Darla Einstein Forrester

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Darla Einstein Forrester (†)
postać z Mody na sukces
Pierwszy odcinek #472
Ostatni odcinek #7125
Grana przez Schae Harrison
(1989−2006, 2007, 2014, 2015)
Informacje
Data śmierci 18 lipca 2006
Małżeństwa Thorne Forrester
(2004−2006)
Dzieci Alexandria Forrester (†)

Darla Einstein Forrester – fikcyjna postać z opery mydlanej Moda na sukces. W rolę Darli wcielała się Schae Harrison, w latach 1989−2006, 2007, 2014, 2015.

Charakterystyka[1][edytuj | edytuj kod]

Sekretarka Sally (1989−2003)[edytuj | edytuj kod]

Darla była wychowywana przez rodziny zastępcze. Jest wierną sekretarką Sally Spectry i pracuje w jej domu mody Spectra Fashions. Nie jest zbytnio rozgarnięta i flirtuje z wieloma mężczyznami. W lutym 1989, Darla zjawia się w biurze Clarke'a Garrisona i przekazuje mu od Sally sumę 100 tys. dolarów, w zamian za kradzież projektów Forresterów. W czerwcu 1989, Sally przedstawia Saulowi oraz Darli nowego projektanta firmy, Beau Rivage. Sekretarka rozpoznaje w nim Clarke'a, po obrączce ślubnej. W lipcu 1989, Darla wyjawia Mickowi Savage'owi, że Beau Rivage to w rzeczywistości Clarke. W październiku 1989, Sally i Darla robią wszystko, aby Ridge i Macy zostali przydzieleniu do jednej kabiny na statku Queen Mary, na pokładzie którego ma odbyć się pokaz mody obydwu firm. W grudniu 1989, Darla wraz z Sally i Saulem zjawia się u Stephanie Forrester, aby złożyć jej życzenia świąteczne. W styczniu 1990, Sally prosi Darlę, aby znalazła jakiekolwiek informację na temat ślubu Ridge'a i Caroline. W marcu 1990, Darla śpiewa na koncercie dobroczynnym w Cafe Russe, współprowadzonym przez Macy i Thorne'a. W kwietniu 1990, Darla spotyka się z Clarkiem. Uwodzi go, ale on chce jedynie wiedzieć, czy Sally wspomina ich niedoszłe zaręczyny. W maju 1990, Darla dowiaduje się o intrydze Sally, która chce wystawić na próbę wierność Clarke'a. Einstein informuje go o wszystkim, o co podejrzewa ją Macy. W czerwcu 1990, Sally i Clarke zostają małżeństwem. W lipcu 1990, Sally wysyła Darlę do Tommy'ego Baylanda, fotografa, od którego sprytnie wyciąga, że Bill Spencer jest właścicielem kilku pism pornograficznych. Wyznanie rejestruje dyktafon Darli. Kobieta nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Miała słabość do Clarke'a, ale on był mężem Sally. W 1992 roku, Darla była podrywana przez Billa Spencera. Flirtowała z Connorem Davisem. Próbowała uwieść Dylana Shawa, ale mężczyzna ją odrzucił. Oczarowała też Anthony'ego Armando, ale tylko po to, by pomóc Macy w udowodnieniu, że to on zabił modelkę i wrobił w to Thorne'a. Namawiała też Thorne'a do walki o Macy. W 2000 roku, Macy ginie w wypadku samochodowym. Więzi między Darlą a Sally zacieśniają się. W 2002 roku, Forresterowie i Sally ze swoją firmą, wyjeżdżają do Portofino. Tam okazuje się, że Macy wciąż żyje. Darla mdleje na jej widok. Niechcący, wspomina też przyjaciółce o rozwodzie Thorne'a i Brooke.

Żona Thorne'a (2004−2006)[edytuj | edytuj kod]

W 2003 roku, gdy Thorne zobaczył Macy w ramionach żegnającego ją Lorenza, źle odczytał sytuację. Pojechał do domu i zaczął pić. Pojawiła się Darla, która zaczęła mu towarzyszyć. Nazajutrz, oboje obudzili się w łóżku. Darla jest szczęśliwa, gdyż liczy na związek z Forresterem. Jednak on i Macy wszystko sobie wyjaśniają. Darla jest zrozpaczona. Ze swoich uczuć zwierza się Clarke'owi. Wkrótce doznaje szoku - jest w ciąży. Ojcem dziecka musi być więc mąż jej najlepszej przyjaciółki. Początkowo planowali aborcję, ale Thorne powstrzymał ją i namówił do oddania dziecka jemu i Macy, która nie może mieć dzieci. Darla zgodziła się, ale postawiła warunek - odda im dziecko, jeśli Macy pozna prawdę. Macy była zrozpaczona i rozwiodła się z Forresterem. Oburzona Sally, zwolniła Darlę. Macy pogodziła się z Thorne'em i Darlą, na kilka chwil przed swoim wypadkiem, który doprowadzi do jej śmierci. Również Sally pogodziła się z nimi. Tymczasem Forrester zbliżył się do matki swojego dziecka i zakochał się w niej z wzajemnością. Thorne zaproponował kobiecie wspólne mieszkanie. W 2004 roku, urodziła im się dziewczynka. Nazwali ją Alexandria, na cześć Macy. W tym samym roku, Darla i Thorne biorą ślub. Kobieta zostaje zaakceptowana przez Forresterów, ale jest skłócona z Ridge'em i jego żoną, Brooke. Walka pomiędzy Thorne'em, który został prezesem FC, a Ridge'em trwa. Clarke namawia Darlę, by wykradła Forresterom nowe projekty, ale ona odmawia. Nieświadoma jednak niczego, nieumyślnie daje Sally kopie projektów nowej kolekcji FC, "Niewinna". Thorne postawił Ericowi i Stephanie ultimatum - albo Ridge odejdzie z rodzinnej firmy, albo on. Zdecydowali, że zostaje Ridge. Thorne został więc przyjęty do firmy Sally i został jej prezesem. Zmienił nazwę firmy na "Spectra Couture". Otuchy dodawała mu żona, która broniła go przed rodziną. W 2005 roku, Sally wydała wszystkie pieniądze na projekty niedoświadczonego Thomasa Forrestera. W efekcie, firma Sally bankrutuje i Sally, Clarke, Thorne i Darla zostają bez pracy. Dochodzi do zamknięcia firmy i wypłaty wynagrodzenia dla pracowników. Sally oświadcza, że zamierza wybrać się w podróż dookoła świata, jednak to był tylko pretekst, gdyż Sally chciała wyjechać do domu starców. Darla i Thorne namówili Sally, by została i zamieszkała z nimi. Wspólnie z Darlą, zostały przyjęte do FC. W lipcu 2006 roku, po czwartych urodzinach Aly, Darla zostaje wezwana przez Phoebe Forrester, która złapała gumę na autostradzie. W dodatku, tajemniczy mężczyzna kręci się w pobliżu. Phoebe wzywa również swoją matkę, Taylor. Gdy Darla przyjechała na miejsce, zaczęła zmieniać koło tuż obok autostrady. Była gęsta mgła i jadąca samochodem Taylor nie widziała córki i byłej szwagierki. Darla została odrzucona od samochodu i wpadła wprost pod koła Taylor. Została przewieziona do szpitala. Po kilku dniachspędzonych w śpiączce, Darla na chwilę obudziła się, by ostatni raz spojrzeć na swojego męża. Zamknęła oczy i chwilę później zmarła.

Darla jako duch (2006, 2007, 2014, 2015)[edytuj | edytuj kod]

Zakrwawiona twarz Darli ukazała się we śnie Taylor, a potem Phoebe. W 2007 roku, Thorne zaczyna tęsknić za zmarłą żoną. Upija się i idzie do baru. Tam, w atrakcyjnej modelce widzi twarz Darli. Sytuacja powtarza się, kiedy Thorne widzi Darlę w Donnie Logan. W marcu, kwietniu, maju, lipcu i październiku 2014, duch Darli kilkakrotnie ukazuje się w wizjach jej córki, Alexandrii. W lipcu 2015, duch Darli kilkakrotnie ukazuje się córce i radzi jej pozbyć się Steffy i Mayi.

Związki Darli[edytuj | edytuj kod]

- flirtowali (1990).
- flirtowali (1992).
  • Connor Davis
- flirtowali (1993).
  • Dylan Shaw
- flirtowali (1995).
- spędzili razem noc, kiedy Thorne był związany z Macy (2003),
- byli małżeństwem do czasu śmierci Darli (2004−2006).
- mieli córkę, Alexandrię (ur. 2004, zm. 2015).

Przypisy