Historia miłości (telenowela)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Historia miłość
História de Amor
Gatunek romans
melodramat
Kraj produkcji  Brazylia
Liczba odcinków Brazylia 209

Polska 100

Produkcja
Produkcja Ruy Mattos
Paulo Ubiratan
Reżyseria Ricardo Waddington
Scenariusz Rio de Janeiro
Muzyka "Lembra de Mim" - Ivan Lins
Czas trwania odcinka 55 min.
Pierwsza emisja
Data premiery Brazylia 3 lipca 1995
Polska 1998
Stacja telewizyjna Brazylia Rede Globo
Polska TVP3

Historia miłość (História de Amor) – brazylijska telenowela z 1995 roku, składająca się z 100 odcinków. Emitowana w Polsce przez TVP3. Został napisany przez Manoel Carlos, Marcus Toledo i Elizabeth Jhin.

Fabuła[edytuj]

Po dziesięć lat związek ze swoim partnerem Sheila, endokrynolog Carlos Alberto jest zaręczony z Paula byłego klienta, ale nadal poszukuje wielką pasją. Poznaj zatem słodki i wrażliwy Elena. Po uruchomieniu celownik Elena, Carlos budzi szalenie zazdrosny o Paula zepsute. Ponadto, jest on nadal nękani przez Sheila, kto nadal wierzy w zbliżeniu.

Córka Elena, Joyce, zajdzie w ciążę przez swojego chłopaka Caio, ale chłopak odrzuca syna. Poza tym cierpi z powodu nieodpowiedzialnego chłopaka, Joyce musi stawić czoła ojcu, Assunção, który nie akceptuje zaloty. Historia analizuje konflikty i zmowy między rodzicami i dziećmi reprezentowane w stosunkach między Elena, Joyce i Assunção.

Elena jest pracująca kobieta stoi przedwczesnej ciąży córka Joyce. Największym problemem jest ojciec dziewczyny, Assunção, jej byłego męża, który nie jest zadowolony z sytuacji. Samotny, Elena czuje interesie dr Carlos i nie może oprzeć się tej nowej pasji. Ale jest już Carlos popełnił człowiek cierpi i zazdrość panny młodej, Paula piękne, szaleńczo w nim zakochana. Paula rodziców, Romulus i Zuleika, czeka na ślub swojej córki, która zbawi spadek finansowej rodziny.

Obsada[edytuj]

Linki zewnętrzne[edytuj]