Charmaine Bucco

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Charmaine Bucco
Pierwsze wystąpienie Pilot(odcinek 1)
Ostatnie wystąpienie „The Blue Comet” (odcinek 85)
Twórca David Chase
Grany przez Kathrine Narducci
Dane biograficzne
Rodzina małżeństwo: Artie Bucco
dzieci: Melissa Bucco (córka)

Arthur „Art” Bucco III (syn)

Inne informacje
Wiek ok. 40
Specjalność menedżer

Charmaine Bucco zagrana przez Kathrine Narducci, to fikcyjna postać występująca w serialu Rodzina Soprano wyprodukowanym przez HBO. Charmaine jest żoną Artiego Bucco oraz przyjaciółką Tonyego i Carmeli Soprano z lat dziecięcych.

Życiorys[edytuj | edytuj kod]

Charmaine jest starą przyjaciółką Carmeli Soprano żony Tonyego Soprano. Jej mężem jest Artie Bucco kolega ze szkolnych lat. Wspólnie z mężem prowadzi biznes w postaci restauracji Vesuvio, której jest menedżerem, a Artie szefem kuchni. Charmaine i Artie mają dwoje dzieci: córka Melissa Bucco, oraz syn Arthur „Art” Bucco III. Melissa grywała wraz z córką Tonyego, Meadow Soprano w szkolnej drużynie piłkarskiej.

W pierwszym sezonie filmu, w roku 1999, Charmaine oraz Carmela, miały różne poglądy na życie jakie prowadzą. Charmaine miała za złe Carmeli życie na wysokim poziomie wraz ze wszystkimi wygodami, za pieniądze pochodzące z kryminalnej działalności jej męża Tonyego. Stosunki pomiędzy kobietami drastycznie się pogorszyły po „cichej aukcji” prowadzonej w willi państwa Soprano. Wtedy to Carmela traktowała Charmaine jak służącą, a nie jak przyjaciółkę. Skłoniło to Charmaine do zemsty i w efekcie opowiedziała Carmeli, że spała z jej mężem w czasie kiedy była z nim już zaręczona. Stało się to podczas wyjazdu Carmeli wraz z rodzicami. Charmaine cały czas zniechęcała Artiego do zadawania się z Tonym Soprano z powodu jego powiązań mafijnych, oraz nakłaniała go aby nie przyjmował drogich prezentów od niego.

Charakter Charmainy jest często irytujący i nieprzyjemny, zwłaszcza gdy jej mąż próbował zawierać jakiekolwiek układy wraz z członkami mafijnej Rodziny Soprano.

Po wielu seriach kłótni, Artie i Charmaine ostatecznie zdecydowali się na separację, czego powodem były głównie relacje z Tonym Soprano. Kiedy odchodziła od Artiego obiecała mu, że nie pozostawi mu dzieci. Po rozstaniu, Charmaine wydatnie udowodniła swoje personalne aspiracje i kontynuowała pracę w restauracji Nuovo Vesuvio.

W ostateczności pogodziła się ze swoim mężem i zaczęli wspólne życie raz jeszcze. Podczas finansowych kłopotów ich restauracji w roku 2006, Charmaine pozostała na najwyższym stanowisku i równocześnie wspierała męża, który przeżywał w tym czasie depresję.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]