austria Daniel Köllerer
 Belgia Christophe Rochus
6 3 3
  16  Brazylia Marcelo Melo
 Brazylia André Sá
2 6 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  11  Czechy Martin Damm
 Szwecja Robert Lindstedt
7 6  
 Argentyna Sebastián Prieto
 Argentyna Sergio Roitman
5 2  
  11  Czechy Martin Damm
 Szwecja Robert Lindstedt
6 6  
     Argentyna Máximo González
 Argentyna Juan Mónaco
2 4  
   Stany Zjednoczone Daniel Nguyen
 Stany Zjednoczone J.Sundling
6 2 1
     Argentyna Máximo González
 Argentyna Juan Mónaco
3 6 6  
    11  Czechy Martin Damm
 Szwecja Robert Lindstedt
7 62 65
  7  Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Belgia Dick Norman
64 7 7
     Francja Marc Gicquel
 Francja Fabrice Santoro
6 7  
   Czechy David Škoch
 Słowacja Igor Zelenay
4 5  
   Francja Marc Gicquel
 Francja Fabrice Santoro
65 64
  7  Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Belgia Dick Norman
7 7  
   Francja Julien Benneteau
 Francja Jérémy Chardy
4 7 4
  7  Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Belgia Dick Norman
6 64 6  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  8  Brazylia Bruno Soares
 Zimbabwe Kevin Ullyett
3 6 6  
 Republika Południowej Afryki Jeff Coetzee
 Izrael Jonathan Erlich
6 3 4  
  8  Brazylia Bruno Soares
 Zimbabwe Kevin Ullyett
6 3 3  
   Argentyna Juan Ignacio Chela
 Urugwaj Pablo Cuevas
1 6 6  
 Argentyna Lucas Arnold Ker
 Argentyna Leonardo Mayer
6 4 2
   Argentyna Juan Ignacio Chela
 Urugwaj Pablo Cuevas
4 6 6  
     Argentyna Juan Ignacio Chela
 Urugwaj Pablo Cuevas
5 6 3
   Chorwacja Ivan Ljubičić
 Francja Michaël Llodra
7 2 6
   Stany Zjednoczone Wayne Odesnik
 Stany Zjednoczone Michael Shabaz
3 4  
 Stany Zjednoczone John Isner
 Stany Zjednoczone Sam Querrey
6 6  
 Stany Zjednoczone John Isner
 Stany Zjednoczone Sam Querrey
6 612 2
   Chorwacja Ivan Ljubičić
 Francja Michaël Llodra
3 7 6  
 Chorwacja Ivan Ljubičić
 Francja Michaël Llodra
4 6 6
  12  Szwecja Simon Aspelin
 Australia Paul Hanley
6 3 4  
  1 runda 2 runda 3 runda
  13  Stany Zjednoczone Travis Parrott
 Słowacja Filip Polášek
6 62 2  
 Chińskie Tajpej Lu Yen-hsun
 Izrael Dudi Sela
3 7 6  
   Chińskie Tajpej Lu Yen-hsun
 Izrael Dudi Sela
 
   Hiszpania Marcel Granollers
 Hiszpania Tommy Robredo
w  
 Niemcy Christopher Kas
 Niemcy Philipp Petzschner
62 3
   Hiszpania Marcel Granollers
 Hiszpania Tommy Robredo
7 6  
     Chińskie Tajpej Lu Yen-hsun
 Izrael Dudi Sela
4 4
  3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
6 6
   Stany Zjednoczone Jesse Levine
 Stany Zjednoczone Ryan Sweeting
6 7  
 Szwecja Johan Brunström
 Antyle Holenderskie Jean-Julien Rojer
4 5  
 Stany Zjednoczone Jesse Levine
 Stany Zjednoczone Ryan Sweeting
5 2
  3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
7 6  
 Stany Zjednoczone James Cerretani
 Chorwacja Lovro Zovko
3 4
  3  Indie Mahesh Bhupathi
 Bahamy Mark Knowles
6 6  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  5  Białoruś Maks Mirny
 Izrael Andy Ram
6 6  
 Stany Zjednoczone Eric Butorac
 Stany Zjednoczone Scott Lipsky
3 1  
  5  Białoruś Maks Mirny
 Izrael Andy Ram
7 3 6  
   Serbia Dušan Vemić
 Niemcy Mischa Zverev
5 6 1  
 Stany Zjednoczone Brendan Evans
 Stany Zjednoczone Alex Kuznetsov
66 5
   Serbia Dušan Vemić
 Niemcy Mischa Zverev
7 7  
    5  Białoruś Maks Mirny
 Izrael Andy Ram
7 68 6
   Włochy Simone Bolelli
 Włochy Andreas Seppi
65 7 2
   Włochy Simone Bolelli
 Włochy Andreas Seppi
6 3 6  
 Austria Alexander Peya
 Ukraina Serhij Stachowski
3 6 3  
 Włochy Simone Bolelli
 Włochy Andreas Seppi
7 65 6
  10  Czechy František Čermák
 Słowacja Michal Mertiňák
63 7 2  
 Niemcy Frank Moser
 Francja Florent Serra
4 1
  10  Czechy František Čermák
 Słowacja Michal Mertiňák
6 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  14  Australia Ashley Fisher
 Australia Jordan Kerr
64 4  
 Republika Południowej Afryki Rik de Voest
 Stany Zjednoczone Rajeev Ram
7 6  
   Republika Południowej Afryki Rik de Voest
 Stany Zjednoczone Rajeev Ram
2 6 5  
   Stany Zjednoczone Robert Kendrick
 Serbia Janko Tipsarević
6 4 7  
 Niemcy Benjamin Becker
 Rosja Igor Kunicyn
3 4
   Stany Zjednoczone Robert Kendrick
 Serbia Janko Tipsarević
6 6  
     Stany Zjednoczone Robert Kendrick
 Serbia Janko Tipsarević
2 7 4
  2  Kanada Daniel Nestor
 Serbia Nenad Zimonjić
6 5 6
   Kazachstan Andriej Gołubiew
 Uzbekistan Denis Istomin
6 611 4  
ALT  Finlandia Jarkko Nieminen
 Pakistan Aisam-ul-Haq Qureshi
4 7 6  
ALT  Finlandia Jarkko Nieminen
 Pakistan Aisam-ul-Haq Qureshi
65 3
  2  Kanada Daniel Nestor
 Serbia Nenad Zimonjić
7 6  
 Niemcy Andreas Beck
 Niemcy Simon Greul
3 5
  2  Kanada Daniel Nestor
 Serbia Nenad Zimonjić
6 7  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]