Minghags

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Minghags
Gatunek komedia
Data premiery 2008
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język angielski
Reżyseria Bam Margera
Scenariusz Bam Margera
Joseph Frantz
Brandon DiCamillo
Główne role Bam Margera
Brandon DiCamillo
Ryan Dunn
Zdjęcia Joseph Frantz
Produkcja Bam Margera
Joseph Frantz
Brandon Dicamillo
Brian Matthews
Mike Nutt
Sheldon 'Dooner' Smith
Budżet $750,000 (szacowany)
Poprzednik Haggard: The Movie
Kontynuacja Bam Margera Presents: Where The #$&% Is Santa?

Minghags, wcześniej znany jako Kiss a Good Man's Ass, to film wyreżyserowany przez Bama Margerę - skatera i gwiazdę programów Jackass i Viva la Bam.

Rozpoczęcie prac nad produkcją ogłoszono w 2004 roku, jednak ze względu na inne realizacje Bama - Viva la Bam, Jackass: Number Two i Dreamseller termin ten został przesunięty . Początkowo film miał mieć tytuł Kiss a Good Man's Ass i miał być luźną kontynuacją poprzedniego filmu Margery pt. Haggard: The Movie[1]. Produkcja filmu zaczęła się w marcu 2005 roku, dystrybucją miał zająć się Warner Bros. Wywiad dla SuicideGirls potwierdził, że film nie będzie albo nigdy nie miał być dystrybuowany przez Warner Bros.[2].

W 2008 roku wystartowała oficjalna strona internetowa filmu. Film miał mieć premierę w Walentynki w 2008 roku, jednak znów został przeniesiony na inny termin z powodów technicznych i prawnych.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Fabuła filmu Minghags opiera się na Śmieciowym Wyciskaczu, który był przedstawiony w konkursie "Wynalazek Przyszłości" w filmie Haggard: The Movie. Urządzenie zmieniało śmieci w piwo korzenne, sok grejpfrutowy albo naftę.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]