French Open 2006 (gra podwójna kobiet)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 Osobny artykuł: French Open 2006.

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisistki
1 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
Australia Samantha Stosur
2 Zimbabwe Cara Black
Australia Rennae Stubbs
3 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
4 Chińska Republika Ludowa Yan Zi
Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
5 Słowacja Daniela Hantuchová
Japonia Ai Sugiyama
6 Japonia Shinobu Asagoe
Słowenia Katarina Srebotnik
7 Południowa Afryka Liezel Huber
Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
8 Hiszpania Virginia Ruano Pascual
Argentyna Paola Suárez
Numer
Tenisistki
9 Rosja Jelena Diemientjewa
Włochy Flavia Pennetta
10 Czechy Květa Peschke
Włochy Francesca Schiavone
11 Argentyna Gisela Dulko
Rosja Marija Kirilenko
12 Francja Émilie Loit
Australia Nicole Pratt
13 Rosja Jelena Lichowcewa
Rosja Anastasija Myskina
14 Chińska Republika Ludowa Li Ting
Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
15 Grecja Eleni Daniilidu
Hiszpania Anabel Medina Garrigues
16 Rosja Dinara Safina
Włochy Roberta Vinci

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
65 6 6  
10  Czechy Květa Peschke
 Włochy Francesca Schiavone
7 0 1  
  1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
6 6  
  15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
2 2  
15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
6 6
     Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
1 4  
    1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
6 6
  5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
3 2
     Rosja Anna Czakwetadze
 Rosja Jelena Wiesnina
6 2 1  
4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
4 6 6  
4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
3 6 3
  5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 3 6  
5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 7
  2  Zimbabwe Cara Black
 Australia Rennae Stubbs
1 65  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
6 6  
   Polska Marta Domachowska
 Niemcy Jasmin Wöhr
1 4     1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
6 6  
   Stany Zjednoczone Laura Granville
 Stany Zjednoczone Shenay Perry
7 2 4      Finlandia Emma Laine
 Czechy Vladimíra Uhlířová
1 3  
   Finlandia Emma Laine
 Czechy Vladimíra Uhlířová
5 6 6       1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
7 62 6  
   Rosja Anastasija Rodionowa
 Rumunia Andreea Ehritt-Vanc
3 6 6       16  Rosja Dinara Safina
 Włochy Roberta Vinci
5 7 1  
   Stany Zjednoczone Jill Craybas
 Chorwacja Jelena Kostanić Tošić
6 1 4        Rosja Anastasija Rodionowa
 Rumunia Andreea Ehritt-Vanc
63 7 7
   Francja Diana Brunel
 Francja Florence Haring
1 1   16  Rosja Dinara Safina
 Włochy Roberta Vinci
7 65 9  
16  Rosja Dinara Safina
 Włochy Roberta Vinci
6 6       1  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Australia Samantha Stosur
65 6 6
10  Czechy Květa Peschke
 Włochy Francesca Schiavone
3 6 6       10  Czechy Květa Peschke
 Włochy Francesca Schiavone
7 0 1
   Francja Stéphanie Cohen-Aloro
 Tunezja Salima Safar
6 4 1     10  Czechy Květa Peschke
 Włochy Francesca Schiavone
 
   Stany Zjednoczone Jamea Jackson
 Stany Zjednoczone Mashona Washington
2 5      Chińska Republika Ludowa Li Na
 Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
w/o  
   Chińska Republika Ludowa Li Na
 Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
6 7       10  Czechy Květa Peschke
 Włochy Francesca Schiavone
6 6
   Francja Alizé Cornet
 Francja Virginie Pichet
4 0          Ukraina Alona Bondarenko
 Ukraina Juliana Fedak
4 3  
   Ukraina Alona Bondarenko
 Ukraina Juliana Fedak
6 6        Ukraina Alona Bondarenko
 Ukraina Juliana Fedak
6 3 6
   Czechy Gabriela Navrátilová
Czechy Michaela Paštiková
3 1   7  Południowa Afryka Liezel Huber
 Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
3 6 4  
7  Południowa Afryka Liezel Huber
 Stany Zjednoczone Martina Navrátilová
6 6  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
3  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
3 6 6  
   Holandia Michaëlla Krajicek
 Węgry Ágnes Szávay
6 1 4     3  Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
3 4  
   Słowacja Janette Husárová
 Indie Sania Mirza
6 6      Słowacja Janette Husárová
 Indie Sania Mirza
6 6  
   Kolumbia Catalina Castaño
 Hiszpania Conchita Martínez
1 3          Słowacja Janette Husárová
 Indie Sania Mirza
0 4  
   Austria Sybille Bammer
Niemcy Julia Schruff
7 65 6       15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
6 6  
   Węgry Melinda Czink
 Estonia Kaia Kanepi
63 7 4        Austria Sybille Bammer
Niemcy Julia Schruff
1 2
   Francja Virginie Razzano
 Izrael Anna Smasznowa
4 2   15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
6 6  
15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
6 6       15  Grecja Eleni Daniilidu
 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
6 6
9  Rosja Jelena Diemientjewa
 Włochy Flavia Pennetta
0 6 8          Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
1 4
   Włochy Maria Elena Camerin
 Włochy Tathiana Garbin
6 1 6     9  Rosja Jelena Diemientjewa
 Włochy Flavia Pennetta
7 4 4  
   Francja Julie Coin
 Rosja Youlia Fedossova
2 1      Estonia Maret Ani
 Stany Zjednoczone Meilen Tu
64 6 6  
   Estonia Maret Ani
 Stany Zjednoczone Meilen Tu
6 6          Estonia Maret Ani
 Stany Zjednoczone Meilen Tu
2 60
   Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
3 6 7          Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
6 7  
   Japonia Akiko Morigami
 Japonia Aiko Nakamura
6 1 5        Francja Nathalie Dechy
 Rosja Wiera Zwonariowa
5 6 6
   Szwajcaria Emmanuelle Gagliardi
 Włochy Mara Santangelo
6 6      Szwajcaria Emmanuelle Gagliardi
 Włochy Mara Santangelo
7 2 1  
6  Japonia Shinobu Asagoe
 Słowenia Katarina Srebotnik
3 2  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
8  Hiszpania Virginia Ruano Pascual
 Argentyna Paola Suárez
6 6  
   Czechy Lucie Hradecká
 Słowacja Martina Suchá
2 0     8  Hiszpania Virginia Ruano Pascual
 Argentyna Paola Suárez
2 6 6  
   Francja Stéphanie Foretz
 Włochy Antonella Serra Zanetti
4 3      Rosja Anna Czakwetadze
 Rosja Jelena Wiesnina
6 2 8  
   Rosja Anna Czakwetadze
 Rosja Jelena Wiesnina
6 6          Rosja Anna Czakwetadze
 Rosja Jelena Wiesnina
6 6  
   Hiszpania Lourdes Domínguez Lino
 Hiszpania María Sánchez Lorenzo
6 6       11  Argentyna Gisela Dulko
 RosjaMarija Kirilenko
3 4  
   Francja Séverine Brémond
 Francja Sophie Lefèvre
3 2        Hiszpania Lourdes Domínguez Lino
 Hiszpania María Sánchez Lorenzo
4 3
   Stany Zjednoczone Ashley Harkleroad
 Stany Zjednoczone Bethanie Mattek
4 2   11  Argentyna Gisela Dulko
 RosjaMarija Kirilenko
6 6  
11  Argentyna Gisela Dulko
 RosjaMarija Kirilenko
6 6          Rosja Anna Czakwetadze
 Rosja Jelena Wiesnina
6 2 1
14  Chińska Republika Ludowa Li Ting
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
7 2 6       4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
4 6 6
   Kanada Maureen Drake
 Czechy Nicole Vaidišová
5 6 0     14  Chińska Republika Ludowa Li Ting
 Chińska Republika Ludowa Sun Tiantian
6 63 4  
   Stany Zjednoczone Amy Frazier
 Stany Zjednoczone Vania King
6 5 2      Czechy Iveta Benešová
 Czechy Barbora Strýcová
4 7 6  
   Czechy Iveta Benešová
 Czechy Barbora Strýcová
4 7 6          Czechy Iveta Benešová
 Czechy Barbora Strýcová
6 4 2
   Serbia i Czarnogóra Jelena Janković
 Słowenia Tina Križan
3 6 3       4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
3 6 6  
   Argentyna María Emilia Salerni
 Wenezuela María Vento-Kabchi
6 3 6        Argentyna María Emilia Salerni
 Wenezuela María Vento-Kabchi
2 1
   Stany Zjednoczone Carly Gullickson
 Australia Bryanne Stewart
2 4   4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  
4  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda   3 runda   Ćwierćfinały
5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 6  
   Francja Caroline Dhenin
 Francja Mathilde Johansson
4 3     5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 6  
   Szwecja Sofia Arvidsson
 Niemcy Martina Müller
6 6      Szwecja Sofia Arvidsson
 Niemcy Martina Müller
1 1  
   Argentyna Mariana Díaz-Oliva
 Australia Alicia Molik
4 4       5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
1 7 6  
   Francja Pauline Parmentier
 Francja Camille Pin
1 2          Francja Marion Bartoli
 Izrael Szachar Pe’er
6 63 2  
   Łotwa Līga Dekmeijere
 Szwajcaria Patty Schnyder
6 6        Łotwa Līga Dekmeijere
 Szwajcaria Patty Schnyder
1 3
   Francja Marion Bartoli
 Izrael Szachar Pe’er
3      Francja Marion Bartoli
 Izrael Szachar Pe’er
6 6  
12  Francja Émilie Loit
 Australia Nicole Pratt
3 k       5  Słowacja Daniela Hantuchová
 Japonia Ai Sugiyama
6 7
13  Rosja Jelena Lichowcewa
 Rosja Anastasija Myskina
6 6       2  Zimbabwe Cara Black
 Australia Rennae Stubbs
1 65
   Ukraina Julija Bejhelzimer
 Czechy Eva Birnerová
1 4     13  Rosja Jelena Lichowcewa
 Rosja Anastasija Myskina
7 6  
   Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Chińska Republika Ludowa Yuan Meng
6 6      Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Chińska Republika Ludowa Yuan Meng
64 0  
   Białoruś Tacciana Puczak
 Rosja Anastasija Jakimawa
3 0       13  Rosja Jelena Lichowcewa
 Rosja Anastasija Myskina
4 3
   Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Galina Woskobojewa
4 3       2  Zimbabwe Cara Black
 Australia Rennae Stubbs
6 6  
   Rosja Jekatierina Byczkowa
 Bośnia i Hercegowina Mervana Jugić-Salkić
6 6        Rosja Jekatierina Byczkowa
 Bośnia i Hercegowina Mervana Jugić-Salkić
3 4
   Czechy Klára Koukalová
 Czechy Lucie Šafářová
6 4 3   2  Zimbabwe Cara Black
 Australia Rennae Stubbs
6 6  
2  Zimbabwe Cara Black
 Australia Rennae Stubbs
3 6 6  

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

  • French Open (ang.). itftennis.com. [dostęp 2014-04-17].