Zwyczajny serial

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Zwyczajny serial
Regular Show
Zwyczajny serial
Gatunek serialu animowany
Kraj produkcji  Stany Zjednoczone
Twórcy J. G. Quintel
Liczba odcinków 160
Liczba serii 5
Produkcja
Czas trwania odcinka 11 minuty
Emisja
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Lata emisji Stany Zjednoczone 2010-
Polska 2011-
Data premiery Ziemia 6 września 2010
Polska 26 listopada 2011
Od lat dozwolone bez ograniczeń (wg KRRiT)
Oficjalna strona serialu

Zwyczajny serial (ang. Regular Show,(2010) – amerykański serial animowany stworzony przez J. G. Quintela (dawnego scenarzystę serialu animowanego Niezwykłe przypadki Flapjacka). Jego światowa premiera odbyła się na amerykańskim Cartoon Network 6 września 2010, natomiast w Polsce odbyła się 26 listopada 2011 roku na kanale Cartoon Network.

Postacie[edytuj | edytuj kod]

Pozytywni[edytuj | edytuj kod]

 • Mordechaj (ang. Mordecai) – wysoka na sześć stóp niebieska sójka płci męskiej. Mordechaj ma ok. 190 cm wzrostu i jest sójką błękitną. Ma 23 lata. Główny bohater serialu, który jest najlepszym przyjacielem Rigby'ego. Białe pióra Mordechaja różnią się w poszczególnych odcinkach serialu. Przez większość czasu są śnieżnobiałe, ale zdarza się, że są zabarwione na niebiesko. Mordechaj pije dużo kawy i napojów gazowanych. Wymyśla różne wymówki, aby tylko móc pójść do kawiarni i zobaczyć się z Małgosią (w której się podkochuje). To Mordechaj wypowiedział pierwsze zdanie, w pierwszym odcinku Zwyczajnego serialu (odc. Pierwszy dzień). Mordechaj wypełnił zgłoszenie do pracy za Rigby`ego, bo ten uważał, że to strasznie nudne zadanie. Pewnego razu niemal stracił życie, a wszystko przez to, że nie chciał otrzymać łatki obiboka w pracy. Jest ekspertem jeśli chodzi o gry wideo oraz szczęśliwym posiadaczem dyplomu ukończenia liceum w przeciwieństwie do Rigby'ego. Mordechaj ma tylko dwa palce u nóg zamiast czterech, jak przeciętne sójki.
 • Rigby – hiperaktywny szop, który jest najlepszym przyjacielem Mordechaja. Główny bohater. Rigby jako jedyny w parku nie ma dyplomu ukończenia liceum i nie potrafi nawet odróżnić kwadrata od prostokąta. Słowo matura (ang. diploma) błędnie pisze jako matora (ang. diplowma), (odc. 36). W odcinku 63 chwilowo zmienił imię na Śmieć Łódka (ang. "Trash Boat"). Rigby myśli, że Ilena bez okularów wygląda strasznie sexy (odc. 74)
 • Papcio Maellard (ang. Pops Maellard) – Papcio to przypominający człowieka lizak. Ojciec Papcia jest właścicielem parku oraz domu, w którym mieszkają Mordechaj i Rigby. Pochodzi z Lizakowa (ang. Lolliland). Papcio jest kompletnie łysy, ale za to ma wąsy. Jego rodzina jest bardzo bogata, dlatego Papcio przez całe dzieciństwo był chroniony przed światem zewnętrznym, nigdy nigdzie nie wychodził i nie bawił się z rówieśnikami. Dlatego teraz wszystko jest dla niego takie superekscytujące! Kiedyś chciał opłacić zaległe podatki parku lizakami. Pewnego razu o mało co zginąłby w wybuchu niestabilnej promieniującej antymaterii do którego doszło w bazie astronautów. Jego ulubiony magazyn to Miesięcznik wąsacza. Potrafi grać na pianinie. Ma na nazwisko Maellard. Kiedy nie zachowuje się dziecinnie, jest prawdziwym dżentelmenem i zwraca się do wszystkich w bardzo kulturalny sposób. Papcio jest właścicielem trzech samochodów: żółtej taksówki (odc. 13), latającego Mini Coopera (odc. 32) i Carmenity (odc. 51). U niego na grę "Papier, kamień, nożyce" mówi się "Pergamin, kwarc, sekator".
 • Benson – antropomorficzna maszyna do cukierków. Szef parku. Przyjaźni się ze swoimi pracownikami (odc.54) ale nienawidzi gdy Mordechaj i Rigby się lenią. Pracowity i odpowiedzialny pracownik. Jest podatny na ataki wściekłości (zmienia kolor na czerwony, gdy tak się stanie). Jego numer mieszkania to 1635. Kiedyś był mistrzem w mini hokeja i zwany był Smokiem Śmierci (odc. 41). Pewnego razu mało nie zginął przez swojego pecha (pech prawie też zniszczył park), ponieważ w chińskiej restauracji Rigby cichaczem wymienił wróżbę Bensona (Będziesz miał wielkie szczęście) za swoją (Będziesz miał wielkiego pecha). Na końcu okazało się jednak, że wróżba Rigby'ego należała do Atlety, a na rzeczywistej wróżbie Rigby'ego było napisane Już niedługo trafisz na okładkę pisma wideo gierek. W usuniętej z nieznanych przyczyn scenie z odcinka Mordechaj and the Rigbys okazuje się, że Benson miał dziewczynę o imieniu Weronika, ale rzuciła go dla biznesmena. Scena najprawdopodobniej została wycięta, bo odcinek byłby za długi. Podoba mu się jego sąsiadka Audrey mieszkająca w lokalu pod numerem 1636 naprzeciwko Bensona (odc. 53).
 • Hop (ang. Skips) – postać przypominająca yeti. Bardzo mądry i silny. Wiele razy pomagał Mordechajowi i Rigby'emu. Temu drugiemu odzyskał duszę pokonując w jednym z odcinków śmierć. Okazuję się, że śmierć go zna gdyż ten często upomina się o jego "Nieśmiertelną duszę". Hop nie umie chodzić ani biegać; może poruszać się tylko za pomocą skoków. Jedyny raz gdy próbuje biegać, to moment, gdy próbuje dogonić bramkarza Carlem w odcinku Film z Karaoke. Mordechaj myśli, że Hop potrafi naprawić wszystko dzięki swojej nieskończonej mądrości. Wszyscy na nim polegają jeśli trzeba rozwiązać ponad naturalne problemy, a on niemal zawsze znajduje odpowiedź. Hop był jedyną osobą, która nie utraciła pamięci, gdy wszystkim w parku ją wymazało, ponieważ jego mózg jest jak stalowa klatka. Często mówi "Już to widziałem", ale to dlatego, że już bardzo długo żyje. Hop o mało co umarłby, gdyby Mordechaj i Rigby nie przerwali ciągu remisów w grze "Papier, kamień, nożyce" w pierwszym odcinku serialu. Hop to jedyna główna postać w serialu, która ma pięć palców u rąk. Pozostali mają tylko po cztery. Oczywiście nie wliczamy w to dodatkowej ręki Ducha Piątki. Posiada dar wiecznej młodości, co czyni go bardzo, bardzo, bardzo starym! Hop mieszka w garażu dla wózków golfowych, tam też trenuje.
 • Mitch "Atleta" Sorenstein (ang. Mitch "Muscle Man" Sorenstein) – otyły, karłowaty o zielonej skórze człowiek. Jego zachowanie wydaje się dość dziwne i niedojrzałe (np. na koncertach zdejmuje swoją koszulkę). Jest znany z opowiadania żartów Moja mama. Żarty, które on mówi, nie podobają się Mordechajowi i Rigby`emu. Jego prawdziwe imię (Mitch Sorenstein) ujawnia się w odcinku Atletowa. Prawdopodobnie ma chore oczy; można to wywnioskować po tym, że są czerwone. Śmierć twierdzi, że w przyszłości Atleta zginie w konkursie jedzenia hot dogów.
 • Duch Piątka (ang. Hi Five Ghost) – duch z ręką na głowie. Najlepszy przyjaciel Atlety. Duch Piątka rzadko mówi (w serii pierwszej). Ma brata Dziesiątkę. Jako jedyny śmieje się z żartów Atlety. Duch Piątka prawdopodobnie bardzo mało mówił w pierwszej serii ponieważ też krótko pracował tak jak Mordechaj i Rigby, więc był nieśmiały. Bez Atlety sobie sam nie poradzi.
 • Małgosia (ang. Margaret) – czerwona sójka płci żeńskiej. Pracuje w kawiarni. Mordechaj się w niej podkochuje. Podczas serii, ku ubolewaniu Mordechaja wielokrotnie zmienia partnerów.
 • Ilena (ang. Eileen) – koleżanka z pracy Małgosii. Podkochuje się w Rigbym. Ma alergię na kaczy puch.
 • Don – młodszy brat Rigby`ego, wysoki i dobrze zbudowany, wygląda jak Rigby. Jest księgowym.
 • Techmo – spec komputerowy. Ma mechaniczną rękę (w roku 1911 Hop zbudował mu drewnianą) oraz oko cyborga, ale drugie jest prawdziwe. Próbował usunąć z komputera Rigby'ego i Mordechaja błąd 220. Później się okazało, że to tak naprawdę wirus Doomageddon, który zawładnął ciałem Techmo. Mordechaj, Rigby i Hop jednak go uratowali. Mordechaj i Rigby włączyli dużo programów, żeby komputer zaczął "mulić", a Hop rzucił wtedy młotem w stronę peceta. Techmo posiada specjalną klawiaturę typu L33TBØARD wyświetlającą hologramiczne klawiatury i ekrany przystosowaną do usuwania błędów oraz wirusów.
 • kuzyn Małgosii – żółta sójka płci męskiej. Zamiast jednej nogi ma protezę.
 • Śmierć (ang. Death) – pojawia się w odcinku Przegięcie gdzie chce dusze Rigby`ego i Hopa. Potem w odcinku Strajk Hopa założył się z Rigbym o dusze jego i jego przyjaciół a także szantażował Hopa. Trochę zmienia swój charakter w odcinku Śmierć o Ósmej, bo ma wtedy żonę i dziecko lecz nadal jest trochę zły. Najwyraźniej zaprzyjaźnił się z Mordechajem i Rigbym w odcinku Zjazd 9B, wtedy ratuje park przed Garrettem Bobbym Fergusonem Jr.
 • Kacze dzieci – pojawiły się w odcinku Stadko kaczuszek znalazł je Rigby i nauczył karate. Potrafiły zmienić się w człowieka z głową kaczki.
 • Ojciec czas – pojawił się w odcinku "już czas". Gdy Mordechaj wsadził zegary do mikrofalówki, Rigby został zabity a Mordechaj trafił do pomieszczenia (którego nie widział) i tam go spotkał. Dowiedział się od ojca czasu że jest zazdrosny od Rigbiego, ale ojciec czas cofnął czas do początku odcinka.

Negatywni[edytuj | edytuj kod]

 • Mistrz tele-wkrętów (ang. Master Prank Caller) – jest mistrzem w robieniu ludziom telewkrętów. Wystąpił w odcinku Telewkręty. Wysłał Mordechaja i Rigby'ego do lat osiemdziesiątych XX wieku. Jednak pokonali go za pomocą poczty głosowej. był człowiekiem w kostiumie komórki.
 • Peeps – wielka zielona gała oczna. Pojawił się w odcinku Peeps przez Bensona, który założył system monitorujący "Peeps". Pojawił się on przy czwartym poziomie monitoringu o nazwie Gałowywałuszacz. Peeps śledził wszystkich, a Mordechaj zmierzył się z nim w zawodach gapienia się. Jeśli Peeps przegra, przestanie ich śledzić, a jeśli wygra, zabierze oczy wszystkim w parku. Gdy przegrał Rigby trafił w jego oko laserem, zaczął się palić i wpadł do wody. Na koniec odcinka mówi "Widzę ciemność" co oznacza że oślepł.
 • Garrett Bobby Ferguson – ogromna lewitująca głowa brodatego mężczyzny. Jest rekordzistą wszechświata w grze "Połamane gnaty". Nazywany jest przez Mordechaja i Rigby'ego Głową Brodatego Facia. Potrafi wysuwać małe ręce i nogi ze swojej brody. Stoczyli ze sobą pojedynek w grze wideo "Połamane gnaty" aby zyskać powszechny szacunek. Przy schodach Konferencyjnego Centrum Fergusona stał jego pomnik ze złota. Gdy został pokonany przez Mordechaja i Rigby'ego, eksplodował. Wystąpił w odcinku Największy wynik.
 • Jednorożce – białe jednorożce. Są niekulturalne. Lubią nabijać się z innych.
 • Niszczyciel światów (ang. Destroyer of Worlds) – wyglądał jak czerwony diabeł z pikseli, był uwięziony w grze wideo "Niszczyciel światów". Pojawił się w odcinku Ustawcie te krzesła. Mordechaj, Rigby i Hop zniszczyli go z pomocą gry wideo Budka z lemoniadą. Miał wąsy i brodę.
 • MŁOT (ang. HAMMER) – postać z gry wideo. Pojawił się w odcinku Walka z telewizorem. Jest wzrostu Hopa. Kolor jego skóry jest niebieski, ubiera się w skórzane spodnie i białą koszulkę i ma czarną plerezę. Zwykłe ciosy nic mu nie robiły, więc Mordechaj, Rigby, Hop, Papcio, Atleta i Duch Piątka pobili go meblami. Był półprzezroczysty, a w środku ciała miał telewizor.
 • Parówki (ang. Hot Dogs) – pojawiły się w odcinku Grill ostateczny w którym oszukały Rigby'ego i chciały zjeść pracowników parku, lecz Rigby polał je musztardą i pozjadały się nawzajem.
 • Pan Wola (ang. The Urge) – pojawił się w odcinku Śmieć Łódka, w którym chciał zabić Rigby'ego, bo ten w przyszłości odebrał mu sławę swoim nowym głupim imieniem (Śmieć Łódka). Gdy Śmieć Łódka znowu zmienił imię na Rigby Pana Wolę zastrzelił jakiś inny gitarzysta, a tego inny i tak dalej. Miał czarne spodnie, czarną koszulkę i czarne buty na koturnie oraz czarny kask z ciemnym ochraniaczem na czy i z czerwonym paskiem na środku, a także czerwoną pelerynę i złote ochraniacze.
 • Susan – pojawiła się w odcinku Odejdź Benson. Zmieniła wszystkich w swoje podobizny, lecz Benson kazał im się obijać i wrócili do swoich normalnych form. Wtedy Susan pokazała swoją demoniczną formę, lecz poprzedni menadżer parku Leon oderwał jej obcasy od butów i wtedy wpadła do piekła. Miała blond włosy i garnitur.
 • Impra Pete (ang. Party Pete) – pojawił się w odcinku Impra Pete. Mordechaj i Rigby zamówili go na beznadziejną imprezę, żeby ją rozkręcił, jednak nie mieli pieniędzy więc dali mu radicolę, lecz wypił jej tyle że aż zaczął się unosić i świecić energią którą w sobie miał. Mógł zniszczyć cały park, lecz Mordechaj, Rigby i Hop wlewali w niego tyle radicoli aż eksplodował. Miał brązowe włosy, biały garnitur z brązową koszulką pod spodem i ciemne okulary.
 • Nocna Sowa (ang. Night Owl) – pojawił się w odcinku Nocna Sowa w którym urządził konkurs, którego nagrodą był samochód. Zamroził Mordechaja, Rigby'ego, Atletę i Piątkę. Gdy się odmrozili wrócili do swoich czasów i zniszczyli sławę Nocnej Sowy. Na początku był człowiekiem w niebieski okularach w różowych dżinsach i w koszulce z sową, potem robotem w kształcie sowy z ludzką głową w środku niebieskiego pojemnika na brzuchu robota.
 • Maitre D' – pojawił się w odcinku Elegancka restauracja. Chciał zabić i upokorzyć Atletę na oczach rodziców jego dziewczyny ale Mordechaj, Rigby, Atleta, Starla i rodzice Starli pokonali jego i pracowników Bistro en le Parc. Na koniec wypadł przez okno i zginął spadając na maskę samochodu. Miał czarne wąsy garnitur i mówił z francuskim akcentem.
 • Howard Fightington i Zombie – pojawili się w odcinku Grobowe atrakcje. Mordechaj i Rigby uwolnili ich kiedy włożyli specjalną kasetę do odtwarzacza, większość zabili za pomocą sprzętu sportowego Atlety, lecz Fightington'a, który był wyjątkowo silny musieli przejechać wózkiem. Fightington był łysy umięśniony miał dużo tatuaży i szare spodnie na szelkach.
 • Blondyni (ang. Blondes) – pojawili się w odcinku Blondyn z zakładu w którym zwerbowali Mordechaja, który pomalował sobie włosy na blond. Rigby był o nich zazdrosny i zaczął ich śledzić, jednak go złapali i chcieli przefarbować na blond. ednak Mordechaj go uwolnił i okazało się, że miał perukę. Wtedy blondyni zaatakowali ich za pomocą laserowych pierścieni, lecz Mordechaj i Rigby wysadzili ich kryjówkę. Ich szef nazywał się Cyklop i miał 12 palców oraz 10 pierścieni na których miał wyryte "TYLKO BLOND" oraz wielki pierścień wokół głowy, z którego strzelał laserem. Wszyscy mieli granatowe kurtki białe koszulki i brązowe spodnie.
 • Koleś Bez Zasad (ang. No Rules Man) – pojawił się w odcinku Domowy regulamin, w którym chciał żeby Mordechaj i Rigby zamieszkali w świecie bez zasad i gdy tam zamieszkali to nie chciał ich wypuścić, więc Mordechaj i Rigby wezwali regulamin i zaczęli wyczytywać zasady. Jednak on nadal nie chciał ich wypuścić, więc Mordechaj wziął wskaźnik laserowy i chciał wycelować w jego zdrowe oko, lecz on pokazał im wyjście. Na koniec spadła na niego zasada, że nie wolno grać na konsoli i eksplodował. Był ubrany w wrotki, podarty garnitur, pelerynę ze ścierki i miał opaskę na prawym oku.
 • Doom Ma Geddon – pojawił się w odcinku Hop kontra technologia. Podawał się za błąd 220, żeby zwabić Techmo i opanować jego ciało, jednak Mordechaj i Rigby bombardowali go plikami, a Hop rozwalił komputer. Był wielkim pomarańczowym bakteriofagiem (wirusem grypy).
 • Sędzia Broseph Kolowrzućnaluz (ang. Judge Broseph Haillanxton) – pojawił się w odcinku Czadowe rowery. Oskarżył Mordechaja i Rigby'ego o bycie zbyt czadowymi i chciał ich zabić. Wezwał na świadków Atletę, Piątkę i na końcu Bensona. Wszyscy przyznali, że Mordechaj i Rigby są czadowi. Jednak zanim ich zabił pomógł im Benson, wszyscy trzej uciekli na rowerach i wysadzili COOL PLANETĘ. Nie miał głowy tylko perukę sędziego ciemne okulary i czarną szatę sędziego.
 • Kawa i Tłumacz – pojawili się w odcinku Bilet z kofeiną. Dawali Mordechajowi i Rigby'emu kawę niby za darmo, lecz tak naprawdę czekali aż Mordechaj i Rigby się zmęczą i wtedy ukradli im bilety. Jednak na koniec odcinka Mordechaj i Rigby odebrali swoje bilety. Kawa był wielkim ziarnem kawy oraz miał białe majtki, mówił tylko: kawa kawa.
 • Chong – mistrz mini hokeja pojawił się w odcinku Mini hokej. Pobił w grze Mordechaja i Rigby'ego, potem Benson dzięki swojej umiejętności uratował ich i wygrał z mistrzem, ale niestety, Chong umarł, ponieważ gra była na śmierć i życie. Miał czarny warkocz i nosił czerwone szorty. Jego imię pojawia się, gdy Benson zamienia się z Mordechajem i Rigbym. Mówił na Bensona smok.
 • Ladonna – pojawiła się w odcinku Zakaz wstępu. Wprowadziła Mordechaja i Rigby'ego do klubu, gdzie rozmawiała z Mordechajem. Kiedy Rigby tańczył na parkiecie, jego strój się podarł, ale że Ladonna nie lubi niechlujnych ludzi, postanowiła go wyrzucić z klubu. Mordechaj stanął w obronie Rigby'ego i powiedział Ladonnie, że jej ubrania wyglądają jak śmieci, a klub jest do bani. Wtedy Ladonna postanowiła ich zabić, jednak chłopaki uciekli. Miała charakterystycznie wystylizowaną blond fryzurę, ubrana była w czarną sukienkę z neonową żółtą smugą, a także ciemne okulary, czarne wysokie obcasy oraz miała dużo pierścieni. Jej imiona to połączenie Lady Gagi i Madonny.
 • Kolekcjoner kaczek (ang. Duck Collector) – pojawił się w odcinku Stadko kaczuszek chciał porwać kaczuszki które znalazł Rigby, kiedy nie udało mu się ich zaadoptować. Porwał je, ale Mordechaj, Rigby i mama kaczek ruszyli za nim w pogoń. Gdy prawie zabił Mordechaja, Rigby'ego i mamę, cztery kaczuszki które porwał, zmieniły się w wielkiego człowieka z głową kaczki i go zabiły. Miał pomarańczową kamizelkę, białą koszulkę z krawatem, okulary, kapelusz myśliwego, buty ze skóry węża i czarne spodnie.
 • Mleczni Ludzie (ang. Milk People) – pojawili się w odcinku Noc kolesi gdy Papcio wykonał Mleczne wyzwanie. Dawali mleko ludziom, którzy wykonali to wyzwanie, a tak naprawdę chcieli ich zjeść. Jednak Papcio ich powstrzymał i wszystkich uratował. Byli cali biali i mieli ochraniacze, które zakrywały ich wielkie paszcze.
 • Alfa i Crew Crew (ang. Alpha Dog and Crew Crew) - Alfa pojawił się w odcinku Dawaj rapu gdy Papcio wyzwał go na rapo bitwę. On i jego kumple Kometa i DeMonika walczyli przeciw Mordechajowi, Rigby'emu i Papciowi. Skończyło się to tym że Kometa odleciał, DeMonika została przygnieciona a Alfa eksplodował. Alfa był czarno skóry miał czarne włosy i kozią bródkę, ubrany był w czerwoną koszule w kratkę, czarne spodnie, białe trampki i biało niebieską czapkę.
 • Tomek (ang. Thomas Demon) - syn śmierci, pojawił się w odcinku Śmierć o ósmej. Mordechaj i Rigby opiekowali się nim pod nieobecność Śmierci by odzyskać dusze Atlety. Tomek nakłonił swoich opiekunów by uwolnili duszo żerną dżdżownice. Chciał rzucić jej Atletę, lecz Mordechaj i Rigby zamknęli ją w książce a na Tomka spadł żyrandol po czym zasną. Wyglądał jak małe dziecko ale tak naprawdę miał trzysta lat. Miał włosy koloru skóry, kły i szpiczaste uszy, ubrany był w fioletowe śpiochy.
 • Wielki mistrz (ang. Sensai's Master) - pojawia się w odcinku Kanapka śmierci, w którym pilnuje kanapki życia oraz kanapki podwójnej śmierci którą chciał zabić Mordechaja, Bensona, Rigby'ego i Senseia, ale Mordechaj i Rigby odbili kanapkę w jego stronę po czym zmarł. Był mistrzem w Śmierć Kwon-Do oraz miał o najdłuższą plerezę ze wszystkich wojowników Śmierć Kwon-Do, która była koloru białego ubrany był w dżinsowe szorty posiadał także długą białą brodę i wąsy.
 • Ygbir - pojawił się w odcinku Dynks powstał gdy Rigby sam chciał się zdjąć z siebie dynksa. Zamienił wszystkich ludzi z parku w negatywy. Ostatecznie został pokonany kiedy Mordechaj i Rigby trzy razy wypowiedzieli jego imię. Wyglądał jak wielki czarno-biały Rigby.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

i inni

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Opracowanie wersji polskiej: Studio Sonica
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Dialogi: Joanna Krejzler
Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Kierownictwo produkcji: Dorota Furtak
Kierownictwo muzyczne: Marek Krejzler
Udział wzięli:

i inni

Lektor: Jan Aleksandrowicz-Krasko

Odcinki[edytuj | edytuj kod]

 • Serial liczy ponad 160 odcinków.
  • Seria 1 (odcinki 1-20) – od 26 listopada do 25 grudnia 2011 roku,
  • Odcinek The Unicorns Have Got to Go – prawdopodobnie zdubbingowany, ale jeszcze niewyemitowany w Polsce, Rumunii i na Węgrzech z nieznanego powodu,
  • Seria 2 (odcinki 21-40) – od 14 kwietnia do 20 maja 2012 roku,
  • Seria 3 (odcinki 41-60) – od 23 sierpnia do 18 października 2012 roku (odcinki 43 i 46 były pokazane 26 sierpnia o 12.40, chociaż premiera miała być 30 sierpnia o 19.00),
  • Seria 3 (odcinki 61-80) – od 6 grudnia 2012 do 7 lutego 2013 roku,
  • Odcinek halloweenowy Terror Tales of the Park – prawdopodobnie zdubbingowany, ale jeszcze niewyemitowany,
  • Seria 4 (odcinki 81-100) – od 7 czerwca do 20 sierpnia 2013 roku,
  • Seria 4 (odcinki 101-120) – od 2 listopada do 1 grudnia 2013 roku,
  • Seria 5 (odcinki 121-160) – od 7 kwietnia 2014 roku

Uwaga: W odcinku 11 (Ser z grilla deluxe) wycięto scenę ze strusiem; przez chwilę widać tylko kilka pierwszych klatek.

Spis odcinków[edytuj | edytuj kod]

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
ODCINEK PILOTOWY
19.05.2012[1] P1 Zwyczajny serial Regular Show
SERIA PIERWSZA
26.11.2011 01 Potęga The Power
26.11.2011 02 Ustawcie te krzesła Just Set Up the Chairs
03.12.2011 03 Ciało Rigby'ego Rigby's Body
04.02.2011 04 Bilety z kofeiną Caffeinated Concert Tickets
[2] 05 Jednorożce muszą odejść The Unicorns Have Got to Go
18.12.2011 06 Tort za darmochę Free Cake
27.11.2011 07 Kuksy śmierci Death Punchies
10.12.2011 08 Don Don
03.12.2011 09 Grill ostateczny Meat Your Maker
27.11.2011 10 Tele-wkręty Prank Callers
17.12.2011 11 Ser z grilla deluxe Grilled Cheese Deluxe
11.12.2011 12 Mordechaj and the Rigbys Mordecai and the Rigbys
04.12.2011 13 Witam szefuniu Ello Gov'nor
17.12.2011 14 Już czas It's Time
10.12.2011 15 Dzień oceny Appreciation Day
11.12.2011 16 Peeps Peeps
18.12.2011 17 Zakręcony Dizzy
24.12.2011 18 Moja mama My Mom
24.12.2011 19 Najlepszy wynik High Score
25.12.2011 20 Walka z telewizorem Rage Against the TV
SERIA DRUGA
14.04.2012 21 Impra Pete Party Pete
14.04.2012 22 Odejdź Benson Benson Be Gone
15.04.2012 23 Odmóżdżacz Brain Eraser
15.04.2012 24 Ale ja mam paragon But I Have A Receipt
21.04.2012 25 To moja piosenka This Is My Jam
21.04.2012 26 Atletowa Muscle Woman
22.04.2012 27 Zastępca Temp Check
22.04.2012 28 Dynks Jinx
05.05.2012 29 To na razie See You There
12.05.2012 30 Zrób coś dla mnie Do Me a Solid
29.04.2012 31 Grobowe atrakcje Grave Sights
29.04.2012 32 Prawdziwie prawdziwe zapasy Really Real Wrestling
28.04.2012 33 Nocna Sowa The Night Owl
28.04.2012 34 Przegięcie Over the Top
06.05.2012 35 Stadko kaczuszek A Bunch of Baby Ducks
06.05.2012 36 Bardziej mądrzejszy More Smarter
19.05.2012 37 Pierwszy dzień First Day
19.05.2012 38 Sława w sieci Go Viral
20.05.2012 39 Zaskunksiony Skunked
13.05.2012 40 Film z karaoke Karaoke Video
SERIA TRZECIA
23.08.2012 41 Mini hokej Stick Hockey
23.08.2012 42 Blondyn z zakładu Bet to Be Blonde
26.08.2012 43 Strajk Hopa Skips Strikes
44 Great Story Paps - One Part
45
26.08.2012 46 Uroki biwakowania Camping Can Be Cool
06.09.2012 47 Wsad Slam Dunk
06.09.2012 48 Czadowe rowery Cool Bikes
13.09.2012 49 Domowy regulamin House Rules
13.09.2012 50 Dawaj rapu Rap It Up
20.09.2012 51 Podryw Cruisin'
20.09.2012 52 Pod kapturem Under the Hood
27.09.2012 53 Weekend u Bensona Weekend at Benson's
27.09.2012 54 Ciastko z wróżbą Fortune Cookie
04.10.2012 55 Myśl pozytywnie Think Positive
04.10.2012 56 Hop kontra technologia Skips vs. Technology
11.10.2012 57 Jajcarz Eggscellent
11.10.2012 58 Brzuchowy model Gut Model
14.10.2012 59 Czarodzieje gier wideo Video Game Wizards
14.10.2012 60 Najlepszy hamburger na świecie The Best Burger in the World
06.12.2012 61 Zwolnieni Replaced
06.12.2012 62 Połączenie pośladkowe Butt Dial
13.12.2012 63 Śmieć Łódka Trash Boat
13.12.2012 64 Pięści Sprawiedliwości Fists of Justice
20.12.2012 65 Tak, koleś, tak Yes Dude Yes
20.12.2012 66 Na zbity wózek Busted Cart
27.12.2012 67 Śmierć o ósmej Dead at Eight
27.12.2012 68 Atleta szkoleniowiec Muscle Mentor
03.01.2013 69 Tirowy Dwór Sławy Trucker Hall of Fame
03.12.2012 70 Wielki zwycięzca Big Winner
10.01.2013 71 Zakaz wstępu Access Denied
10.01.2013 72 Do kasacji Out of Commission
17.01.2013 73 Elegancka restauracja Fancy Restaurant
17.01.2013 74 Pamiętnik Diary
24.01.2013 75 Śmierćdźwiedź Death Bear
24.01.2013 76 Bez jaj Prankless
31.01.2013 77 Najlepszy VHS w historii The Best VHS in the World
31.01.2013 78 Pluszowe kostki Fuzzy Dice
07.02.2013 79 Nieświeży pocałunek Bad Kiss
07.02.2013 80 Cukrowy kop Sugar Rush
SERIA CZWARTA
07.06.2013 81 Zjazd 9B Exit 9B
07.06.2013 82
20.08.2013 83 Żółtodziób Starter Pack
84 Terror Tales of the Park II (Payback - Party Bus - Wallpaper Man)
85
14.06.2013 86 Konkurs placków Pie Contest
14.06.2013 87 150-elementowy zestaw 150 Piece Kit
26.07.2013 88 Łysina Bald Spot
21.06.2013 89 Noc kolesi Guy's Night
21.06.2013 90 Jedno podciągnięcie One Pull Up
23.12.2013 91 Odcinek Gwiazdkowy The Christmas Special
23.12.2013 92
28.06.2013 93 Wtorkowa impreza T.G.I. Tuesday
28.06.2013 94 Fajerwerkowa jazda Firework Run
05.07.2013 95 Najdłuższy weekend The Longest Weekend
05.07.2013 96 Stado wyrośniętych gęsi A Bunch of Full Grown Geese
12.07.2013 97 Kanapka śmierci Sandwich of Death
12.07.2013 98 Ace Balthazar żyje Ace Balthazar Lives
19.07.2013 99 Całus albo pielucha Do or Diaper
19.07.2013 100 Kłop Quips
02.11.2013 101 Jaskiniowiec Caveman
03.11.2013 102 Lunch w limuzynie Limousine Lunchtime
02.11.2013 103 To mój telewizor That's My Television
24.11.2013 104 Wyroluj dwa razy Fool Me Twice
03.11.2013 105 Jazda po Małgosię Picking Up Margaret
09.11.2013 106 Radio Czadzior K.I.L.I.T. Radio
09.11.2013 107 Carter i Briggs Carter and Briggs
10.11.2013 108 Stres Hopa Skips' Stress
10.11.2013 109 Mróz do sześcianu Cool Cubed
16.11.2013 110 Na przyczepkę Trailer Trashed
16.11.2013 111 Meteorowe kroki Meteor Moves
23.11.2013 112 Rodzinny grill Family BBQ
17.11.2013 113 Ostatni odtwarzacz płyt LD The Last LaserDisc Player
17.11.2013 114 Elitarny klub Country Club
30.11.2013 115 Ślepe zaufanie Blind Trust
23.11.2013 116 Najlepszy szef na świecie World's Best Boss
24.11.2013 117 Ostatni posiłek Last Meal
01.12.2013 118 Bokser lunatyk Sleep Fighter
01.12.2013 119 Impra Bis Party Re-Pete
30.11.2013 120 Klastek Amadeusz Steak Me Amadeus
SERIA PIĄTA
121 Laundry Woes
122 Silver Dude
123 Benson's Car
124 Every Meat Burritos
125 Wall Buddy
126 A Skips in Time
127 Survival Skills
128 Terror Tales of the Park III (Killer Bed - Jacked-Up Jack-o Lantern - The Previous Owner)
129
130 Tants
131 Bank Shot
132 Power Tower
133 The Thanksgiving Special
134
135 The Heart of a Stuntman
136 New Year's Kiss
137 Dodge This
138 Portable Toilet
139 The Postcard
140 Rigby in the Sky With Burrito
141 Journey to the Bottom of the Crash Pit
142 Saving Time
143 Guitar of Rock
144 Skips' Story
145 Return of Mordecai and the Rigbys
146 Bad Portrait
PLANOWANE ODCINKI SERII PIĄTEJ
Paint Job
Take the Cake
Skips in the Saddle
Thomas Fights Back
Catching the Wave
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
S1 Mordecai and Rigby: Ringtoneers
S2 Party Tonight

Piosenki[edytuj | edytuj kod]

Przypisy

 1. Chodzi o premierę odcinka 37, który jest dłuższą wersją nieemitowanego odcinka pilotażowego
 2. Nieemitowany z jakiegoś powodu

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]