NaTemat.pl

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
naTemat
Serwis internetowy
Data powstania 2012
Właściciel Tomasz Lis, Robert Jędrzejczyk
Miejsce w Alexa.com 4378[1]
http://www.natemat.pl

NaTemat.pl (naTemat) – polski serwis internetowy stworzony przez Tomasza Lisa. Dostępny w sieci od 22 lutego 2012 r. Zajmuje się szeroką tematyką – m.in. najnowszymi wydarzeniami, polityką, stylem życia, kulturą, problemami społecznymi czy informacjami ekonomicznymi i sportowymi.

Jak podawał na swoim blogu dyrektor zarządzający i redaktor naczelny serwisu Tomasz Machała po siedmiu miesiącach od powstania naTemat przekroczył granicę miliona unikalnych użytkowników[2]. W marcu 2013 r. naTemat przekroczył liczbę miliona realnych użytkowników (1 022 344) i osiągnął 14 miejsce w swojej kategorii[3]. Według badania Megapanel PBI/Gemius w listopadzie 2013 r. serwis internetowy znalazł się na 8. miejscu w kategorii "informacje i publicystyka" z 1 427 922 realnych użytkowników[4].

Serwis łączy treści redakcyjne i wpisy blogerów. Wśród ponad 700 autorów są m.in. Janusz Palikot, Stefan Niesiołowski, Jacek Dehnel, Tomasz Lis, Marcin Orliński, Jacek Rostowski, Krzysztof Hołowczyc, Aleksander Kwaśniewski, Krystyna Kofta, Karol Okrasa[5].

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]