Dyskusja szablonu:Nevada

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kiedy zamawiałem ten szablon, zasugowałem autorowi podobieństwo do tego na en wiki. Niektórzy użytkownicy doszli do wniosku, że jest za duży. Postanowiłem, zatem, usunąć niektóre miejscowości. To znaczy, takie, o których jest zaledwie kilka linijek na pl. i en. wiki. Pozostawiłem:

  • bardziej rozbudowane
  • mniejsze o znaczeniu politycznym (stolice hrabstw)
  • turystycznym
  • gospodarczym
  • historycznym...

...na arenie stanowej. Nie chciałem, aby szablon w określonych hasłach, był większy niż samo hasło. Jeśli zrobiłem wyjątki, to w przypadku, gdy było trochę dobrych grafik. Jeżeli ktoś rozbuduje hasła, do których linki usunąłem, proszę śmiało dodać. Dziękuję, za zrozumienie. Starscream 01:36, 11 sie 2006 (CEST)


Właśnie usunąłem linki do jeszcze kilku miejscowości, które nie mają az takiego znaczenia by być na tym szablonie. To nie wandalizm, warto było go odchudzić. --Starscream 22:43, 3 wrz 2006 (CEST)

rozpacz[edytuj kod]

ArturM i ja napracowaliśmy się nad tym dziełem sztuki. Wszystko zniszczone. Człowieku. To co zrobiłeś z tym szablonem jest przeohydne. Oczy bolą, chaotyczne linki, kolory nie trzymają się kupy i potrzebne jak dziura w moście zwinięcie. W artykułach trudno zauważyć, że istnieje. Co komu przeszkadza, że lewy margines jest równy? Nie trzeba latać oczami, żeby coś znaleźć. Nieintuicyjne, nieprzejrzyste, totalny chaos... --Starscream 14:44, 29 sty 2007 (CET)