Dyskusja wikiprojektu:Chóralistyka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Logo wikiprojektu[edytuj kod]

Przydałoby się jakieś logo wikiprojektu. --Jurgens 20:08, 12 paź 2007 (CEST)

Głosowanie za stubem[edytuj kod]

Zapraszam do głosowania nad stworzeniem oddzielnego stubu, dla artykułów związanych z chóralistyką.

Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Propozycje/Chóralistyka stub

Propozycja zaleceń dla hasła o chórze[edytuj kod]

Wstawiłem ww propozycję w jej dyskusję. Proszę o opinie. TiS 14:01, 19 lis 2007 (CET)

Adres (na szybko :) ): [[1]]

Przeniesione[edytuj kod]

Przeniosłem do Wikipedia:Standardy artykułów/Chór. W propozycjach powinny być propozycje jak traktować poszczególne informacje. --Jurgens 14:18, 19 lis 2007 (CET)

Zalążki[edytuj kod]

Proponuje aby aktywnie powpisywać tu Wikiprojekt:Chóralistyka/Zalążki wszystkie artykuły z Chóralistyki oznaczone stubem --Jurgens 14:33, 19 lis 2007 (CET)

Naturalna śmierć wikiprojektu?[edytuj kod]

Zastanawiam się nad tym, co tu napisać (coś jednak muszę i to z wewnętrznej potrzeby), chodzi o to, że niby tu należy artykuł Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans, który sam po prostu leży. Przy takiej deklaracji, jaka jest w dyskusji artykułu – na pewno najpierw trzeba wpisać się tutaj. Chciałem przejrzeć dotychczasową listę gości sprowokowany przez to, ale w sytuacji, jaka jest tu i w samym artykule, nie wiem co zrobić. Obecnie od Wrocławia jestem kawałek (tak w ogóle, bo czy kiedykolwiek wrócę do miasta – nie wiem), żadnych dobrych źródeł nie mam, a hasło bardzo ważne – forma na dziś jest jednak zbyt słaba jak na naszą encyklopedię... Jeśli ktoś potrafi pomóc – dzięki z góry, jak sam coś wymyślę – też będę jakoś działał. --CudPotwórca (dyskusja) 22:05, 10 sty 2010 (CET)

Armia Batuty uderza w lutym[edytuj kod]

Akcja Batuta-tabliczka.svg

W dniach 1-14 lutego zapraszam do przyłączenia się do Bezwzględnej Akcji Troskliwego Uźródławiania Tysięcy Artykułów. H. Batuta (dyskusja) 21:22, 28 sty 2010 (CET)

Dyrygenci chóralni[edytuj kod]

Czy taka kategoria jest potrzebna? Większość dyrygentów kieruje w swoim życiu artystycznym sporadycznie chórami. Jednak są specjaliści od chórów, którzy są znani wyłącznie z takiej działalności. Może wyróżnienie kategorią pozwoli się zorientować ilu ich jest.--|'''|''|'''|Rosewood (dyskusja) 00:23, 27 maj 2013 (CEST)

Czywiesz - Wszechsłowiański Zjazd Śpiewaczy[edytuj kod]