Darla Einstein Forrester

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Darla Einstein Forrester (†)
Pierwszy odcinek #485
Ostatni odcinek #5111
Grana przez Schae Harrison
(1989-2006, 2007)
Informacje
Data śmierci 18 lipca 2006
Małżeństwa Thorne Forrester
(2004-06)
Dzieci Alexandria Forrester

Darla Forrester (zd. Einstein) – fikcyjna postać z opery mydlanej Moda na sukces. W rolę Darli wcielała się Schae Harrison, w latach 1989-2006, 2007.

Charakterystyka[1][edytuj]

Sekretarka Sally (1989-2003)[edytuj]

Darla była wychowywana przez rodziny zastępcze. Zaprzyjaźnia się z Sally Spectrą i podjęła u niej pracę sekretarki. Od razu zaprzyjaźniła się z jej córką, Macy. Darla nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Miała słabość do Clarke'a Garrisona, ale on był mężem Sally. W 1992 roku, Darla była podrywana przez Billa Spencera. Flirtowała z Connorem Davisem. Próbowała uwieść Dylana Shawa, ale mężczyzna ją odrzucił. Oczarowała też Anthony'ego Armando, ale tylko po to, by pomóc Macy w udowodnieniu, że to on zabił modelkę i wrobił w to Thorne'a. Namawiała też Thorne'a do walki o Macy. W 2000 roku, Macy ginie w wypadku samochodowym. Więzi między Darlą a Sally zacieśniają się. W 2002 roku, Forresterowie i Sally ze swoją firmą, wyjeżdżają do Portofino. Tam okazuje się, że Macy wciąż żyje. Darla mdleje na jej widok. Niechcący, wspomina też przyjaciółce o rozwodzie Thorne'a i Brooke.

Żona Thorne'a (2004-2006)[edytuj]

W 2003 roku, gdy Thorne zobaczył Macy w ramionach żegnającego ją Lorenza, źle odczytał sytuację. Pojechał do domu i zaczął pić. Pojawiła się Darla, która zaczęła mu towarzyszyć. Nazajutrz, oboje obudzili się w łóżku. Darla jest szczęśliwa, gdyż liczy na związek z Forresterem. Jednak on i Macy wszystko sobie wyjaśniają. Darla jest zrozpaczona. Ze swoich uczuć zwierza się Clarke'owi. Wkrótce doznaje szoku - jest w ciąży. Ojcem dziecka musi być więc mąż jej najlepszej przyjaciółki. Początkowo planowali aborcję, ale Thorne powstrzymał ją i namówił do oddania dziecka jemu i Macy, która nie może mieć dzieci. Darla zgodziła się, ale postawiła warunek - odda im dziecko, jeśli Macy pozna prawdę. Macy była zrozpaczona i rozwiodła się z Forresterem. Oburzona Sally, zwolniła Darlę. Macy pogodziła się z Thorne'em i Darlą, na kilka chwil przed swoim wypadkiem, który doprowadzi do jej śmierci. Również Sally pogodziła się z nimi. Tymczasem Forrester zbliżył się do matki swojego dziecka i zakochał się w niej z wzajemnością. Thorne zaproponował kobiecie wspólne mieszkanie. W 2004 roku, urodziła im się dziewczynka. Nazwali ją Alexandria, na cześć Macy. W tym samym roku, Darla i Thorne biorą ślub. Kobieta zostaje zaakceptowana przez Forresterów, ale jest skłócona z Ridge'em i jego żoną, Brooke. Walka pomiędzy Thorne'em, który został prezesem FC, a Ridge'em trwa. Clarke namawia Darlę, by wykradła Forresterom nowe projekty, ale ona odmawia. Nieświadoma jednak niczego, nieumyślnie daje Sally kopie projektów nowej kolekcji FC, "Niewinna". Thorne postawił Ericowi i Stephanie ultimatum - albo Ridge odejdzie z rodzinnej firmy, albo on. Zdecydowali, że zostaje Ridge. Thorne został więc przyjęty do firmy Sally i został jej prezesem. Zmienił nazwę firmy na "Spectra Couture". Otuchy dodawała mu żona, która broniła go przed rodziną. W 2005 roku, Sally wydała wszystkie pieniądze na projekty niedoświadczonego Thomasa Forrestera. W efekcie, firma Sally bankrutuje i Sally, Clarke, Thorne i Darla zostają bez pracy. Dochodzi do zamknięcia firmy i wypłaty wynagrodzenia dla pracowników. Sally oświadcza, że zamierza wybrać się w podróż dookoła świata, jednak to był tylko pretekst, gdyż Sally chciała wyjechać do domu starców. Darla i Thorne namówili Sally, by została i zamieszkała z nimi. Wspólnie z Darlą, zostały przyjęte do FC. W lipcu 2006 roku, po czwartych urodzinach Ally, Darla zostaje wezwana przez Phoebe Forrester, która złapała gumę na autostradzie. W dodatku, tajemniczy mężczyzna kręci się w pobliżu. Phoebe wzywa również swoją matkę, Taylor. Gdy Darla przyjechała na miejsce, zaczęła zmieniać koło tuż obok autostrady. Była gęsta mgła i jadąca samochodem Taylor nie widziała córki i byłej szwagierki. Darla została odrzucona od samochodu i wpadła wprost pod koła Taylor. Została przewieziona do szpitala. Po kilku dniachspędzonych w śpiączce, Darla na chwilę obudziła się, by ostatni raz spojrzeć na swojego męża. Zamknęła oczy i chwilę później zmarła.

Darla jako duch (2006, 2007)[edytuj]

Zakrwawiona twarz Darli ukazała się we śnie Taylor, a potem Phoebe. W 2007 roku, Thorne zaczyna tęsknić za zmarłą żoną. Upija się i idzie do baru. Tam, w atrakcyjnej modelce widzi twarz Darli. Sytuacja powtarza się, kiedy Thorne widzi Darlę w Donnie Logan.

Związki Darli[edytuj]

  • Darla flirtowała z Billem Spencerem (1992).
  • Darla flirtowała z Connorem Davisem (1993).
  • Darla podrywała Dylana Shawa (1995).
  • Darla była żoną Thorne'a Forrestera (2004-06). Spędzili razem noc w 2003, kiedy Thorne był związany z Macy. Mają razem córkę, Alexandrę.

Przypisy