Lista programów Polsatu

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Poniższy artykuł przedstawia listę programów wyemitowanych przez telewizję Polsat.

Legenda:
Yes check.svg – emitowane są/będą nowe odcinki programu/serialu na antenie Polsatu,
No-Symbol.svg – nie emitowane są nowe odcinki programu/serialu na antenie Polsatu.

Programy informacyjne[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: Wydarzenia (Polsat).
 • Yes check.svg Sport – emitowany jest codziennie tuż po Wydarzeniach o godzinie 19:20. Program ukazywany jest w weekendy na żywo.
 • Yes check.svg Pogoda – emitowana codziennie tuż po Wydarzeniach i Sporcie o godzinie 19:25. Program prowadzą Marek Horczyczak, Paulina Sykut i Milena Rostkowska-Galant. Nie jest nadawany na żywo.
 • No-Symbol.svg Biznes Wydarzenia – przegląd wydarzeń gospodarczych dnia. Emitowany był o 0:00 w Polsacie.
 • No-Symbol.svg Informacje
 Osobny artykuł: Informacje (Polsat).

Magazyny telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg 4x4 – program poświęcony motoryzacji, emitowany od 1993 do 2005 roku. Program prowadzili: Włodzimierz Zientarski i jego syn Maciej Zientarski.
 • No-Symbol.svg Alfabet kulinarny Kurta Schellera – magazyn kulinarny emitowany przez Polsat na przełomie 2004 i 2005 roku w soboty o godz. 12:45, prowadzony przez Kurta Schellera. W poszczególnych odcinkach prezentowane były potrawy z produktów, których nazwy rozpoczynają się na kolejne litery alfabetu. Kurt Scheller gotował wraz ze swoim asystentem oraz zaproszonym gościem.
 • No-Symbol.svg Domowa Kawiarenka - magazyn kulinarny emitowany przez Polsat w 2003 roku, prowadzony przez cukiernika Taduesza Gwiaździńskiego.
 • No-Symbol.svg Duracell: Eksploracje
 • No-Symbol.svg Dyżur – był to codzienny letni magazyn reporterów Interwencji emitowany o godz. 20:00 na antenie Polsatu. Stanowił (czerwiec–lipiec 2004 roku) kontynuację na czas wakacji programu Interwencja. Dyżur prowadzili: Joanna Wąsowska i Adam Kuklewicz.
 • Yes check.svg Ewa gotuje – program kulinarny emitowany przez od 22 grudnia 2007 roku w soboty o godz. 9:15. Obecnie między 10:15 a 10:55, prowadzony przez Miss Polski z 1992 r. Ewę Wachowicz. Jako pierwszy polski magazyn kulinarny realizowany jest w prywatnej kuchni prowadzącej. Reżyserem jest Grzegorz Lewandowski[1][2][3].

Programy publicystyczne[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: Co z tą Polską?.

Programy rozrywkowe[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: Dzień Kangura.
 • No-Symbol.svg Hugo
 • No-Symbol.svg Hugo Express
 • No-Symbol.svg Hugo Family
 • No-Symbol.svg Klub POLSATU
 • No-Symbol.svg Let’s Dance, czyli zrobię dla was wszystko – program telewizyjny o tematyce tanecznej emitowany w sierpniu 2006 roku. Jednym z twórców i prezenterką programu była Mandaryna, która podczas widowiska prezentowała występ taneczny oraz uczyła tańczyć znane osobistości (m.in. Renatę Beger) czy grupy społeczne (np. policjantów). Pilot programu obejrzało 1,2 mln widzów. Drugi odcinek wyemitowany tydzień później był jednocześnie ostatnim.
 • No-Symbol.svg Liga Mistrzów Śmiechu – program rozrywkowy prowadzony przez Piotra Pręgowskiego i Aleksandrę Wolf. Gospodarze zapraszali gości (znanych satyryków i aktorów), którzy brali udział w konkursie na najlepszy występ kabaretowy. W Polsacie emitowany wiosną 2005, a powtórki latem ts. i 2006 roku.
 • Love TV
 • No-Symbol.svg Magia bez tajemnic
 Osobny artykuł: Magia bez tajemnic.
 Osobny artykuł: Piotr Bałtroczyk przedstawia.
 Osobny artykuł: Ranking gwiazd.
 Osobny artykuł: Twoja twarz brzmi znajomo.
 Osobny artykuł: Tylko nas dwoje.

Program rozrywkowy emitowany w 2003 roku w czwartki o godz. 20:15. Pierwszy jego odcinek oglądało 1 642 000 widzów, co stanowiło 13,5% widowni w trakcie jego nadawania[potrzebne źródło]. W każdym z odcinków cyklu przedstawiane były kolejne pary uczestników, którzy nieświadomi ukrytych kamer spędzili weekend w luksusowym, górskim hotelu. Aktorzy grający hotelową obsługę wciągali bohaterów do zabawy i prowokowali przedziwne zachowania. W studiu po raz pierwszy uczestnicy zobaczyli siebie na ekranie i opowiadali o swoich przeżyciach. Program prowadził Krzysztof Skiba.

 • No-Symbol.svg Wiesio Show – program rozrywkowy składający się z krótkich skeczy, których głównym bohaterem był Wiesio w tej roli Arkadiusz Jakubik; był to polski odpowiednik „The Benny Hill Show”.
 • No-Symbol.svg Zakazana kamera

Programy muzyczne[edytuj | edytuj kod]

Aquaz music zone[edytuj | edytuj kod]

BoomBox[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg Magazyn muzyczny emitowany przez telewizję Polsat w czwartki w godzinach 2:30 do 5:35.

Widzowie, za pomocą SMS-ów mogą głosować na utwory, które chcieliby usłyszeć podczas emisji programu. W trakcie audycji mogą również pobierać najnowsze dzwonki do telefonów komórkowych oraz przesyłać pozdrowienia dla najbliższych. Potem zastąpiono programem Music Spot.

Disco Polo Live[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg Audycja z muzyką disco polo emitowana na antenie TV Polsat w latach 1996–2002. W programie prezentowano teledyski wykonawców związanych z wytwórnią Green Star z Białegostoku, m.in. Akcent, Boys, Milano, Classic i Toples. Pierwszy odcinek programu Disco Polo Live został wyemitowany w sobotę 3 lutego 1996 roku. A pierwszym teledyskiem w programie był Kolor – Niech żyje życie. Pierwszym gościem programu był Casanova.

W latach 1996–2001 prowadzącym program był białostocki aktor Piotr Świergalski (DJ Pietrek). W okresie letnim 1999 program prowadził Romek Wrzosek, a od września 2001 program prowadzili Anna Włodarkiewicz i Maciej Dobrowolski.

Latem 2002 program Disco Polo Live wraz z magazynem Disco Relax został usunięty z ramówki na skutek zmian programowych i drastycznego spadku popularności tego gatunku muzyki. (ostatnia emisja – 24 sierpnia 2002)[4]. Od samego początku program nadawany był w soboty o godz. 19.00. Od września 1999 program był nadawany w niedziele o 14.30. Od marca 2000 roku program był nadawany w soboty o 15.00. a od stycznia 2001 roku do końca nadawania program był nadawany w soboty o 10.00. Ostatnim teledyskiem był utwór Tia Maria – Hymn młodości. Ostatnim gościem był zespół Viper.

Łącznie na antenie TV Polsat emitowano 336 odcinków.

Od stycznia 2009 telewizja Edusat wznowił na krótki czas program, ale pod inną nazwą Disco Polo Life, lecz po zmianach programowych stacja zdjęła program ze swej anteny. Pierwszym teledyskiem po wznowieniu programu był Martin – Nie watro tęsknić. Pierwszym gościem wznowionego programu był zespół Buenos Ares. W latach 2009–2011 emisja przeniesiona została do ITV.

Program od 2011 roku do dziś jest nadawany na kanale poświęconym przede wszystkim muzyce disco polo – Polo TV. Premiera w każdą sobotę o 19:00, a powtórka w niedzielę o 14:30, wcześniej za nim Disco Relax nie był w ramówce Polo TV program nadawany był o 10:20. Powtórkę można obejrzeć jeszcze w piątek o 10:10. Prowadzącym program jest Robert Klatt z zespołu Classic. Archiwalne odcinki emitowane w TV Polsat można oglądać na telewizji internetowej ipla. Na ipla są dostępne 334 odcinki programu[5].

Disco Relax[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg

 Osobny artykuł: Disco Relax.

Halogra!my[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg Magazyn muzyczny emitowany od 1994 roku do końca lat 90. XX wieku. Prowadzący Kuba Wojewódzki[6], przeprowadzał wywiady z muzykami i prezentował teledyski. W programie przeważała muzyka rockowa, między innymi heavy metal, a także lżejsze odmiany rocka. Prezentowano takie zespoły jak między innymi Sepultura, Virgin, The Offspring. Prgoram był interaktywny – telewidzowie mogli dzwonić i wygrywać nagrody, między innymi kasety i płyty różnych zespołów, sprzęty muzyczne itp.

Mop Man[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg Program o charakterze muzycznym emitowany przez telewizję Polsat w 2003 roku, w soboty o godz. 9:30. Prowadzący Robert Leszczyński opowiadał o gwiazdach muzyki polskiej i zagranicznej. Prezentował najnowsze trendy oraz promował wykonawców. Do programu zapraszani byli goście ze świata muzyki i nie tylko, m.in. Varius Manx, Kasia Klich, Perfect i Grzegorz Markowski, Shakin Dudi, Maryla Rodowicz, Katarzyna Skrzynecka, Ace of Base, Małgorzata Ostrowska, Sweet Noise, Kasia Kowalska, K.A.S.A., Stachursky czy Szymon Wydra z Carpe Diem. Program zastąpił nadawaną w latach 2002-2003 Hitmanię.

Muzykogranie[edytuj | edytuj kod]

No-Symbol.svg Program nadawany w latach 2002–2003 w niedzielę o 10.00. Prowadzony był na początku przez Krzysztofa Marca, później przez Pawła Sztompke. Program skierowany był do telewidzów interesujących się muzyką rozrywkową lat 60., 70., 80. oraz współczesną muzyką rozrywkową. Adresowany był do całych rodzin, łączył różne elementy muzyczne (teledyski, występy na żywo, reportaże z imprez), wzbogacone wywiadami z gwiazdami polskiej piosenki i filmu oraz prezentacjami najnowszych talentów. Program zastąpił nadawany w latach 1994–2002 Disco Relax. 1 czerwca 2003 roku program zastąpiła POP LISTA[7].

Hitmania[edytuj | edytuj kod]

Magazyn muzyczny skierowany przede wszystkim do młodych odbiorców nadawany w latach 2002–2003. Program prowadził Grzegorz Markocki. Program miał na celu prezentować z humorem najnowsze tendencje, ulubione style muzyczne młodego pokolenia – zarówno z muzyki polskiej, jak i zagranicznej. Obok premierowych teledysków w programie miały pojawiać się również osobiście artyści, prezentujący swoje najnowsze dokonania – zarówno z młodszego, jak i starszego pokolenia. Do programu mieli być zapraszani nie tylko gwiazdy muzyki, ale też ludzie filmu i teatru, pośrednio związani z muzyką: znani aktorzy i reżyserzy filmowi, twórcy teledysków, autorzy tekstów piosenek, kompozytorzy muzyki filmowej, styliści gwiazd i inni współpracownicy, współtworzący wizerunki największych indywidualności polskiego i światowego showbiznesu. Gatunki muzyczne jakie pojawiały się w tym programie to m.in. polski i zagraniczny hip-hop, pop i rock. Program Hitmania zastąpił nadawany w latach 1996–2002 Disco Polo Live. W 2003 roku program zastąpił Mop Man.[7]

Music Spot[edytuj | edytuj kod]

Interaktywny program muzyczny prezentujący teledyski, którego zawartość tworzą widzowie. Wysyłając SMS-y, głosują na ulubione utwory i tym samym decydują o tym, jakie teledyski zostaną wyemitowane w programie.

Telewidzowie mogą pozdrowić znajomych lub poczatować z innymi widzami. W trakcie audycji mogą również pobierać najnowsze dzwonki do telefonów komórkowych oraz przesyłać pozdrowienia dla najbliższych.

Poplista[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: POPLista.

Poplista to program emitowany od 1 czerwca 2003 do 19 grudnia 2004 wczesnym porankiem niedzielnym (około 9:30). Program stanowił tygodniowe podsumowanie listy o tej samej nazwie w stacji RMF FM. Oprócz tego w programie były wywiady z gwiazdami i konkursy. Program prowadził Maciej Rock. Program zastąpił nadawane w latach 2002–2003 Muzykogranie[8].

Reebok Hip-Hop[edytuj | edytuj kod]

Wstawaj! Gramy![edytuj | edytuj kod]

Poranny program muzyczny emitowany przez telewizję Polsat w latach 2005-2015[9] codziennie o godzinie 5:00. Program obecnie ukazuje się pod szyldem Disco gramy!.

W programie pokazywane są teledyski i wywiady z gwiazdami. Dzięki interaktywnej formule tego programu można również pozdrowić w programie bliską osobę, ściągnąć na telefon komórkowy dzwonka swoją ulubioną piosenkę lub zdobyć nagrody w konkursie. Prowadzący sprawdzają na ulicach polskich miast, co Polacy robią i co myślą o tak wczesnej porze, co mają do powiedzenia pomiędzy 6 a 7 rano.

Teleturnieje[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg 100% dla stu

Teleturniej prowadzony przez Ewę Wachowicz produkowany przez kompanię telewizyjną ITC w 1998 roku.

 • No-Symbol.svg Awantura o kasę
 Osobny artykuł: Awantura o kasę.
 • No-Symbol.svg Daję słowo

Teleturniej emitowany od 2003 do 2006 roku w TV4 i w Polsacie. Prowadził go Paweł Orleański. Zadaniem uczestników było odgadywanie haseł po podpowiedziach.

 • No-Symbol.svg Eureko, ja to wiem!

Teleturniej edukacyjny dla uczniów gimnazjów emitowany od 2005 roku. Program powstał na holenderskiej licencji telewizyjnego quizu „Ahmea Kennisquiz”. Jego realizacji podjęła się firma Endemol z Warszawy, znana z wielu produkcji, głównie dla ITI i TVN-u. Teleturniej emitowany był od 23 października 2005 do 26 lutego 2006 (w niedziele o 17:15) w polskiej telewizji Polsat, druga edycja emitowana była od 18 listopada 2006 do 17 marca 2007 (w soboty o 17:00, później o 16:00 i 15:45), a trzecia od 15 grudnia 2007 do 19 kwietnia 2008 (w soboty o 9:45). W pierwszej edycji program prowadziła Ewa Gawryluk, drugą i trzecią edycję prowadziła Agata Młynarska. Finałowy, a zarazem ostatni odcinek drugiej edycji wyemitowano 17 marca 2007 r. Główną nagrodę – czek na stypendium w wysokości 500 000 zł wręczył zwycięzcy Krzysztof Ibisz.

Jeszcze podczas emisji w telewizji Polsat, telewizja Polsat 2 w styczniu 2007 r. zdecydowała się na powtarzanie teleturnieju od początku drugiej edycji. Zakończenie powtórek odcinkiem finałowym nastąpiło 17 maja 2007 r.

Od 24 maja 2007 r. Polsat 2 powtarzał pierwszą edycję teleturnieju, lecz zakończył ją w połowie edycji (12 lipca 2007) i zaczął emitować drugą połowę II edycji (19 lipca 2007 do 27 września 2007).

Na casting mogły zgłaszać się jedynie szóste klasy[10].

 • No-Symbol.svg Gra w ciemno
 Osobny artykuł: Gra w ciemno.
 • No-Symbol.svg Grasz czy nie grasz
 Osobny artykuł: Grasz czy nie grasz.
 • No-Symbol.svg Idź na całość
 Osobny artykuł: Idź na całość.
 • No-Symbol.svg Kalambury

Drużynowy zabawowy teleturniej, oparty o zasady noszącej te samą nazwę gry towarzyskiej. Emitowany był przez telewizje Polsat, Polsat 2 i TV4.

W teleturnieju brały udział dwie drużyny, każda trzyosobowa. Wygrywająca drużyna wchodziła do finału. Jeśli był remis, do finału wchodziła ta drużyna, która jako pierwsza odgadła hasło pokazywane przez prowadzącego. Finał miał inny przebieg. Jedna z osób z wygranej drużyny musiała w ciągu określonego czasu opisać wyłącznie rzeczownikami określoną ilość haseł. Hasła odgadywać mogli także członkowie przeciwnej drużyny.

Program przez lata prowadziły różne osoby, najważniejszymi z nich byli Wojciech Malajkat i Piotr Gąsowski. Zasady opisane powyżej były w zasadzie przez lata prawie niezmieniane, jednak zmieniał się np. sposób wyboru zapraszanych gości. Przez pewien okres każda z drużyn składała się z 2 znanych osób (zazwyczaj aktorów) i 1 nieznanej i to ta ostatnia wygrywała ewentualną wygraną. W późniejszym okresie w każdej drużynie była dwójka dzieci i dorosły. Zmieniała się także suma możliwa do wygrania, lecz zawsze wygranie finału łączyło się z otrzymaniem dość znacznej kwoty, przegranie finału z otrzymaniem kwoty wręcz symbolicznej.

Od 2 marca 2013 roku teleturniej powrócił do ramówki pod nazwą Kalambury z gwiazdami; 1 seria emitowana była co soboty o 9:45.

 • No-Symbol.svg Mistrz zakupów

Teleturniej prowadzony przez Piotra Gąsowskiego w okresie letnim 2015 roku. Gra polegała na zrobieniu zakupów na zadany temat, będąc jak najbliżej zaplanowanego budżetu w kilka minut. Zwycięzca odcinka wygrywał 10.000 zł, a zwycięzca sezonu – 250.000 zł.

 • No-Symbol.svg Moment prawdy
 Osobny artykuł: Moment prawdy.
 • No-Symbol.svg Na zawsze razem

Teleturniej prowadzony przez Zygmunta Chajzera, emitowany przez Polsat wiosną 2005, w którym udział brały cztery dwuosobowe drużyny (zięć i teściowa). Teleturniej miał charakter rozrywkowy, a nagrody były skromne.

 • No-Symbol.svg Piramida

Teleturniej emitowany od 1997 do 1999 roku na antenie telewizji Polsat. Prowadzącymi byli pierwotnie Hubert Urbański (kilka odcinków), a następnie Andrzej Strzelecki.

 • No-Symbol.svg Rekiny kart

Teleturniej emitowany w 1999 roku w telewizji Polsat. Prowadzącym był Rudi Schuberth.

 • No-Symbol.svg Rosyjska ruletka
 Osobny artykuł: Rosyjska ruletka (teleturniej).
 • No-Symbol.svg Rozbij bank

Teleturniej nadawany w telewizji Polsat w latach 1999–2001.

 • No-Symbol.svg Strzał w 10
 Osobny artykuł: Strzał w 10.
 • No-Symbol.svg Szafa gra

Teleturniej muzyczny emitowany wiosną 2005, którego prowadzącym był Andrzej Krzywy, wokalista De Mono.

 • No-Symbol.svg Szczęśliwy rzut

Teleturniej prowadzony przez Wojciecha Pijanowskiego od 1995 roku, jako kontynuacja teleturnieju 6 z 49 znanego z TVP2.

 • No-Symbol.svg Życiowa szansa
 Osobny artykuł: Życiowa szansa.

Talent show[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg Debiut – talent show emitowany w 2003 roku (udział w nim brał znany z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski)
 • No-Symbol.svg Fabryka Gwiazd
 Osobny artykuł: Fabryka Gwiazd.
 • No-Symbol.svg Got to Dance. Tylko Taniec
 Osobny artykuł: Got to Dance. Tylko Taniec.
 • No-Symbol.svg Gwiezdny Cyrk
 Osobny artykuł: Gwiezdny Cyrk.
 • No-Symbol.svg Idol
 Osobny artykuł: Idol (program telewizyjny).
 • No-Symbol.svg Jak oni śpiewają
 Osobny artykuł: Jak oni śpiewają.
 • Yes check.svg Must Be the Music. Tylko muzyka
 • No-Symbol.svg Przebojowe dzieci
 Osobny artykuł: Przebojowe dzieci.
 • Yes check.svg SuperDzieciak – program, w którym udział biorą dzieci w wieku 4-17, prezentując swoje talenty. Występy ocenia czteroosobowe jury w składzie: Dariusz Michalczewski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska i Dawid Kwiatkowski, którzy mogą przyznać maksymalnie 100 punktów oraz stuosobowa loża ekspertów, która może przyznać kolejne sto punktów. Uczestnicy z największą liczbą punktów przechodzą do kolejnych etapów gry. Każde dziecko dostaje 5.000 zł stypendium, a walka toczy się o 30, 50 i 100 tysięcy złotych. Program prowadzą Wojciech "Łozo" Łozowski i Katarzyna Ankudowicz.

Reality show[edytuj | edytuj kod]

 • No-Symbol.svg 9 niezwykłych tygodni – program, w którym kilka rodzin walczyło o 100.000 zł stawiając czoła prowokacjom realizowanym przez ekipę. Został zdjęty z anteny z powodu zbyt niskiej oglądalności
 • No-Symbol.svg Bar
 Osobny artykuł: Bar (Polska).
 • No-Symbol.svg Dwa światy
 Osobny artykuł: Dwa światy (reality show).
 • No-Symbol.svg Fear Factor - Nieustraszeni
 Osobny artykuł: Fear Factor Nieustraszeni.
 • No-Symbol.svg Granice strachu – program z 2005 roku, w którym brało udział 12 uczestników podzielonych na dwa zespoły. Członkowie zespołów rywalizowali ze sobą w wielu dyscyplinach sportów ekstremalnych. Prowadził go Maciej Dowbor.[11]
 • Yes check.svg Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia
 • No-Symbol.svg Kłamca – program, w którym uczestniczyła grupa ludzi (wśród nich kłamca). Każdy opowiadał swoją historię (na jaki cel chce wydać wygrane w teleturnieju pieniądze). Uczestnicy zawiązywali sojusze i po każdej rundzie dodatkowych pytań do przeciwników wykluczali jednego uczestnika.

Talk-show[edytuj | edytuj kod]

Kuba Wojewódzki[edytuj | edytuj kod]

 Osobny artykuł: Kuba Wojewódzki (talk-show).

Bardzo popularny program lubianego, ale i kontrowersyjnego dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. W każdym odcinku satyryk zapraszał do studia dwóch gości z którymi poruszał najbardziej niewygodne dla nich, ale i też najgłupsze tematy. Program był emitowany około godziny 22:00 w różne dni tygodnia. Ostatni odcinek programu wyemitowano w czerwcu 2006 roku, od września 2006 program jest nadawany na falach stacji TVN.

Misiek Koterski Show[edytuj | edytuj kod]

Na każdy temat[edytuj | edytuj kod]

Program wystartował w Polsacie w październiku 1993 roku. Prowadził go początkowo Andrzej Woyciechowski, a następnie Mariusz Szczygieł. W charakterystycznej scenerii dachu polsatowskiego wieżowca, który tak naprawdę jeszcze wtedy nie istniał, występowali zarówno przedstawiciele świata kultury (m.in. Elżbieta Penderecka) czy muzyki (np. Kora), jak i drag queen lub prostytutki. Mimo późnej pory nadawania, „Na każdy temat” był najpopularniejszym talk-show pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych, zapewniając stacji udziały w rynku średnio na poziomie 30%. Rekordowy odcinek z 1 czerwca 1997 roku osiągnął 50% udziałów. Talk-show „Na każdy temat” był emitowany w Polsacie do 2001 roku. Odcinki archiwalne są dostępne na platformie ipla.tv, zaś od 1 września 2014 r. rano emisja programu w TV4.

Willa "X"[edytuj | edytuj kod]

Krótko emitowany talk-show przez Telewizję Polsat od października do grudnia 2002 w soboty i niedziele o 19:05. Głównym celem było wymienianie poglądów na temat życia i rzeczywistości, która nas otacza. W każdym odcinku do stylowej willi na dwudniowy pobyt zapraszane były znane postaci ze świata sztuki, muzyki, polityki i sportu, których losy rejestrowały kamery. Każda sytuacja jednak konsultowana była z zaproszonymi gośćmi. W programie wystąpiły takie pary, jak:

Gospodarzem willi był Krzysztof Zdybał.

Z kamerą wśród ludzi[edytuj | edytuj kod]

Autorski program Wojciecha Cejrowskiego, emitowany w latach 2003–2004 o godz 17:45. W programie gościli m in. Agnieszka Frykowska.

Zerwane więzi[edytuj | edytuj kod]

Talk-show emitowany w telewizji Polsat od marca 2001 do maja 2002 roku. Program prowadzony przez Alicję Resich-Modlińską, prezentował autentyczne historie ludzi, którzy stracili ze sobą kontakt przed laty i dzięki programowi ponownie się spotkali.

Seriale telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale komediowe[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale obyczajowe[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale sensacyjne[edytuj | edytuj kod]

Polskie seriale fabularno-dokumentalne[edytuj | edytuj kod]

Seriale zagraniczne[edytuj | edytuj kod]

Produkcje telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Miniseriale[edytuj | edytuj kod]

Opery mydlane[edytuj | edytuj kod]

Telenowele[edytuj | edytuj kod]

Seriale telewizyjne[edytuj | edytuj kod]

Seriale animowane[edytuj | edytuj kod]

Przypisy

 1. O programie na stronie Ewy Wachowicz.
 2. Judyta Turan: Tort bezowy prosto od Miss Polonia . Gazeta Lubuska, 2007-12-28.
 3. KRAS. Dom na głowie. „Tele Tydzień”. 25 marca 2008. nr 13. s. str. 16-17. .
 4. 10 LAT BEZ "POLSATOWSKIEGO" DISCO POLO LIVE. discoportal.info. [dostęp 24 sierpnia 2012].
 5. Disco Polo LIVE!. ipla. [dostęp 2013-10-05].
 6. Młody Wojewódzki był przaśny. Dziennik. [dostęp 2009-05-28].
 7. a b Nowe programy muzyczne Polsatu. wirtualnemedia.pl, 2002-08-28. [dostęp 2012-07-21].
 8. Koniec Poplisty. wirtualnemedia.pl, 2004-12-23. [dostęp 2012-07-21].
 9. Polsat zrezygnował ze "Wstawaj! Gramy!". Zamiast - magazyn disco polo
 10. Oficjalna strona teleturnieju Eureko, ja to wiem!
 11. magazyn.tvpolsat.info  » Wpis  » 20 lat Polsatu: „Granice strachu”. magazyn.tvpolsat.info. [dostęp 2015-07-19].