Dyskusja szablonu:Laureaci Konkursów Chopinowskich

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tak dla ścisłości - w tabeli wymienia się tylko zdobywców 1, 2 i 3 miejsca. Tymczasem tytuł laureata przysługuje też pianistom na miejscach 4, 5 i 6 (czasami bywało inaczej). Niemniej jednak, tabela wprowadza w błąd. KoverasLupus (dyskusja) 21:15, 22 cze 2011 (CEST).

  • Myślę, że źle na to patrzysz: przecież dawniej tytuły laureata przysługiwały kilkunastu osobom równocześnie i absurdem byłoby dziś ich wszystkich wymieniać w tabeli. Skoro liczba laureatów jest zmienna, to naturalne, że podawane jest tylko kilka najwyższych lokat. Ewentualnie można by dyskutować nad rozszerzeniem tabeli do 6 miejsc, ale wtedy mielibyśmy inwazję czerwonych linków. Grzegorz z Nyssy (dyskusja) 21:41, 22 cze 2011 (CEST)
Zgadzam się, że nie ma sensu wymieniać wszystkich laureatów. Chodziło mi raczej o zmianę nazwy szablonu, np. Laureaci pierwszych trzech miejsc, Miejsca na podium w Konkursach Chopinowskich, czy coś podobnego. KoverasLupus (dyskusja) 14:38, 23 cze 2011 (CEST)
  • Z przyjemnością informuję, że problem czerwonych linków na miejscach 1–6 zniknął na dobre :) KoverasLupus (dyskusja) 17:59, 14 lip 2013 (CEST)

Ogólnie o szablonie[edytuj kod]

Może tylko ja mam takie odczucie, ale po usunięciu flag z szablonu nazwiska "zlewają się" w jedną masę. Teraz trudniej coś znaleźć. Może coś z tym zrobimy (np. wytłuścimy miejsca zajęte w konkursach)? KoverasLupus (dyskusja) 21:59, 30 lis 2011 (CET)