Gang bang

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Gang bang

Gang bang (lub gangbang) – rodzaj seksu grupowego, w którym jedna osoba – niezależnie od płci – odbywa jednocześnie bądź po kolei stosunki płciowe z co najmniej trzema partnerami, z których każdy odbywa stosunek tylko z tą jedną osobą. Odróżnia to gang bang od pozostałych form seksu grupowego. Nie należy gang bangu mylić z triolizmem, w którym biorą udział wyłącznie trzy osoby.

W znaczeniu węższym, mianem gang bangu określa się seks grupowy, w którym bierze udział jedna kobieta (lub pasywny mężczyzna) i co najmniej trzech aktywnych mężczyzn. Stosunek seksualny jednego mężczyzny z co najmniej trzema kobietami naraz nazywane są czasem „odwróconym gang bangiem”.

Gang bang może przyjmować rozmaite formy. Może ograniczać się do odbywania przez jedną osobę serii stosunków seksualnych z kolejnymi partnerami – jeden po drugim. Może jednak także przybrać jedną z form jednoczesnego kontaktu seksualnego jednej osoby z wieloma innymi osobami. W szczególności: podwójnej penetracji (pochwy i odbytu), jednoczesnej penetracji pochwy, odbytu i ust, stymulacji manualnej, stymulacji oralnej itd. Gang bang czasami kończy się bukkake.

Gangbangi są szeroko rozpowszechnione w pornografii.

Przykładem gang bangu może być np. próba bicia tzw. seksualnego rekordu świata[1][2].

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Seksualny rekord świata pobity.
  2. EROTICON 2006: SEX AND THE CONSERVATIVE CITY. culturekiosque.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-02-01)]. (ang.).