Lista programów Polsatu

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Poniższy artykuł przedstawia listę programów wyemitowanych przez telewizję Polsat.

Legenda:
Yes check.svg – emitowane są/będą nowe odcinki programu/serialu na antenie Polsatu,
No-Symbol.svg – nie emitowane są nowe odcinki programu/serialu na antenie Polsatu.

Programy informacyjne[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
Yes check.svg Wydarzenia
Yes check.svg Sport codziennie o 19:20 5 minut Program ukazywany jest w weekendy na żywo.
Yes check.svg Pogoda codziennie o 19:25
No-Symbol.svg Biznes Wydarzenia 0:00 przegląd wydarzeń gospodarczych dnia
No-Symbol.svg Informacje

Magazyny telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
No-Symbol.svg 4x4 od 1993 do 2005 roku program poświęcony motoryzacji
No-Symbol.svg Alfabet kulinarny Kurta Schellera przełomie 2004 i 2005 roku w soboty o godz. 12:45 Kurt Scheller magazyn kulinarny. W poszczególnych odcinkach prezentowane były potrawy z produktów, których nazwy rozpoczynają się na kolejne litery alfabetu. Kurt Scheller gotował wraz ze swoim asystentem oraz zaproszonym gościem.
No-Symbol.svg Domowa Kawiarenka w 2003 roku Taduesz Gwiaździński magazyn kulinarny
No-Symbol.svg Duracell: Eksploracje 20:00 codzienny letni magazyn reporterów Interwencji. Stanowił (czerwiec–lipiec 2004 roku) kontynuację na czas wakacji programu Interwencja
No-Symbol.svg Dyżur
Yes check.svg Ewa gotuje od 22 grudnia 2007 roku w soboty o godz. 9:15. Obecnie o 10:15 40 minut Ewa Wachowicz program kulinarny. Jako pierwszy polski magazyn kulinarny realizowany jest w prywatnej kuchni prowadzącej. Reżyserem jest Grzegorz Lewandowski[1][2][3].
No-Symbol.svg Exclusive od 2004 do 2007 Katarzyna Laskowska program przedstawiający ciekawostki ze świata kultury i branży rozrywkowej
Yes check.svg Interwencja
No-Symbol.svg Interwencja Extra do jesieni 2006 roku, co poniedziałek o godz. 20:10 program interwencyjno-śledczy. Było to specjalne wydanie magazynu reporterów Polsatu Interwencja
Następnie emitowany w Polsat News od poniedziałku do piątku o 19:30. Obecnie nieemitowany.
No-Symbol.svg Jesteśmy do 2008 roku w sobotę, o godz. 7:00 magazyn religijny. Reżyserami byli Anna Oblicka i Beata Świerzewska. Program przedstawiał ważne miejsca dla katolicyzmu (np. Ziemię Świętą czy miejsca objawień), spotkania ekumeniczne oraz materiały archiwalne i wywiady, związane z procesem beatyfikacyjnym papieża Jana Pawła II. Autorzy programu przedstawiają również postacie świętych oraz zasłużonych dla Kościoła.
No-Symbol.svg Kto się boi wstać
No-Symbol.svg Macie co chcecie w latach 1997–2002
Yes check.svg Magazyn sportowy po północy z niedzieli na poniedziałek Emitowane są w nim powtórki transmisji z Polsatu Sport.
No-Symbol.svg Motowiadomości
No-Symbol.svg Multimedialny odlot w latach 90. 30 minut program o grach komputerowych
Niezła sztuka
No-Symbol.svg Pasjonaci w latach 2005–2009
w soboty o 9.30
program motoryzacyjny
Yes check.svg Państwo w państwie program publicystyczny
No-Symbol.svg Poradnik imieninowy program o charakterze poradnikowym
No-Symbol.svg Radość życia program Fundacji Polsat.
No-Symbol.svg Ręce, które leczą od 1996 Zbigniew Nowak Program o bioenergoterapii
No-Symbol.svg Się kręci na żywo w sobotę o 10:45 program poświęcony plotkom, modzie
No-Symbol.svg Telepuzzle
No-Symbol.svg Telewizyjne biuro śledcze w latach 1997–2002 program o charakterze interwencyjnym. Zajmował się tematyką osób zaginionych oraz tropieniem przestępców poszukiwanych listem gończym
No-Symbol.svg Twój lekarz
No-Symbol.svg Wystarczy chcieć program Fundacji Polsat. Obecnie emitowany w Polsat News.
No-Symbol.svg Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża od jesieni 2005 do listopada 2006 roku w soboty około godziny 9.00 Bożena Dykiel magazyn kulinarny. W programie wraz z gospodynią programu gotowali zaproszeni goście. W drugiej części programu swoje danie prezentuje Kurt Scheller.

Programy publicystyczne[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
No-Symbol.svg Bumerang w poniedziałki po północy (powtórki w Polsat 2) Marek Markiewicz Program publicystyczny. Program prowadzony był w oparciu o wybrane fragmenty programów informacyjnych z ostatniego tygodnia, omawiał błędy i niedostatki dziennikarzy. Uczestnicy programu poszukiwali najlepszej wersji przedstawienia i komentowania informacji, starali się określić zasady poprawnej pracy dziennikarskiej, wskazywali na skutki błędów dziennikarskich i ich znaczenie dla opinii publicznej.
No-Symbol.svg Co z tą Polską?
No-Symbol.svg Czarny pies czy biały kot w latach 2003–2004 Krzysztof Skowroński program publicystyczny
No-Symbol.svg Dorota Gawryluk – konfrontacje
No-Symbol.svg Graffiti
No-Symbol.svg Koniec wieku
No-Symbol.svg Nasze dzieci emitowany w latach 2004-2006 Jolanta Krysowata. program Fundacji Polsat
No-Symbol.svg Polityczne graffiti
No-Symbol.svg Premier
No-Symbol.svg Sztuka informacji od 1995 roku
No-Symbol.svg Wywiad Skowrońskiego w sobotnie poranki do jesieni 2004 do wiosny 2005 roku Krzysztof Skowroński

Programy rozrywkowe[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg Akademia seksu
 • No-Symbol.svg Celebrity Splash!
 • No-Symbol.svg Dziecięca Eskorta McDonald’s – program emitowany od 10 maja 2008 r. w soboty o godz. 9:45. Jego celem było wyłonienie grupy 11 dzieci, które wyprowadzą reprezentację Polski w piłce nożnej na murawę pierwszego meczu Euro 2008: Polska – Niemcy. Spośród dzieci, które zgłosiły się do udziału w programie, wypełniając kupon w restauracjach McDonald’s, zostało wylosowanych stu uczestników w wieku 8-10 lat. Wzięli oni udział w dwudniowym zgrupowaniu treningowym, podczas którego zostały utworzone 4 jedenastoosobowe drużyny. W każdym kolejnym odcinku odpadała najsłabsza z drużyn.
 • No-Symbol.svg Dzień Kangura
 Osobny artykuł: Dzień Kangura.
 • No-Symbol.svg Hugo
 • No-Symbol.svg Hugo Express
 • No-Symbol.svg Hugo Family
 • No-Symbol.svg Klub POLSATU
 • No-Symbol.svg Let’s Dance, czyli zrobię dla was wszystko – program telewizyjny o tematyce tanecznej emitowany w sierpniu 2006 roku. Jednym z twórców i prezenterką programu była Mandaryna, która podczas widowiska prezentowała występ taneczny oraz uczyła tańczyć znane osobistości (m.in. Renatę Beger) czy grupy społeczne (np. policjantów). Pilot programu obejrzało 1,2 mln widzów. Drugi odcinek wyemitowany tydzień później był jednocześnie ostatnim.
 • No-Symbol.svg Liga Mistrzów Śmiechu – program rozrywkowy prowadzony przez Piotra Pręgowskiego i Aleksandrę Wolf. Gospodarze zapraszali gości (znanych satyryków i aktorów), którzy brali udział w konkursie na najlepszy występ kabaretowy. W Polsacie emitowany wiosną 2005, a powtórki latem ts. i 2006 roku.
 • Love TV
 • No-Symbol.svg Magia bez tajemnic
 Osobny artykuł: Magia bez tajemnic.
 Osobny artykuł: Piotr Bałtroczyk przedstawia.
 Osobny artykuł: Ranking gwiazd.
 Osobny artykuł: Twoja twarz brzmi znajomo.
 Osobny artykuł: Tylko nas dwoje.
 • No-Symbol.svg Uwaga Hotel!

Program rozrywkowy emitowany w 2003 roku w czwartki o godz. 20:15. Pierwszy jego odcinek oglądało 1 642 000 widzów, co stanowiło 13,5% widowni w trakcie jego nadawania[potrzebne źródło]. W każdym z odcinków cyklu przedstawiane były kolejne pary uczestników, którzy nieświadomi ukrytych kamer spędzili weekend w luksusowym, górskim hotelu. Aktorzy grający hotelową obsługę wciągali bohaterów do zabawy i prowokowali przedziwne zachowania. W studiu po raz pierwszy uczestnicy zobaczyli siebie na ekranie i opowiadali o swoich przeżyciach. Program prowadził Krzysztof Skiba.

 • No-Symbol.svg Wiesio Show – program rozrywkowy składający się z krótkich skeczy, których głównym bohaterem był Wiesio w tej roli Arkadiusz Jakubik; był to polski odpowiednik „The Benny Hill Show”.
 • No-Symbol.svg Zakazana kamera

Programy muzyczne[edytuj | edytuj kod]

 • Aquaz music zone
 • No-Symbol.svg BoomBox Magazyn muzyczny emitowany przez telewizję Polsat w czwartki w godzinach 2:30 do 5:35. Widzowie, za pomocą SMS-ów mogą głosować na utwory, które chcieliby usłyszeć podczas emisji programu. W trakcie audycji mogą również pobierać najnowsze dzwonki do telefonów komórkowych oraz przesyłać pozdrowienia dla najbliższych. Potem zastąpiono programem Music Spot.
 • No-Symbol.svg Disco Polo Live
 • No-Symbol.svg Disco Relax
 • No-Symbol.svg Halogra!my Magazyn muzyczny emitowany od 1994 roku do końca lat 90. XX wieku. Prowadzący Kuba Wojewódzki[4], przeprowadzał wywiady z muzykami i prezentował teledyski. W programie przeważała muzyka rockowa, między innymi heavy metal, a także lżejsze odmiany rocka. Prezentowano takie zespoły jak między innymi Sepultura, Virgin, The Offspring. Prgoram był interaktywny – telewidzowie mogli dzwonić i wygrywać nagrody, między innymi kasety i płyty różnych zespołów, sprzęty muzyczne itp.
 • No-Symbol.svg Mop Man Program o charakterze muzycznym emitowany przez telewizję Polsat w 2003 roku, w soboty o godz. 9:30. Prowadzący Robert Leszczyński opowiadał o gwiazdach muzyki polskiej i zagranicznej. Prezentował najnowsze trendy oraz promował wykonawców. Do programu zapraszani byli goście ze świata muzyki i nie tylko, m.in. Varius Manx, Kasia Klich, Perfect i Grzegorz Markowski, Shakin Dudi, Maryla Rodowicz, Katarzyna Skrzynecka, Ace of Base, Małgorzata Ostrowska, Sweet Noise, Kasia Kowalska, K.A.S.A., Stachursky czy Szymon Wydra z Carpe Diem. Program zastąpił nadawaną w latach 2002-2003 Hitmanię.
 • No-Symbol.svg Muzykogranie - Program nadawany w latach 2002–2003 w niedzielę o 10.00. Prowadzony był na początku przez Krzysztofa Marca, później przez Pawła Sztompke. Program skierowany był do telewidzów interesujących się muzyką rozrywkową lat 60., 70., 80. oraz współczesną muzyką rozrywkową. Adresowany był do całych rodzin, łączył różne elementy muzyczne (teledyski, występy na żywo, reportaże z imprez), wzbogacone wywiadami z gwiazdami polskiej piosenki i filmu oraz prezentacjami najnowszych talentów. Program zastąpił nadawany w latach 1994–2002 Disco Relax. 1 czerwca 2003 roku program zastąpiła POP LISTA[5].
 • Hitmania - Magazyn muzyczny skierowany przede wszystkim do młodych odbiorców nadawany w latach 2002–2003. Program prowadził Grzegorz Markocki. Program miał na celu prezentować z humorem najnowsze tendencje, ulubione style muzyczne młodego pokolenia – zarówno z muzyki polskiej, jak i zagranicznej. Obok premierowych teledysków w programie miały pojawiać się również osobiście artyści, prezentujący swoje najnowsze dokonania – zarówno z młodszego, jak i starszego pokolenia. Do programu mieli być zapraszani nie tylko gwiazdy muzyki, ale też ludzie filmu i teatru, pośrednio związani z muzyką: znani aktorzy i reżyserzy filmowi, twórcy teledysków, autorzy tekstów piosenek, kompozytorzy muzyki filmowej, styliści gwiazd i inni współpracownicy, współtworzący wizerunki największych indywidualności polskiego i światowego showbiznesu. Gatunki muzyczne jakie pojawiały się w tym programie to m.in. polski i zagraniczny hip-hop, pop i rock. Program Hitmania zastąpił nadawany w latach 1996–2002 Disco Polo Live. W 2003 roku program zastąpił Mop Man.[5]
 • Music Spot - Interaktywny program muzyczny prezentujący teledyski, którego zawartość tworzą widzowie. Wysyłając SMS-y, głosują na ulubione utwory i tym samym decydują o tym, jakie teledyski zostaną wyemitowane w programie. Telewidzowie mogą pozdrowić znajomych lub poczatować z innymi widzami. W trakcie audycji mogą również pobierać najnowsze dzwonki do telefonów komórkowych oraz przesyłać pozdrowienia dla najbliższych.
 • Poplista - Poplista to program emitowany od 1 czerwca 2003 do 19 grudnia 2004 wczesnym porankiem niedzielnym (około 9:30). Program stanowił tygodniowe podsumowanie listy o tej samej nazwie w stacji RMF FM. Oprócz tego w programie były wywiady z gwiazdami i konkursy. Program prowadził Maciej Rock. Program zastąpił nadawane w latach 2002–2003 Muzykogranie[6].
 • Reebok Hip-Hop
 • Wstawaj! Gramy! - Poranny program muzyczny emitowany przez telewizję Polsat w latach 2005-2015[7] codziennie o godzinie 5:00. Program obecnie ukazuje się pod szyldem Disco gramy!. W programie pokazywane są teledyski i wywiady z gwiazdami. Dzięki interaktywnej formule tego programu można również pozdrowić w programie bliską osobę, ściągnąć na telefon komórkowy dzwonka swoją ulubioną piosenkę lub zdobyć nagrody w konkursie. Prowadzący sprawdzają na ulicach polskich miast, co Polacy robią i co myślą o tak wczesnej porze, co mają do powiedzenia pomiędzy 6 a 7 rano.

Teleturnieje[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg 100% dla stu

Teleturniej prowadzony przez Ewę Wachowicz produkowany przez kompanię telewizyjną ITC w 1998 roku.

 • No-Symbol.svg Awantura o kasę
 Osobny artykuł: Awantura o kasę.
 • No-Symbol.svg Daję słowo

Teleturniej emitowany od 2003 do 2006 roku w TV4 i w Polsacie. Prowadził go Paweł Orleański. Zadaniem uczestników było odgadywanie haseł po podpowiedziach.

 • No-Symbol.svg Eureko, ja to wiem!

Teleturniej edukacyjny dla uczniów gimnazjów emitowany od 2005 roku. Program powstał na holenderskiej licencji telewizyjnego quizu „Ahmea Kennisquiz”. Jego realizacji podjęła się firma Endemol z Warszawy, znana z wielu produkcji, głównie dla ITI i TVN-u. Teleturniej emitowany był od 23 października 2005 do 26 lutego 2006 (w niedziele o 17:15) w polskiej telewizji Polsat, druga edycja emitowana była od 18 listopada 2006 do 17 marca 2007 (w soboty o 17:00, później o 16:00 i 15:45), a trzecia od 15 grudnia 2007 do 19 kwietnia 2008 (w soboty o 9:45). W pierwszej edycji program prowadziła Ewa Gawryluk, drugą i trzecią edycję prowadziła Agata Młynarska. Finałowy, a zarazem ostatni odcinek drugiej edycji wyemitowano 17 marca 2007 r. Główną nagrodę – czek na stypendium w wysokości 500 000 zł wręczył zwycięzcy Krzysztof Ibisz.

Jeszcze podczas emisji w telewizji Polsat, telewizja Polsat 2 w styczniu 2007 r. zdecydowała się na powtarzanie teleturnieju od początku drugiej edycji. Zakończenie powtórek odcinkiem finałowym nastąpiło 17 maja 2007 r.

Od 24 maja 2007 r. Polsat 2 powtarzał pierwszą edycję teleturnieju, lecz zakończył ją w połowie edycji (12 lipca 2007) i zaczął emitować drugą połowę II edycji (19 lipca 2007 do 27 września 2007).

Na casting mogły zgłaszać się jedynie szóste klasy[8].

 • No-Symbol.svg Gra w ciemno
 Osobny artykuł: Gra w ciemno.
 • No-Symbol.svg Grasz czy nie grasz
 Osobny artykuł: Grasz czy nie grasz.
 • No-Symbol.svg Idź na całość
 Osobny artykuł: Idź na całość.
 • No-Symbol.svg Kalambury

Drużynowy zabawowy teleturniej, oparty o zasady noszącej te samą nazwę gry towarzyskiej. Emitowany był przez telewizje Polsat, Polsat 2 i TV4.

W teleturnieju brały udział dwie drużyny, każda trzyosobowa. Wygrywająca drużyna wchodziła do finału. Jeśli był remis, do finału wchodziła ta drużyna, która jako pierwsza odgadła hasło pokazywane przez prowadzącego. Finał miał inny przebieg. Jedna z osób z wygranej drużyny musiała w ciągu określonego czasu opisać wyłącznie rzeczownikami określoną ilość haseł. Hasła odgadywać mogli także członkowie przeciwnej drużyny.

Program przez lata prowadziły różne osoby, najważniejszymi z nich byli Wojciech Malajkat i Piotr Gąsowski. Zasady opisane powyżej były w zasadzie przez lata prawie niezmieniane, jednak zmieniał się np. sposób wyboru zapraszanych gości. Przez pewien okres każda z drużyn składała się z 2 znanych osób (zazwyczaj aktorów) i 1 nieznanej i to ta ostatnia wygrywała ewentualną wygraną. W późniejszym okresie w każdej drużynie była dwójka dzieci i dorosły. Zmieniała się także suma możliwa do wygrania, lecz zawsze wygranie finału łączyło się z otrzymaniem dość znacznej kwoty, przegranie finału z otrzymaniem kwoty wręcz symbolicznej.

Od 2 marca 2013 roku teleturniej powrócił do ramówki pod nazwą Kalambury z gwiazdami; 1 seria emitowana była co soboty o 9:45.

 • No-Symbol.svg Mistrz zakupów

Teleturniej prowadzony przez Piotra Gąsowskiego w okresie letnim 2015 roku. Gra polegała na zrobieniu zakupów na zadany temat, będąc jak najbliżej zaplanowanego budżetu w kilka minut. Zwycięzca odcinka wygrywał 10.000 zł, a zwycięzca sezonu – 250.000 zł.

 • No-Symbol.svg Moment prawdy
 Osobny artykuł: Moment prawdy.
 • No-Symbol.svg Na zawsze razem

Teleturniej prowadzony przez Zygmunta Chajzera, emitowany przez Polsat wiosną 2005, w którym udział brały cztery dwuosobowe drużyny (zięć i teściowa). Teleturniej miał charakter rozrywkowy, a nagrody były skromne.

 • No-Symbol.svg Piramida

Teleturniej emitowany od 1997 do 1999 roku na antenie telewizji Polsat. Prowadzącymi byli pierwotnie Hubert Urbański (kilka odcinków), a następnie Andrzej Strzelecki.

 • No-Symbol.svg Rekiny kart

Teleturniej emitowany w 1999 roku w telewizji Polsat. Prowadzącym był Rudi Schuberth.

 • No-Symbol.svg Rosyjska ruletka
 Osobny artykuł: Rosyjska ruletka (teleturniej).
 • No-Symbol.svg Rozbij bank

Teleturniej nadawany w telewizji Polsat w latach 1999–2001.

 • No-Symbol.svg Strzał w 10
 Osobny artykuł: Strzał w 10.
 • No-Symbol.svg Szafa gra

Teleturniej muzyczny emitowany wiosną 2005, którego prowadzącym był Andrzej Krzywy, wokalista De Mono.

 • No-Symbol.svg Szczęśliwy rzut

Teleturniej prowadzony przez Wojciecha Pijanowskiego od 1995 roku, jako kontynuacja teleturnieju 6 z 49 znanego z TVP2.

 • No-Symbol.svg Życiowa szansa
 Osobny artykuł: Życiowa szansa.

Talent show[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
No-Symbol.svg Debiut w 2003
No-Symbol.svg Fabryka Gwiazd 19 września-5 grudnia 2008
Piątek (gala) i codziennie (relacja)
13:00 i 17:30[9]
No-Symbol.svg Got to Dance. Tylko Taniec
No-Symbol.svg Gwiezdny Cyrk
No-Symbol.svg Idol
No-Symbol.svg Jak oni śpiewają
Yes check.svg Must Be the Music. Tylko muzyka 1 edycja - soboty o 20:00[10] a następnie od 2 edycji - niedziela o 20:05[11]
No-Symbol.svg Przebojowe dzieci
Yes check.svg SuperDzieciak jury:

prowadzący:

program, w którym udział biorą dzieci w wieku 4-17 lat, prezentując swoje talenty. Występy ocenia czteroosobowe jury, które może przyznać maksymalnie 100 punktów oraz stuosobowa loża ekspertów, która może przyznać kolejne sto punktów. Uczestnicy z największą liczbą punktów przechodzą do kolejnych etapów gry. Każde dziecko dostaje 5.000 zł stypendium, a walka toczy się o 30, 50 i 100 tysięcy złotych. Program prowadzą .

Reality show[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
No-Symbol.svg 9 niezwykłych tygodni Program, w którym kilka rodzin walczyło o 100.000 zł stawiając czoła prowokacjom realizowanym przez ekipę. Został zdjęty z anteny z powodu zbyt niskiej oglądalności
No-Symbol.svg Bar
No-Symbol.svg Dwa światy
No-Symbol.svg Fear Factor - Nieustraszeni
No-Symbol.svg Granice strachu 2005 Maciej Dowbor[12]. program, w którym brało udział 12 uczestników podzielonych na dwa zespoły. Członkowie zespołów rywalizowali ze sobą w wielu dyscyplinach sportów ekstremalnych. Prowadził go
Yes check.svg Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia Wojciech Modest Amaro
No-Symbol.svg Kłamca program, w którym uczestniczyła grupa ludzi (wśród nich kłamca). Każdy opowiadał swoją historię (na jaki cel chce wydać wygrane w teleturnieju pieniądze). Uczestnicy zawiązywali sojusze i po każdej rundzie dodatkowych pytań do przeciwników wykluczali jednego uczestnika.
Chcę być piękna
Doktor Oz radzi 7 grudnia 2011 do 22 czerwca 2012
Dom nie do poznania
Hell’s Kitchen
Metamorfozy
Mój wstrętny, tłusty narzeczony
Mój wstrętny, tłusty szef
Nieustraszeni
Piękna i geniusz
Rodzina nie do poznania
Top Dog
Za wszelką cenę

Talk-show[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Emisja Czas trwania Prowadzący Opis
No-Symbol.svg Kuba Wojewódzki do 2006[a]
ok. 22:00 w różne dni tygodnia
No-Symbol.svg Na każdy temat 1993-2001
No-Symbol.svg Willa „X” od października do grudnia 2002 w soboty i niedziele o 19:05 W każdym odcinku do willi na dwudniowy pobyt zapraszane były znane postaci ze świata sztuki, muzyki, polityki i sportu, których losy rejestrowały kamery.
No-Symbol.svg Z kamerą wśród ludzi 2003–2004 o 17:45 Wojciech Cejrowski
No-Symbol.svg Zerwane więzi od marca 2001 do maja 2002 roku Alicja Resich-Modlińska Program prezentował autentyczne historie ludzi, którzy stracili ze sobą kontakt przed laty i dzięki programowi ponownie się spotkali.

Seriale telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale komediowe[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale obyczajowe[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale sensacyjne[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale fabularno-dokumentalne[edytuj | edytuj kod]

Seriale zagraniczne[edytuj | edytuj kod]

Produkcje telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Miniseriale[edytuj | edytuj kod]

Opery mydlane[edytuj | edytuj kod]

Telenowele[edytuj | edytuj kod]

Seriale telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Seriale animowane[edytuj | edytuj kod]

Uwagi

 1. Ostatni odcinek programu wyemitowano w czerwcu 2006 roku, od września 2006 program jest nadawany na falach stacji TVN.

Przypisy

 1. O programie na stronie Ewy Wachowicz.
 2. Judyta Turan: Tort bezowy prosto od Miss Polonia. Gazeta Lubuska, 2007-12-28.
 3. KRAS. Dom na głowie. „Tele Tydzień”. 25 marca 2008. nr 13. s. str. 16-17. 
 4. Młody Wojewódzki był przaśny. Dziennik. [dostęp 2009-05-28].
 5. a b Nowe programy muzyczne Polsatu. wirtualnemedia.pl, 2002-08-28. [dostęp 2012-07-21].
 6. Koniec Poplisty. wirtualnemedia.pl, 2004-12-23. [dostęp 2012-07-21].
 7. Polsat zrezygnował ze „Wstawaj! Gramy!”. Zamiast - magazyn disco polo
 8. Oficjalna strona teleturnieju Eureko, ja to wiem!
 9. 'Fabryka gwiazd' zarobiła dla Polsatu 54,8 mln złotych. Wirtualne Media, 2008-12-09. [dostęp 2016-01-10].
 10. 3,3 mln widzów ogląda show "Tylko muzyka. Must be the music". Wirtualne Media, 2011-09-20. [dostęp 2016-01-10].
 11. „Tylko muzyka. Must be the music” będzie mieć ósmą edycję. Wirtualne Media, 2014-04-29. [dostęp 2016-01-10].
 12. magazyn.tvpolsat.info  » Wpis  » 20 lat Polsatu: „Granice strachu”. magazyn.tvpolsat.info. [dostęp 2015-07-19].