Mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn prowadzonej przez Bogdana Wentę

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zestawienie meczów reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn, prowadzonej przez Bogdana Wentę:

Oficjalne mecze międzypaństwowe[edytuj | edytuj kod]

Nr Przeciwnik Miejsce Data Impreza Wynik (Polska-przeciwnik) Raport
1  Szwajcaria Olten 19 listopada 2004 Turniej Czterech Narodów 33:28
2  Norwegia Olten 20 listopada 2004 Turniej Czterech Narodów 36:36
3  Tunezja Olten 21 listopada 2004 Turniej Czterech Narodów 26:26
4  Czechy Zlin 25 grudnia 2004 Christmas Cup 29:38
5  Słowacja Zlin 26 grudnia 2004 Christmas Cup 34:33
6  Węgry Zlin 27 grudnia 2004 Christmas Cup 32:20
7  Holandia Radom 14 stycznia 2005 preeliminacje ME 2006 32:25
8  Azerbejdżan Radom 15 stycznia 2005 preeliminacje ME 2006 43:14
9  Słowacja Radom 16 stycznia 2005 preeliminacje ME 2006 28:31
10  Islandia Reykjavík 25 marca 2005 mecz towarzyski 33:38
11  Islandia Reykjavík 26 marca 2005 mecz towarzyski 32:28
12  Islandia Reykjavík 27 marca 2005 mecz towarzyski 30:31
13  Ukraina Leszno 4 czerwca 2005 mecz towarzyski 29:21
14  Ukraina Kępno 5 czerwca 2005 mecz towarzyski 27:30
15  Szwecja Linköping 12 czerwca 2005 eliminacje ME 2006 28:33
16  Szwecja Olsztyn 19 czerwca 2005 eliminacje ME 2006 32:26
17  Norwegia Bodø 29 lipca 2005 mecz towarzyski 27:29
18  Norwegia Bodø 30 lipca 2005 mecz towarzyski 31:25
19  Norwegia Bodø 31 lipca 2005 mecz towarzyski 29:30
20  Islandia Poznań 27 października 2005 turniej towarzyski 37:38
21  Norwegia Poznań 28 października 2005 turniej towarzyski 37:34
22  Dania Poznań 29 października 2005 turniej towarzyski 34:29
23  Słowacja Békéscsaba 20 grudnia 2005 Christmas Cup 30:25
24  Węgry Békéscsaba 21 grudnia 2005 Christmas Cup 24:24
25  Czechy Békéscsaba 22 grudnia 2005 Christmas Cup 22:30
26  Francja Besançon 5 stycznia 2006 turniej towarzyski 22:27
27  Portugalia Besançon 7 stycznia 2006 turniej towarzyski 31:26
28  Dania Besançon 8 stycznia 2006 turniej towarzyski 29:28
29  Francja Besançon 9 stycznia 2006 turniej towarzyski 27:32
30  Dania Kolding 21 stycznia 2006 mecz towarzyski 28:33
31  Dania Viborg 22 stycznia 2006 mecz towarzyski 30:32
32  Ukraina Sankt Gallen 26 stycznia 2006 ME 2006, 1 faza grupowa 33:24
33  Szwajcaria Sankt Gallen 28 stycznia 2006 ME 2006, 1 faza grupowa 31:31
34  Słowenia Sankt Gallen 29 stycznia 2006 ME 2006, 1 faza grupowa 29:33
35  Hiszpania Bazylea 31 stycznia 2006 ME 2006, 2 faza grupowa 25:34
36  Francja Bazylea 1 lutego 2006 ME 2006, 2 faza grupowa 21:31
37  Niemcy Bazylea 2 lutego 2006 ME 2006, 2 faza grupowa 24:32
38  Rumunia Kwidzyn 12 kwietnia 2006 mecz towarzyski 24:23
39  Rumunia Tczew 13 kwietnia 2006 mecz towarzyski 32:28
40  Rumunia Gdańsk 14 kwietnia 2006 mecz towarzyski 27:27
41  Grecja Drama 10 czerwca 2006 eliminacje MŚ 2007 22:27
42  Grecja Wrocław 16 czerwca 2006 eliminacje MŚ 2007 29:20
43  Niemcy Kielce 23 września 2006 mecz towarzyski 34:29
44  Niemcy Kielce 24 września 2006 mecz towarzyski 27:28
45  Portugalia Koźmin Wielkopolski 26 października 2006 Grundfos Cup 36:28 [1]
46  Dania Leszno 27 października 2006 Grundfos Cup 33:35 [2]
47  Norwegia Poznań 28 października 2006 Grundfos Cup 31:29 [3]
48  Czechy Sanok 20 grudnia 2006 Christmas Trophy 34:28 [4]
49  Słowacja Sanok 21 grudnia 2006 Christmas Trophy 29:26 [5]
50  Węgry Sanok 22 grudnia 2006 Christmas Trophy 18:29 [6]
51  Dania Roskilde 5 stycznia 2007 Lauritz Knudsen Cup 31:26 [7]
52  Islandia Roskilde 6 stycznia 2007 Lauritz Knudsen Cup 39:40 [8]
53  Norwegia Roskilde 7 stycznia 2007 Lauritz Knudsen Cup 30:34 [9]
54  Hiszpania León 12 stycznia 2007 turniej towarzyski 25:27 [10]
55  Rosja León 13 stycznia 2007 turniej towarzyski 32:30 [11]
56  Brazylia León 14 stycznia 2007 turniej towarzyski 28:27 [12]
57  Argentyna Halle 20 stycznia 2007 MŚ 2007, 1 faza grupowa 29:15 [13]
58  Brazylia Halle 21 stycznia 2007 MŚ 2007, 1 faza grupowa 31:23 [14]
59  Niemcy Halle 22 stycznia 2007 MŚ 2007, 1 faza grupowa 27:25 [15]
60  Francja Dortmund 24 stycznia 2007 MŚ 2007, 2 faza grupowa 22:31 [16]
61  Islandia Halle 25 stycznia 2007 MŚ 2007, 2 faza grupowa 35:33 [17]
62  Tunezja Halle 27 stycznia 2007 MŚ 2007, 2 faza grupowa 40:31 [18]
63  Słowenia Halle 28 stycznia 2007 MŚ 2007, 2 faza grupowa 38:27 [19]
64  Rosja Hamburg 30 stycznia 2007 MŚ 2007, 1/4 finału 28:27 [20]
65  Dania Hamburg 1 lutego 2007 MŚ 2007, 1/2 finału 36:33 [21]
66  Niemcy Kolonia 4 lutego 2007 MŚ 2007, finał 25:29 [22]
67  Islandia Paryż 6 kwietnia 2007 turniej towarzyski 36:32 [23]
68  Tunezja Paryż 7 kwietnia 2007 turniej towarzyski 30:27 [24]
69  Francja Paryż 8 kwietnia 2007 turniej towarzyski 20:26 [25]
70  Litwa Głogów 5 czerwca 2007 mecz towarzyski 32:27 [26]
71  Holandia Eindhoven 9 czerwca 2007 eliminacje ME 2008 31:20 [27]
72  Holandia Kielce 16 czerwca 2007 eliminacje ME 2008 41:27 [28]
73  Czechy Dortmund 24 października 2007 Supercup, faza grupowa 27:25 [29]
74  Szwecja Dortmund 25 października 2007 Supercup, faza grupowa 30:24 [30]
75  Niemcy Dortmund 27 października 2007 Supercup, 1/2 finału 32:28 [31]
76  Szwecja Dortmund 28 października 2007 Supercup, finał 27:26 [32]
77  Węgry Levice 20 grudnia 2007 Christmas Trophy 33:27 [33]
78  Czechy Levice 21 grudnia 2007 Christmas Trophy 28:33 [34]
79  Słowacja Levice 22 grudnia 2007 Christmas Trophy 29:29 [35]
80  Islandia Roskilde 4 stycznia 2008 Lauritz Knudsen Cup 35:31 [36]
81  Dania Brøndby 5 stycznia 2008 Lauritz Knudsen Cup 30:31 [37]
82  Norwegia Valby 6 stycznia 2008 Lauritz Knudsen Cup 23:30 [38]
83  Białoruś Elbląg 11 stycznia 2008 mecz towarzyski 34:31 [39]
84  Białoruś Gdańsk 12 stycznia 2008 mecz towarzyski 36:27 [40]
85  Chorwacja Stavanger 17 stycznia 2008 ME 2008, 1 faza grupowa 27:32 [41]
86  Słowenia Stavanger 18 stycznia 2008 ME 2008, 1 faza grupowa 33:27 [42]
87  Czechy Stavanger 20 stycznia 2008 ME 2008, 1 faza grupowa 33:30 [43]
88  Norwegia Stavanger 22 stycznia 2008 ME 2008, 2 faza grupowa 24:24 [44]
89  Dania Stavanger 23 stycznia 2008 ME 2008, 2 faza grupowa 26:36 [45]
90  Czarnogóra Stavanger 24 stycznia 2008 ME 2008, 2 faza grupowa 39:23 [46]
91  Słowacja Łódź 20 marca 2008 mecz towarzyski 29:28 [47]
92  Słowacja Warszawa 21 marca 2008 mecz towarzyski 29:33 [48]
93  Szwecja Wrocław 30 maja 2008 eliminacje IO 2008 22:22 [49]
94  Islandia Wrocław 31 maja 2008 eliminacje IO 2008 34:28 [50]
95  Argentyna Wrocław 1 czerwca 2008 eliminacje IO 2008 28:26 [51]
96  Szwajcaria Kielce 8 czerwca 2008 eliminacje MŚ 2009 32:24 [52]
97  Szwajcaria Sankt Gallen 14 czerwca 2008 eliminacje MŚ 2009 22:24 [53]
98  Chorwacja Crikvenica 22 lipca 2008 mecz towarzyski 22:25 [54]
99  Chorwacja Crikvenica 23 lipca 2008 mecz towarzyski 31:24 [55]
100  Korea Południowa Inch'ŏn 29 lipca 2008 mecz towarzyski 27:33 [56]
101  Korea Południowa Seul 1 sierpnia 2008 mecz towarzyski 19:25 [57]
102  Chiny Pekin 10 sierpnia 2008 IO 2008, faza grupowa 33:19 [58]
103  Hiszpania Pekin 12 sierpnia 2008 IO 2008, faza grupowa 29:30 [59]
104  Brazylia Pekin 14 sierpnia 2008 IO 2008, faza grupowa 28:25 [60]
105  Chorwacja Pekin 16 sierpnia 2008 IO 2008, faza grupowa 27:24 [61]
106  Francja Pekin 18 sierpnia 2008 IO 2008, faza grupowa 30:30 [62]
107  Islandia Pekin 20 sierpnia 2008 IO 2008, 1/4 finału 30:32 [63]
108  Korea Południowa Pekin 22 sierpnia 2008 IO 2008, o miejsca 5-8 29:26 [64]
109  Rosja Pekin 24 sierpnia 2008 IO 2008, mecz o 5. miejsce 29:28 [65]
110  Czarnogóra Bydgoszcz 29 października 2008 eliminacje ME 2010 30:20 [66]
111  Rumunia Buzău 2 listopada 2008 eliminacje ME 2010 29:33 [67]
112  Szwecja Lund 27 listopada 2008 eliminacje ME 2010 24:27 [68]
113  Gruzja Kalisz 29 listopada 2008 mecz towarzyski 39:30 [69]
114  Węgry Pilzno 8 stycznia 2009 New Year's Cup 27:30 [70]
115  Słowacja Pilzno 9 stycznia 2009 New Year's Cup 35:31 [71]
116  Czechy Praga 10 stycznia 2009 New Year's Cup 32:33 [72]
117  Algieria Varaždin 17 stycznia 2009 MŚ 2009, 1 faza grupowa 39:22 [73]
118  Rosja Varaždin 18 stycznia 2009 MŚ 2009, 1 faza grupowa 24:22 [74]
119  Macedonia Varaždin 19 stycznia 2009 MŚ 2009, 1 faza grupowa 29:30 [75]
120  Tunezja Varaždin 21 stycznia 2009 MŚ 2009, 1 faza grupowa 31:27 [76]
121  Niemcy Varaždin 22 stycznia 2009 MŚ 2009, 1 faza grupowa 23:30 [77]
122  Dania Zadar 24 stycznia 2009 MŚ 2009, 2 faza grupowa 32:28 [78]
123  Serbia Zadar 25 stycznia 2009 MŚ 2009, 2 faza grupowa 35:23 [79]
124  Norwegia Zadar 27 stycznia 2009 MŚ 2009, 2 faza grupowa 31:30 [80]
125  Chorwacja Zagrzeb 30 stycznia 2009 MŚ 2009, 1/2 finału 23:29 [81]
126  Dania Zagrzeb 1 lutego 2009 MŚ 2009, mecz o 3. miejsce 31:23 [82]
127  Turcja Mersin 19 marca 2009 eliminacje ME 2010 30:20 [83]
128  Turcja Olsztyn 22 marca 2009 eliminacje ME 2010 32:21 [84]
129  Szwecja Wrocław 13 czerwca 2009 eliminacje ME 2010 32:32 [85]
130  Czarnogóra Nikšić 17 czerwca 2009 eliminacje ME 2010 31:23 [86]
131  Rumunia Kielce 20 czerwca 2009 eliminacje ME 2010 34:22 [87]
132  Czechy Kalisz 28 października 2009 turniej towarzyski 28:27 [88]
133  Słowacja Bydgoszcz 29 października 2009 turniej towarzyski 34:28 [89]
134  Rosja Poznań 30 października 2009 turniej towarzyski 30:35 [90]
135  Austria Wiener Neustadt 7 stycznia 2010 Interwetten Cup 32:26 [91]
136  Węgry Wiener Neustadt 8 stycznia 2010 Interwetten Cup 31:24 [92]
137  Chorwacja Wiener Neustadt 9 stycznia 2010 Interwetten Cup 21:25 [93]
138  Niemcy Innsbruck 19 stycznia 2010 ME 2010, 1 faza grupowa 27:25 [94]
139  Szwecja Innsbruck 20 stycznia 2010 ME 2010, 1 faza grupowa 27:24 [95]
140  Słowenia Innsbruck 22 stycznia 2010 ME 2010, 1 faza grupowa 30:30 [96]
141  Hiszpania Innsbruck 24 stycznia 2010 ME 2010, 2 faza grupowa 32:26 [97]
142  Czechy Innsbruck 26 stycznia 2010 ME 2010, 2 faza grupowa 35:34 [98]
143  Francja Innsbruck 28 stycznia 2010 ME 2010, 2 faza grupowa 24:29 [99]
144  Chorwacja Wiedeń 30 stycznia 2010 ME 2010, 1/2 finału 21:24 [100]
145  Islandia Wiedeń 31 stycznia 2010 ME 2010, mecz o 3. miejsce 26:29 [101]
146  Litwa Elbląg 5 czerwca 2010 mecz towarzyski 31:31 [102]
147  Litwa Olsztyn 6 czerwca 2010 mecz towarzyski 25:22 [103]
148  Chorwacja Kielce 11 czerwca 2010 mecz towarzyski 25:24 [104]
149  Chorwacja Warszawa 13 czerwca 2010 mecz towarzyski 24:19 [105]
150  Niemcy Chicago 17 lipca 2010 mecz towarzyski 26:27 [106]
151  Ukraina Warszawa 28 października 2010 eliminacje ME 2012 23:15 [107]
152  Portugalia Portimão 31 października 2010 eliminacje ME 2012 27:27 [108]
153  Niemcy Kolonia 8 grudnia 2010 mecz towarzyski 22:28 [109]
154  Rumunia Zielona Góra 18 grudnia 2010 mecz towarzyski 26:28 [110]
155  Rumunia Poznań 19 grudnia 2010 mecz towarzyski 31:25 [111]
156  Słowacja Gdynia 6 stycznia 2011 New Year's Cup 32:24 [112]
157  Czechy Gdynia 7 stycznia 2011 New Year's Cup 33:32 [113]
158  Węgry Gdynia 8 stycznia 2011 New Year's Cup 31:31 [114]
159  Słowacja Göteborg 14 stycznia 2011 MŚ 2011, 1 faza grupowa 35:33 [115]
160  Argentyna Göteborg 15 stycznia 2011 MŚ 2011, 1 faza grupowa 24:23 [116]
161  Chile Göteborg 17 stycznia 2011 MŚ 2011, 1 faza grupowa 38:23 [117]
162  Korea Południowa Göteborg 18 stycznia 2011 MŚ 2011, 1 faza grupowa 25:20 [118]
163  Szwecja Göteborg 20 stycznia 2011 MŚ 2011, 1 faza grupowa 21:24 [119]
164  Dania Malmö 22 stycznia 2011 MŚ 2011, 2 faza grupowa 27:28 [120]
165  Serbia Lund 23 stycznia 2011 MŚ 2011, 2 faza grupowa 27:26 [121]
166  Chorwacja Malmö 25 stycznia 2011 MŚ 2011, 2 faza grupowa 24:28 [122]
167  Węgry Kristianstad 28 stycznia 2011 MŚ 2011, mecz o 7. miejsce 28:31 [123]
168  Słowenia Lublana 9 marca 2011 eliminacje ME 2012 28:30 [124]
169  Słowenia Zielona Góra 12 marca 2011 eliminacje ME 2012 32:27 [125]
170  Ukraina Zaporoże 8 czerwca 2011 eliminacje ME 2012 32:26 [126]
171  Portugalia Poznań 12 czerwca 2011 eliminacje ME 2012 30:22 [127]
172  Austria Gdynia 4 listopada 2011 turniej towarzyski 29:27 [128]
173  Białoruś Gdynia 5 listopada 2011 turniej towarzyski 28:22 [129]
174  Rosja Gdynia 6 listopada 2011 turniej towarzyski 29:29 [130]
175  Islandia Aarhus 6 stycznia 2012 turniej towarzyski 31:31 [131]
176  Dania Aarhus 7 stycznia 2012 turniej towarzyski 30:31 [132]
177  Słowenia Aarhus 8 stycznia 2012 turniej towarzyski 25:24 [133]
178  Serbia Belgrad 15 stycznia 2012 ME 2012, 1 faza grupowa 18:22 [134]
179  Słowacja Belgrad 17 stycznia 2012 ME 2012, 1 faza grupowa 41:24 [135]
180  Dania Belgrad 19 stycznia 2012 ME 2012, 1 faza grupowa 27:26 [136]
181  Szwecja Belgrad 21 stycznia 2012 ME 2012, 2 faza grupowa 29:29 [137]
182  Macedonia Belgrad 23 stycznia 2012 ME 2012, 2 faza grupowa 25:27 [138]
183  Niemcy Belgrad 25 stycznia 2012 ME 2012, 2 faza grupowa 33:32 [139]
184  Niemcy Gdańsk/Sopot 2 kwietnia 2012 mecz towarzyski 26:28 [140]
185  Algieria Alicante 6 kwietnia 2012 eliminacje IO 2012 28:27 [141]
186  Serbia Alicante 7 kwietnia 2012 eliminacje IO 2012 25:25 [142]
187  Hiszpania Alicante 8 kwietnia 2012 eliminacje IO 2012 22:33 [143]
Legenda:
zwycięstwo
remis
porażka

Bilans

zwycięstwa remisy porażki razem bramki+ bramki-
ogółem 104 18 65 187 5487 5162

Mecze nieoficjalne[edytuj | edytuj kod]

Nr Przeciwnik Miejsce Data Impreza Wynik (Polska-przeciwnik)
1. Vive Kielce Kielce 8 stycznia 2005 mecz towarzyski 35:32
2. Vive Kielce Kielce 9 stycznia 2005 mecz towarzyski 36:29
3. Haukar Hafnarfjördur Reykjavík 23 marca 2005 mecz towarzyski 32:31
4. HK Reykjavik Reykjavík 24 marca 2005 mecz towarzyski 34:33

Bilans

zwycięstwa remisy porażki razem bramki+ bramki-
ogółem 4 0 0 4 137 125