Mistrzostwa Kanady w łyżwiarstwie figurowym

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mistrzostwa Kanady w łyżwiarstwie figurowym (fr. Championnats du Canada de patinage artistique) – krajowe zawody mistrzowskie w Kanadzie w łyżwiarstwie figurowym organizowane przez kanadyjską federację łyżwiarską Skate Canada. Medale są przyznawane w konkurencji solistów, solistek, par sportowych i tanecznych w kategorii seniorów, juniorów (ang. Junior) i juniorów młodszych (ang. Novice).

Osiągnięte rezultaty na zawodach krajowych determinują skład reprezentacji Kanady na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, mistrzostwa świata, mistrzostwa świata juniorów i mistrzostwa czterech kontynentów.

Medaliści w kategorii seniorów[edytuj | edytuj kod]

Soliści[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1905 NO Ormond B. Haycock NO NO [1]
1906 NO Ormond B. Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1907 roku (pożar lodowiska Minto SC)
1908 NO Ormond B. Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1909 roku
1910 NO Douglas H. Nelles NO NO
1911 NO Ormond B. Haycock J. Cecil McDougall NO
1912 NO Douglas H. Nelles NO NO
1913 NO Philip Chrysler Norman Scott NO
1914 NO Norman Scott Philip Chrysler NO
Zawody nie odbyły się w latach 1915–1919 (I wojna światowa)
1920 NO Norman Scott Duncan Hodgson Melville Rogers
1921 NO Duncan Hodgson John Machado Melville Rogers
1922 Ottawa Duncan Hodgson Melville Rogers John Machado
1923 NO Melville Rogers John Machado Norman Gregory
1924 NO John Machado Montgomery Wilson Norman Gregory
1925 NO Melville Rogers John Machado Montgomery Wilson
1926 NO Melville Rogers Montgomery Wilson NO
1927 NO Melville Rogers Montgomery Wilson Jack Eastwood
1928 NO Melville Rogers NO NO
1929 NO Montgomery Wilson Stewart Reburn Jack Eastwood
1930 NO Montgomery Wilson Lewis Elkin NO
1931 NO Montgomery Wilson Stewart Reburn Lewis Elkin
1932 NO Montgomery Wilson Guy Owen Hubert Sprott
1933 NO Montgomery Wilson Guy Owen Rupert Whitehead
1934 NO Montgomery Wilson Guy Owen Rupert Whitehead
1935 NO Montgomery Wilson Osborne Colson Guy Owen
1936 NO Osborne Colson Wingate Snaith Philip Lee
1937 NO Osborne Colson Wingate Snaith Ralph McCreath
1938 NO Montgomery Wilson Ralph McCreath Wingate Snaith
1939 NO Montgomery Wilson Ralph McCreath Jack Vigeon
1940 Ottawa Ralph McCreath Donald Gilchrist Wingate Snaith
1941 Montreal Ralph McCreath Donald Gilchrist Jack Vigeon
1942 Winnipeg Michael Kirby Donald Gilchrist NO
Zawody nie odbyły się w 1943 roku (II wojna światowa)
1944 Toronto NO NO NO
1945 Toronto Nigel Stephens Frank Sellers NO
1946 Toronto Ralph McCreath Norris Bowdens Roger Wickson
1947 Toronto Norris Bowdens Wallace Diestelmeyer Gerrard Blair
1948 Calgary Wallace Diestelmeyer Roger Wickson NO
1949 Ottawa Roger Wickson William Lewis Donald Tobin
1950 St. Catharines Roger Wickson Donald Tobin William Lewis
1951 Vancouver Peter Firstbrook Roger Wickson William Lewis
1952 Oshawa Peter Firstbrook William Lewis Peter Dunfield
1953 Ottawa Peter Firstbrook Charles Snelling Peter Dunfield
1954 Calgary Charles Snelling Douglas Court Paul Tatton
1955 Toronto Charles Snelling Douglas Court NO
1956 Galt Charles Snelling Donald Jackson Douglas Court
1957 Winnipeg Charles Snelling Donald Jackson Edward Collins
1958 Ottawa Charles Snelling Donald Jackson Edward Collins
1959 Rouyn-Noranda Donald Jackson Edward Collins NO
1960 Regina Donald Jackson Donald McPherson Louis Stong
1961 Lachine Donald Jackson Donald McPherson Bradley Black
1962 Toronto Donald Jackson Donald McPherson Donald Knight
1963 Edmonton Donald McPherson Donald Knight Bill Neale
1964 North Bay Charles Snelling Donald Knight Jay Humphry
1965 Calgary Donald Knight Charles Snelling Jay Humphry
1966 Peterborough Donald Knight Charles Snelling Jay Humphry
1967 Toronto Donald Knight Jay Humphry Charles Snelling
1968 Vancouver Jay Humphry David McGillivray Steve Hutchinson
1969 Toronto Jay Humphry David McGillivray Toller Cranston
1970 Edmonton David McGillivray Toller Cranston Ron Shaver
1971 Winnipeg Toller Cranston Paul Bonenfant Kenneth Polk
1972 London Toller Cranston Paul Bonenfant Kenneth Polk
1973 Vancouver Toller Cranston Ron Shaver Robert Rubens
1974 Moncton Toller Cranston Ron Shaver Robert Rubens
1975 Québec Toller Cranston Robert Rubens Stan Bohonek
1976 London Toller Cranston Ron Shaver Stan Bohonek
1977 Calgary Ron Shaver Brian Pockar Vern Taylor
1978 Victoria Brian Pockar Vern Taylor Jim Szabo
1979 Thunder Bay Brian Pockar Vern Taylor Gordon Forbes
1980 Kitchener Brian Pockar Gordon Forbes Gary Beacom
1981 Halifax Brian Orser Brian Pockar Gordon Forbes
1982 Brandon Brian Orser Brian Pockar Dennis Coi
1983 Montreal Brian Orser Gary Beacom Gordon Forbes
1984 Regina Brian Orser Gary Beacom Gordon Forbes
1985 Moncton Brian Orser Neil Paterson Gordon Forbes
1986 North Bay Brian Orser Neil Paterson Jaimee Eggleton
1987 Ottawa Brian Orser Kurt Browning Michael Slipchuk
1988 Victoria Brian Orser Kurt Browning Neil Paterson
1989 Chicoutimi Kurt Browning Michael Slipchuk Matthew Hall
1990 Greater Sudbury Kurt Browning Elvis Stojko Michael Slipchuk
1991 Saskatoon Kurt Browning Elvis Stojko Michael Slipchuk
1992 Moncton Michael Slipchuk Elvis Stojko Sébastien Britten
1993 Hamilton Kurt Browning Elvis Stojko Marcus Christensen
1994 Edmonton Elvis Stojko Kurt Browning Sébastien Britten
1995 Halifax Sébastien Britten Marcus Christensen Ravi Walia
1996 Ottawa Elvis Stojko Sébastien Britten Marcus Christensen
1997 Vancouver Elvis Stojko Jeff Langdon Sébastien Britten
1998 Hamilton Elvis Stojko Emanuel Sandhu Jeff Langdon
1999 Ottawa Elvis Stojko Emanuel Sandhu Jean-Francois Hebert
2000 Calgary Elvis Stojko Emanuel Sandhu Ben Ferreira
2001 Winnipeg Emanuel Sandhu Jayson Dénommée Ben Ferreira
2002 Hamilton Elvis Stojko Emanuel Sandhu Jeffrey Buttle
2003 Saskatoon Emanuel Sandhu Jeffrey Buttle Fedor Andreev
2004 Edmonton Emanuel Sandhu Ben Ferreira Jeffrey Buttle
2005 London Jeffrey Buttle Emanuel Sandhu Shawn Sawyer
2006 Ottawa Jeffrey Buttle Emanuel Sandhu Shawn Sawyer
2007 Halifax Jeffrey Buttle Christopher Mabee Emanuel Sandhu [2]
2008 Vancouver Patrick Chan Jeffrey Buttle Shawn Sawyer [2]
2009 Saskatoon Patrick Chan Vaughn Chipeur Jeremy Ten
2010 London Patrick Chan Vaughn Chipeur Kevin Reynolds
2011 Victoria Patrick Chan Shawn Sawyer Joey Russell
2012 Moncton Patrick Chan Kevin Reynolds Jeremy Ten [3]
2013 Mississauga Patrick Chan Kevin Reynolds Andrei Rogozine [4]
2014 Ottawa Patrick Chan Kevin Reynolds Liam Firus [5]
2015 Kingston Nam Nguyen Jeremy Ten Liam Firus [6]
2016 Halifax Patrick Chan Liam Firus Kevin Reynolds [7]
2017 Ottawa Patrick Chan Kevin Reynolds Nam Nguyen [8]
2018 Vancouver Patrick Chan Keegan Messing Nam Nguyen [9]
2019 Saint John Nam Nguyen Stephen Gogolev Keegan Messing [10]
2020 Mississauga

Solistki[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1905 NO Anne Ewan NO NO
1906 NO Aimee Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1907 roku (pożar lodowiska Minto SC)
1908 NO Aimee Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1909 roku
1910 NO Iris Mudge NO NO
1911 NO Evelyn Grey NO NO
1912 NO Eleanor Kingsford NO NO
1913 NO Eleanor Kingsford Jeanne Chevalier NO
1914 NO Muriel Maunsell Jeanne Chevalier NO
Zawody nie odbyły się w latach 1915–1919 (I wojna światowa)
1920 NO Jeanne Chevalier Dorothy Jenkins Alden Godwin
1921 NO Jeanne Chevalier Dorothy Jenkins Alden Godwin
1922 Ottawa Dorothy Jenkins Alden Godwin NO
1923 NO Dorothy Jenkins Cecil Smith Constance Wilson
1924 NO Constance Wilson Margot Barclay Marjorie Annable
1925 NO Cecil Smith Constance Wilson NO
1926 NO Cecil Smith Constance Wilson G. C. Secord
1927 NO Constance Wilson Cecil Smith Evelyn Darling
1928 NO Margot Barclay Marion McDougall Dorothy Benson
1929 NO Constance Wilson Cecil Smith Dorothy Benson
1930 NO Constance Wilson-Samuel Elizabeth Fisher Dorothy Benson
1931 NO Constance Wilson-Samuel Cecil Smith Elizabeth Fisher
1932 NO Constance Wilson-Samuel Veronica Clarke Elizabeth Fisher
1933 NO Constance Wilson-Samuel Cecil Smith Veronica Clarke
1934 NO Constance Wilson-Samuel Veronica Clarke Kathleen Lopdell
1935 NO Constance Wilson-Samuel Veronica Clarke Frances Claudet
1936 NO Eleanor O’Meara Veronica Clarke Margaret Leslie
1937 NO Dorothy Caley Eleanor O’Meara Veronica Clarke
1938 NO Eleanor O’Meara Dorothy Caley Eleanor Wilson
1939 NO Mary Rose Thacker Norah McCarthy Eleanor O’Meara
1940 Ottawa Norah McCarthy Mary Rose Thacker Eleanor O’Meara
1941 Montreal Mary Rose Thacker Barbara Ann Scott Norah McCarthy
1942 Winnipeg Mary Rose Thacker Barbara Ann Scott Elizabeth McKellar
Zawody nie odbyły się w 1943 roku (II wojna światowa)
1944 Toronto Barbara Ann Scott Marilyn Ruth Take Nadine Phillips
1945 Toronto Barbara Ann Scott Marilyn Ruth Take Gloria Lillico
1946 Toronto Barbara Ann Scott Marilyn Ruth Take Nadine Phillips
1947 Toronto Marilyn Ruth Take Nadine Phillips Suzanne Morrow
1948 Calgary Barbara Ann Scott Jeanne Matthews Marlene Smith
1949 Ottawa Suzanne Morrow Patsy Earl Jeanne Matthews
1950 St. Catharines Suzanne Morrow Marlene Smith Vevi Smith
1951 Vancouver Suzanne Morrow Vevi Smith Jane Kirby
1952 Oshawa Marlene Smith Vevi Smith Elizabeth Gratton
1953 Ottawa Barbara Gratton Dawn Steckley Yarmila Pachl
1954 Calgary Barbara Gratton Sonja Currie Vevi Smith
1955 Toronto Carole Jane Pachl Ann Johnston Joan Shippam
1956 Galt Carole Jane Pachl Ann Johnston Sonja Currie
1957 Winnipeg Carole Jane Pachl Karen Dixon Margaret Crosland
1958 Ottawa Margaret Crosland Doreen Lister Sonia Snelling
1959 Rouyn-Noranda Margaret Crosland Sonia Snelling Sandra Tewkesbury
1960 Regina Wendy Griner Shirra Kenworthy Sonia Snelling
1961 Lachine Wendy Griner Shirra Kenworthy Sonia Snelling
1962 Toronto Wendy Griner Petra Burka Shirra Kenworthy
1963 Edmonton Wendy Griner Petra Burka Shirra Kenworthy
1964 North Bay Petra Burka Wendy Griner Shirra Kenworthy
1965 Calgary Petra Burka Valerie Jones Gloria Tatton
1966 Peterborough Petra Burka Valerie Jones Roberta Laurent
1967 Toronto Valerie Jones Karen Magnussen Roberta Laurent
1968 Vancouver Karen Magnussen Linda Carbonetto Lyndsai Cowan
1969 Toronto Linda Carbonetto Karen Magnussen Cathy Lee Irwin
1970 Edmonton Karen Magnussen Cathy Lee Irwin Karen Grobba
1971 Winnipeg Karen Magnussen Ruth Hutchinson Diane Hall
1972 London Karen Magnussen Ruth Hutchinson Cathy Lee Irwin
1973 Vancouver Karen Magnussen Cathy Lee Irwin Lynn Nightingale
1974 Moncton Lynn Nightingale Barbara Terpenning Daria Prychun [11]
1975 Québec Lynn Nightingale Kim Alletson Barbara Terpenning [11]
1976 London Lynn Nightingale Kim Alletson Susan MacDonald [11]
1977 Calgary Lynn Nightingale Heather Kemkaran Kim Alletson [11]
1978 Victoria Heather Kemkaran Cathie MacFarlane Peggy McLean [11]
1979 Thunder Bay Janet Morrissey Heather Kemkaran Deborah Albright [11]
1980 Kitchener Heather Kemkaran Janet Morrissey Tracey Wainman [11]
1981 Halifax Tracey Wainman Kay Thomson Elizabeth Manley [11]
1982 Brandon Kay Thomson Elizabeth Manley Tracey Wainman [11]
1983 Montreal Kay Thomson Charlene Wong Cynthia Coull [11]
1984 Regina Kay Thomson Elizabeth Manley Cynthia Coull [11]
1985 Moncton Elizabeth Manley Cynthia Coull Charlene Wong [11]
1986 North Bay Tracey Wainman Elizabeth Manley Patricia Schmidt [11]
1987 Ottawa Elizabeth Manley Patricia Schmidt Linda Florkevich [11]
1988 Victoria Elizabeth Manley Charlene Wong Shannon Allison [11]
1989 Chicoutimi Karen Preston Charlene Wong Lisa Sargeant [12]
1990 Greater Sudbury Lisa Sargeant Charlene Wong Josée Chouinard [12]
1991 Saskatoon Josée Chouinard Lisa Sargeant Tanya Bingert [12]
1992 Moncton Karen Preston Josée Chouinard Tanya Bingert [12]
1993 Hamilton Josée Chouinard Karen Preston Susan Humphreys [12]
1994 Edmonton Josée Chouinard Susan Humphreys Karen Preston [12]
1995 Halifax Netty Kim Jennifer Robinson Susan Humphreys [13]
1996 Ottawa Jennifer Robinson Josée Chouinard Susan Humphreys [12]
1997 Vancouver Susan Humphreys Angela Derochie Jennifer Robinson [12]
1998 Hamilton Angela Derochie Keyla Ohs Jennifer Robinson [12]
1999 Ottawa Jennifer Robinson Annie Bellemare Angela Derochie [12]
2000 Calgary Jennifer Robinson Michelle Currie Annie Bellemare [12]
2001 Winnipeg Jennifer Robinson Nicole Watt Annie Bellemare [12]
2002 Hamilton Jennifer Robinson Annie Bellemare Joannie Rochette [12]
2003 Saskatoon Jennifer Robinson Joannie Rochette Annie Bellemare [12]
2004 Edmonton Cynthia Phaneuf Joannie Rochette Jennifer Robinson [14]
2005 London Joannie Rochette Cynthia Phaneuf Mira Leung [14]
2006 Ottawa Joannie Rochette Mira Leung Lesley Hawker [14]
2007 Halifax Joannie Rochette Mira Leung Lesley Hawker [14]
2008 Vancouver Joannie Rochette Mira Leung Cynthia Phaneuf [14]
2009 Saskatoon Joannie Rochette Cynthia Phaneuf Amélie Lacoste
2010 London Joannie Rochette Cynthia Phaneuf Myriane Samson
2011 Victoria Cynthia Phaneuf Myriane Samson Amélie Lacoste
2012 Moncton Amélie Lacoste Cynthia Phaneuf Kaetlyn Osmond [3]
2013 Mississauga Kaetlyn Osmond Gabrielle Daleman Alaine Chartrand [4]
2014 Ottawa Kaetlyn Osmond Gabrielle Daleman Amélie Lacoste [5]
2015 Kingston Gabrielle Daleman Alaine Chartrand Veronik Mallet [6]
2016 Halifax Alaine Chartrand Gabrielle Daleman Kaetlyn Osmond [7]
2017 Ottawa Kaetlyn Osmond Gabrielle Daleman Alaine Chartrand [8]
2018 Vancouver Gabrielle Daleman Kaetlyn Osmond Larkyn Austman [9]
2019 Saint John Alaine Chartrand Aurora Cotop Véronik Mallet [15]
2020 Mississauga

Pary sportowe[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1905 NO Katherine Haycock / Ormond Haycock NO NO
1906 NO Katherine Haycock / Ormond Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1907 roku (pożar lodowiska Minto SC)
1908 NO Aimee Haycock / Ormond Haycock NO NO
Zawody nie odbyły się w 1909 roku
1910 NO Evelyn Grey / Ormond Haycock NO NO
1911 NO Evelyn Grey / Ormond Haycock Eleanor Kingsford / Philip Chrysler NO
1912 NO Eleanor Kingsford / Douglas Nelles NO NO
1913 NO Muriel Burrows / Gordon McLennan Jeanne Chevalier / Norman Scott NO
1914 NO Jeanne Chevalier / Norman Scott Muriel Burrows / Gordon McLennan NO
Zawody nie odbyły się w latach 1915–1919 (I wojna światowa)
1920 NO Alden Godwin / Douglas Nelles Beatrice McDougall / Allan Howard NO
1921 NO Beatrice McDougall / Allan Howard Dorothy Jenkins / C. J. Allan NO
1922 Ottawa Alden Godwin / A.G. McLennan Jeanette Rathbun / Melville Rogers D.F. Secord / Douglas Nelles
1923 NO Marjorie Anable / Duncan Hodgson Dorothy Jenkins / A.G. McLennan Cecil Smith / Melville Rogers
1924 NO Elizabeth Blair / John Machado Margot Barclay / Norman Gregory Evelyn Darling / Hugh Tarbox
1925 NO Gladys Rogers / Melville Rogers Elizabeth Machado / John Machado NO
1926 NO Constance Wilson / Errol Morson Marion McDougall / Chauncey Bangs Isabel Blythe / Melville Rogers
1927 NO Marion McDougall / Chauncey Bangs Constance Wilson / Montgomery Wilson Elizabeth Machado / John Machado
1928 NO Marion McDougall / Chauncey Bangs Gladys Rogers / Melville Rogers Veronica Clarke / Stewart Reburn
1929 NO Constance Wilson / Montgomery Wilson Maude Smith / Jack Eastwood Gladys Rogers / Melville Rogers
1930 NO Constance Wilson / Montgomery Wilson Margaret Winks / Lewis Elkin NO
1931 NO Frances Claudet / Chauncey Bangs Constance Wilson / Montgomery Wilson Cecil Smith / Stewart Reburn
1932 NO Constance Wilson / Montgomery Wilson Frances Claudet / Chauncey Bangs Maude Smith / Jack Eastwood
1933 NO Constance Wilson / Montgomery Wilson Maude Smith / Jack Eastwood Kathleen Lopdell / Donald Cruikshank
1934 NO Constance Wilson / Montgomery Wilson Louise Bertram / Stewart Reburn Maude Smith / Jack Eastwood
1935 NO Louise Bertram / Stewart Reburn Audrey Garland / Fraser Sweatman Constance Wilson / Montgomery Wilson
1936 NO Veronica Clarke / Ralph McCreath Aidrie Cruikshank / Donald Cruikshank Mary Jane Halsted / Osborne Colson
1937 NO Veronica Clarke / Ralph McCreath Aidrie Cruikshank / Donald Cruikshank Mary Jane Halsted / Jack Eastwood
1938 NO Veronica Clarke / Ralph McCreath Patricia Chown / Philip Lee G. M. Black / Jack Kilgour
1939 NO Norah McCarthy / Ralph McCreath Aidrie Cruikshank / Donald Cruikshank Kathleen Lopdell / Peter Chance
1940 Ottawa Norah McCarthy / Ralph McCreath Christine Newson / Sandy McKechnie Eleanor O’Meara Donald Gilchrist
1941 Montreal Eleanor O’Meara / Ralph McCreath Norah McCarthy / Sandy McKechnie NO
1942 Winnipeg Eleanor O’Meara / Sandy McKechnie Floraine Ducharme / Wallace Diestelmeyer NO
Zawody nie odbyły się w 1943 roku (II wojna światowa)
1944 Toronto NO NO NO
1945 Toronto Olga Bernyk / Alex Fulton Sheila Smith / Ross Smith NO
1946 Toronto Joyce Perkins / Wallace Diestelmeyer NO NO
1947 Toronto Suzanne Morrow / Wallace Diestelmeyer Margaret Roberts / Bruce Hyland NO
1948 Calgary Suzanne Morrow / Wallace Diestelmeyer Sheila Smith / Ross Smith NO
1949 Ottawa Marlene Smith / Donald Gilchrist Pearle Simmers / David Spalding Joyce Perkins / Bruce Hyland
1950 St. Catharines Marlene Smith / Donald Gilchrist NO NO
1951 Vancouver Jane Kirby / Donald Tobin Frances Dafoe / Norris Bowden Gayle Wakely / David Spalding
1952 Oshawa Frances Dafoe / Norris Bowden Audrey Downie / Brian Power NO
1953 Ottawa Frances Dafoe / Norris Bowden Dawn Steckley / David Lowery NO
1954 Calgary Frances Dafoe / Norris Bowden Audrey Downie / Brian Power Dawn Steckley / David Lowery
1955 Toronto Frances Dafoe / Norris Bowden Barbara Wagner / Robert Paul Audrey Downie / Brian Power
1956 Galt Barbara Wagner / Robert Paul Maria Jelinek / Otto Jelinek Dianne Neilson / Edwin Cossitt
1957 Winnipeg Barbara Wagner / Robert Paul Maria Jelinek / Otto Jelinek Barbara Bourne / Thomas Monypenny
1958 Ottawa Barbara Wagner / Robert Paul Maria Jelinek / Otto Jelinek NO
1959 Rouyn-Noranda Barbara Wagner / Robert Paul Jane Sinclair / Larry Rost Lise Petit / Ian Knight
1960 Regina Barbara Wagner / Robert Paul Maria Jelinek / Otto Jelinek Debbi Wilkes / Guy Revell
1961 Lachine Maria Jelinek / Otto Jelinek Gertrude Desjardins / Maurice Lafrance Debbi Wilkes / Guy Revell
1962 Toronto Maria Jelinek / Otto Jelinek Gertrude Desjardins / Maurice Lafrance Debbi Wilkes / Guy Revell
1963 Edmonton Debbi Wilkes / Guy Revell Gertrude Desjardins / Maurice Lafrance Linda Ann Ward / Neil Carpenter
1964 North Bay Debbi Wilkes / Guy Revell Linda Ann Ward / Neil Carpenter Faye Strutt / Jim Watters
1965 Calgary Susan Huehnergard / Paul Huehnergard Alexis Shields / Chris Shields Faye Strutt / Jim Watters
1966 Peterborough Susan Huehnergard / Paul Huehnergard Alexis Shields / Chris Shields Betty McKilligan / John McKilligan
1967 Toronto Betty McKilligan / John McKilligan Alexis Shields / Chris Shields Anna Forder / Richard Stephens
1968 Vancouver Betty McKilligan / John McKilligan Anna Forder / Richard Stephens Alexis Shields / Chris Shields
1969 Toronto Anna Forder / Richard Stephens Mary Petrie / Robert McAvoy Sandra Bezic / Val Bezic
1970 Edmonton Sandra Bezic / Val Bezic Mary Petrie / Robert McAvoy NO
1971 Winnipeg Sandra Bezic / Val Bezic Mary Petrie / John Hubbell Marian Murray / Glenn Moore
1972 London Sandra Bezic / Val Bezic Mary Petrie / John Hubbell Marian Murray / Glenn Moore
1973 Vancouver Sandra Bezic / Val Bezic Marian Murray / Glenn Moore Linda Tasker / Allen Carson
1974 Moncton Sandra Bezic / Val Bezic Marian Murray / Glenn Moore Kathy Hutchinson / Jamie McGrigor [16]
1975 Québec Candy Jones / Don Fraser Kathy Hutchinson / Jamie McGrigor Christine McBeth / Dennis Johnston [16]
1976 London Candy Jones / Don Fraser Cheri Pinner / Dennis Pinner Karen Newton / Glenn Laframboise [16]
1977 Calgary Cheri Pinner / Dennis Pinner Janet Hominuke / Mark Hominuke NO [16]
1978 Victoria Sherri Baier / Robin Cowan Lea-Ann Jackson / Paul Mills Susan Gowan / Eric Thomsen [16]
1979 Thunder Bay Barbara Underhill / Paul Martini Susan Gowan / Eric Thomsen Lea-Ann Jackson / Bernard Souche [16]
1980 Kitchener Barbara Underhill / Paul Martini Lorrie Baier / Lloyd Eisler Becky Gough / Mark Rowsom [16]
1981 Halifax Barbara Underhill / Paul Martini Lorrie Baier / Lloyd Eisler Becky Gough / Mark Rowsom [16]
1982 Brandon Barbara Underhill / Paul Martini Lorrie Baier / Lloyd Eisler Becky Gough / Mark Rowsom [17]
1983 Montreal Barbara Underhill / Paul Martini Cynthia Coull / Mark Rowsom Katherina Matousek / Lloyd Eisler [17]
1984 Regina Katherina Matousek / Lloyd Eisler Melinda Kunhegyi / Lyndon Johnston Cynthia Coull / Mark Rowsom [17]
1985 Moncton Cynthia Coull / Mark Rowsom Melinda Kunhegyi / Lyndon Johnston Christine Hough / Doug Ladret [17]
1986 North Bay Cynthia Coull / Mark Rowsom Denise Benning / Lyndon Johnston Karen Westby / Lloyd Eisler [17]
1987 Ottawa Cynthia Coull / Mark Rowsom Denise Benning / Lyndon Johnston Christine Hough / Doug Ladret [17]
1988 Victoria Christine Hough / Doug Ladret Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Denise Benning / Lyndon Johnston [17]
1989 Chicoutimi Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Cindy Landry / Lyndon Johnston Christine Hough / Doug Ladret [17]
1990 Greater Sudbury Cindy Landry / Lyndon Johnston Christine Hough / Doug Ladret Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler [18]
1991 Saskatoon Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Christine Hough / Doug Ladret Stacey Ball / Jean-Michel Bombardier [18]
1992 Moncton Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Christine Hough / Doug Ladret Sherry Ball / Kris Wirtz [18]
1993 Hamilton Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier Jodeyne Higgins / Sean Rice [18]
1994 Edmonton Isabelle Brasseur / Lloyd Eisler Kristy Sargeant / Kris Wirtz Jamie Salé / Jason Turner [18]
1995 Halifax Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier Allison Gaylor / David Pelletier Jodeyne Higgins / Sean Rice [18]
1996 Ottawa Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier Kristy Sargeant / Kris Wirtz Marie-Claude Savard-Gagnon / Luc Bradet [18]
1997 Vancouver Marie-Claude Savard-Gagnon / Luc Bradet Kristy Sargeant / Kris Wirtz Michelle Menzies / Jean-Michel Bombardier [18]
1998 Hamilton Kristy Sargeant / Kris Wirtz Marie-Claude Savard-Gagnon / Luc Bradet Valerie Saurette / Jean-Sébastien Fecteau [19]
1999 Ottawa Kristy Sargeant / Kris Wirtz Jamie Salé / David Pelletier Valerie Saurette / Jean-Sébastien Fecteau [19]
2000 Calgary Jamie Salé / David Pelletier Kristy Sargeant / Kris Wirtz Valerie Saurette / Jean-Sébastien Fecteau [19]
2001 Winnipeg Jamie Salé / David Pelletier Kristy Sargeant / Kris Wirtz Anabelle Langlois / Patrice Archetto [19]
2002 Hamilton Jamie Salé / David Pelletier Jacinthe Larivière / Lenny Faustino Anabelle Langlois / Patrice Archetto [19]
2003 Saskatoon Jacinthe Larivière / Lenny Faustino Anabelle Langlois / Patrice Archetto Elizabeth Putnam / Sean Wirtz [19]
2004 Edmonton Valérie Marcoux / Craig Buntin Anabelle Langlois / Patrice Archetto Elizabeth Putnam / Sean Wirtz [19]
2005 London Valérie Marcoux / Craig Buntin Utako Wakamatsu / Jean-Sébastien Fecteau Anabelle Langlois / Patrice Archetto [19]
2006 Ottawa Valérie Marcoux / Craig Buntin Jessica Dubé / Bryce Davison Utako Wakamatsu / Jean-Sébastien Fecteau [20]
2007 Halifax Jessica Dubé / Bryce Davison Valérie Marcoux / Craig Buntin Anabelle Langlois / Cody Hay [20]
2008 Vancouver Anabelle Langlois / Cody Hay Jessica Dubé / Bryce Davison Meagan Duhamel / Craig Buntin [20]
2009 Saskatoon Jessica Dubé / Bryce Davison Meagan Duhamel / Craig Buntin Mylène Brodeur / John Mattatall
2010 London Jessica Dubé / Bryce Davison Anabelle Langlois / Cody Hay Meagan Duhamel / Craig Buntin
2011 Victoria Kirsten Moore-Towers / Dylan Moscovitch Meagan Duhamel / Eric Radford Paige Lawrence / Rudi Swiegers
2012 Moncton Meagan Duhamel / Eric Radford Jessica Dubé / Sébastien Wolfe Paige Lawrence / Rudi Swiegers [3]
2013 Mississauga Meagan Duhamel / Eric Radford Kirsten Moore-Towers / Dylan Moscovitch Paige Lawrence / Rudi Swiegers [4]
2014 Ottawa Meagan Duhamel / Eric Radford Kirsten Moore-Towers / Dylan Moscovitch Paige Lawrence / Rudi Swiegers [5]
2015 Kingston Meagan Duhamel / Eric Radford Lubow Iluszeczkina / Dylan Moscovitch Julianne Seguin / Charlie Bilodeau [6]
2016 Halifax Meagan Duhamel / Eric Radford Julianne Seguin / Charlie Bilodeau Lubow Iluszeczkina / Dylan Moscovitch [7]
2017 Ottawa Meagan Duhamel / Eric Radford Lubow Iluszeczkina / Dylan Moscovitch Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro [8]
2018 Vancouver Meagan Duhamel / Eric Radford Julianne Seguin / Charlie Bilodeau Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro [9]
2019 Saint John Kirsten Moore-Towers / Michael Marinaro Evelyn Walsh / Trennt Michaud Camille Ruest / Drew Wolfe [21]
2020 Mississauga

Pary taneczne[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1947 Toronto Margaret Roberts / Bruce Hyland Joyce Perkins / William de Nance Jr. Marnie Brereton / Richard McLaughlin
1948 Calgary Suzanne Morrow / Wallace Diestelmeyer Joy Forsyth / Donald Taylor NO
1949 Ottawa Joyce Perkins / Bruce Hyland Pierrette Paquin / Donald Tobin Joy Forsyth / Ronald Vincent
1950 St. Catharines Pierrette Paquin / Donald Tobin Joy Forsyth / William de Nance Frances Dafoe / Norris Bowden
1951 Vancouver Pierrette Paquin / Donald Tobin Mary Diane Trimble / David Ross Frances Dafoe / Norris Bowden
1952 Oshawa Frances Dafoe / Norris Bowden Joyce Kornacher / William de Nance Jr. Pierrette Paquin / Malcolm Wickson
1953 Ottawa Frances Abbott / David Ross Patty Lou Montgomery / George Montgomery Marion Wattie / Harry Ball
1954 Calgary Doreen Leech / Norman Walker Geraldine Fenton / William McLachlan Claudette Lacaille / Jeffrey Johnston
1955 Toronto Lindis Johnston / Jeffrey Johnston Geraldine Fenton / Gordon Crossland Beverley de Nance / William de Nance
1956 Galt Lindis Johnston / Jeffrey Johnston Geraldine Fenton / William McLachlan Beverley de Nance / William de Nance
1957 Winnipeg Geraldine Fenton / William McLachlan Beverley Orr / Hugh Smith Elaine Protheroe / William Trimble
1958 Ottawa Geraldine Fenton / William McLachlan Beverley Orr / Hugh Smith Svata Staroba / Mirek Staroba
1959 Rouyn-Noranda Geraldine Fenton / William McLachlan Ann Martin / Edward Collins Svata Staroba / Mirek Staroba
1960 Regina Virginia Thompson / William McLachlan Ann Martin / Gilles Vanasse Svata Staroba / Mirek Staroba
1961 Lachine Virginia Thompson / William McLachlan Donna Lee Mitchell / John Mitchell Paulette Doan / Kenneth Ormsby
1962 Toronto Virginia Thompson / William McLachlan Donna Lee Mitchell / John Mitchell Paulette Doan / Kenneth Ormsby
1963 Edmonton Paulette Doan / Kenneth Ormsby Donna Lee Mitchell / John Mitchell Carole Forrest / Kevin Lethbridge
1964 North Bay Paulette Doan / Kenneth Ormsby Carole Forrest / Kevin Lethbridge Marilyn Crawford / Blair Armitage
1965 Calgary Carole Forrest / Kevin Lethbridge Lynn Matthews / Bryon Topping Gail Snyder / Wayne Palmer
1966 Peterborough Carole Forrest / Kevin Lethbridge Gail Snyder / Wayne Palmer Judy Henderson / John Bailey
1967 Toronto Joni Graham / Don Phillips Judy Henderson / John Bailey Maureen Peever / Wayne Palmer
1968 Vancouver Joni Graham / Don Phillips Donna Taylor / Bruce Lennie Mary Church / Tom Falls
1969 Toronto Donna Taylor / Bruce Lennie Mary Church / Tom Falls Hazel Pike / Phillip Boskill
1970 Edmonton Mary Church / David Sutton Hazel Pike / Phillip Boskill Louise Lind / Barry Soper
1971 Winnipeg Louise Lind / Barry Soper Mary Church / David Sutton Brenda Sandys / James Holden
1972 London Louise Lind / Barry Soper Barbara Berezowski / David Porter Linda Roe / Michael Bradley
1973 Vancouver Louise Soper / Barry Soper Barbara Berezowski / David Porter Linda Roe / Michael Bradley
1974 Moncton Louise Soper / Barry Soper Barbara Berezowski / David Porter Linda Roe / Michael Bradley [20]
1975 Québec Barbara Berezowski / David Porter Susan Carscallen / Eric Gillies Shelley MacLeod / Bob Knapp [20]
1976 London Barbara Berezowski / David Porter Susan Carscallen / Eric Gillies Lorna Wighton / John Dowding [20]
1977 Calgary Susan Carscallen / Eric Gillies Lorna Wighton / John Dowding Debbie Young / Greg Young [20]
1978 Victoria Lorna Wighton / John Dowding Patricia Fletcher / Michael de la Penotiere Marie McNeil / Rob McCall [20]
1979 Thunder Bay Lorna Wighton / John Dowding Patricia Fletcher / Michael de la Penotiere Marie McNeil / Rob McCall [22]
1980 Kitchener Lorna Wighton / John Dowding Marie McNeil / Rob McCall Gina Aucoin / Hans Peter Ponikau [22]
1981 Halifax Marie McNeil / Rob McCall Kelly Johnson / Kris Barber Joanne French / John Thomas [22]
1982 Brandon Tracy Wilson / Rob McCall Kelly Johnson / Kris Barber Joanne French / John Thomas [22]
1983 Montreal Tracy Wilson / Rob McCall Kelly Johnson / John Thomas Karyn Garossino / Rod Garossino [22]
1984 Regina Tracy Wilson / Rob McCall Kelly Johnson / John Thomas Karyn Garossino / Rod Garossino [22]
1985 Moncton Tracy Wilson / Rob McCall Karyn Garossino / Rod Garossino Isabelle Duchesnay / Paul Duchesnay [22]
1986 North Bay Tracy Wilson / Rob McCall Karyn Garossino / Rod Garossino Jo-Anne Borlase / Scott Chalmers [22]
1987 Ottawa Tracy Wilson / Rob McCall Karyn Garossino / Rod Garossino Jo-Anne Borlase / Scott Chalmers [13]
1988 Victoria Tracy Wilson / Rob McCall Karyn Garossino / Rod Garossino Melanie Cole / Michael Farrington [13]
1989 Chicoutimi Karyn Garossino / Rod Garossino Michelle McDonald / Mark Mitchell Jo-Anne Borlase / Martin Smith [13]
1990 Greater Sudbury Jo-Anne Borlase / Martin Smith Michelle McDonald / Mark Mitchell Jacqueline Petr / Mark Janoschak [13]
1991 Saskatoon Michelle McDonald / Martin Smith Jacqueline Petr / Mark Janoschak Penny Mann / Juan-Carlos Noria [13]
1992 Moncton Jacqueline Petr / Mark Janoschak Penny Mann / Juan-Carlos Noria Michelle McDonald / Martin Smith [13]
1993 Hamilton Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Penny Mann / Juan-Carlos Noria Jacqueline Petr / Mark Janoschak [13]
1994 Edmonton Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Jennifer Boyce / Michel Brunet Martine Patenaude / Eric Masse [13]
1995 Halifax Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Jennifer Boyce / Michel Brunet Janet Emerson / Steve Kavanagh [13]
1996 Ottawa Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Chantal Lefebvre / Michel Brunet Janet Emerson / Steve Kavanagh [23]
1997 Vancouver Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Chantal Lefebvre / Michel Brunet Megan Wing / Aaron Lowe [23]
1998 Hamilton Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Chantal Lefebvre / Michel Brunet Megan Wing / Aaron Lowe [23]
1999 Ottawa Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Chantal Lefebvre / Michel Brunet Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon [23]
2000 Calgary Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe Josée Piché / Pascal Denis [23]
2001 Winnipeg Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe [23]
2002 Hamilton Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe [23]
2003 Saskatoon Shae-Lynn Bourne / Victor Kraatz Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe [23]
2004 Edmonton Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe Chantal Lefebvre / Arseni Markow [23]
2005 London Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe Chantal Lefebvre / Arseni Markow [24]
2006 Ottawa Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Megan Wing / Aaron Lowe Tessa Virtue / Scott Moir [24]
2007 Halifax Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon Tessa Virtue / Scott Moir Kaitlyn Weaver / Andrew Poje [24]
2008 Vancouver Tessa Virtue / Scott Moir Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Allie Hann-McCurdy / Michael Coreno [24]
2009 Saskatoon Tessa Virtue / Scott Moir Vanessa Crone / Paul Poirier Kaitlyn Weaver / Andrew Poje
2010 London Tessa Virtue / Scott Moir Vanessa Crone / Paul Poirier Kaitlyn Weaver / Andrew Poje
2011 Victoria Vanessa Crone / Paul Poirier Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Alexandra Paul / Mitchell Islam
2012 Moncton Tessa Virtue / Scott Moir Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Piper Gilles / Paul Poirier [3]
2013 Mississauga Tessa Virtue / Scott Moir Piper Gilles / Paul Poirier Nicole Orford / Thomas Williams [4]
2014 Ottawa Tessa Virtue / Scott Moir Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Alexandra Paul / Mitchell Islam [5]
2015 Kingston Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Piper Gilles / Paul Poirier Alexandra Paul / Mitchell Islam [6]
2016 Halifax Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Piper Gilles / Paul Poirier Elisabeth Paradis / Francois-Xavier Ouellette [7]
2017 Ottawa Tessa Virtue / Scott Moir Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Piper Gilles / Paul Poirier [8]
2018 Vancouver Tessa Virtue / Scott Moir Piper Gilles / Paul Poirier Kaitlyn Weaver / Andrew Poje [9]
2019 Saint John Kaitlyn Weaver / Andrew Poje Piper Gilles / Paul Poirier Laurence Fournier Beaudry / Nikolaj Sorensen [25]
2020 Mississauga

Medaliści w kategorii juniorów[edytuj | edytuj kod]

Soliści (J)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1928 NO Stewart Reburn Paul Belcourt Jack Hose [1]
1929 NO Guy Owen W.A.H. Kirkpatrick Fraser Sweatman
1930 NO Lewis Elkin Hubert Sprott NO
1931 NO Hubert Sprott Osborne Colson Rupert Whitehead
1932 NO Rupert Whitehead Osborne Colson Philip Lee
1933 NO Osborne Colson Wingate Snaith Bruce Scythes
1934 NO Philip Lee Wingate Snaith Ralph McCreath
1935 NO Wingate Snaith Ralph McCreath Harrison Thomson
1936 NO Ralph McCreath Jack Vigeon Peter Chance
1937 NO Peter Chance Jack Vigeon Donald Gilchrist
1938 NO Jack Vigeon Sandy McKechnie Richard Salter
1939 NO Sandy McKechnie Donald Gilchrist Richard Salter
1940 NO Denis Ross Michael Kirby John Milsom
1941 NO Michael Kirby Dwight Parkinson John Milsom
1942 NO Will Thomas Nigel Stevens Charles Lockwood
1943 NO Nigel Stephens Norris Bowden Frank Sellers
1944 NO Roger Wickson Norris Bowden NO
1945 NO Frank Sellers Giles Trudeau Richard McLaughlin
1946 NO Wallace Distelmeyer Gerrard Blair Gordon Paul
1947 NO Gerrard Blair William Lewis Alain Pinard
1948 NO William Lewis Donald Tobin Alain Pinard
1949 NO Donald Tobin Peter Firstbrook Malcolm Wickson
1950 NO Peter Firstbrook Peter Dunfield Alan Anderson
1951 NO Peter Dunfield Charles Snelling Alan Anderson
1952 NO Charles Snelling Alan Anderson Douglas Court
1953 NO Douglas Court Paul Tatton Richard Rimmer
1954 NO Richard Rimmer Norman Walker David Lowery
1955 NO Donald Jackson Robert Paul Hugh Smith
1956 NO Edward Collins Robert Paul David Lowery
1957 NO Hugh Smith Carl Harrison Harry Nevard
1958 NO Carl Harrison Louis Stong J. Bradley Black
1959 NO Donald McPherson Louis Stong Larry Rost
1960 NO Bradley Black Louis Stong Bill Neale
1961 NO Donald Knight Bill Neale Greg Folk
1962 NO Bill Neale Greg Folk Byron Topping
1963 NO James Humphry Phillip McCordic Toller Cranston
1964 NO Toller Cranston Paul Crowther Archie Zariski
1965 NO Steve Hutchinson David McGillivray Archie Zariski
1966 NO David McGillivray Doug Leigh Joey Summerfield
1967 NO Bob Emerson David Coffin John MacWilliams
1968 NO Patrick McKilligan Jim Reid John MacWilliams
1969 NO Paul Fisher John MacWilliams Ron Shaver
1970 NO Robert Rubens Urs Steinbrecher Roger Uuemae
1971 NO Stan Bohonek Skip Groff Kevin Cottam
1972 NO Lee Armstrong Sandy Moore Roger Uuemae
1973 NO Ted Barton Kevin Robertson Sandy Moore
1974 NO Kevin Robertson Sandy Moore Brian Pockar
1975 NO Kevin Hicks Jim Szabo Gary Beacom
1976 NO Vern Taylor Gary Beacom Daniel Béland
1977 NO Gary Beacom Daniel Béland Gordon Forbes
1978 NO Dennis Coi Daniel Béland Brian Orser
1979 NO Brian Orser Kevin Parker Shaun McGill
1980 NO Neil Giroday Campbell Sinclair Mitch Giffin
1981 NO Neil Paterson Shaun McGill Louis Lasorsa
1982 NO Lyndon Johnston Brad McLean Andre Bourgeois
1983 NO Patrick Greasley Lloyd Eisler Marc Ferland
1984 NO Jaimee Eggleton Marc Ferland David Nickel
1985 NO Kurt Browning Matthew Hall Lauren Patterson
1986 NO Michael Slipchuk Darren Kemp Martin Marceau
1987 NO Norm Proft Bernard Munger Brent Frank
1988 NO Elvis Stojko Stephane Yvars Marcus Christensen
1989 NO Pierre Gignac Kris Wirtz Sébastien Britten
1990 NO Sébastien Britten Ian Connoll Jean-François Hébert
1991 NO Herb Cherwoniak Matthew Powers Christopher Bourne
1992 NO Kelly Cruikshank Jeff Langdon Jean-François Hébert
1993 NO Ravi Walia David Pelletier Matthew Knight
1994 NO Matthew Smith Yvan Desjardins David Pelletier
1995 NO David D'Cruz Daniel Bellemare Paolo Vaccari
1996 NO Collin Thompson Jayson Dénommée Ben Ferreira
1997 NO Emanuel Sandhu Guiliano Cosentino Ryan Hamilton
1998 NO Hugh Yik Jeffrey Buttle Blair Smith
1999 NO Fedor Andreev Blair Smith Nicholas Young
2000 Calgary Nicholas Young Marc Olivier Bosse Sean Wirtz
2001 Winnipeg Eriq Lyons Maxim Lippé Marc-Andre Craig
2002 Hamilton Shawn Sawyer Keegan Murphy Christopher Mabee
2003 Saskatoon Ken Rose Cedric Demers Vaughn Chipeur
2004 Edmonton Eric Radford Dylan Moscovitch Vaughn Chipeur
2005 London Patrick Chan Kevin Reynolds Maxime-Billy Fortin
2006 Ottawa Joey Russell Jeremy Ten Jamie Forsythe
2007 Halifax Jeremy Ten Elladj Baldé Jean-Simon Légaré
2008 Vancouver Elladj Baldé Paul Poirier Dave Ferland
2009 Saskatoon Andrei Rogozine Paul Parkinson Sébastien Wolfe
2010 London Liam Firus Samuel Morais Nam Nguyen
2011 Victoria Nam Nguyen Shaquille Davis Peter O'Brien
2012 Moncton Mitchell Gordon Peter O'Brien Joel Bond
2013 Mississauga Anthony Kan Denis Margalik Mathieu Nepton
2014 Ottawa Denis Margalik Bennet Toman Eric Liu
2015 Kingston Nicolas Nadeau Antony Cheng Edrian Paul Célestino
2016 Halifax Joseph Phan Edrian Paul Célestino Christian Reekie
2017 Ottawa Stephen Gogolev Conrad Orzel Samuel Turcotte
2018 Vancouver Matthew Markell Corey Circelli Zoé Duval-Yergeau
2019 Saint John Aleksa Rakic Beres Clements Corey Circelli
2020 Mississauga Corey Circelli Wesley Chiu Alec Guinzbourg

Solistki (J)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1928 NO Dorothy Benson Frances Claudet Elizabeth Fisher [1]
1929 NO Elizabeth Fisher Veronica Clarke Frances Claudet
1930 NO Mary Littlejohn Ruth Forrest NO
1931 NO Ruth Forrest Veronica Clarke Frances Fletcher
1932 NO Veronica Clarke Kathleen Lopdell Aidrie Main
1933 NO Margaret Henry Margaret Leslie Aidrie Main
1934 NO Margaret Leslie Eleanor O'Meara Aidrie Main
1935 NO Joan Taylor Eleanor O'Meara NO
1936 NO Dorothy Caley Mary Rose Thacker Virginia Wilson
1937 NO Mary Rose Thacker Norah McCarthy Audrey Miller
1938 NO Norah McCarthy Audrey Miller Therese McCarthy
1939 NO Therese McCarthy Joan McNeil Elizabeth McKellar
1940 NO Barbara Ann Scott Audrey Joyce Christine Newson
1941 NO Patricia Gault Shirley Halsted Marilyn Ruth Take
1942 NO Cynthia Powell Margaret McInnes Doreen Dutton
1943 NO Nadine Phillips Marilyn Ruth Take Cynthia Powell
1944 NO Suzanne Thouin Doreen Dutton Anne Westcott
1945 NO Doreen Dutton Patsy Earl Pierrette Paquin
1946 NO Suzanne Morrow Patricia Earl Marlene Smith
1947 NO Vevi Smith Marlene Smith Jeanne Matthews
1948 NO Marlene Smith Jeanne Matthews Pearle Simmers
1949 NO Maureen Senior Barbara Gratton Joyce Salo
1950 NO Barbara Gratton Elizabeth Gratton Jane Kirby
1951 NO Elizabeth Gratton Rosemary Henderson Yarmila Pachl
1952 NO Rosemary Henderson Ann Johnston Yarmila Pachl
1953 NO Sonja Currie Ann Johnston Yarmila Pachl
1954 NO Joan Shippam Dianne Williams Karen Dixon
1955 NO Wanda June Beasley Dianne Williams Margaret Crosland
1956 NO Margaret Crosland Elaine Richards Judy Lawence
1957 NO Doreen Lister Eleanor McLeod Sandra Tewkesbury
1958 NO Sonia Snelling Frances Gold Wendy Griner
1959 NO Wendy Griner Eleanor McLeod Shirra Kenworthy
1960 NO Eleanor McLeod Jocelyn Davidson Darlene Turk
1961 NO Petra Burka Norma Sedlar Darlene Turk
1962 NO Valerie Jones Norma Sedlar Jennifer Jean Wilkin
1963 NO Jennie Sanders Gloria Tatton Marjorie Hare
1964 NO Shirley Robson Roberta Laurent Marjorie Hare
1965 NO Karen Magnussen Linda Ewisak Linda Carbonetto
1966 NO Cathy Irwin Linda Ewisak Judy McLeod
1967 NO Heather Fraser Diana Williams Judy Williams
1968 NO Judy Williams Alana Wilson Mary Ellen Kinsey
1969 NO Mary Petrie Mary McCaffrey Diane Hall
1970 NO Arlene Hall Daria Prychun Julie Black
1971 NO Karel Lathem Julie Black Carol Farmer
1972 NO Lynn Nightingale Barbara Terpenning Kathy Ostapchuk
1973 NO Patty Welsh Kim Alletson Gigi Boyd
1974 NO Kim Alletson Susan MacDonald Kathy Ostapchuk
1975 NO Camille Rebus Heather Anderson Julie Bowerman
1976 NO Deborah Albright Karen Felesko Carolyn Skoczen
1977 NO Cathy MacFarlane Carolyn Skoczen Janet Morrissey
1978 NO Pattie Black Sandra Leighton Yvonne Anderson
1979 NO Kay Thomson Yvonne Anderson Kathryn Osterberg
1980 NO Kerry Smith Elizabeth Manley Diane Stewar
1981 NO Diane Ogibowski Andrea Hall Dianne Stewart
1982 NO Monica Lipson Natalie Reimer Lana Sherman
1983 NO Melissa Murphy Barbara Butler Tracey Robertson
1984 NO Rosmarie Sakic Nathalie Sasseville Melinda Kunhegyi
1985 NO Nathalie Sasseville Dianne Takeuchi Linda Florkevich
1986 NO Pamela Giangualano Shannon Allison Angie Folk
1987 NO Angie Folk Josée Arseneaul Joelle Batten
1988 NO Tanya Bingert Josée Chouinard Karen Preston
1989 NO Margot Bion Colleen Moir Candace Daku
1990 NO Jacquie Taylor Mary Angela Larmer-Wilson Stacey Ball
1991 NO Netty Kim Julie Hughes Sherry Ball
1992 NO Angela Derochie Cathy Belanger Nancy Lemieux
1993 NO Keyla Ohs Jessica Sheard Andreanne Plante
1994 NO Jennifer Robinson Tammy Smigelski Jamie Salé
1995 NO Rebecca Salisbury Kerry Salmoni Alison Bennett
1996 NO Martine Dagenais Jamie Renee Beresnak Nancy Lance
1997 NO Sarah Schmidek Stefanie Partridge Nathalie Cousineau
1998 NO Marie Laurier Veronique Lainesse Samantha Marchant
1999 NO Leah Hepner Rhea Sy Cynthia Lemaire
2000 Calgary Marianne Dubuc Audrey Thibault Janina Louie
2001 Winnipeg Joannie Rochette Courtney Sokal Marie-Luc Jodoin
2002 Hamilton Lauren Wilson Cynthia Phaneuf Signe Ronka
2003 Saskatoon Meagan Duhamel Amanda Billings Elizabeth Putnam
2004 Edmonton Myriane Samson Jessica Dubé Erin Scherrer
2005 London Amélie Lacoste Tanika Gibbons Amanda Valentine
2006 Ottawa Diane Szmiett Stefani Marotta Devon Neuls
2007 Halifax Dana Zhalko-Tytarenko McKenzie Pedersen Cecylia Witkowski
2008 Vancouver Kelsey McNeil Vanessa Grenier Amanda Velenosi
2009 Saskatoon Kate Charbonneau Cambria Little Rylie McCulloch-Casarsa
2010 London Eri Nishimura Alana Tidy Kaetlyn Osmond
2011 Victoria Roxanne Rheault Kitty Qian Julianna Sagaria
2012 Moncton Gabrielle Daleman Veronik Mallet Julianne Séguin
2013 Mississauga Larkyn Austman Marika Steward Madelyn Dunley
2014 Ottawa Kim DeGuise Léveillée Julianne Delaurier Madelyn Dunley
2015 Kingston Selena Zhao Cailey England Justine Belzile
2016 Halifax Sarah Tamura Alicia Pineault Megan Yim
2017 Ottawa Aurora Cotop Emily Bausback Alison Schumacher
2018 Vancouver Olivia Gran Sarah-Maude Blanchard Victoria Bocknek
2019 Saint John Hannah Dawson Madeline Schizas Reagan Scott
2020 Mississauga Kaiya Ruiter Emily Millard Kristina Ivanova

Pary sportowe (J)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1947 Mary Kinner / Peter Firstbrook [1]
1974
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982 Isabelle Duchesnay / Paul Duchesnay
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992 Jamie Salé / Jason Turner
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000 Calgary
2001 Winnipeg
2002 Hamilton
2003 Saskatoon
2004 Edmonton Jessica Dubé / Bryce Davison
2005 London
2006 Ottawa Kyra Moscovitch / Dylan Moscovitch Rachel Kirkland / Eric Radford Taylor Steele / Robert Paxton
2007 Halifax Carolyn MacCuish / Andrew Evans Amanda Velenosi / Mark Fernandez Sarah McCoy / Aaron Van Cleave
2008 Vancouver Monica Pisotta / Michael Stewart Paige Lawrence / Rudi Swiegers Christi Anne Steele / Adam Johnson
2009 Saskatoon Brittany Jones / Kurtis Gaskell Sara Jones / Jeremy Sandor Maddison Bird / Raymond Schultz
2010 London Margaret Purdy / Michael Marinaro Tara Hancherow / Sébastien Wolfe Katherine Bobak / Matthew Penasse
2011 Victoria Natasha Purich / Raymond Schultz Tara Hancherow / Sébastien Wolfe Katherine Bobak / Matthew Penasse
2012 Moncton Katherine Bobak / Ian Beharry Krystel Desjardins / Charlie Bilodeau Mary Orr / Anthony Furiano
2013 Mississauga Hayleigh Bell / Alistair Sylvester Natasha Purich / Sebastian Arcieri Mary Orr / Anthony Furiano
2014 Ottawa Vanessa Grenier / Maxime Deschamps Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Mary Orr / Phelan Simpson
2015 Kingston Mary Orr / Phelan Simpson Shalena Rau / Sebastian Arcieri Rachael Dobson / Alexander Sheldrick
2016 Halifax Hope McLean / Trennt Michaud Bryn Hoffman / Bryce Chudak Allison Eby / Brett Varley
2017 Ottawa Evelyn Walsh / Trennt Michaud Lori-Ann Matte / Thierry Ferland Olivia Boys-Eddy / Mackenzie Boys-Eddy
2018 Vancouver Lori-Ann Matte / Thierry Ferland Patricia Andrew / Paxton Knott Gabrielle Levesque / Pier-Alexandre Hudon
2019 Saint John Chloe Choinard / Mathieu Ostiguy Brooke McIntosh / Brandon Toste Gabrielle Levesque / Pier-Alexandre Hudon
2020 Mississauga

Pary taneczne (J)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1974 [1]
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000 Calgary Melissa Ackad / Mathieu Rainville Kristy MacCabe / Brian Innes Sheri Moir / Danny Moir
2001 Winnipeg Tara Doherty / Tyler Myles Sheri Moir / Danny Moir Lauren Flynn / Leif Gislason
2002 Hamilton Mylene Girard / Brian Innes Lauren Flynn / Leif Gislason Sabrina Granata / Bradley Yaeger
2003 Saskatoon Melissa Piperno / Liam Dougherty Mylene Girard / Bradley Yaeger Siobhan Karam / Joshua McGrath
2004 Edmonton Tessa Virtue / Scott Moir Lauren Senft / Leif Gislason Siobhan Karam / Joshua McGrath
2005 London Siobhan Karam / Joshua McGrath Allie Hann-McCurdy / Michael Coreno Alice Graham / Andrew Poje
2006 Ottawa Allie Hann-McCurdy / Michael Coreno Mylene Lamoureux / Michael Mee Andrea Chong / Spencer Barnes
2007 Halifax Vanessa Crone / Paul Poirier Joanna Lenko / Mitchell Islam Sophie Knippel / Matthew Doleman
2008 Vancouver Kharis Ralph / Asher Hill Karen Routhier / Eric Saucke-Lacelle Sophie Knippel / Andrew Britten
2009 Saskatoon Karen Routhier / Eric Saucke-Lacelle Tarrah Harvey / Keith Gagnon Alexandra Paul / Jason Cheperdak
2010 London Alexandra Paul / Mitchell Islam Olivia Nicole Martins / Alvin Chau Abby Carswell / Andrew Doleman
2011 Victoria Nicole Orford / Thomas Williams Kelly Oliveira / Jordan Hockley Victoria Hasegawa / Connor Hasegawa
2012 Moncton Andréanne Poulin / Marc-André Servant Madeline Edwards / Zhao Kai Pang Noa Bruser / Timothy Lum
2013 Mississauga Madeline Edwards / Zhao Kai Pang Mackenzie Bent / Garrett MacKeen Caelen Dalmer / Shane Firus
2014 Ottawa Mackenzie Bent / Garrett MacKeen Melinda Meng / Andrew Meng Brianna Delmaestro / Timothy Lum
2015 Kingston Brianna Delmaestro / Timothy Lum Lauren Collins / Shane Firus Melinda Meng / Andrew Meng
2016 Halifax Mackenzie Bent / Dmitre Razgulajevs Marjorie Lajoie / Zachary Lagha Melinda Meng / Andrew Meng
2017 Ottawa Marjorie Lajoie / Zachary Lagha Ashlynne Stairs / Lee Royer Danielle Wu / Nik Mirzakhani
2018 Vancouver Marjorie Lajoie / Zachary Lagha Olivia McIsaac / Elliott Graham Ashlynne Stairs / Lee Royer
2019 Saint John Marjorie Lajoie / Zachary Lagha Alicia Fabbri / Paul Ayer Natalie D'Alessandro / Bruce Waddell
2020 Mississauga Emmy Bronsard / Aissa Bouaraguia Nadiia Bashynska / Peter Beaumont Olivia McIsaac / Corey Circelli

Medaliści w kategorii Novice[edytuj | edytuj kod]

Soliści (N)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1966 NO Ronald Shaver Bob McAvoy Patrick McKilligan [1]
1967 NO Patrick McKilligan Kenneth Polk Paul Fisher
1968 NO Steven Sugar Raymond Naismith Paul Fisher
1969 NO Roger Uuemae Peter Penev Skip Groff
1970 NO Stan Bohonek Ted Barton Glen Laframboise
1971 NO Lee Armstrong Kevin Robertson Jean-F. Desmarais
1972 NO Kevin Robertson Barry Fraser Bob Houstoun
1973 NO Vern Taylor Ken Moir Billey Smith
1974 NO Kevin Hicks Gary Beacom Gordon Forbes
1975 NO Daniel Béland Ricky O'Neil Roy Priesnitz
1976 NO Kevin Parker Henri April Mark MacVean
1977 NO Brian Orser John Thomas Campbell Sinclair
1978 NO Ronni Unrau Shaun McGill Robert Tebby
1979 NO Brad McLean Darin Mattewson Troy Ruptash
1980 NO Lloyd Eisler Darryl Clark Ghislain Briand
1981 NO Lauren Patterson Douglas Schmierer Todd Mullin
1982 NO Marc Ferland Scott Rachuk Blaise Kirchgesner
1983 NO Kurt Browning David Peacock Jeffrey Partrick
1984 NO Craig Burns Scott O'Neill Colin Epp
1985 NO Cory Watson Brent Frank Darran Leaker
1986 NO Darran Leaker Marcus Christensen Elvis Stojko
1987 NO Glenn Fortin Sébastien Britten Andrew Hoddinott
1988 NO Jason Mongrain Herb Cherwoniak Brian Jessup
1989 NO Stacy-Paul Healy Marc Schneider Shane Troyer
1990 NO Matthew Knight Ravi Walia Andrew Smith
1991 NO Jeffrey Langdon Brett Dunlop Yvan Desjardins
1992 NO Christopher Rose Daniel Bellemare Paolo Vaccari
1993 NO Collin Thompson David D'Cruz Jeff Trott
1994 NO Jayson Dénommée Guiliano Cosentino Ryan Hill
1995 NO Douglas Bourque Emanuel Sandhu Ben Ferreira
1996 NO Sean Kelly Carl Des Rosiers Clinton Petersen
1997 NO Hugh Yik Jeff Franklin Chad Kilburn
1998 NO Michael Steinbach Christopher Mabee Joel Geleynse
1999 NO Maxim Lippé Rory Allen Alexandre Hamel
2000 NO Shawn Sawyer Cedric Demers Damien Mainprize
2001 NO
2002 NO Vaughn Chipeur
2003 NO Kevin Reynolds Bryce Davison
2004 NO Patrick Chan
2005 NO
2006 NO
2007 Brampton Louis-Philippe Sirois Andrei Rogozine Paul Poirier
2008 Ottawa Jackson Wood Shaquille Davis Charles Dion
2009 Calgary Nam Nguyen Garrett Gosselin Sasha Alcoloumbre
2010 London Jordan Ju Samuel Angers Peter O'Brien
2011 Victoria Mitchell Gordon Mathieu Nepton Christophe Belley
2012 Moncton Anthony Kan Roman Sadovsky Nicolas Nadeau
2013 Mississauga Daniel Olivier Boulanger-Trottier Eric Liu Antony Cheng
2014 Ottawa Joseph Phan Edrian Paul Celestino Josh Allen
2015 Kingston Gabriel St-Jean Gabriel Farand Conrad Orzel
2016 Halifax Stephen Gogolev Matthew Markell Bruce Waddell
2017 Ottawa Corey Circelli Dawson Nodwell Alistair Lam
2018 Vancouver Alec Guinzbourg Aleksa Rakic Brian Chiem
2019 Saint John Wesley Chiu Shuma Mugii Matthew Newnham
2020 Mississauga John Kim Maksim Chelmaev Brendan Wong

Solistki (N)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1966 NO Mary Petrie Ruth Hutchinson Benita Cave [1]
1967 NO Mary McCaffrey Cynthia Millar Diane Hall
1968 NO Madeleine Begg Karel Latham Sandra Bezic
1969 NO Julie Black Arlene Hall Yetti Steinbrecher
1970 NO Rea Kraisosky Patricia Modde Debbie Barter
1971 NO Kim Wylie Barbara Terpenning Cynthia Zacher
1972 NO Judy Bowden Kim Alletson Patricia Woods
1973 NO Susan McDonald Julie Bowerman Naomi Taguchi
1974 NO Heather Anderson Lisa Mowatt Janet Morrissey
1975 NO Joyce Fordyce Carolyn Skoczen Patrice Black
1976 NO Joan Pavelich Patrice Black Sandra Mattiussi
1977 NO Nancy Buys Sherri Baier Michelle Simpson
1978 NO Lorri Baier Kelli Ann Ashbaugh Jill Reid
1979 NO Tracey Wainman Ann Parfitt-Lewis Nathalie Barrette
1980 NO Diane Ogibowski Meredith Owen Barbara Butler
1981 NO Tracey Robertson Monica Lipson Rosmary Sakic
1982 NO Melissa Murphy Manon Maurice Melanie Jaeger
1983 NO Nathalie Sasseville Pamela Giangualano Kitty Kelly
1984 NO Trudy Treslan Susan Mackay Tricia Meeres
1985 NO Shannon Allison Lisa Nickelt Tanya Bingert
1986 NO Joelle Batten Kristie Hehr Chantal Gagnon
1987 NO Margot Bion Judith Tartal Karen Preston
1988 NO Jennifer White Candace Daku Elizabeth Hampton
1989 NO Jacquie Taylor Elizabeth Hampton Karen Sauvageau
1990 NO Jennifer Prowse Jay Chatterson Sherry Ball
1991 NO Stephanie Fiorito Genevieve Lagacé Jessica Sheard
1992 NO Mandy Gibson Shannon Armstrong Jamie Salé
1993 NO Isabelle Thibeault Lisa Daly Tammy Wagner
1994 NO Sarah Schmidek Tamara Styka Kelly Harris
1995 NO Marie-France Peloquin Veronica Boudreau Nancy Lance
1996 NO Marie-Eve Vezina Valerie Marcoux Marie-Annick Cantin
1997 NO Leah Hepner Audrey Thibault Josiane Boutin
1998 NO Marie Michelle McDuff Connie Colwell Marianne Dubuc
1999 NO Kristen Avis Pascale Bergeron Jill Young
2000 NO Joannie Rochette Courtney Sokal Marie-Luc Jodoin
2001 NO
2002 NO
2003 NO
2004 NO
2005 NO
2006 NO
2007 Brampton Rika Inoda Rebecca Addison Vanessa Grenier
2008 Ottawa Alexandra Najarro Melissa Briggs Natasha Popova
2009 Calgary Kaetlyn Osmond Kitty Qian Justine Gosselin
2010 London Kimberly Moon-Chong Natasha Purich Jane Gray
2011 Victoria Marie-Gabrielle Hémond Ann-Sophie Gagnon Véronik Mallet
2012 Moncton Madelyn Dunley Larkyn Austman Haley Sales
2013 Mississauga Zoe Gong Maysie Poliziani Julianne Delaurier
2014 Ottawa Sarah Tamura Kim Decelles Megan Yim
2015 Kingston Rachel Pettit Alicia Pineault Justine Brasseur
2016 Halifax Aurora Cotop Olivia Gran Natalie D'Alessandro
2017 Ottawa Catherine Carle Emma Bulawka Elodie Adusar
2018 Vancouver Amelia Orzel Daria Carr Sandrine Bouchard
2019 Saint John Kaiya Ruiter Mélaurie Boivin Emily Millard
2020 Mississauga Amy Shao Ning Yang Audréanne Foster Lia Pereira

Pary sportowe (N)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1974 Janet Hominuke / Mark Hominuke Brenda Bridgman / Rich Petit Julie Mutchen / Dennis Coi [1]
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995 Genevieve Coulombe / Sacha Blanchet Ashley Poole / Clinton Petersen Erin Stirling / Ryan Stirling
1996 Marni Wade / Lenny Faustino Ashley Poole / Clinton Petersen Ashley Daley / Greg Moore
1997 Monica Murovic / Dany Provost Tanith Belbin / Benjamin Barruco Ashley Daly / Gregory More
1998 Chantal Poirier-Saykaly / David Lewin Marie-Eve Mailhot / Jonathan Poitras Lacey Nobel / David Moellenkamp
1999 Jennifer Dubois / Sean Wirtz Kayla Gerrity / Jarvis Hetu Virginia Toombs / James Johnson
2000 Virginia Toombs / James Johnson Johanna Purdy / Kevin Maguire Karine Avard / Marc-Etienne Choquet
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007 Brampton Maria Izzo / Maxime Thibault Sara Jones / Jeremy Sandor Brittany Jones / Paul Messner
2008 Ottawa Zoey Brown / Ian Beharry Brittany Jones / Kurtis Gaskell Maddison Bird / Raymond Schultz
2009 Calgary Katherine Bobak / Matthew Penasse Marieve Cyr / Jean-Marie Dessaurealt-Y. Margaret Purdy / Michael Marinaro
2010 London Krystel Desjardins / Charlie Bilodeau Alexandra Young / Matthew Young Shalena Rau / Phelan Simpson
2011 Victoria Shalena Rau / Phelan Simpson Mary Orr / Anthony Furiano Leah Hyslop / Bob Goodwin
2012 Moncton Hayleigh Bell / Alistair Sylvester Dylan Conway / Dustin Sherriff-Clayton Marie-Laurence Bradette / Felix-Antoine Garneau-Picard
2013 Mississauga Rachael Dobson / Alexander Sheldrick Judith Murtha-Anderson / Trennt Michaud Taylor LeClaire / Christopher Mosert
2014 Ottawa Keelee Gingrich / Davin Portz Allison Eby / Brett Varley Naomie Boudreau / Cedric Savard
2015 Kingston Justine Brasseur / Mathieu Ostiguy Olivia Boys-Eddy / Mackenzie Boys-Eddy Lori-Ann Matte / Thierry Ferland
2016 Halifax Jamie Knoblauch / Cody Wong Katrina Lopez / Kurtis Schreiber Hannah Dawson / Daniel Villeneuve
2017 Ottawa Chloe Panetta / Steven Lapointe Patricia Andrew / Paxon Knott Takara Dei / Josh Venema
2018 Vancouver Brooke McIntosh / Brandon Toste Marine Pouliot / Alexandre Simard Camille Perreault / Bryan Pierro
2019 Saint John Kelly Ann Laurin / Loucas Éthier Jamie Fournier / Gabriel Farand Mackenzie Ripley / Owen Brawley
2020 Mississauga

Pary taneczne (N)[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz Źr.
1974 Sharon Sudicky / Michael de la Penotiere Dawn Nairn / Robert Heightington Elizabeth Scott / Louis Nadeau [1]
1975 Julie Hammonds / Bruce Carmichael Marie McNeil / Rob McCall Barbara Moewes / Michael Moewes
1976 Patricia Fletcher / Kris Barber Lillian Heming / Blake Miller Joanne French / John Thomas
1977 Marianne Van Bommel / Wayne Deweyert Laura King / Doug Kelly Rhonda Greenwood / Jaime Greenwood
1978 Donna Martini / John Coyne Tracy Michael / Kerry Spong Karen Warkentin / Leonard Warkentin
1979 Karen Taylor / Robert Burk Wendy Birch / Danny Sorley Carla Holdsworth / Herb Deary
1980 Karyn Garossino / Rod Garossino Janet Bard / John McNeil Anna Griffith / Loch MacDonald
1981 Deanna Poirier / Brett Schrader Calista Wellstead / David Scarborough Christine Horton / Michael Farrington
1982 Jo-Anne Borlase / Scott Chalmers Lucie Vallée / François Vallée Shauna Tomchuk / Alan Becken
1983 Debbie Horton / Curtis Moore Jennifer Chow / David Chow Monica Degemann / David Drezdoff
1984 Melanie Cole / Donald Godfrey Catherine Pal / Kelly Marshall Michele Riley / Dale Riley
1985 Sheryl Baker / Derrick Gaede Suzanne Craig / Darren Carter Margaret Trainor / Kris McCleery
1986 Kellie Lynn Bradshaw / Juan Carlos Noria Chantal Loyer / Rock LeMay Rhonda Machan / Ron Machan
1987 Brigitte Richer / Michel Brunet Tamela Harris / Bill Schwalm Kim Weidenbacher / Thor Weidenbacher
1988 Marie-France Dubreuil / Bruno Yvars Kimberly Popp / Frederic Schaefer Betty Harbaruk / Christopher McLean
1989 Amelie Dion / Alexandre Alain Martine Patenaude / Eric Massé Danielle Ballagh / Steve Kavanagh
1990 Masha Soucy / Louis-P. Poirier Cynthia Harper / Dean Phillips Taryn O'Neill / Victor Kraatz
1991 Marisa Gravino / Patrice Lauzon Martine Michaud / Sylvain Leclerc Josée Piché / Pascal Denis
1992 Sophie Doré / Paul Matheson Ann-Julie Bousquet / Eric Malouin Karen McRae / Chris Shantz
1993 Julie Lirette / Jonathan Pankratz Angelic Monté / Jonathan Lapointe Ericka Gagné / Adam Grin
1994 Amanda Cotroneo / Mark Bradshaw Isabelle Bourgault / Jean-Nicolas Chagnon Teri Ninacs / Kevin Cheshire
1995 Tara Mettlewsky / Dylan Bullick Julie Desmarais / Jean-Nicolas Chagnon Laura Currie / Jeff Smith
1996 Jessica Nake / Robert Kiricsi Sonia Francoeur / Mathieu Rainville Amelie Hudon-Leblanc / Danny Turpin
1997 Brenda Key / Ryan Smith Melissa Ackad / Mathieu Rainville Patricia Hamelin / Jean-François Desaulniers
1998 Tara Schaack / Tyler Myles Catherine Perreault / Charles-Andre Perreault Kristy MacCabe / Brian Innes
1999 Sheri Moir / Danny Moir Julie MacDonald / Michael Fawcett Caroline Forest / Bonard Muck
2000 Lauren Flynn / Leif Gislason Melissa Piperno / Liam Dougherty Stephanie Destrempes / Mathieu Tanguay
2001 Alexandra Nino / Andrew Poje
2002 Tessa Virtue / Scott Moir
2003
2004
2005
2006
2007 Brampton Kharis Ralph / Asher Hill Maja Vermeulen / Andrew Doleman Natalie Feigin / Jason Cusmariu
2008 Ottawa Olivia Nicole Martins / Alvin Chau Veronique de Beaumont-Boisvert / Sebastien Bu Alexandra Paul / Jason Cheperdak
2009 Calgary Carolyn MacCuish / Tyler Morris Élisabeth Paradis / Tristan Laliberte Catherine Alarie / Benjamin Brisebois Gaudreau
2010 London Kelly Oliveira / Jordan Hockley Edrea Khong / Edbert Khong Victoria Hasegawa / Connor Hasegawa
2011 Victoria Madeline Edwards / Zhao Kai Pang Noa Bruser / Timothy Lum Mackenzie Bent / Garrett MacKeen
2012 Moncton Lauren Collins / Danny Seymour Melinda Meng / Andrew Meng Samantha Glavine / Jeff Hough
2013 Mississauga Danielle Wu / Spencer Soo Brianna Delmaestro / Graeme Gordon Alexa Linden / Tyler Miller
2014 Ottawa Valérie Taillefer / Jason Chan Hannah Whitley / Elliott Graham Megan Koenig-Croft / Jake Richardson
2015 Kingston Marjorie Lajoie / Zachary Lagha Sabrina Bédard / Zoé Duval-Yergeau Ellie Fisher / Parker Brown
2016 Halifax Olivia Han / Grayson Lochhead Alicia Fabbri / Claudio Pietrantonio Irina Galiyanova / Tommy Tang
2017 Ottawa Natalie D'Alessandro / Bruce Waddell Jade McCue / Gabriel Clemente Jessica-Lee Behiel / Jackson Behiel
2018 Vancouver Nadiia Bashynska / Peter Beaumont Miku Makita / Tyler Gunara Amelia Boone / Malcolm Kowan
2019 Saint John Sophia Kagolovskaya / Kieran MacDonald Kiera Kam / Mathew Carter Isabel McQuilkin / Jacob Portz
2020 Mississauga Sandrine Gauthier / Quentin Thieren Emma Goodstadt / Michael Barsoum Mia Saunders / William Oddson

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b c d e f g h i Canadian Championships 1905–2006 (ang.). Skate Canada. [dostęp 2020-01-17]. [zarchiwizowane z tego adresu (2009-09-20)].
  2. a b Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 131. [dostęp 2018-07-02]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  3. a b c d 2012 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02]. [zarchiwizowane z tego adresu (2012-10-30)].
  4. a b c d 2013 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02]. [zarchiwizowane z tego adresu (2013-01-19)].
  5. a b c d 2014 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02]. [zarchiwizowane z tego adresu (2014-01-15)].
  6. a b c d 2015 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02].
  7. a b c d 2016 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02].
  8. a b c d 2017 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02].
  9. a b c d 2018 Canadian Tire National Skating Championships (ang.). Skate Canada. [dostęp 2018-07-02].
  10. 2019 Canadian Tire National Skating Championships – Senior Men (ang.). Skate Canada, 2019-01-19. [dostęp 2019-01-20]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-01-20)].
  11. a b c d e f g h i j k l m n o Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 132. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  12. a b c d e f g h i j k l m n Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 133. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  13. a b c d e f g h i j Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 141. [dostęp 2018-07-03]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  14. a b c d e Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 134. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  15. 2019 Canadian Tire National Skating Championships – Senior Women (ang.). Skate Canada, 2019-01-19. [dostęp 2019-01-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-01-19)].
  16. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 135. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  17. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 136. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  18. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 137. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  19. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 138. [dostęp 2018-07-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  20. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 132. [dostęp 2018-07-03]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  21. 2019 Canadian Tire National Skating Championships – Senior Pair (ang.). Skate Canada, 2019-01-19. [dostęp 2019-01-19]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-01-19)].
  22. a b c d e f g h Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 140. [dostęp 2018-07-03]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  23. a b c d e f g h i Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 142. [dostęp 2018-07-03]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  24. a b c d Canadian Championships (ang.). Skate Canada. s. 143. [dostęp 2018-07-03]. [zarchiwizowane z tego adresu (2008-04-08)].
  25. 2019 Canadian Tire National Skating Championships – Senior Dance (ang.). Skate Canada, 2019-01-19. [dostęp 2019-01-20]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-01-20)].