Kombinacja norweska na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013 - Sztafeta

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Sztafeta HS106/4x5 km odbyła się 24 lutego 2013 roku[1].

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Skoki[edytuj | edytuj kod]

Soki wystartowały o 10:00.[2]

Pozycja Nr Państwo Skok (m) Punkty Strata czasowa
1 8  Japonia
Akito Watabe
Yoshito Watabe
Yūsuke Minato
Taihei Katō

101.5
99.5
87.0
98.0
467.5
122.8
122.7
99.1
122.9
2 9  Francja
Maxime Laheurte
François Braud
Sébastien Lacroix
Jason Lamy Chappuis

100.5
90.0
93.0
95.5
451.1
116.4
105.2
112.4
117.1
+0:22
3 10  Austria
Wilhelm Denifl
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Mario Stecher

101.5
92.5
93.0
91.5
448.8
120.4
110.8
108.9
108.7
+0:25
4 11  Norwegia
Magnus Krog
Jørgen Gråbak
Magnus Moan
Håvard Klemetsen

97.5
90.5
94.5
97.5
430.3
110.8
82.5
113.0
125.0
+0:50
5 7  Stany Zjednoczone
Todd Lodwick
Bill Demong
Taylor Fletcher
Bryan Fletcher

93.5
86.5
93.0
95.5
421.3
99.4
101.0
105.1
115.8
+1:02
6 12  Niemcy
Björn Kircheisen
Fabian Rießle
Tino Edelmann
Eric Frenzel

83.0
87.5
92.0
92.5
412.3
85.1
102.7
110.4
114.1
+1:14
7 5  Słowenia
Matic Plaznik
Mitja Oranič
Gašper Berlot
Marjan Jelenko

90.5
86.0
85.5
95.5
403.3
98.7
94.7
91.6
118.3
+1:26
8 4  Finlandia
Janne Ryynänen
Eetu Vähäsöyrinki
Ilkka Herola
Mikke Leinonen

91.5
85.5
92.0
85.0
398.2
104.0
93.3
103.9
97.0
+1:32
9 3  Włochy
Alessandro Pittin
Lukas Runggaldier
Armin Bauer
Giuseppe Michielli

91.0
89.5
89.5
85.0
396.6
104.8
98.0
98.8
95.0
+1:35
9 2  Estonia
Han-Hendrik Piho
Karl-August Tiirmaa
Kail Piho
Kristian Ilves

88.5
95.0
86.5
86.5
396.6
101.5
103.6
93.9
97.6
+1:35
11 6  Czechy
Tomáš Portýk
Miroslav Dvořák
Tomáš Slavík
Pavel Churavý

85.5
83.5
91.0
92.0
387.7
86.5
88.8
103.4
109.0
+1:46
12 1  Rosja
Iwan Panin
Denis Isakin
Ernest Jahin
Jewgeni Klimow

84.5
83.0
89.5
87.5
357.8
81.6
82.3
98.6
95.3
+2:26

Bieg[edytuj | edytuj kod]

Bieg odbył się o 15:00.[3]

Pozycja Nr Państwo Strata (skoki) Czas Miejsce Strata
1 2  Francja
François Braud
Maxime Laheurte
Sébastien Lacroix
Jason Lamy Chappuis
0:22 57:34.0
14:34.9
14:46.9
13:51.9
13:58.3
4
2 4  Norwegia
Jørgen Gråbak
Håvard Klemetsen
Magnus Krog
Magnus Moan
0:50 57:34.4
14:06.4
14:43.9
13:54.9
13:59.2
2 +0.4
3 5  Stany Zjednoczone
Taylor Fletcher
Bryan Fletcher
Todd Lodwick
Bill Demong
1:02 57:38.2
13:58.6
14:40.3
14:01.6
13:55.7
1 +4.2
4 1  Japonia
Yoshito Watabe
Taihei Katō
Akito Watabe
Yūsuke Minato
0:00 57:39.7
15:00.1
14:41.3
13:53.2
14:05.1
7 +5.7
5 3  Austria
Wilhelm Denifl
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Mario Stecher
0:25 57:41.6
14:25.1
14:27.5
14:25.3
13:58.7
5 +7.6
6 6  Niemcy
Björn Kircheisen
Tino Edelmann
Eric Frenzel
Fabian Rießle
1:14 58:41.6
14:16.1
14:36.3
14:06.3
14:28.9
6 +1:07.6
7 9  Włochy
Lukas Runggaldier
Giuseppe Michielli
Armin Bauer
Alessandro Pittin
1:35 58:44.5
14:17.9
14:33.0
14:16.0
14:02.6
3 +1:10.5
8 8  Finlandia
Ilkka Herola
Mikke Leinonen
Janne Ryynänen
Eetu Vähäsöyrinki
1:32 1:01:10.8
14:39.0
14:52.1
14:59.1
15:08.6
8 +3:36.8
9 7  Słowenia
Marjan Jelenko
Mitja Oranič
Matic Plaznik
Gašper Berlot
1:26 1:02:33.0
15:30.4
15:05.9
15:13.1
15:17.6
11 +4:59.0
10 11  Czechy
Miroslav Dvořák
Tomáš Slavík
Tomáš Portýk
Pavel Churavý
1:46 1:02:40.7
15:22.2
15:12.1
15:30.2
14:50.2
10 +5:06.7
11 10  Estonia
Kail Piho
Han-Hendrik Piho
Karl-August Tiirmaa
Kristian Ilves
1:35 1:02:52.2
14:38.0
15:26.4
15:35.3
15:37.5
12 +5:18.2
12 12  Rosja
Denis Isakin
Iwan Panin
Ernest Jahin
Jewgeni Klimow
2:26 1:03:06.9
14:33.3
15:03.6
14:59.3
16:04.7
9 +5:32.9

Przypisy