Live Roulette TV

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Live Roulette TVinteraktywny program telewizyjny, nadawany w Wielkiej Brytanii codziennie między godz. 18:00 i 2:00, na kanale 847 platformy Sky digital. Między godz. 22:00 i 2:00 jego odbiór jest również możliwy z 15 sekundowym opóźnieniem przez stronę internetową telewizji Information TV na całym świecie.

Program Live Roulette TV początkowo był nadawany pod nazwą Vegas 24/7, między godz. 3:00 i 23:00. Program początkowo funkcjonował jako eksperyment celem sprawdzenia, czy tego rodzaju program na żywo będzie cieszył się zainteresowaniem. Zmiana godzin nadawania programu wynikała bezpośrednio z dużego zainteresowania programem wśród graczy w Wielkiej Brytanii.

14 września 2006 program Live Roulette TV uruchomił nową stronę internetową, która rozszerzyła możliwości uczestnictwa w programie. Gracze internetowi mogą obstawiać zakłady i jednocześnie oglądać program na żywo bez konieczności posiadania platformy Sky Digital. Tym samym program dostępny jest na całym świecie, jednak jedynie dla graczy zarejestrowanych jako rezydenci Wielkiej Brytanii.