Midnight Club 3: DUB Edition

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Midnight Club 3)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Midnight Club 3: DUB Edition
Producent Rockstar San Diego
Wydawca Rockstar Games
Seria gier Midnight Club
Data wydania PlayStation 2:
12 kwietnia 2005
Gatunek gra wyścigowa
Tryby gry gra jednoosobowa, gra wieloosobowa
Kategorie wiekowe ESRB: Everyone 10+
Wymagania sprzętowe
Platforma PlayStation 2, Xbox, PlayStation Portable

Midnight Club 3: DUB Edition – komputerowa gra wyścigowa stworzona przez studio Rockstar San Diego i wydana w 2005 roku przez Rockstar Games. Jest to trzecia część serii gier Midnight Club (seria); ukazała się w wersji na konsole PlayStation 2, Xbox i PlayStation Portable.

Akcja gry rozgrywa się w replikach trzech rzeczywistych miast: San Diego, Atlanty oraz Detroit. Jej tematyką są nielegalne wyścigi rozgrywane na ulicach miast. W grze występują rzeczywiste pojazdy (dzięki wykupieniu przez twórców gry licencji na użycie nazw i wyglądów samochodów) oraz rozbudowany system tuningu pojazdów. Tak jak w poprzedniej części, oprócz samochodów gracz może kierować również motocyklami. Celem gry jest zdobycie tytułu najlepszego kierowcy. Tak jak w poprzedniej części, oprócz trybu dla jednego gracza istnieje również tryb gry dla dwóch graczy na podzielonym ekranie oraz gra wieloosobowa.

W 2006 roku została wydana specjalna edycja Midnight Club 3 pod nazwą Midnight Club 3: DUB Edition Remix, w której znalazło się nowe miasto – Tokio, a także nowe modele samochodów i dodatkowy tryb rozgrywki.