Wimbledon 2006 (gra mieszana)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
 Osobny artykuł: Wimbledon 2006.

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisiści
Tenisistki
Osiągnięcie
1 Szwecja Jonas Björkman
Stany Zjednoczone Lisa Raymond
3 runda
2 Białoruś Maks Mirnyj
Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
Półfinał
3 Zimbabwe Wayne Black
Zimbabwe Cara Black
Półfinał
4 Indie Leander Paes
Australia Samantha Stosur
Ćwierćfinał
5 Szwecja Daniel Nestor
Rosja Jelena Lichowcewa
Ćwierćfinał
6 Australia Todd Perry
Australia Rennae Stubbs
3 runda
7 Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
Słowenia Katarina Srebotnik
Ćwierćfinał
8 Bahamy Mark Knowles
Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
3 runda
Numer
Tenisiści
Tenisistki
Osiągnięcie
9 Izrael Andy Ram
Rosja Wiera Zwonariowa
Zwycięstwo
10 Czechy Martin Damm
Czechy Květa Peschke
3 runda
11 Indie Mahesh Bhupathi
Chińska Republika Ludowa Yan Zi
2 runda
12 Czechy Leoš Friedl
Republika Południowej Afryki Liezel Huber
2 runda
13 Stany Zjednoczone Mike Bryan
Stany Zjednoczone Corina Morariu
3 runda
14 Izrael Jonathan Erlich
Rosja Dinara Safina
2 runda
15 Zimbabwe Kevin Ullyett
Izrael Szachar Pe’er
2 runda
16 Czechy František Čermák
Niemcy Anna-Lena Grönefeld
Ćwierćfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  16  Czechy František Čermák
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
3 4  
9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 6  
  9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 7  
  6  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
3 6  
3  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
6 6 11
  7  Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
 Słowenia Katarina Srebotnik
7 4 9  
    9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 6
     Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
3 2
     Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
7 6  
4  Indie Leander Paes
 Australia Samantha Stosur
6 3  
   Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
7 7
  2  Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
 Białoruś Maks Mirnyj
5 5  
5  Kanada Daniel Nestor
 Rosja Jelena Lichowcewa
2 3
  2  Białoruś Maks Mirnyj
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
1  Szwecja Jonas Björkman
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 
   Wolny los     1  Szwecja Jonas Björkman
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
6 6  
WC  Wielka Brytania James Auckland
 Wielka Brytania Claire Curran
2     WC  Wielka Brytania James Auckland
 Wielka Brytania Claire Curran
3 2  
   Argentyna Lucas Arnold Ker
 Włochy Francesca Schiavone
3 k       1  Szwecja Jonas Björkman
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
k  
   Szwecja Robert Lindstedt
 Szwecja Sofia Arvidsson
3 4       16  Czechy František Čermák
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
   
WC  Wielka Brytania Andy Murray
 Belgia Kirsten Flipkens
6 6     WC  Wielka Brytania Andy Murray
 Belgia Kirsten Flipkens
4 2
   Wolny los   16  Czechy František Čermák
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
6 6  
16  Czechy František Čermák
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
      16  Czechy František Čermák
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
3 4
9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
      9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 6
   Wolny los     9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 2 6  
     4 6      Republika Południowej Afryki Chris Haggard
 Grecja Eleni Daniilidou
4 6 4  
   Republika Południowej Afryki Chris Haggard
 Grecja Eleni Daniilidou
6 7       9  Izrael Andy Ram
 Rosja Wiera Zwonariowa
7 6
   Stany Zjednoczone Justin Gimelstob
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
6 6       8  Bahamy Mark Knowles
 Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
5 1  
   Polska Marcin Matkowski
 Polska Marta Domachowska
4 2        Stany Zjednoczone Justin Gimelstob
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
2 6
   Wolny los   8  Bahamy Mark Knowles
 Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
6 7  
8  Bahamy Mark Knowles
 Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
 

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
3  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
 
   Wolny los     3  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
6 6  
WC  Australia Wayne Arthurs
 Australia Alicia Molik
6 6 4      Czechy Lukáš Dlouhý
 Czechy Eva Birnerová
2 1  
   Czechy Lukáš Dlouhý
 Czechy Eva Birnerová
3 7 6       3  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
6 6  
   Czechy David Škoch
 Rumunia Andreea Vanc
6 1 0       13  Stany Zjednoczone Mike Bryan
 Stany Zjednoczone Corina Morariu
2 4  
   Chile Fernando González
 Argentyna Gisela Dulko
2 6 6        Chile Fernando González
 Argentyna Gisela Dulko
 
   Wolny los   13  Stany Zjednoczone Mike Bryan
 Stany Zjednoczone Corina Morariu
k  
13  Stany Zjednoczone Mike Bryan
 Stany Zjednoczone Corina Morariu
      3  Zimbabwe Wayne Black
 Zimbabwe Cara Black
 
10  Czechy Martin Damm
 Czechy Květa Peschke
      7  Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
 Słowenia Katarina Srebotnik
k
   Wolny los     10  Czechy Martin Damm
 Czechy Květa Peschke
6 7  
   Polska Mariusz Fyrstenberg
 Stany Zjednoczone Jill Craybas
6 6      Polska Mariusz Fyrstenberg
 Stany Zjednoczone Jill Craybas
3 6  
   Stany Zjednoczone Jim Thomas
 Rosja Anastazja Rodionowa
4 4       10  Czechy Martin Damm
 Czechy Květa Peschke
6 7 4
   Stany Zjednoczone Travis Parrott
 Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
6 6       7  Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
 Słowenia Katarina Srebotnik
7 6 6  
   Holandia Rogier Wassen
 Holandia Michaëlla Krajicek
7 7        Holandia Rogier Wassen
 Holandia Michaëlla Krajicek
4 4
   Wolny los   7  Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 6  
7  Serbia i Czarnogóra Nenad Zimonjić
 Słowenia Katarina Srebotnik
 

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
6  Australia Todd Perry
 Australia Rennae Stubbs
 
   Wolny los     6  Australia Todd Perry
 Australia Rennae Stubbs
4 7 6  
   Australia Jordan Kerr
 Australia Bryanne Stewart
4 1      Szwecja Simon Aspelin
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
6 6 4  
   Szwecja Simon Aspelin
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
6 6       6  Australia Todd Perry
 Australia Rennae Stubbs
6 3  
   Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
6 6          Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
7 6  
   Republika Południowej Afryki Jeff Coetzee
 Japonia Ai Sugiyama
3 3        Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
6 6
   Wolny los   11  Indie Mahesh Bhupathi
 Chińska Republika Ludowa Yan Zi
4 1  
11  Indie Mahesh Bhupathi
 Chińska Republika Ludowa Yan Zi
         Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Venus Williams
7 6
14  Izrael Jonathan Erlich
 Rosja Dinara Safina
      4  Indie Leander Paes
 Australia Samantha Stosur
6 3
   Wolny los     14  Izrael Jonathan Erlich
 Rosja Dinara Safina
6 4 3  
   Argentyna Sebastián Prieto
 Włochy Flavia Pennetta
6 6      Argentyna Sebastián Prieto
 Włochy Flavia Pennetta
1 6 6  
WC  Czechy Cyril Suk
 Czechy Helena Suková
4 3          Argentyna Sebastián Prieto
 Włochy Flavia Pennetta
3 2
   Stany Zjednoczone Graydon Oliver
 Stany Zjednoczone Meilen Tu
2 6       4  Indie Leander Paes
 Australia Samantha Stosur
6 6  
WC  Australia Paul Hanley
 Ukraina Tetiana Perebijnis
6 7     WC  Australia Paul Hanley
 Ukraina Tetiana Perebijnis
6 3 10
   Wolny los   4  Indie Leander Paes
 Australia Samantha Stosur
4 6 12  
4  Indie Leander Paes
 Australia Samantha Stosur
 

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
5  Kanada Daniel Nestor
 Rosja Jelena Lichowcewa
 
   Wolny los     5  Kanada Daniel Nestor
 Rosja Jelena Lichowcewa
6 6  
   Australia Ashley Fisher
 Australia Nicole Pratt
6 6      Australia Ashley Fisher
 Australia Nicole Pratt
1 1  
   Słowacja Michal Mertiňák
 Słowacja Martina Suchá
3 2       5  Kanada Daniel Nestor
 Rosja Jelena Lichowcewa
6 5 6  
   Czechy Pavel Vízner
 Indie Sania Mirza
6 7          Czechy Pavel Vízner
 Indie Sania Mirza
3 7 2  
   Hiszpania Fernando Verdasco
 Hiszpania A. Medina Garrigues
2 5        Czechy Pavel Vízner
 Indie Sania Mirza
6 6
   Wolny los   12  Czechy Leoš Friedl
 Republika Południowej Afryki Liezel Huber
1 1  
12  Czechy Leoš Friedl
 Republika Południowej Afryki Liezel Huber
      5  Kanada Daniel Nestor
 Rosja Jelena Lichowcewa
2 3
15  Zimbabwe Kevin Ullyett
 Izrael Szachar Pe’er
      2  Białoruś Maks Mirnyj
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6
   Wolny los     15  Zimbabwe Kevin Ullyett
 Izrael Szachar Pe’er
3 4  
   Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Rosja Wiera Duszewina
6 6      Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Rosja Wiera Duszewina
6 6  
   Czechy Petr Pála
 Kolumbia Catalina Castaño
4 4          Republika Południowej Afryki Wesley Moodie
 Rosja Wiera Duszewina
4 7 7
   Argentyna Martín García
 Włochy Mara Santangelo
4 3       2  Białoruś Maks Mirnyj
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6 9  
   Australia Stephen Huss
 Stany Zjednoczone Bethanie Mattek
6 6        Australia Stephen Huss
 Stany Zjednoczone Bethanie Mattek
2 2
   Wolny los   2  Białoruś Maks Mirnyj
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  
2  Białoruś Maks Mirnyj
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
 

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]