Lista programów TVP Info

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
TvpInfo.jpg

Lista programów telewizyjnych emitowanych przez stację TVP Info.

Serwis Info[edytuj]

Podstawowy program TVP Info, emitowany przez cały dzień. Program prezentuje najświeższe informacje z kraju i ze świata w formie reportaży, relacji reporterów, czy rozmów z gośćmi. Serwis emitowany jest w trzech pasmach, prowadzony przez różnych prezenterów (czasem przez ich duety).

Sport Info[edytuj]

Krótki program, który przedstawia informacje sportowe dnia. Prowadzą Paulina Chylewska, Sylwia Dekiert, Robert El Gendy, Maciej Jabłoński, Rafał Patyra, Piotr Sobczyński i Marcin Rams. Od stycznia 2015 jako oddzielny program nadawany wyłącznie w weekendy. W dni powszednie ukazuje się w ramach serwisu o 13.30. Informacje sportowe przedstawiane są także na zakończenie Info Wieczoru.

Pogoda Info[edytuj]

Informacje o aktualnej pogodzie w kraju i w Europie. W weekendy na antenie TVP Info jest nadawana pogoda wyjazdowa, czyli przedstawienie ciekawych wydarzeń kulturalnych, sportowych w różnych zakątkach Polski, czyli gdzie warto wypoczywać w kraju. Prowadzą Marzena Kawa, Waldemar Dolecki, Ziemowit Pędziwiatr oraz będący jednocześnie prezenterami w TVP1 Monika Andrzejczak, Marzena Słupkowska, Mariusz Kłopecki.

pasmo Poranek Info[edytuj]

Pasmo poranne emitowane codziennie między 5.55 a 10.30 (w sobotę do 11.00, a w niedzielę do 9.45). Prowadzone przez dwie osoby – gospodarza Poranka i prezentera Serwisów Info. Podczas programu oprócz serwisów emitowane są także pogoda, przegląd prasy oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi. W paśmie tym są nadawane również:

 • Gość Poranka – poranna rozmowa polityczna emitowana o 6.45, 7.45 i 10.15 (od poniedziałku do piątku), 7.40 i 8.40 (w sobotę) i 7.40 (w niedzielę). Gospodarzem programu od poniedziałku do piątku jest Adrian Klarenbach i Michał Rachoń, a w sobotę i niedzielę prowadzący Poranek Info.
 • Serwis Info – Flesz – skrót najważniejszych informacji; emitowany w godzinach 6.15 – 9.45 co pół godziny i prezentowany przez gospodarza Poranka.
 • Dziś w poranku – zapowiedź wydarzeń i programów w Poranku Info, emitowana codziennie o 5.55

pasmo Info Dzień[edytuj]

Pasmo popołudniowe z Serwisami Info, emitowanymi co pół godziny między 10.30 a 16.00 (w weekendy zwykle co godzinę) oraz o 18.00. Serwis o 16:00 tłumaczony jest na język migowy. Tłumaczą na zmianę Tomasz Smakowski, Paweł Żurawski i Mariola Kozłowska-Nowak. W pasmie emitowane są także następujące programy:

 • Panorama Info – główny program informacyjny TVP Info, podsumowujący pasmo Info Dzień, emitowany codziennie o 16.30,
 • To jest temat – program realizowany na żywo z miejsca wydarzenia, które danego dnia przykuło uwagę widzów. Poruszane w nim są głównie tematy społeczne. Emitowany od poniedziałku do piątku o 17.32. Głównymi prowadzącymi program są Przemysław Adamski z TVP3 Katowice oraz Marcin Rosiński z TVP3 Wrocław. Od marca do maja 2017 emitowany pod nazwą Temat dnia.

pasmo Info Wieczór[edytuj]

Pasmo wieczorne, w którym oprócz codziennych Serwisów Info o 18.50 i 24.00, nadawane są następujące programy:

 • Biznes Info – magazyn, w którym przedstawiane są informacje gospodarcze. Po nich następuje rozmowa z gościem na wybrany temat. Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku podczas Serwisu info 18.50.
 • Gość Wiadomości – program publicystyczny, prowadzony przez prezenterów głównego wydania Wiadomości TVP1. Jest w nim rozwijany najważniejszy temat, który przedstawiono wcześniej w serwisie informacyjnym Jedynki. W magazynie pojawiają się rozmowy dotyczące polityki, gospodarki, kultury czy spraw społecznych. Emisja od poniedziałku do piątku o 19.57 oraz w sobotę i niedzielę o 19.53.
 • Minęła dwudziesta – główny program publicystyczny TVP INFO; prowadzący program rozmawia z uczestnikami wydarzeń oraz ekspertami i komentatorami życia publicznego, emitowany od poniedziałku do czwartku o 20.12 oraz w niedzielę o 20.08.
 • Nie da się ukryć - codzienny program, w programie pokazywane są materiały reporterów TVP mające szerzej omawiać wydarzenia z ostatnich dni. Prowadzącymi są Ewa Bugała i Piotr Pawelec.
 • Studio Lotto – losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego, emitowane codziennie o 21.40.
 • W tyle wizji - program satyryczny komentujący bieżące wydarzenia z kraju i ze świata z udziałem znanych dziennikarzy i publicystów pod redakcją Marcina Wolskiego. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 21.50.
 • W tyle wizji Extra - kontynuacja programu satyrycznego, w którym większy udział stanowią rozmowy telefoniczne z widzami na wybrany temat dnia. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o 22.30.
 • Info Wieczór - podsumowanie najważniejszych informacji dnia emitowane codziennie w fleszu o 21.00, i główne wydanie o 23.00, prowadzone na zmianę przez Rafała Stańczyka, Łukasza Sobolewskiego i Marka Durmałę.
 • Puls Polski – magazyn interwencyjny, oparty na sygnałach wysyłanych przez telewidzów. Przedstawia problemy bulwersujące lokalne społeczności, emitowany codziennie o 23.35. We wtorki emitowane jest specjalne wydanie "Puls Polski Extra". Niedzielne wydanie jest podsumowaniem tygodnia.

Pozostałe programy[edytuj]

 • 24 minuty – autorski program publicystyczny Krzysztofa Skowrońskiego, nadawany w poniedziałek o 18.00 (z przerwą wakacyjną).
 • Bez retuszu – program publicystyczny z udziałem publiczności, prowadzony przez Michała Adamczyka, nadawany w niedzielę o 21.50.
 • Debata TVP Info – program publicystyczny prowadzony przez Annę Grabowską, nadawany w sobotę o 13.30, co 2 tygodnie.
 • Debata trójstronna – program publicystyczny prowadzony przez Annę Grabowską, nadawany w sobotę o 13.30, co 2 tygodnie (w wakacje raz w miesiącu o 13.30).
 • Forum – program publicystyczny, do którego zapraszani są politycy wszystkich klubów parlamentarnych, emitowany w piątek o 20.10, prowadzi Sławomir Mokrzycki.
 • Info Tydzień - program podsumowujący informacje z mijającego tygodnia, nadawany w niedzielę o 11.30. Program trwa 30 minut. Program prowadzą Agata Biały i Bartłomiej Maślankiewicz.
 • IstotaBogumił Łoziński, publicysta "Gościa Niedzielnego", przeprowadza wywiady ze specjalistami z różnych dziedzin oraz osobami, których dokonania mogą stać się inspirujące dla innych. Zamierzeniem autora jest głębsze przedstawienie tematu, aby - nawiązując do tytułu programu - dotknąć istoty sprawy. Program emitowany w niedzielę o 13.30.
 • Młodzież kontra – program publicystyczny, w którym z zaproszonym gościem rozmawiają przedstawiciele młodzieżówek partyjnych. Program emitowany był od 1 września 2013 na antenie TVP3, jednak na początku roku 2017 powrócił na antenę TVP Info.
 • Na czym świat stoi – program składa się z trzech części i obejmuje najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Na początku prowadzący Piotr Górecki skrótowo podsumowuje sytuację na świecie. Następnie prosi o komentarz swojego gościa. Zamiast polityków zaprasza np. uczestników wydarzeń czy młodych pracowników naukowych. Na koniec prowadzący zapowiada kluczowe wydarzenia o znaczeniu międzynarodowym, które odbędą się w nadchodzących dniach. Program emitowany w sobotę o 18:30.
 • Pożyteczni.PL – magazyn Jolanty Fajkowskiej opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej, emitowany w niedzielę o 5.30.
 • Prawdę mówiąc – program prowadzony naprzemiennie przez Kamilę Drecką i Krzysztofa Ziemca. Autorzy zapraszają widzów na spotkanie z ludźmi wybitnymi, którzy ukształtowali polskie myślenie o świecie. Program emitowany jest w niedzielę o 14.30.
 • Przepis na prawo – program, który przedstawia podstawowe zagadnienia prawne, z jakimi widzowie stykają się na co dzień. Schematy postępowań oraz gotowych rozwiązań prawnych są prezentowane w lekkiej i czytelnej formie, zrozumiałej dla szerokiej grupy widzów. Emitowany w niedzielę o 12.45 (z przerwą wakacyjną). Prowadzi Katarzyna Gryga.
 • Reportaż TVP INFO - cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. Emitowane są zwykle w sobotę o 15.30 i 18.30.
 • Rzeczpospolita babska - prowadząca Małgorzata Steckiewicz omawia bieżące wydarzenia z trzema zaproszonymi kobietami. Program emitowany w niedzielę o 17.32.
 • Salon dziennikarski - w trwającym około 40 minut programie dziennikarze z różnych mediów, przede wszystkim wPolityce.pl, „W Sieci” i „Idziemy”, omawiają wydarzenia minionego tygodnia. Program prowadzą na zmianę Jacek i Michał Karnowscy. Program jest emitowany w sobotę o 9.15, a jego powtórka o 19.00.
 • Sąsiedzi – autorski program Barbary Włodarczyk, wieloletniej korespondentki TVP w Rosji. Co tydzień w studiu spotkają się przedstawiciele Polski i krajów sąsiednich. Każdy odcinek będzie dotyczyć jednego tematu, np. motoryzacja, rozwody szefów państw, nostalgia za „komuną”, imigranci, krezusi, bezrobocie. Każdy temat pokazany zostanie na przykładzie Polski i trzech sąsiednich krajów (np. Rosja, Niemcy, Czechy albo Ukraina, Niemcy, Słowacja). Pozwoli to wychwycić podobieństwa i różnice, przełamać stereotypy, uświadomić sobie, jak wygląda Polska na tle swoich sąsiadów. Program emitowany jest w niedzielę o 18.30.
 • Studio Polska - program realizowany na żywo w budynku Telewizji Polskiej. Nie w obecności publiczności stanowiącej milczące tło, ale z realnym, pełnoprawnym udziałem wszystkich uczestników, którzy wyrażą na to ochotę i przyjmą reguły debaty. Program ma być otwarty dla wszystkich chętnych. Program emitowany jest w sobotę o 21.50 (z wakacyjną przerwą).
 • Studio Wschód – cotygodniowy program publicystyczny poświęcony wydarzeniom rozgrywającym się na terenie byłego ZSRR – poczynając od Państw Bałtyckich na krajach Azji Centralnej kończąc. Program prowadzi Maria Przełomiec – wieloletni korespondent BBC, specjalista od spraw Europy Wschodniej. Program emitowany w sobotę o 17.32.
 • Twoja sprawa – magazyn interwencyjny reporterów TVP Info i „Super Expressu”. W programie reporterzy zajmują się problemami, które dotyczą zwykłych ludzi. Każdy temat poruszany w „Twojej Sprawie” jest w dniu emisji opisywany na łamach „Super Expressu” z wyraźną zachętą do oglądania odcinka wieczorem. Emitowany w poniedziałek o 16.30. Prowadzi Konrad Krakowiak.
 • Woronicza 17 – program publicystyczny z udziałem polityków prowadzony przez Michała Rachonia, emitowany w niedzielę o 9.50 i powtarzany o 18.50.
 • Wszystkie strony świata - program, w którym prowadząca - Arleta Bojke podsumowuje najważniejsze wydarzenia tygodnia ze wszystkich kontynentów. W każdym wydaniu omawiany jest inny kontynent. Program emitowany jest w sobotę o 11.30.
 • Zakazane historie - magazyn historyczny, który prowadzi Wiesław Bednarz. Emitowany w niedzielę o 18.00.

Dawniej nadawane programy TVP Info[edytuj]

 • 7 dni świat – przegląd wydarzeń międzynarodowych, autorstwa Andrzeja Turskiego, emitowany był w niedzielę o 21.15. Z powodu śmierci Andrzeja Turskiego został zdjęty z anteny.
 • Antysalon Ziemkiewicza – dziennikarski komentarz tygodnia. O najistotniejszych problemach politycznych i społecznych minionego tygodnia rozmawiali znani dziennikarze i publicyści. Uczestnicy programu analizowali nie tylko, co się już w polityce wydarzyło, ale również przyglądali się mechanizmom polskiej sceny politycznej, które dopiero w przyszłości mogły kształtować naszą rzeczywistość. Nadawany był w niedzielę o 10.00.
 • Było, nie minęło – program historyczny, autorstwa Adama Sikorskiego, emitowany w sobotę o 15.00. Od 28 lutego 2014 nadawany w TVP Historia.
 • Debata po europejsku - magazyn publicystyczny prowadzony przez Macieja Zakrockiego. Program ukazywał się raz w miesiącu. Emitowany do marca 2016 w soboty o 18.00.
 • Dziś wieczorem – program publicystyczny prowadzony przez prezenterów głównego wydania Wiadomości TVP1. Jest w nim rozwijany najważniejszy temat, który przedstawiono wcześniej w serwisie informacyjnym Jedynki. W magazynie pojawiają się rozmowy dotyczące polityki, gospodarki, kultury czy spraw społecznych. Emisja od poniedziałku do piątku o 19.57 oraz w sobotę i niedzielę o 19.53. Od listopada 2016 funkcjonuje pod nazwą Gość Wiadomości.
 • Echa stadionów – podsumowanie informacji sportowych tygodnia, emitowane w poniedziałek o 23.30, będące powtórką z TVP Sport. Program prowadzą prezenterzy TVP Sport, obecnie emitowany jest tylko na tym kanale. W programie największy nacisk pokładano na rywalizację w grach zespołowych. W czasie rozgrywek Ekstraklasy w piłce nożnej zastępowany był programem Gol Extra – magazyn Ekstraklasy.
 • Ekonomia i rynek – magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej. Emitowany w dni robocze o 22.15. Podsumowywano w nim dzień na polskich i zagranicznych rynkach. W programie znajdowały się informacje gospodarcze z kraju i świata, kursy walut oraz najnowsze prognozy gospodarcze.
 • Etniczne klimaty – program o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz imigrantach. Emisja odbywała się co sobotę, z wyjątkiem ostatniej soboty miesiąca, o 14.45.
 • Głos mediów – magazyn publicystyczny, podczas którego zaproszeni do studia dziennikarze wspólnie komentują otaczającą rzeczywistość oraz aktualnie występujące problemy społeczne. Prowadzi Jacek Cholewiński, program nadawany w niedzielę o 11.10.
 • Godzina po godzinie - podsumowanie wydarzeń mijającego dnia i zapowiedź tego, co się wydarzy dnia następnego, czas trwania ok. 40 minut, emisja codziennie o 22.55 (z wyjątkiem czwartku i niedzieli - wtedy program był nadawany o 23.15). Ostatni program wyemitowano 29 lutego 2016. Został zastąpiony programem Studio świat.
 • Gol Extra – magazyn piłkarski, emitowany w poniedziałek o 23.30 w czasie rozgrywek Ekstraklasy w piłce nożnej, poświęcony wydarzeniom bieżącej kolejki. Obecnie program nadawany jest w TVP1.
 • Info Dziennik – podsumowanie całego dnia, nadawane od poniedziałku do środy i w piątek o 22.30 oraz w czwartek o 23.15 (w wakacje o 22.30 od poniedziałku do piątku) do 30 sierpnia 2013. Zastąpiony przez Panoramę dnia.
 • Infoexpress - kilkuminutowy program zawierający najważniejsze informacje z kraju i ze świata; program nadawany był bez prezentera; formą przypominał Teleexpress TVP1; emitowany od poniedziałku do piątku o 20.45 (w wakacje o 20.00) do 30 sierpnia 2013.
 • Info Dzień – podsumowanie serwisów Info Dnia, prowadzone przez parę gospodarzy pasma. Nadawany od poniedziałku do piątku o 15.30. W weekendy o 16.00, prowadzony przez jednego prezentera. Emitowane do 31 maja 2017.
 • Info Kraj - w ramówce TVP Info od początku września 2016. Był emitowany od poniedziałku do piątku o 19.00, każde wydanie trwało 25 minut, prowadzącymi były najczęściej Marta Budzyńska-Giersz, Joanna Bukowska-Kasprzak i Magdalena Stankiewicz. W programie prezentowano materiały dziennikarzy z ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej.
 • Info kultura - serwis prezentujący najważniejsze wydarzenia kulturalne, nadawany w poniedziałek i czwartek o 16.10, prowadzony przez Klaudię Carlos. Emitowany do 29 maja 2017.
 • INFO Newsroom – program ukazujący kulisy pracy dziennikarzy, realizowany w newsroomie TVP Info, prowadzony przez Jerzego Kisielewskiego. Program emitowany był o 21.15 na początku w środę, później w niedzielę, a w ostatnim okresie w sobotę (z przerwą wakacyjną). Pierwsze wydanie wyemitowano 4 września 2013, a ostatnie 25 kwietnia 2016.
 • INFORozmowa – rozmowa Jana Ordyńskiego w studiu z zaproszonym gościem na najważniejsze tematy dnia. Program emitowany od poniedziałku do piątku o 19.10, od 1 września 2013 do 18 stycznia 2016.
 • Info świat - serwis informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia z zagranicy. Prowadzi Michał Adamczyk.
 • Kod dostępu – cotygodniowa rozmowa Barbary Czajkowskiej z gościem o aktualnych wydarzeniach politycznych i gospodarczych, nadawana w piątek o 21.15 (z przerwą wakacyjną). Ostatni program nadano wyjątkowo w nocy 28 lutego 2016.
 • Konfrontacje – autorski program Przemysława Szubartowicza, emitowany był od 3 września do 17 grudnia 2013 we wtorek o 21.15. Ponownie był nadawany od 30 marca 2014 do 24 kwietnia 2016, tym razem w niedzielę o 19.30.
 • Komentarze Kraj – program emitowany był codziennie o 12.00 i 14.00. Komentowane były w nim najważniejsze informacje z kraju. Do studia zapraszani byli goście – dziennikarze, publicyści, politycy.
 • Kuchnia z Wiejskiej – magazyn opowiadający o polityce, autorstwa Karoliny Lewickiej, emitowany był w sobotę o 12.00.
 • Kulturalnie proszę – magazyn kulturalny, emitowany był w sobotę o 18.00.
 • Minął dzień - program podsumowujący dzień emitowany codziennie o 22.30 w latach 2007-2010, poprzednik programu Info dziennik. Było to jednocześnie wieczorne pasmo w TVP Info, które zostało zastąpione pasmem Info wieczór.
 • Nie-poważnie – autorski program Pawła Zarzecznego, komentujący bieżące wydarzenia z dozą złośliwości i w krzywym zwierciadle. Prowadzony wspólnie z Jackiem Cholewińskim, emitowany w sobotę, początkowo o 20.15 (trwał 40 minut), potem o 21.15 (trwał 22 minuty).
 • Nie wierzę politykom – program publicystyczny omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Bieżące wydarzenia przedstawiane są w szerokim kontekście, który pozwala dostrzec w nich symptomy głębszych problemów. Program emitowany był w niedzielę o 19.00.
 • Newsroom – program publicystyczny, w którym odbywały się dyskusje o mediach z ekspertami, nadawany był w sobotę o 20.00. Prowadził go Grzegorz Nawrocki.
 • O co chodzi? – program publicystyczny prowadzony przez Rafała Ziemkiewicza. Poruszane były w nim tematy polityczne z minionego tygodnia. Do każdego programy zapraszani byli gościa, publicyści, politycy. Emitowany był w niedzielę o 10.00, od 7 września został zastąpiony programem Antysalon Ziemkiewicza.
 • Polska według Kreta – program prowadzony przez Jarosława Kreta, nadawany był w niedzielę o 15.00.
 • Po przecinku – program emitowany był w latach 2014-2016, była to kontynuacja głównego wydania Panoramy w TVP2. W magazynie pojawiały się rozmowy dotyczące polityki, gospodarki, kultury czy spraw społecznych. Program był nadawany codziennie o 18.28. Prowadzącymi byli Hanna Lis, Joanna Racewicz, Marta Kielczyk, Iwona Kutyna i Tomasz Wolny. Program ostatni raz wyemitowano 31 sierpnia 2016.
 • Plus Minus – magazyn gospodarczo-finansowy, w którym były relacjonowane i komentowane najnowsze wydarzenia w gospodarce, na rynkach finansowych, giełdach papierów wartościowych. Prowadził go Tadeusz Mosz. Program emitowany był w czwartek o 21.15.
 • Przegląd wydarzeń tygodnia – podsumowanie wydarzeń mijającego tygodnia, emitowane w niedzielę o 12.00. Prowadził go Mariusz Pietrasik. Ostatni program wyemitowano 28 lutego 2016.
 • Puenta – program Dominiki Wielowieyskiej, w którym komentowano się najważniejsze wydarzenie tygodnia w oparciu o materiały archiwalne. Emitowany był w niedzielę o 14.50 od 3 stycznia 2015 do 30 stycznia 2016.
 • Punkt widzenia – cotygodniowy program publicystyczny emitowany w sobotę o 16.00. Komentowane były w nim wydarzenia z kraju i ze świata z minionego tygodnia. Do każdego programu zapraszani są publicyści i politycy.
 • Reguły gry – program opisujący zawiłości polskiego prawa, które wywołują dolegliwości społeczne. Prowadziła Barbara Czajkowska. Program emitowany od stycznia 2014 do czerwca 2015 co drugą niedzielę o 18.00.
 • Rozmowa dnia – rozmowa z zaproszonym gościem na tematy bieżące, emitowana od poniedziałku do piątku o 15.15, prowadzona przez Jana Ordyńskiego. 1 września 2013 program zastąpiono przez INFORozmowę.
 • Równo-ważni – program Joanny Osińskiej o stosunkach robotniczych (każde wydanie dotyczy innego województwa), nadawany w sobotę o 19.23.
 • Skazani na sukces – magazyn Iwony Radziszewskiej poświęcony rynkowi pracy, samodoskonaleniu zawodowemu, aktywizacji i przedsiębiorczości, emitowany był w sobotę o 18.30.
 • Sportowa Niedziela - program podsumowujący wydarzenia sportowe dnia. Prowadzony przez gospodarzy TVP Sport. Emitowany był do czerwca 2016 na antenie TVP Info w niedzielne wieczory. Początkowo nadawano o 23.00, następnie o 22.45, w końcu 22.20. Od czerwca 2016 program ten można premierowo zobaczyć w TVP1. W TVP Info od września do października 2016 nadawana była powtórka w nocy z niedzieli na poniedziałek po 2.00.
 • Sportowa Sobota – podsumowanie sobotnich informacji sportowych nadawane w nocy z soboty na niedzielę o 1.15, będące powtórką z TVP Sport. Program prowadzą prezenterzy TVP Sport.
 • Sportowy Wieczór – trwający 15 minut magazyn sportowy emitowany od wtorku do piątku. Premierowa emisja odbywa się nadal w TVP Sport o 23.00. W magazynie omawiane są informacje sportowe minionego dnia.
 • Świat i Gospodarka – magazyn podsumowujący wydarzenia tygodnia na świecie i w gospodarce. Nadawany w sobotę o 12.00, do 30 sierpnia 2013, prowadził Piotr Chęciński.
 • Świat i ludzie – cotygodniowy magazyn Piotra Chęcińskiego, dotyczący wydarzeń zagranicznych. Emitowany w sobotę o 11.30.
 • Telekuriermagazyn reporterski, przygotowywany przez dziennikarzy ze wszystkich ośrodków regionalnych. Program emitowany od 1 września 2013 na antenie TVP3.
 • Telenowyny – program o ukraińskiej mniejszości narodowej i imigrantach z Ukrainy oraz stosunkach polsko-ukraińskich. Program emitowany od 1 września 2013 na antenie TVP3.
 • Tu kobiety – magazyn promujący aktywne, ciekawe kobiety, emitowany w sobotę o 10.40. Program prowadziła Beata Jakoniuk-Wojcieszak.
 • Twoje INFO – interaktywne pasmo nadawane od 18.00 do 18.25 od poniedziałku do piątku. Emitowane było do końca września 2014. Widzowie mogli łączyć się ze studiem za pomocą telefonu, e-maili, Skype, a także poprzez Facebooka i Twittera. Od października 2014 program ma formułę zwykłego serwisu informacyjnego.
 • Twoje INFO Serwis – serwis informacyjny, emitowany codziennie o 18.00. Program w dni robocze tłumaczony jest na język migowy. Ostatni raz program wyemitowano 31 sierpnia 2016. Obecnie pozostała emisja tylko w weekendy.
 • Uwierz w dokument – pasmo programów dokumentalnych, nadawane od 23.20 od poniedziałku do środy i od piątku do soboty, oraz o 23.35 w czwartki. Emitowane było do 1 stycznia 2014. Program ten został zastąpiony przez magazyn Z dnia na dzień.
 • W stronę świata – cotygodniowy program podsumowujący wydarzenia na świecie. W studiu rozmowy z gośćmi, ekspertami oraz politykami. Emisja odbywała się w niedzielę o 16.00. Prowadził Michał Adamczyk.
 • Z dnia na dzień – program, w którym podsumowywano dzień i zapowiadano co wydarzy się następnego dnia. Emitowany był od poniedziałku do środy oraz od piątku do niedzieli o 22.55, a w czwartek o 23.15. Program nadawany od 2 stycznia 2014 do 1 marca 2015. Prowadzony przez niektórych prezenterów Serwisów Info. Został zastąpiony programem o podobnym charakterze Godzina po godzinie.