Odlotowe agentki

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Odlotowe agentki
Totally Spies
Gatunek serial animowany
Kraj produkcji  Francja
 Kanada
Oryginalny język angielski, francuski
Twórcy Vincent Chalvon-Demersay
David Michel
Liczba odcinków 156
Liczba serii 6
Nagrody 1 miejsce w Gali Jetix Kids Awards 2005 i 2006 w kategorii najlepszy serial Jetix
Produkcja
Reżyseria Stephane Berry
Czas trwania odcinka ok. 20 minut
Pierwsza emisja
Data premiery Polska 2 września 2002
Stacja telewizyjna PolskaJetix/Disney XD, Disney Channel, Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD
Indie Jetix
Niemcy Super RTL, Jetix
Stany Zjednoczone Cartoon Network
Japonia Disney XD, Fuji TV, TV Tokyo
Francja Jetix, Disney XD
Włochy RaiDue, Jetix, Rai Gulp
Wielka Brytania Sky1
Brazylia Super 3
Singapur TV Galaxy
Hiszpania Antena 3, Jetix
Arabia Saudyjska Space Toon
Australia Network Ten, Jetix
Ukraina Nowyj kanał, 1+1, Fox Kids
Serbia RTV Pink
Lata emisji 2001-2014
Chronologia
Kontynuacja Odlotowe Agentki: Film

Odlotowe agentki (ang. Totally Spies, 2001-2014) – kanadyjsko-francuski serial animowany, nadawany przez kanał telewizyjny Jetix. Wyprodukowany przez studio Marathon. Wersja polska opracowana przez IZ-Text Katowice. Zdobył nagrodę Jetix Kids Awards Polska w 2005 i 2006 roku za najlepszy serial Jetix. Od 1 marca do 30 listopada 2011 serial był wyświetlany na kanale Disney XD. Od 30 stycznia 2012 jest emitowany także w Disney Channel. Od 3 czerwca 2013 roku jest nadawany na kanale Nickelodeon Polska.

W grudniu 2011 roku poinformowano o powstaniu 6. sezonu serialu (premiera w 2013 roku). Pierwszy odcinek 6. sezonu pojawił się 6 października 2013 w Nickelodeon Polska. Początkowo miał być wyemitowany 7 października, lecz z niewiadomych przyczyn został puszczony dzień wcześniej, w ramach maratonu z Odlotowymi Agentkami.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Bohaterkami są trzy szesnastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills: rudowłosa intelektualistka Sam, brunetka Alex o śniadej karnacji oraz blond zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara Clover. Agentki mają także odwieczną rywalkę – Mandy, która jest najbardziej znienawidzona przez Clover, gdyż obie walczą ze sobą o status najpopularniejszej dziewczyny w szkole. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting - Światowa Organizacja Ochrony Ludzkości), której założycielem i szefem jest Jerry Lewis. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę ją uwielbiają. W odcinku Awans dołączają do elity agentów dzięki awansowi na Superagentki, zaś od ukończenia liceum w odcinku Odwołany Koniec Szkoły studiują na Uniwersytecie Mali-U. Z fabułą serialu powiązany jest inny serial animowany produkcji Marathon o nazwie Superszpiedzy, który również opowiada o agentach WOOHP.

Postacie[edytuj | edytuj kod]

Agenci WOOHP[edytuj | edytuj kod]

 • Samantha „Sam” Simpson – agentka WOOHP. Na misje wkłada zielony kombinezon. Ma długie, rude włosy i zielone oczy. Jest najrozważniejsza i najdojrzalsza z całej trójki. Jest bystra i bardzo urocza. Uczy się najlepiej w całej szkole. Doskonale walczy. Mocno stąpa po ziemi i większość misji jest pod jej nadzorem. Lubi czytać książki i szybko się uczy. Potrafi docenić przyjaźń i współpracę. Na ogół nie interesuje się chłopakami, chyba, że jest to ktoś niezwykle inteligentny, dojrzały i o nieodpartym uroku.
 • Clover Enwing – agentka WOOHP. Na misje wkłada czerwony kombinezon. Ma krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Jest bardzo sprytna. Kocha przygody i niespodzianki. Nie poddaje się w żadnej sytuacji, nawet w tej na pozór bez wyjścia. Uwielbia stale kupować nowe ciuchy i regularnie chodzi na zakupy. Zawsze wie, co się aktualnie nosi i co jest najmodniejsze. Stale rywalizuje z Mandy o tytuł najpopularniejszej dziewczyny w szkole. Często się zakochuje i ma spore powodzenie u chłopców. Jej stałym chłopakiem jest Blaine, który również jest agentem WOOHP. Kiedyś Blaine próbował zniszczyć Clover.
 • Alexandra „Alex” Vasquez – agentka WOOHP. Na misje wkłada żółty kombinezon. Ma krótkie, czarne włosy i brązowe oczy. Jest najbardziej urocza, wrażliwa, delikatna i dziewczęca z całej trójki, ale też najbardziej dziecinna. Wykorzystuje te cechy w misjach specjalnych. Alex lubi sport i, jak twierdzi Jerry, jest najbardziej wysportowana z agentek. Bardzo lubi zwierzęta i jest zła, gdy widzi kogoś, kto się nad nimi znęca. O jej ciętym języku boleśnie przekonują się zwłaszcza chłopcy, jeśli jej podpadną.
 • Jerry Lewis – założyciel agencji WOOHP. Pracuje w niej od ponad 35 lat. Przyjaciel agentek oraz ich opiekun. Zawsze, gdy odbiera puderniczkę, głosi swoje znane powiedzonko - "Dziewczęta". Próbuje zrozumieć rozrywki Sam, Clover i Alex, czyli zakupy. W pierwszej serii serialu Jerry był bardzo poważny, lecz z czasem przybyło mu poczucie humoru. Jego ulubionym zajęciem jest gra w golfa. Ma brata bliźniaka Terence’a, który jest wrogiem Jerry'ego, i mamę, która była w młodości superbohaterką.
 • Britney – agentka WOOHP. Na misje wkłada niebieski kombinezon. Doskonale walczy. Ma długie czarne włosy (przypomina mix włosów Sam i Clover) i fioletowe oczy. Została wyszkolona przez Sam, Clover i Alex. Przez pewien czas Alex była o nią zazdrosna, ale szybko się z nią zaprzyjaźniła. Wystąpiła w odcinkach "Zastępstwo", "Ucieczka", "Wirtualny Przeciwnik", "Morderczy Trening", "Podwodny Hotel" i "Totalny Koniec". W odcinku "Podwodny Hotel" została, ku nieszczęściu Clover, przydzielona do zespołu Blaine’a.
 • Dean – agent WOOHP. Na misje wkłada granatowy kombinezon. Ma krótkie brązowe włosy i zielone oczy. Wystąpił w odcinkach "Awans", "Rejs", "Super Agentka" i "Totalny Koniec".
 • Blaine – agent WOOHP. Na misję wkłada czarny kombinezon. Jest wysportowany i doskonale walczy. Jest chłopakiem Clover. Ma krótkie, czarne włosy i zielone oczy. Jego ulubionym sportem jest siatkówka. Wystąpił w odcinkach "Babcia", "Kolejny Miłosny Zawód", "Powrót Geraldine" i "Totalny Koniec". W odcinku "Powrót Geraldine" Jerry, ku nieszczęściu Clover, przeniósł Blaine'a do zespołu w Australii i przydzielił mu do pomocy Britney. W serii 6 dowiadujemy się, że Blaine jest już ex chłopakiem Clover i raczej nie wrócą do siebie (po tym Blaine powiedział Clover, że całował się z Mandy).
 • Gabriella „Gabby” Simpson – agentka WOOHP. Jest matką Sam. Na misje wkłada seledynowy kombinezon. Pojawia się w odcinkach "Dzień Matki" i "Totalnie Zdemaskowane". W odcinku "Totalnie Zdemaskowane" przypadkowo dowiaduje się, że jej córka jest agentką WOOHP i zabrania jej pracować w agencji. Później chcąc uratować córkę decyduje się sama zostać agentką.
 • Stella Enwing – agentka WOOHP. Jest matką Clover. Na misje wkłada różowy kombinezon. Pojawia się w odcinkach "Dzień Matki", "Telemania", "Totalnie Zdemaskowane" i "Dziewięć żywotów". W odcinku "Totalnie Zdemaskowane" przypadkowo dowiaduje się, że jej córka jest agentką WOOHP i zabrania jej pracować w agencji. Później chcąc uratować córkę decyduje się sama zostać agentką.
 • Carmen Vasquez – agentka WOOHP. Jest matką Alex. Na misje wkłada granatowy kombinezon. Pojawia się w odcinkach "Dzień Matki", "Wyszkolona Alex" i "Totalnie Zdemaskowane". W odcinku "Totalnie Zdemaskowane" przypadkowo dowiaduje się, że jej córka jest agentką WOOHP i zabrania jej pracować w agencji. Później chcąc uratować córkę decyduje się zostać agentką. Jej wygląd jest zawsze inny, na początku przypomina Murzynkę, czy bardzo opaloną kobietę, dopiero w końcowych odcinkach 4 serii wygląda jak jej córka Alex.
 • matka Jerry'ego - była agentka, pojawia się w obu częściach Totalnego końca.

Neutralni[edytuj | edytuj kod]

 • Mandy – jedna z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, która stale walczy z Clover o tytuł najpopularniejszej dziewczyny w szkole i chłopaków. Zawsze jest pewna swojej wyższości nad przeciwniczką, nawet mimo swojej przegranej w konkursie na królową roku. Ma czarne włosy i zwykle ubiera się na fioletowo. Agentki jej nienawidzą. W szkole jej najlepszymi przyjaciółkami są Catlin i Dominique. W piątej serii usiłuje z kuzynką Mindy wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie, co zawsze kończy się jednak niepowodzeniem. Podobnie jak Clover, zawsze wie co jest modne; w odcinku Ostrożnie z kawą przypadkowo podążyła za Sam, Clover i Alex do gabinetu Jerry'ego, który w rezultacie postanowił wcielić ją do zespołu agentów; nosiła fioletowy kombinezon i wzięła udział w tropieniu baristy, jednak Jerry wykasował jej pamięć, gdy oświadczyła, że chce zrezygnować z kariery agenta; w wielu odcinkach pełni rolę złoczyńcy (m.in. Skok w przyszłość, Atak wielkiej Mandy, Totalnie zdemaskowane).
 • Mindy – kuzynka Mandy. Jest zawsze opalona. Ma krótkie, blond włosy i zwykle ubiera się na różowo. Podobnie jak jej kuzynka, jest złośliwa i wredna wobec agentek. W piątej serii usiłuje z kuzynką Mandy wykurzyć dziewczyny z ich apartamentu i przejąć go dla siebie, co zawsze kończy się jednak niepowodzeniem.
 • Catlin – przyjaciółka Mandy. Lubi dokuczać agentkom. Zwykle ubiera się na fioletowo. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Mandy i Dominique. Po ukończeniu szkoły drogi przyjaciółek się rozchodzą.
 • Dominique – przyjaciółka Mandy. Lubi dokuczać agentkom. Zwykle ubiera się na fioletowo. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Mandy i Catlin. Po ukończeniu szkoły drogi przyjaciółek się rozchodzą.
 • Arnold – szkolny kujon i mięczak. Podkochuje się w Clover i Sam. Zależy mu na popularności. Bardzo chce zostać bohaterem. To dzięki niemu Clover wygrała konkurs na królową roku, a ta w zamian została jego dziewczyną do końca dnia.
 • David – szkolny przystojniak i superstudent. Jest bardzo inteligentny. Lubi agentki.
 • Virgil – szef Mali-Cafe, kawiarni, w której pracują agentki. Podkochuje się w Alex; gdy dowiedział się o jej pracy w WOOHP, bezskutecznie usiłował wykorzystać ten fakt, by ją zdobyć.
 • Trent - osobisty służący Mandy, który zadebiutował w odcinku Portal antyspołecznościowy.

Złoczyńcy[edytuj | edytuj kod]

L.A.M.O.S.[edytuj | edytuj kod]

 • L.A.M.O.S. - przestępcza organizacja powołana w odcinku O trzy za dużo przez Terence'a "Terry'ego" Lewisa, który podczas swej ucieczki z więzienia (w zakończeniu odcinka Awans) uwolnił Tima Scama, Helgę von Guggen i Myrnę Beesbottom, a także zaprosił do współpracy Boogie Gusa. Cała piątka stanowiła zespół, którego celem było pokonanie WOOHP. Siedzibą spiskowców była zaniedbana łódź podwodna stacjonująca niedaleko plaży Longbeach. W odcinku Zły Jerry przejęła na krótko władzę nad WOOHP, jednak akcja zakończyła się klęską, po której Tim Scam i Myrna Beesbottom zostali aresztowani razem z Helgą von Guggen; ta ostatnia zdołała jednak uciec i wspólnie z Terence'm i Boogie Gusem uczestniczyła w ostatniej akcji L.A.M.O.S. przeciwko agencji, po której niepowodzeniu trafili do więzienia, a organizacja przestała w ten sposób istnieć - miało to miejsce w odcinku Do agentek niepodobne.
 • Terrence "Terry" Lewis - brat bliźniak Jerry'ego, który w dzieciństwie utrzymywał z nim dobre relacje aż do egzaminu na zakończenie klasy IV, podczas którego zostali przyłapani na ściąganiu od siebie; Jerry zrzucił wówczas winę na swego brata, który w następstwie tego czynu zapałał nienawiścią i chęcią zemsty na nim, oskarżając go o zniszczenie mu życia; dzięki operacjom plastycznym przestał być podobny do niego; zadebiutował w odcinku Awans, w którym pełnił funkcję portiera w rezydencji szkoleniowej dla Superagentów; po nieudanej próbie zabicia jej kadetów porwał jednego z nich - Deana; zagroził agentkom, że zabije ich towarzysza, jeśli wbrew jego rozkazowi nie zlikwidują Jerry'ego i nie przyniosą ukrytego w jego ciele mikrochipu; razem z najętym do współpracy Deanem użył chipu, by uaktywnić na swoje usługi armię agentorobotów, których celem było zniszczenie budynku Agencji; wskutek zdrady Deana został pokonany przez agentki i Jerry'ego; po powołaniu L.A.M.O.S. stał na jej czele aż do ponownego uwięzienia w zakładzie karnym WOOHP.
 • Tim Scam (Tim Okrutnik) - były ekspert od broni WOOHP, który pracował dla Agencji dwadzieścia lat przed wydarzeniami z odcinka Nowy Jerry; został zwolniony za nielegalne wykorzystywanie technologii wywiadu; Jerry Lewis osobiście aresztował go, kiedy podjął nieudaną próbę kradzieży pieniędzy; w odcinku Nowy Jerry uwięził Jerry'ego w kosmosie, zastępując go na stanowisku szefa agencji jako Mac Smit; kiedy agentki odkryły jego prawdziwą tożsamość, je również zesłał w przestrzeń kosmiczną, po czym przystąpił do osuszania całej ziemi z wody za pomocą stworzonego przez siebie wynalazku - Odparowywacza Wody; został jednak unieszkodliwiony przez Jerry'ego; w odcinku Dzień Matki uciekł z więzienia, by zemścić się na agentkach: założył ich matkom skonstruowane przez siebie specjalne bransoletki, które przeprogramowały umysł kobiet tak, by słuchały się tylko Tima Scama; na jego rozkaz miały zabić swoje córki, lecz dzięki Sam został przez nie dotkliwie pobity; w odcinku Wielki bałagan stworzył plazmową substancję o nazwie "Scamlar", która przybierała postać dotkniętej przez siebie osoby, stając się jej agresywnym, uzbrojonym i zmiennokształtnym klonem; twory Scamlara miały wyeliminować Jerry'ego i agentki; w odcinku Zły Jerry umieścił DNA Terence'a w czekoladkach, które wysłał Jerry'emu; po spożyciu ich szef Agencji przeszedł na stronę L.A.M.O.S., gdyż jego charakter stał się kopią osobowości Terence'a; to samo usiłował uczynić z agentkami, zmuszając je do wypicia mleka z DNA Terence'a.
 • Helga von Guggen - niemiecka projektantka mody, której kreacje stały się niemodne w 1994 roku; w odcinku Bestie na wybiegu porwała pasażerów luksusowego jachtu "Julia" i przy pomocy swego asystenta Trode'a wszczepiła do ich organizmów DNA zwierząt, aby mogła pozyskiwać z ich skóry materiał na bezcenne futra; została powstrzymana przez agentki, jednak uciekła z więzienia w odcinku Tajemnicza projektantka i pod pseudonimem Mystique rozpoczęła sprzedaż nowej marki ubrań; w dniu publicznego ujawnienia swojej tożsamości uruchomiła mechanizm, który kurczył wykonane przez nią ubrania - w ten sposób miała zamiar unicestwić ich właścicieli w ramach zemsty za odrzucenie projektowanej przez nią odzieży po 1994 roku, ale jej plany zostały ponownie udaremnione przez agentki; w odcinku Do agentek niepodobne stworzyła bransoletki, które usunęły u Sam, Alex i Clover pamięć o ich pracy w WOOHP.
 • Boogie Gus - afroamerykański dozorca pracujący w WOOHP, który w odcinku Podróże w czasie wykradł chronoportacyjne urządzenie, aby przenieść się do lat 70. i uniemożliwić Jerry'emu założenie Agencji, powołując na jej miejsce Światową Organizację Krzywdzenia Ludzkości; w odcinku O trzy za dużo odmówił wstąpienia do L.A.M.O.S. ze względu na warunki panujące w siedzibie organizacji, jednak w odcinku Nie znoszę lat 80-tych! powrócił jako wynalazca broni, która odmładzała ludzi o 10 lat; w odcinku Zły Jerry umożliwił ucieczkę członkom L.A.M.O.S., z której udało się skorzystać jedynie Terence'owi.
 • Myrna Beesbottom - agentka WOOHP, która przeszła w stan spoczynku po wzorowej służbie; zadebiutowała w odcinku Totalny kosmos, w którym pełniła neutralną rolę jako przysłana przez Jerry'ego opiekunka agentek w ich nowym domu; wprowadziła w ich życie rygor i dyscyplinę, ingerując w ich życie prywatne oraz zabraniając spotykania się z chłopakami; na ich prośbę pośpieszyła im z pomocą w kosmosie, ratując je przed pułapką Lady Luny; w odcinku Serce nie sługa została przestępczynią, aby przejąć stanowisko szefa WOOHP; włożyła Jerry'emu hipnotyzującą obrączkę, która sprawiła, że szef Agencji zapałał miłością do Myrny i wziął z nią ślub; Sam dowiedziała się prawdy o stanie Jerry'ego i wspólnie z Clover i Alex uniemożliwiły Myrnie utopienie Jerry'ego w wodospadzie; w odcinku O trzy za dużo stworzyła lojalne wobec niej plazmatyczne roboty, które stanowiły kopię agentek pod każdym względem - różniły się tylko płcią, przez co dziewczyny się w nich zakochały; zadaniem klonów, które przybrały imiona Scyler, Tyler i Wyler, było pozbawienie agentek energii życiowej, a następnie zamordowanie Jerry'ego.

Pozostali wrogowie[edytuj | edytuj kod]

 • Odc. 1.: Sebastian Saga - były gitarzysta rockowy, który cieszył się w młodości sławą w świecie muzyki do czasu, kiedy w trakcie swego występu na koncercie doznał oparzeń wskutek skoku przez płonącą obręcz; zastąpił utraconą w ten sposób rękę mechaniczną protezą, która wraz z jego srebrnymi włosami stała się jego znakiem rozpoznawczym; po tym incydencie został producentem muzycznym odpowiedzialnym za dystrybucję nagrań piosenkarza Ricky'ego Mathisa; w odcinku Muzyczna misja razem z jego menedżerem - Philem Jenkinsem - usiłował przejąć władzę nad światem, umieszczając w płytach z muzyką Mathisa hipnotyzujące sygnały, które zmuszały słuchaczy do bezmyślnego posłuszeństwa; w odcinku Techno Party został didżejem, który ponownie hipnotyzował ludzi swą muzyką; aby zemścić się na agentkach, zmieniał słuchaczy w wandali, którzy niszczyli ulubione miejsca zainteresowań Sam, Alex i Cover, a jednym z nich miało być ich liceum.
 • Odc. 2.: Makeda - księżniczka fikcyjnego północnoafrykańskiego państwa Lirobia, siostra królowej Tassary i druga osoba w kolejce do tronu; w odcinku Jednodniowa królowa w tajemnicy sprzymierzyła się z generałem G. Bege - dowódcą armii Keniopii, która toczyła długą wojnę z Lirobią; oboje planowali porwać Tassarę, by uniemożliwić jej podpisanie traktatu pokojowego w Genewie - dzięki temu Keniopia wygrałby wojnę dzięki antygrawitacyjnej broni Makedy, ona sama zaś zostałaby królową obu krajów.
 • Odc. 4: Dr. Hephaestus - wulkanolog, którego ciało zostało oszpecone wskutek kontaktu z lawą; aby ludzie na całym świecie wyglądali jak on, w odcinku Wakacyjny sprawdzian postanowił w swej kryjówce na Hawajach doprowadzić do erupcji wulkanów w różnych częściach Ziemi; postać ta okazała się być wymyślona przez Jerry'ego, który wcielił się w nią, aby poddać agentki testowi ich umiejętności; rolę wspólników Hephaeustusa grali agenci WOOHP.
 • Odc. 5: Czarny Rycerz - pochodzący z Malibu potomek rodu, który w XI wieku przegrał walkę o tron Anglii; w odcinku Średniowieczna pułapka wykradł chronoportacyjną technologię i porywał naukowców, aby przenieść się w czasie i odebrać koronę królowi Anglii, a następnie zdobyć władzę nad resztą świata dzięki potężnej broni; miał zamiar rządzić razem z Clover, którą uczynił wbrew jej woli swą królową.
 • Odc. 6: Vladimir Kozyrew – rosyjski producent zabawek, które odeszły w zapomnienie po szczycie swej popularności wśród dzieci w latach 70.; aby przywrócić zainteresowanie swoimi wyrobami, Kozyrew w odcinku Niebezpieczna zabawa zaczął rozsyłać zabawki, którym zaprojektował mechanizm cofający w rozwoju dorosłych ludzi - po kontakcie z przedmiotem osoby nabierały zachowań i charakteru małych dzieci.
 • Odc. 7: Lester Crawley - naukowiec, który jako woźny w Instytucie Biologii wykorzystywał morskie zwierzęta do nielegalnych badań nad lekiem przeciwko zanikowi pamięci; został za to aresztowany, jednak uciekł, by w tajemnicy przed światem założyć Podwodny Ośrodek Badawczy Lestera Crawleya, a następnie stworzyć istoty usuwające pamięć zaatakowanych przez nie osób; za ich pomocą chciał w odcinku Połykacz Pamięci pogrążyć świat w chaosie i zostać panem wszystkich umysłów.
 • Odc. 8: Macker Kasiarz – włamywacz, który zaginął podczas ucieczki z miejsca przestępstwa, kiedy był ścigany przez Sam, Clover i Alex; podczas gonitwy wyrwał agentkom pukle włosów, z których wyhodował armię lojalnych klonów w odcinku Włamywaczki; wykorzystał je, by okryć agentki niesławą, a następnie okraść banki w wielu rejonach świata.
 • Odc. 9: Ambasador Tropokistanu - dyplomata, który w odcinku Porwanie porywał wybitnych naukowców, a następnie przenosił ich wiedzę do mózgu swego syna Percivala - ucznia liceum w Beverly Hills - aby stał się on najmądrzejszym dzieckiem świata.
 • Odc. 10: Vince King - były kulturysta, który po serii sukcesów zajął się prowadzeniem telewizyjnego reality show o nazwie Gladiatorzy kręconego na Wyspie Strachu; w odcinku Gladiatorki kontrolował umysły uczestników konkursu o Mistrzowski Pas za pomocą obroży temperamentu.
 • Odc. 11: Tuesday Tate – była modelka, która cieszyła się sławą do czasu, gdy straciła nogę wskutek ataku lwa podczas sesji wśród tych ssaków; w odcinku Modelki na zamówienie wspólnie z asystentem Helmetem porywała znane modelki i kradła ich najlepsze części ciała, aby stworzyć najpiękniejsze modelki świata.
 • Odc. 12: C.H.A.D. – komputer stworzony przez wybitnego informatyka Adama, który w odcinku Potwór w Krzemowej Dolinie wykorzystywał go do wcielania w życie zemsty na swoich wrogach; został zniszczony przez Adama po tym, gdy przejął kontrolę nad ciałem swego stwórcy.
 • Odc. 13: Dr Inga Bittersweet – była sprzedawczyni wyrobów cukierniczych, którą zwolniono za spożywanie ciastek przeznaczonych do sprzedaży; w ramach odwetu w odcinku Ciasteczka szczęścia rozpoczęła produkcję "Ciasteczek Szczęścia", które zawierały w sobie silnie uzależniającą substancję.
 • Odc. 14: Dr Kurczysiłek (Diminutive Smalls) – były naukowiec pracujący dla WOOHP, gdzie wraz z asystentami Sinclairem i Sally prowadził badania nad stworzeniem maszyny zwiększającej siłę poprzez redukcję masy; gdy wskutek awarii urządzenia cała trójka została skurczona do półmetrowych rozmiarów, Kurczysiłek razem ze swoimi asystentami postanowił zemścić się i w odcinku Mały problem zaczął używać swego wynalazku do kradzieży światowych zabytków poprzez zmniejszanie ich, jednak wskutek interwencji agentek zespół został porażony własną bronią i zmniejszony do rozmiarów dłoni; w odcinku Atak wielkiej Mandy uciekł z więzienia, aby zemścić się na agentkach; zmienił Mandy i Clover w agresywne olbrzymy, które podczas walki ze sobą niszczyły otoczenie.
 • Odc. 15: Dr Sagan Hawking – zapanowała nad armią obcych i zmusiła ich do porywania ludzi. Przestałaby porywać, jeśli wszystkie kraje oddałyby swoje bogactwa. Była szefem organizacji GOPER (Globalna Organizacja Pozyskiwania Energii Radiowej).
 • Odc. 17: Landrynka/Candy Sweet – porwała drużynę cheerleaderek "Pszczółki" i zbudowała roboty "Czarne Wdowy". Przekopiowała ruchy pszczółek i wgrała je Czarnym Wdowom, aby mogły same wystartować w pokazach cheerleaderek. Była to jej zemsta za to, że nie przyjęto jej do Pszczółek.
 • Odc. 18: James – przestępca, syn genialnego naukowca, który wynalazł miksturę czyniącą osobę, która jej zażyje, niewidzialną. Jame chciał tę miksturę wykraść. Podał się za nowego ucznia i zdobył serce Sam, która bez wahania pomogła mu wypełnić jego plan.
 • Odc. 19: Carla Wong/Kobieta Smok – stworzyła komputer pochłaniający najsławniejszych sportowców świata, by ci stali się głównymi bohaterami jej dość kontrowersyjnych gier komputerowych, po pokonaniu została pochłonięta i uwięziona przez Jerry'ego Lewisa w grze na zawsze.
 • Odc. 20: Edison & Pam, Alice i Crimson – Pam, Alice i Crimson to dawne agentki WOOHP porwane przez Edisona na całe 7 lat. Wszczepiając im chipy kontrolujące umysł wykorzystał je do niszczenia światowych elektrowni.
 • Odc. 21: Wielki Kandinsky – były czarodziej i iluzjonista. Dzięki swym magicznym sztuczkom kradł słynne dzieła sztuki.
 • Odc. 22: Simon Tucker – założył armię niszczącą sklepy by, jak sam stwierdził "uchronić świat od materializmu". Bardzo przeżył stratę swojego małego sklepiku.
 • Odc. 23: John Smith – dyrektor małej szkoły w Ocean Side. Wysysał młodość swoim uczniom dzięki wielkiemu kryształowi z Sumatry. Działał tak od roku 1208. Po pokonaniu jego, został z niego proch.
 • Odc. 24: robot dr. Eisensteina – dr Eisenstein stworzył przed śmiercią robota na swoje podobieństwo. Ten porywał przywódców państw i zastępował ich robotami, by zmienić świat w gigantyczny park rozrywki.
 • Odc. 25: Dr Gelee – stworzył gigantyczną maszynę ochładzającą jądro Ziemi, by zmienić świat w lodową pustynię.
 • Odc. 26 & 27: Marco Lumière – ekscentryczny filmowiec. W pierwszej części swojego planu (odc. 26 – Gwiazdy na plan) porywał znane gwiazdy filmowe i zmuszał je do grania w jego filmach akcji. Stawką było ich życie. W odc. Narodziny szpiega porwał Alex i tym razem do gry aktorskiej zmusił Sam i Clover. Agentki musiały słuchać jego poleceń, by znaleźć i ocalić Alex.
 • Odc. 28: prof. Elliot – upozorował swoje zniknięcie (jego pomocnicy uwierzyli, że zniknął z powodu klątwy Amunraha) i zaczął szukać trzech złotych skarabeuszy, by uczynić się nieśmiertelnym.
 • Odc. 29: Felicja Grzywka – Otworzyła sieć salonów fryzjerskich o nazwie Wielki Obciach. W rzeczywistości porywała wszystkie klientki by następnie z ich włosów zrobić peruki. Próbowała też pozbawić włosów Clover co ostatecznie się jej nie udało. Pod koniec odcinka okazało się, że pozbawiała kobiety włosów tylko dlatego, że sama była łysa.
 • Odc. 30: Dr W – to dawny pracownik Agencji, jego życiowym dziełem był projekt Mikro-Szpieg (szpiedzy stają się mikroskopijnych rozmiarów). Został zwolniony za eksperymenty na więźniach. Po kilku latach powrócił i wniknął do organizmu Jerry'ego, by móc go stamtąd kontrolować.
 • Odc. 31: Trener reprezentacji Zanzibaru – skonstruował mechaniczne owady (zwiększające sprawność fizyczną) i wprowadzał je do organizmu swoich zawodników, by ci mogli wygrywać wszystkie konkurencje zimowej olimpiady.
 • Odc. 32: Słoneczko – była modelka, zwolniona, gdy tylko agencja modelek spostrzegła na niej pierwszą zmarszczkę. Zbudowała wielki laser i wypalała dziury w warstwie ozonowej, by jej filtr przeciwsłoneczny lepiej się sprzedawał.
 • Odc. 33: Natalie Valentine – dzięki swoim perfumom, rozkochała w sobie wszystkich mężczyzn z Nowego Jorku, a później także Jerry'ego.
 • Odc. 34: kapela Boy Candy (T-Bone i reszta) – dzięki machinie zmieniającej twarze podszyli się pod sławny zespół Nastolaty, by jak sami przyznali "być znów na fali".
 • Odc. 35: Frankie Dude – były surfer, wytwarzał fale tsunami odrywając wielkie bloki lodu z Antarktydy. Nadawał tym samym plażom pierwotny, naturalny wygląd, gdyż takie nadają się do surfowania.
 • Odc. 38: pani Quivers – jest to niania córki prezydenta – Madison. Kobieta porwała tę dziewczynkę i żądała okupu – uwolnienia jej męża z więzienia.
 • Odc. 39: Ariel – chciała zawiązać "Ligę Sióstr" hipnotyzując kobiety swym wielkim rubinem. Okazało się, że kobiety, które wybierała, były ze sobą powiązane jakąś tajemniczą więzią. Mimo iż Sam potwierdza że Ariel wróci, jak dotąd do jej powrotu nie doszło.
 • Odc. 41: Lenor von Schram – Chora psychicznie, starsza kobieta z Austrii, która straciła kontakt z rzeczywistością. Przestała odróżniać realny świat od telewizyjnej fikcji i ubzdurała sobie, że akcja jej ulubionego serialu "Dzień szpiega" toczy się naprawdę. Porwała głównego aktora Teda Baily'ego, by chronić go przed Sinestro. A następnie uprowadziła Clover, która dostała w tym serialu rolę córki Sinestra, głównego czarnego charakteru. Mimo bycia chorą psychicznie, jest zaliczana do drużyny "groźnych bandytów" w jednym późniejszym odcinku.
 • Odc. 42: Geraldine Husk & agenci SPI – Geraldine, kobieta, która nie została przyjęta w szeregi agentów WOOHP, zapragnęła zemsty na Jerrym i Agencji. Założyła SPI – grupę antyterrorystyczną i wyparła agencję WOOHP, odbierając jej przestępców do aresztowania. Jak się później okazało, sama organizowała ku temu przestępstwa.
 • Odc. 43: Dr Lis – skonstruował działo, które daje zwierzętom ludzką inteligencję.
 • Odc. 44: Lasputin 0 – stworzył krwiożercze liany, które żywiły się ludzkim mięsem.
 • Odc. 45: Willard – szalony naukowiec, miał dość ciągłego pośpiechu, postanowił więc, że spowolni cały świat dzięki swojej maszynie spowalniającej molekuły.
 • Odc. 46: Dr Gray – szalony psychiatra, który pomieszał umysły swoich dość monotonnych pacjentów.
 • Odc. 47: Dr Gelee (dr Sopel) – w ramach zemsty na agentkach zepsuł im szkolną wycieczkę w góry.
 • Odc. 48: Włamywacz – niewiele o nim wiadomo. Wkradł się do Międzynarodowego Biura Informacji i chciał wykraść ważne dokumenty państwowe.
 • Odc. 49: Eugen Smutek(Chat, Marco) – Szalony Romantyk. W przeszłości jego ukochana porzuciła go i odtąd się mści. Chciał rozkochać w sobie wszystkie dziewczyny z Beverly Hills (W tym Sam i Alex) a następnie porzucić je w Dzień Zakochanych – Walentynki. Tylko Clover mu nie uległa. Maminsynek, który boi się własnej matki, dzięki temu Clover skazała go na nią zanim oddała go do więzienia.
 • Odc. 50: Wink & Margie – dzięki kapsułom wysysających rozum Wink przepompowywał wiedzę z mózgów geniuszy (również Sam) do mózgu Margie. Dzięki temu zdobyliby 10 000 000 $ w teleturnieju "Mózgowcy".
 • Odc. 52: Zabawki & Seth – Seth wykradł tajny wojskowy chip i wszczepił go zabawkom własnej konstrukcji. Zabawki wymknęły się spod kontroli i zaczęły siać spustoszenie. Wkradły się nawet do Budynku Zjednoczonych Krajów, by wywołać światową wojnę.
 • Odc. 53: Major Snell – astronauta, który zaginął w kosmosie wiele lat temu podczas nieudanej misji. Teraz mści się „niszcząc” ziemską grawitację, by wszyscy poczuli stan nieważkości, który major znosił przez wiele lat.
 • Odc. 54: Chłopiec Ośmiornica – człowiek z genetyczną wadą, mianowicie ma 4 ręce. Stwierdził, że w dzisiejszych czasach nikt nie szanuje cyrku. Stworzył więc lustra które zamieniały ludzi w cyrkowe dziwadła, by wszyscy zaczęli szanować cyrk.
 • Odc. 55: Tetsuo Takara – prezes japońskiej firmy gier komputerowych „Tetsuo Inc.”. Znalazł w Internecie pewnego wirusa komputerowego, który sprawiał, że ludzki mózg zachowywał się jak komputer.
 • Odc. 58: Barista – nie jest znane jego imię. Barista, czyli po prostu facet od kawy, porywał studentów i, hipnotyzując ich swoją hipnotyzującą kawą, zmuszał ich do wydobywania ziaren kawy. Następnie, chciał zalać kawą cały świat.
 • Odc. 60: Felicity Fensis – jest córką miliardera, przez co jest niewyobrażalnie bogata. Mieszka na własnej wyspie o nazwie Proasis. Dzięki robo-gladiatorom porywała najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, gdyż znudziły się jej prezenty od tatusia typu: samochody, ubrania, biżuteria itp.
 • Odc. 61: Dash Dawson – przystojny bandyta, ukradł wiele wartościowych przedmiotów, np. pierścień Kocie Oko. Tajemniczo zaginął podczas próby schwytania go przez agentki, lecz powrócił.
 • Odc. 61: Arnold – znalazł pierścień Kocie Oko, stając się przystojnym chłopakiem. Pierścień totalnie go zaślepił, a Arnold wysysał nim dobre cechy z ludzi, stając się fajniejszym. Ostatecznie pierścień został zniszczony, a Arnold wrócił do normy.
 • Odc. 62: Ulrik Wernerstein – kulturysta. Odszedł z branży, ale zamierzał powrócił. Z tego powodu stworzył uzależniające batoniki i podawał je kulturystom. Mieli je jeść, a później wybuchnąć.
 • Odc. 63: Dr Logan Jay – szalony dentysta, chciał się zemścić na swoich pacjentach, gdyż jeden z nich (prezydent USA) zwolnił go z funkcji. Prezydent oskarżył go o złe leczenie, lecz sam się do tego przyczynił, źle stosując jego preparat.
 • Odc. 64: Willard – za wcześniejsze wybryki (patrz odc. 45) został skazany na odsiadkę na supertajnej wyspie-więzieniu Agencji. Gdy jego największy wróg, czyli agentka Britney przelatywała nad tą wyspą, ściągnął jej samolot swoim spowalniającym promieniem, by móc stamtąd uciec.
 • Odc. 65: Pani Paragon – założyła obóz „Więcej, osiągnij więcej” dla utalentowanych nastolatków. Następnie kradła talenty obozowiczom i przekazywała je sobie.
 • Odc. 66: G.L.A.D.I.S. & Mózg – G.L.A.D.I.S. stała się zła poprzez wylanie na nią soku żurawinowego przez Alex. Zaczęła kontrolować cały budynek Agencji. Okazało się również, że wszystkie myśli G.L.A.D.I.S. zostały zaczerpnięte od szalonego naukowca zwanego Mózg.
 • Odc. 67: Siergiej Cyberia – cybernetyczny złodziej.
 • Odc. 67: Geraldine Husk – tym razem podła Geraldine uczyniła z Clover "maszynę" i zbuntowała ją przeciwko Agencji. Mieszkała na zbudowanej przez siebie wyspie najeżonej pułapkami.
 • Odc. 68: kapitan Hayes – cierpi na oddawanie hołdu gwiazdom. Został kapitanem potężnego statku powietrznego BlingJet, na który zwabił podstępem gwiazdy znane z poprzednich odcinków (i nie tylko). Zamierzał nieskończenie przemierzać przestworza wraz ze swoimi idolami.
 • Odc. 69: Max Exterminus – dawniej tępiciel owadów, teraz ich król. Wszczepił sobie owadzie DNA, przez co wyglądał jak hybryda robaka i człowieka. Miał zamiar spuścić ogromną bombę z owadzią trucizną, lecz zginął w jej wybuchu.
 • Odc. 70: Cyryl Hirsey – stworzył serum prawdy, by skłonić gwiazdy do wyjawienia ich największych tajemnic, co przydało się do jego brukowca "Wielkie plotki".
 • Odc. 71: Yin-Yang – znawca Feng-Shui, wkradł się do Agencji i wykorzystał jej wyposażenie, hipnotyzując Jerry'ego. Chciał połączyć ziemskie kontynenty w coś w rodzaju Pangei.
 • Odc. 73: Mandy & Duch dzielnicy Vista Verde – Mandy wywołała ducha w noc Halloween, przyczyniając się tym samym do oblężenia całej dzielnicy przez armię zombie.
 • Odc. 74: Shirley – znana z odc. Koncertowa misja trenerka jogi. Zahipnotyzowała swoich byłych uczniów, by wyeliminować konkurencję, np. Kung Fu Fondue.
 • Odc. 75: prof. Link – chciał uczynić siebie mądrzejszym poprzez zwiększenie mózgu, lecz uzyskał odwrotny skutek. Zatem zmieniał wszystkich ludzi w jaskiniowców, by zostać najmądrzejszym człowiekiem na kuli ziemskiej.
 • Odc. 87: Geraldine Husk – uczyniła z Arnolda swojego sługę i chciała zemścić się na agentkach.
 • Odc. 100: Farmer John (i jego synowie) – Wegetarianin. Chciał zniszczyć Sam, Clover i Alex na swojej Farmie oraz zamienić wszystkich ludzi w warzywa, bo nienawidził mięsożerców. Ostatecznie został pokonany przez Clover.
 • Odc. 102 – 104: Mandy, Caitlin, Dominigue i Szalony Wynalazca – Szalony Wynalazca stworzył serum do niszczenia Agencji. Po schwytaniu go Alex przypadkowo wrzuciła go do basenu Mandy. Mandy, Caitlin i Dominigue po kąpieli stały się złe i ich jedynym celem było zniszczenie Sam, Clover i Alex. W tym odcinku mamy agentek dowiedziały się, że ich córki pracują w agencji i na końcu odcinka same zostały agentkami i razem pokonały gang Mandy.
 • Odc. 108: Babcia i Papa (Oraz ich wspólniczka) – Babcia to wyjątkowo przebiegła 80-letnia złodziejka. W tym odcinku Sam, Clover i Alex miały ją konwojować do więzienia jednak Babcia uciekła, po czym zebrała swój gang i ponownie próbowała okraść ten sam bank, który obrabowała 30 lat temu.
 • Odc. 109: Sklepowy Szczur i Blaine – Sklepowy Szczur to facet z DNA szczura. Okradał lokale publiczne np. centra handlowe czy supermarkety. Blaine dostał rozkaz od swojego zleceniodawcy (od Gelardine Husk) zabicia Clover myśląc, że przeszła na złą stronę. Po nieprzyjacielskiej walce Blaine zrozumiał, że Clover wcale nie jest zła.
 • Odc. 110: Gelardine Husk – Na stworzonej przez siebie wyspie próbowała zniszczyć Clover i Blaine'a za pomocą swoich mięsożernych roślin. Chciała zniszczyć życie Clover, bo roztrzaskała samochód Alex, ukradła esej Sam oraz ukradła tajną broń agencji. Geraldine Husk była kiedyś agentką ale została zwolniona.
 • Odc. 111: Muffy Peprich (i jej niewolnice) – Muffy ukradła kontrolujący chip z rządowego laboratorium. Pomoże jej to utworzyć bractwo studentek PEP (Pozytywne, Entuzjastyczne, Proprzyjacielskie). Do bractwa zapisuje się Clover, ale również Mandy i Mindy. Członkinie otrzymały broszki z mikrochipami i robiły wszystko na rozkaz Muffy (obława na SAS, GAG...). Później do bractwa dołączają Sam i Alex, ale na jedną z nich chip nie działa. Okazało się, że Alex prysnęła się dezodorantem blokującym fale radiowe i chip nie zadziałał na nią. Rozdeptuje broszkę Sam, która odzyskuje świadomość. Razem odsyłają członkinie PEP i ostatecznie Sam rozprawia się z Muffy.
 • Odc. 112: Nadja (i jej zawodniczki) – wysportowana trenerka zawodniczek z Rumunii. Włamała się do zoo i wykradła małpie DNA. Następnie wstrzykiwała je swoim zawodniczkom, by były zwinniejsze i wygrywały wszystkie konkursy.
 • Odc. 120: Panna Wesołe Paluszki (Sam) i Jazz'owa Rączka – W tym odcinku Sam dziwnie się zachowywała co spowodowało, że Clover i Alex zaczęły podejrzewać, że Sam przeszła na złą stronę. Później okazało się, że Sam szpiegowała przestępcę zwanego Jazz'ową Rączką.
 • Odc. 121: Jazz'owa Rączka – Próbował stworzyć świat pantomimy zamieniając mieszkańców Beverlly Hills w swoich poddanych. Lecz za sprawą swoich pantomimicznych sztuczek uwięził sam siebie.
 • Odc. 129-130: Pan X (Matka Jerry'ego) – Gdy Jerry postanowił przejść na emeryturę podszyła się pod Pana X i miała przejąć agencję. Zła stała się poprzez wypicie nieudanego eksperymentu Jerry'ego.
 • Odc. 131-150: Telly Procesor - Bozette Błazenek, Cosmos
 • Odc. 151: Manny Ostry Pazur,Yves Mont Blanc i Violetta Vanderfleet
 • Odc. 152-154: Shelly-Fanka
 • Odc. 155-156: pan August

Roboty[edytuj | edytuj kod]

 • Zrobotyzowane zabawki (odc. Niebezpieczna Zabawa).
 • "Siłacz" – robot Vernersteina.
 • CZAD – niszczycielski Komputer (odc. Potwór Z Krzemowej Doliny).
 • Sztuczna Pluskwa – wynalazek trenera, który polepszał sprawność fizyczną (odc. Sport to zdrowie).
 • Pająki – roboty stworzone przez Tetsuo Takarę (odc. Szalony Komputerowiec).
 • Magnaglad, robot Felicity Fensis (prezent od tatusia za 1 mln $) (odc. Gdzie ci mężczyźni).
 • Fufu – robot-pies milionerki Milan (odc. Pieniądze szczęścia nie dają).
 • Kwasowe agentojąki – wynalazek Wynalazcy (odc. Totalnie zdemaskowane).
 • Robot Stacy – pochłaniał wiedzę uczniów i pomagał jej odrabiać prace domowe (odc. Współlokator z piekła rodem).
 • Maskotka Czarnego Odpływu – Wynalazek Sigmunda The Seagulla (odc. Niebezpieczna maskotka).
 • Odkurzacz zasypujący śmieciami – robot Meredith (odc. Totalny bałagan).
 • Androidy – wynalazek pana X (odc. Totalny koniec).
 • Timmy-Chomper (robo-pies)

Roboty Agencji[edytuj | edytuj kod]

 • G.L.A.D.I.S. – asystentka Jerry’ego (Wydaje Gadżety). W piątej serii trafiła do ośrodka recyklingu.
 • Robot do treningów – jak dotąd niepokonany (odc. Ciemna strona G.L.A.D.I.S.)
 • Agento roboty – mają zastąpić agentki za 60 lat (odc. Awans)
 • Agento roboty – Wynalazek Agencji WOOHP (odc. Totalne zakupy)
 • komputer sterowca

Wynalazki Przestępców[edytuj | edytuj kod]

 • Kurczące się ubrania (odc. Tajemnicza projektantka, wynalazek Helgi von Gugen).
 • Bransoletki kasujące pamięć (odc. Do agentek niepodobne, wynalazek Helgi von Gugen).
 • Mucha Szpieg (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek Wynalazcy).
 • Agent Bluszcz (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek. Wynalazcy).
 • "Agentus" (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek Wynalazcy).
 • Wymazywacz agentek (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek Wynalazcy).
 • Laserowy wykrywacz agentek (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek Wynalazcy).
 • Kwasowe agentojąki (odc. Totalnie zdemaskowane, wynalazek Wynalazcy).
 • Scamlary (odc. Totalny bałagan, wynalazek Tima Scama).
 • Łapacz i wyrzutnia meteorytów (odc. Totalny kosmos, wynalazek Miss Lady Luny).
 • Klejnot do zmieniania osobowości (odc. W starym ciele nowy duch, wynalazek Doktora Graya).
 • Serum Prawdy (odc. Serum prawdy, wynalazek Cyrila Hirseya).
 • Wysysacze mózgów (odc. Pranie mózgu, wynalazek Lestera Crawleya).
 • Zmniejszacz (odc. Atak wielkiej Mandy, wynalazek Doktora Kurczysiłka).
 • Mega Mont Blanc’s (odc. Niebezpieczny świat mody, wynalazek Yves Mont Blanca).

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

 • Premiery w Polsce:
  • I seria – 2 września 2002 roku,
  • II seria – 6 października 2003 roku,
  • III seria (odcinki 53-62) – 21 marca 2005 roku,
  • III seria (odcinki 63-78) – 9 stycznia 2006 roku,
  • IV seria (odcinki 79-91) – 10 lipca 2006 roku,
  • IV seria (odcinki 92-104) – 6 listopada 2006 roku; (pominięty odc. 99) – 7 maja 2007 roku,
  • V seria (odcinki 105-117) – 5 listopada 2007 roku,
  • V seria (odcinki 118-130) – 4 lutego 2008 roku.
  • Disney XD emitował od 1 marca do 30 listopada 2011 roku serial, lecz tylko piątą serię.
  • Disney Channel od 30 stycznia 2012 do 16 lutego 2012 emitował 1. serię. 14 lutego z okazji Walentynek stacja wyemitowała dwa odcinki z serii drugiej. Od 17 lutego 2012 roku rozpoczęła się emisja 5. serii serialu. A skończyła obu 19 marca 2013 roku.
  • Nickelodeon od 3 czerwca 2013 roku emituje kolejno 3, 4 i 5 serię.
  • VI seria - 6 października 2013 roku na kanale Nickelodeon,
  • II seria (bez odcinka 36) - 5 sierpnia 2014 roku emitowana na kanale Nickelodeon,
  • Film - 5 października 2014 roku,
  • I seria - 18 kwietnia 2018 roku emitowana na platformie Netflix[1].
Seria Odcinki Oryginalna emisja Stany Zjednoczone Oryginalna emisja Polska
Premiera serii Finał serii Premiera serii (Nick) Finał serii (Nick)
1 26 3 listopada 2001 15 czerwca 2002 -- --
2 26 8 sierpnia 2003 19 września 2004 5 sierpnia 2014 2 października 2014
3 26 3 października 2004 31 lipca 2005 3 czerwca 2013 5 lipca 2013
4 26 3 kwietnia 2006 8 marca 2007 8 lipca 2013 12 sierpnia 2013
5 26 26 kwietnia 2010 1 czerwca 2010 13 sierpnia 2013 7 września 2013
6 26 19 kwietnia 2013 27 sierpnia 2014 6 października 2013 11 listopada 2013
Film Film 25 kwietnia 2010 5 października 2014

Spis odcinków[edytuj | edytuj kod]

N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
001 Muzyczna misja A Thing For Musicians
002 Jednodniowa królowa Queen for a Day
003 Nowy Jerry The New Jerry
004 Wakacyjny sprawdzian Get Away
005 Średniowieczna pułapka Stuck in ihe Middle Ages with You
006 Niebezpieczna zabawa Child’s Play
007 Połykacz pamięci The Eraser
008 Włamywaczki The Fugitives
009 Porwanie Abductions
010 Gladiatorki Spy Gladiators
011 Modelki na zamówienie Model Cityzens
012 Potwór z Krzemowej Doliny Silicon Valley Girls
013 Ciasteczka szczęścia Passion Patties
014 Mały problem Shrinking
015 Obcy Aliens
016 Bestie na wybiegu Wild Style
017 Konkurentki The Black Widows
018 Wielbiciel spod ciemnej gwiazdy Evil Boyfriend
019 Wirtualna rozgrywka Game Girls
020 Szpiegowski pojedynek Spy vs. Spy
021 Nie wierzcie w czary Do You Believe in Magic?
022 Szalone zakupy Malled
023 Młodzieńczy duch Soul Collector
024 Roboty górą Man or Machine
025 Gwiazdy na plan A Spy is Born
026 Król Śniegu Ice Man Cometh
SERIA DRUGA
027 Narodziny szpiega A Spy is Born Part II
028 Pustynna misja I Want My Mummy
029 Wielki obciach Evil Hair Salon
030 Lekcja anatomii The Yuck Factor
031 Sport to zdrowie It’s How You Play the Game
032 W palącym słońcu Here Comes the Sun
033 Miłosne opętanie Green with N.V.
034 Koncertowa misja Boy Bands Will Be Boy Bands
035 Wielka fala I Dude
036 Dzień Matki Mommies Dearest
037 Telemania Zooney World
038 Prezydencki rozkaz First Brat
039 Wojowniczki W.O.W.
040 Technoparty Start Raving Mad
041 Gwiazdy serialu Starstruck
042 Konkurenci S.P.I.
043 Świat zwierząt Animal World
044 Leśny koszmar Nature Nightmare
045 Zastępstwo Alex Quits
046 W starym ciele nowy duch Totally Switched
047 Narciarski weekend Ski Trip
048 Winda The Elevator
049 Randka w ciemno Matchmaker
050 Pranie mózgu Brain Drain
051 Tajemnicza projektantka Fashion Faux Pas
052 Inwazja zabawek Toying Around
SERIA TRZECIA
053 Kłopoty z grawitacją Physics 101 Much?
054 Odlotowy cyrk Freaky Circus Much?
055 Szalony komputerowiec Computer Creep Much?
056 Totalny kosmos Space Much?
057 Wielki bałagan Morphing is Soooo 1987
058 Ostrożnie z kawą Evil Coffee Shop Much?
059 Podróże w czasie Forward to the Past
060 Gdzie ci mężczyźni? Planet of the Hunks
061 Mięczaki górą Super Nerd Much?
062 Wielka masa The Incredible Bulk
063 Zwariowany dentysta Dental? More Like Mental
064 Ucieczka Escape from WOOHP Island
065 Wielki talent Scam Camp Much?
066 Ciemna strona G.L.A.D.I.S. Evil G.L.A.D.I.S. Much?
067 Superagentka (1) Super Agent Much?
068 Niekończący się lot Evil Airlines Much?
069 Kłopoty z facetami Creepy Crawly Much?
070 Serum prawdy Truth or Scare
071 Feng shui Feng Shui is Like So Passe
072 Serce nie sługa Evil Valentine’s Day
073 Halloween Halloween
074 Siła jogi Power Yoga Much?
075 Powrót do korzeni Head Shrinker Much?
076 Awans Evil Promotion Much?
077
078
SERIA CZWARTA
079 O trzy za dużo The Dream Teens
080 Szok przyszłości Futureshock!
081 Nie znoszę lat 80. I Hate the Eighties
082 Miasteczko doskonałe The O.P.
083 Zły Jerry Evil Jerry
084 Wyszkolona Alex Alex Gets Schooled
085 Atak wielkiej Mandy Attack of the 50 Ft. Mandy
086 Rejs Deja Cruise
087 Admirał Arnold Arnold the Great
088 Agent 0067 0067
089 Mimuj swojego interesu Mime Your Own Business
090 Manicurowa mania Mani-Maniac Much?
091 Zabójcze bukiety Evil Bouquets Are Sooo Passe...
092 Pieniądze szczęścia nie dają Evil Heiress Much?
093 Lodowa zemsta Evil Ice Cream Man Much?
094 Cheerleaderki Sis-KaBOOM-Bah!
095 Uroda rzecz nietrwała Beauty is Skin Deep
096 Do agentek niepodobne So Totally Not Spies
097
098 Przestępca z klasą The Suavest Spy
099 Agencyjna piłka Spy Soccer
100 Wiejska misja Spies on the Farm
101 Agentki w kosmosie Spies in Space
102 Totalnie zdemaskowane Totally Busted!
103
104
SERIA PIĄTA
105 Odwołany koniec szkoły Evil Graduation
106 Współlokator z piekła rodem Evil Roommate
107 Szpieg nieudacznik Evil Professor
108 Babcia The Granny
109 Kolejny miłosny zawód Another Evil Boyfriend
110 Powrót Geraldine Return of Geraldine
111 Bractwo zła Evil Sorority
112 Małpie figle Evil Gymnasts
113 Najlepsza pizza świata Evil Pizza Guys
114 Niebezpieczny świat mody Evil Shoe Designer
115 Wirtualny przeciwnik Virtual Stranger
116 Morderczy trening WOOHPersize Me!
117 Podwodny hotel Evil Hotel
118 Totalna zagadka Totally Mystery Much?
119 Złowrogie sushi Evil Sushi Chef
120 Kryptonim: Wesołe Paluszki Miss Spirit Fingers
121 Świat pantomimy Mime World
122 Niebezpieczna maskotka Evil Mascot
123 Przedstawienie musi trwać The Show Must Go On... Or Else
124 Od zera do bohatera Zero to Hero
125 Superagentka (2) WOOHP-tastic
126 Totalne zakupy So Totally Not Groove-Y
127 Śnieżny Mikołaj Ho-ho-ho-no!
128 Totalny bałagan Totally Icky
129 Totalny koniec Totally Dunzo
130
SERIA SZÓSTA
131 Portal antyspołecznościowy The Anti-Social Network
132 Dziewięć żywotów Nine Lives
133 Wciągająca gra Vide-o-no!
134 Wielka impreza taneczna Super Mega Dance Show
135 Kłopoty na pokazie Pageant Problems
136 Zemsta po latach Grabbing the Bully by the Horns
137 Chaos na weselu The Wedding Crasher
138 Podmiana gwiazd Celebrity Swipe!
139 Wytwórnia Bardzo Słodkich Ciasteczek Super Sweet Cupcake Company
140 Zmierzch świtu The Dusk of Dawn
141 Porachunki na wystawie psów Dog Show Showdown
142 Laleczki Mandy Mandy Doll Mania!
143 Mściwa łyżwiarka Evil Ice Skater
144 Dekoratorka Inferior Designer!
145 Szpiegowski rejs WOOHP-Ahoy!
146 Drugie oblicze Trenta Trent Goes Wild
147 Kajtek Little Dude
148 W starym ciele nowy duch, ponownie Totally Switched Again
149 Miasto klaunów Clowning Around!
150 Horoskopy Astro-Not
151 Wyspa złoczyńców Baddies on a Blimp
152 Dzikie pędy Jungle Boogie
153 Telewizja Groza Danger TV
154 Solowa misja Solo Spies
155 Wersal So Totally Versailles!
156
FILM
F1 Odlotowe agentki: Film Totally Spies! The Movie

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Sezony 1-5[edytuj | edytuj kod]

Opracowanie: na zlecenie Fox Kids / Jetix IZ-Text Katowice
Udźwiękowienie: Supra Film (odc. 1-78)
Tekst polski:

Redakcja: Wojciech Zamorski (odc. 27-52)
Dźwięk i montaż: Iwo Dowsilas i Grzegorz Grocholski (odc. 105-130)
Reżyseria:

W polskiej wersji wystąpili:

 • Krystyna Wiśniewska
  • Clover,
  • jedna z fanek Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • Makeda (odc. 2),
  • jedna z uczennic (odc. 2),
  • jedna z klientek paryskiej galerii (odc. 3),
  • Dominique (odc. 5, 8, jedna scena w odc. 47),
  • jedna z wieśniaczek (odc. 5),
  • jedna z klientek supermarketu (odc. 6),
  • jedna z przedsiębiorczyń (odc. 6),
  • klony Clover (odc. 8),
  • Sam (jedna scena w odc. 9, 48, 52, 53, 78, 81),
  • jedna z fotografowanych modelek (odc. 11),
  • kobiety na widowni dopingujące Gazelle (odc. 11),
  • Gazelle (odc. 11),
  • jedna z modelek w Auckland (odc. 11),
  • staruszka kradnąca dziewczynce ciasteczka (odc. 13),
  • doktor Inga Bittersweet (odc. 13),
  • jedna z otyłych strażniczek próbujących złapać Sam (odc. 13),
  • jedna z pasażerek statku Julia (odc. 16),
  • jedna z Pszczółek (odc. 17),
  • blondwłosa cheerleaderka z Wisconsin (odc. 17),
  • ciemnoskóra cheerleaderka z Wisconsin (odc. 17),
  • kapitan Czarnych Wdów (robot) (odc. 17),
  • jedna z kobiet na widowni (odc. 17),
  • jedna z sędziów na konkursie cheerleaderek na Tahiti (odc. 17),
  • jedna z uczestniczek zawodów w narciarstwie wodnym (odc. 19),
  • jedna z plażowiczek na plaży w Tokio (odc. 19),
  • jedna z kobiet w kinie (odc. 20),
  • jedna z kobiet w muzeum w Sydney (odc. 21),
  • jedna z sędziów konkursu fotograficznego (odc. 21),
  • głos z głośnika (odc. 23),
  • jedna z uczennic szkoły w Oceanside (odc. 23),
  • blondwłosa dziewczyna na plaży (odc. 26),
  • siostra rudowłosej dziewczyny (odc. 29),
  • jedna z porwanych klientek salonu Wielki Obciach (odc. 29),
  • kobieta, której cięto włosy do produkcji peruk (odc. 29),
  • Mira (odc. 31),
  • biegaczka na biegu sztafetowym (odc. 31),
  • jedna z sędziów zawodów łyżwiarskich (odc. 31),
  • głos jednej z zagrożonych mieszkanek Moskwy (odc. 32),
  • córka Rose i Hanka (odc. 33),
  • ekspedientka (odc. 33),
  • jedna z holenderskich fanek Nastolatów (odc. 34),
  • jedna z fanek Nastolatów, które stały przed salonem płyt w Londynie (odc. 34),
  • jedna z rosyjskich fanek Nastolatów (odc. 34),
  • pani Muckle (odc. 35),
  • jedna z plażowiczek na plaży w Kangaroo Point (odc. 35),
  • jedna z dziewczyn z Polarnego Patrolu Dude'a (odc. 35),
  • jedna z plażowiczek podrzucających piłką (odc. 35),
  • jedna z plażowiczek uciekających przed falą (odc. 35),
  • mama Jerry'ego (odc. 36),
  • Stella (odc. 36-37, 102-104, 126),
  • Gabriella (jedna scena w odc. 36),
  • mama Jimmy'ego (odc. 37),
  • nagrany głos hologramu Clover w kompuderniczce (odc. 37),
  • hostessa na zawodach zapaśniczych (odc. 39),
  • blondwłosa dziewczyna (odc. 39),
  • koszykarka, którą zaatakowano (odc. 39),
  • gruba kobieta z blond włosami (odc. 39),
  • zapaśniczka z niebieskimi włosami (odc. 39),
  • dziewczyna, która szła na imprezę na torze dla wrotkarzy (odc. 40),
  • aktorka, która grała Vladimirinę (odc. 41),
  • reporterka (odc. 42),
  • prezenterka wiadomości (odc. 42),
  • zebra (odc. 43),
  • Britney (odc. 45),
  • automatyczna portierka (odc. 45),
  • królowa Elżbieta II (odc. 46),
  • Caitlin (odc. 47, 49),
  • królowa Tassara (odc. 48),
  • Alice (odc. 48),
  • otyła napastniczka (odc. 48),
  • komputerowa swatka (odc. 49),
  • tłum dziewczyn na potańcówce (odc. 49),
  • pani Brooks (odc. 50),
  • Alex (jedna scena w odc. 50),
  • jedna z kobiet na widowni (odc. 51),
  • kobieta od cateringu (odc. 51),
  • Scamlary w postaci Clover (odc. 57),
  • jedna ze wspólniczek Jerry'ego i Boogiego Gusa (odc. 59),
  • jedna z kobiet przemienionych przez Arnolda w mięczaki (odc. 61),
  • kobieta jadąca czerwonym kabrioletem, która śmiała się z Clover (odc. 62),
  • dziewczyna ćwicząca mięśnie twarzy (odc. 62),
  • obozowiczka, która tańczyła (odc. 65),
  • jedna z agentek Agencji (odc. 66),
  • mieszkanki dzielnicy Vista Verde przemienione w zombie (odc. 73),
  • jedna z kobiet idących do opery (odc. 75),
  • wirtualna trenerka Clover (odc. 76),
  • hologram Clover (odc. 77),
  • staruszka, która przechodziła przez ulicę (odc. 82),
  • blondwłosa dziewczyna, która pomogła staruszce przejść przez ulicę (odc. 82),
  • brązowowłosa dziewczyna, która pomogła staruszce przejść przez ulicę (odc. 82),
  • dziewczyna, która dała staruszce ciasteczka (odc. 82),
  • jedna z mieszkanek Raju Nad Oceanem (odc. 82),
  • przestępczynie, które uciekały z więzienia Agencji (odc. 83),
  • dziewczyna porwana przez Mandy (jedna scena w odc. 85),
  • jedna z pasażerek Agencjotanica (odc. 86),
  • jedna z uczennic (odc. 87),
  • Nia (odc. 88),
  • jedna ze zniewolonych przez Manny'ego dziewczyn (odc. 90),
  • jedna z naukowców pracujących dla Violet (odc. 91),
  • Bonita Bickham (jedna scena w odc. 99),
  • dziewczyna w bibliotece (odc. 101),
  • jedna z kobiet na widowni (odc. 105),
  • jedna z członkiń bractwa Sigma Alfa Sigma (odc. 111),
  • jedna z członkiń bractwa PEP (odc. 111),
  • kobieta, która ze strachu wskoczyła mężczyźnie na ramiona (odc. 118),
  • jedna z podwładnych Jazzowej Rączki (odc. 121),
  • jedna ze studentek (odc. 122),
  • mieszkanki Beverly Hills uciekające przed Humongo (odc. 124),
  • jedna z mieszkanek Beverly Hills (odc. 125),
  • jedna z uwięzionych kobiet (odc. 126),
  • jedna z kobiet porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • młoda mama Jerry'ego (odc. 130),
  • staruszka, której przestępca oddał torebkę (odc. 130)
 • Anna Rusek
  • Alex,
  • jedna z fanek Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • jedna z uczennic (odc. 2),
  • jedna z cheerleaderek (odc. 2),
  • jedna z wieśniaczek (odc. 5),
  • klony Alex (odc. 8),
  • jedna z fotografowanych modelek (odc. 11),
  • jedna ze strażniczek w samolocie (odc. 11),
  • jedna z modelek w Auckland (odc. 11),
  • dziewczynka, której skradziono ciasteczka (odc. 13),
  • jedna z kobiet w muzeum w Sydney (odc. 21),
  • jedna z uczennic szkoły w Oceanside (odc. 23),
  • rudowłosa dziewczyna (odc. 29),
  • jedna z porwanych klientek salonu Wielki Obciach (odc. 29),
  • kobieta roznosząca jagody (odc. 30),
  • blondwłosa kobieta na nagraniu (odc. 33),
  • jedna z holenderskich fanek Nastolatów (odc. 34),
  • jedna z fanek Nastolatów, które stały przed salonem płyt w Londynie (odc. 34),
  • jedna z uczennic, które protestowały (odc. 35),
  • jedna z dziewczyn z Polarnego Patrolu Dude'a (odc. 35),
  • Carmen (odc. 36, 102-104, 126),
  • dziewczyna ubrana w różowy kostium kąpielowy (odc. 36),
  • dziewczyna, która uciekła po porwaniu Gabrielli (odc. 36),
  • Sam (jedna scena w odc. 48),
  • jedna z uczennic (odc. 49),
  • Margie (jedna scena w odc. 50),
  • Jen Rivers (odc. 51),
  • jedna z agentek Agencji (odc. 66),
  • Tara (jedna scena w odc. 71),
  • dziewczynka (odc. 121)
 • Anita Sajnóg
  • Sam,
  • jedna z fanek Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • głos z głośnika (odc. 2),
  • jedna z cheerleaderek (odc. 2),
  • jedna z klientek paryskiej galerii (odc. 3),
  • kobieta, która piła wodę z butelki (odc. 3),
  • Caitlin (odc. 5, 8, 80, 87, 90, 94, 97, 102-104),
  • Alex (jedna scena w odc. 7),
  • klony Sam (odc. 8),
  • Clover (jedna scena w odc. 11),
  • jedna ze strażniczek próbujących złapać Sam i Alex (odc. 11),
  • otyła pracownica doktor Bittersweet atakująca Sam (odc. 13),
  • jedna z otyłych strażniczek próbujących złapać Sam (odc. 13),
  • mieszkanki Tokio uciekające przed promieniami zmniejszającymi (odc. 14),
  • jedna z cheerleaderek z Alaski (odc. 17),
  • jedna z Pszczółek (odc. 17),
  • jedna z naukowców na prezentacji substancji niewidzialności (odc. 18),
  • jedna z uczestniczek zawodów w narciarstwie wodnym (odc. 19),
  • głos w grze komputerowej (odc. 19),
  • jedna z klientek galerii Windsor (odc. 22),
  • fryzjerka (odc. 29),
  • fryzjerka, która obsłużyła Clover (odc. 29),
  • czarnowłosa kobieta na nagraniu (odc. 33),
  • Natalie Valentine (jedna scena w odc. 33),
  • jedna z holenderskich fanek Nastolatów (odc. 34),
  • jedna z fanek Nastolatów, które stały przed salonem płyt w Londynie (odc. 34),
  • jedna z fanek Nastolatów na koncercie w Londynie (odc. 34),
  • córka prezydenta Rosji (odc. 34),
  • jedna z rosyjskich fanek Nastolatów (odc. 34),
  • jedna z uczennic, które protestowały (odc. 35),
  • jedna z dziewczyn z Polarnego Patrolu Dude'a (odc. 35),
  • Gabriella (odc. 36, 102-104, 126),
  • Carmen (jedna scena w odc. 36),
  • Jimmy (odc. 37),
  • Blair – dziewczyna (odc. 37),
  • Normy (odc. 37),
  • dzieci w reklamie Zoonowizji (odc. 37),
  • sekretarka pana Szczytnego (odc. 37),
  • jedno z dzieci (odc. 37),
  • gruby chłopiec, który walczył z Alex (odc. 37),
  • hologram Sam (odc. 37),
  • Shirley Rogers (odc. 39),
  • blondwłosa zapaśniczka (odc. 39),
  • ciemnoskóra dziewczyna z brązowymi włosami (odc. 39),
  • ciemnoskóra zapaśniczka z purpurowymi włosami (odc. 39),
  • koszykarka, która należała do Ligi Sióstr (odc. 39),
  • zapaśniczka wyglądająca jak Japonka (odc. 39),
  • Geraldine Husk (odc. 42),
  • ekspedientka w butiku Szyk (odc. 42),
  • kryminalistka, która została ujęta przez SPI (odc. 42),
  • kryminalistka ścigana przez agentki (odc. 45),
  • kobieta, która została spowolniona (odc. 45),
  • bibliotekarka z Liverpoolu (odc. 46),
  • Dominique (odc. 47, 49),
  • Crimson (odc. 48),
  • jedna z uczennic (odc. 49),
  • mama Eugene'a (odc. 49),
  • tłum dziewczyn na potańcówce (odc. 49),
  • dziewczyna, która zemdlała (odc. 49),
  • żona profesora Clayborne'a (odc. 50),
  • klientka w sklepie odzieżowym (odc. 51),
  • jedna z kobiet na widowni (odc. 51),
  • Scamlar w postaci Sam (odc. 57),
  • jedna ze wspólniczek Jerry'ego i Boogiego Gusa (odc. 59),
  • jedna z dziewczyn na dyskotece (odc. 59),
  • mama, która chciała, żeby jej syn wygrał na obozie (odc. 65),
  • jedna z uczennic (odc. 67),
  • jedna z kobiet, której czas prędkość BlingJeta cofnęła (odc. 68),
  • mieszkanki dzielnicy Vista Verde przemienione w zombie (odc. 73),
  • jedno z dzieci na meczu piłkarskim (odc. 76),
  • hologram Sam (odc. 77),
  • jedna z uczennic (odc. 79),
  • jedna z ochroniarek Mandy, które są do niej podobne (odc. 80),
  • jedna z siatkarek (odc. 85),
  • Mandy (jedna scena w odc. 85),
  • jedna z uczennic (odc. 87),
  • głos z komunikatora w opasce (odc. 89),
  • Donna (w niektórych scenach odc. 90),
  • jedna ze zniewolonych przez Manny'ego dziewczyn (odc. 90),
  • dziewczyna Roda Bentleya (odc. 91),
  • wspólniczki Violet ścigające agentki na skuterach wodnych (odc. 91),
  • jedna z naukowców pracujących dla Violet (odc. 91),
  • jedna z pokojówek Milan (odc. 92),
  • jedna z kobiet uciekających przed powodzią lodów (odc. 93),
  • brązowowłosa dziewczyna (odc. 95),
  • kobieta, która z płaczem wychodziła z perfumerii (odc. 95),
  • kobiety, które uciekały na widok dziewczyny z załamaną miną (odc. 95),
  • dziewczyna, która brzydziła się na widok Clover (odc. 95),
  • jedna z modelek (odc. 95),
  • jedna ze wspólniczek Miss Próżności (odc. 95),
  • jedna z piłkarek (odc. 99),
  • Bonita Bickham (w niektórych scenach odc. 99),
  • kobieta, obok której Jerry usiadł (odc. 105),
  • jedna z członkiń bractwa PEP (odc. 111),
  • jeden z chłopców trenowanych przez Jerry'ego (odc. 113),
  • jedna z porwanych krytyków mody (odc. 114),
  • kobieta uwięziona w zamku Saint Shee-Shee (odc. 118),
  • wuefistka Smith (odc. 119),
  • jedna ze studentek (odc. 120),
  • wyobrażone przez Alex nowe przyjaciółki Sam (odc. 120),
  • chłopiec, którego Clover i Alex wzięły za przestępcę (odc. 120),
  • jedna z turystek (odc. 121),
  • jedna z mieszkanek Beverly Hills (odc. 121),
  • jedna ze studentek (odc. 127),
  • jedna z kobiet porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • jedna ze studentek (odc. 128),
  • jedna ze studentek (odc. 129),
  • jedna z mieszkanek Beverly Hills (odc. 129)
 • Wisława Świątek
  • Mandy,
  • G.L.A.D.I.S.,
  • jedna z fanek Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • królowa Tassara (odc. 2),
  • Makeda (jedna scena w odc. 2),
  • jedna z cheerleaderek (odc. 2),
  • jedna z fotografowanych modelek (odc. 11),
  • modelka na pokazie mody w Nowym Jorku (odc. 11),
  • Sally (odc. 14),
  • Francuzka porwana przez GOPERów (odc. 15),
  • Sagan Hawking (odc. 15),
  • jedna z dziennikarek (odc. 17),
  • Margaret "Landrynka" Nussbamm (odc. 17),
  • jedna z kobiet uciekających z eksplodującego budynku (odc. 17),
  • głos z głośnika (odc. 18),
  • Carla Wong / Kobieta Smok (odc. 19),
  • Alice (odc. 20),
  • jedna z koszykarek (odc. 23),
  • nauczycielka (odc. 23),
  • reporterka (odc. 24),
  • jedna z fanek Sam (odc. 25),
  • Felicja Grzywka (odc. 29),
  • Słoneczko (odc. 32),
  • Natalie Valentine (odc. 33),
  • Shirley (odc. 34),
  • matka członków zespołu Boy Candy (odc. 34),
  • pani Quivers (odc. 38),
  • Ariel (odc. 39),
  • Dina (jedna scena w odc. 39),
  • dziewczyna w szkolnej stołówce (odc. 40),
  • Lenore von Schramm (odc. 41),
  • Margie (odc. 50),
  • przewodniczka wycieczki (odc. 50),
  • uczestniczka teleturnieju (odc. 50),
  • Helga von Guggen (odc. 51, 79, 83, 96-97),
  • kobieta od cateringu, która zaproponowała Sam herbatkę ziołową (odc. 51),
  • kobieta, która została przemieniona w kobietę z gumy (odc. 54),
  • głos z komputera (odc. 55),
  • komputer-identyfikator (odc. 55),
  • Myrna Beesbottom (odc. 56, 72, 79, 83),
  • Scamlar w postaci Mandy (odc. 57),
  • Phoebe (odc. 59, 63, 66, 84),
  • jedna ze wspólniczek Jerry'ego i Boogiego Gusa (odc. 59),
  • głos z głośnika (odc. 61),
  • stewardessa z przedsiębiorstwa BlingJet (odc. 68),
  • Julia Hastings (odc. 68),
  • Amber Stone (odc. 68),
  • Gazela (odc. 70),
  • mieszkanki dzielnicy Vista Verde przemienione w zombie (odc. 73),
  • nauczycielka w szkole wdzięku (odc. 75),
  • rudowłosa zwolenniczka Mandy, która wychodziła ze sklepu (odc. 80),
  • brązowowłosa zwolenniczka Mandy, która wychodziła ze sklepu (odc. 80),
  • zwolenniczka Mandy z brązowymi włosami i jasną karnacją (odc. 80),
  • zwolenniczka Mandy z rudymi włosami i ciemną karnacją (odc. 80),
  • jedna z ochroniarek Mandy, które są do niej podobne (odc. 80),
  • kobieta w kapeluszu z rogami jelenia (odc. 81),
  • kobieta, która współczuła Clover po ataku na nią (odc. 83),
  • Carmen (odc. 84),
  • Clara Hughes (odc. 90),
  • jedna ze zniewolonych przez Manny'ego dziewczyn (odc. 90),
  • głos z komputera (napisy końcowe w odc. 91),
  • Dominique (odc. 97),
  • jedna z piłkarek (odc. 99),
  • jedna z uczennic (odc. 105),
  • głos autopilota (odc. 105),
  • Ling Li (odc. 106),
  • mama Ling Li (odc. 106),
  • głos autopilota (odc. 106),
  • nauczycielka wyplatania koszyków (odc. 106),
  • Babcia (odc. 108),
  • głos autopilota (odc. 110),
  • głos autopilota (odc. 112),
  • ciocia Agrippine (odc. 112),
  • Beatrice Bash (odc. 114),
  • Chodzące Tornado (odc. 115),
  • recepcjonistka hotelu Aqua Vitae (odc. 117),
  • głos w zegarku Martina (odc. 118),
  • głos odliczający do wybuchu bomby (odc. 119),
  • jedna ze studentek (odc. 123),
  • jedna z pracownic tajnego laboratorium komputerowego (odc. 123),
  • Virtualoso (odc. 125),
  • komputer podający imię partnera Clover (odc. 126),
  • aktorka w filmie (odc. 127),
  • mama Jerry'ego (jedna scena w odc. 130)
 • Grzegorz Przybył
  • Jerry,
  • Sebastian Saga (odc. 1),
  • jeden z wieśniaków (odc. 5),
  • średniowieczny król (odc. 5),
  • chłopak przebrany za króla (odc. 5),
  • mężczyzna zachęcający do kupowania zabawek Vladimira Cosyereba (odc. 6),
  • przedstawiciel firmy Vladimira Cosyereba (odc. 6),
  • strażnik z makijażem klauna i niebieskimi włosami (odc. 6),
  • ochroniarz w banku (odc. 8),
  • starszy Noblista na konferencji (odc. 9),
  • jeden z napastników ścigających Sam i Clover (odc. 9),
  • strażnik ambasadora przesłuchujący Alex (odc. 9),
  • jeden z gladiatorów (odc. 10),
  • dostawca przesyłki z Szybkiej Przekąski (odc. 11),
  • pilot samolotu (odc. 11),
  • CZAD (odc. 12),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking atakujących Sam i Clover (odc. 15),
  • jeden z tria agentów-kosmitów (odc. 15),
  • jeden z dziennikarzy (odc. 17),
  • jeden z mężczyzn w kinie (odc. 20),
  • dyrektor John Smith (odc. 23),
  • Aaron Jennings (odc. 27),
  • Drew Marcus (odc. 48),
  • chłopak, który chciał dać Clover bukiet róż (odc. 49),
  • Fabierre (odc. 49),
  • chłopak, który chciał zaprosić Clover na potańcówkę (odc. 49),
  • jeden z chłopaków żądających randek (odc. 49),
  • profesor Clayborne (odc. 50),
  • jasnoskóry żołnierz bazy wojskowej w Nevadzie (odc. 52),
  • Scamlar w postaci Jerry'ego (odc. 57),
  • Chirurg (odc. 64),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 66),
  • Agentoroboty w postaci Jerry'ego (odc. 78),
  • Terence w przebraniu Jerry'ego (odc. 78, 97)
 • Ireneusz Załóg
  • Arnold Jackson,
  • pracownik sklepu muzycznego z jasnoniebieskimi włosami (odc. 1),
  • Damon Reynolds (odc. 1),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 1),
  • jeden z fanów Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • zagubiony gitarzysta (odc. 1),
  • jeden z porywaczy (odc. 2),
  • Bege – keniopijski generał (odc. 2),
  • chłopak sportowiec (odc. 2),
  • Morrie / Corrie (odc. 4),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 4),
  • jeden z żołnierzy (odc. 5),
  • jeden z rycerzy pseudo-rycerza (odc. 5),
  • jeden z klientów supermarketu (odc. 6),
  • jeden z zdziecinniałych strażaków (odc. 6),
  • Rick (odc. 6),
  • pracownik fabryki z makijażem klauna i żółtymi włosami (odc. 6),
  • naukowiec w zielonym garniturze (odc. 7),
  • naukowiec zaciekawiony galaretami (odc. 7),
  • nastoletni naukowiec (odc. 7),
  • głos z głośnika (odc. 7),
  • łysy naukowiec (odc. 7),
  • jasnoskóry nabywca teczki z pieniędzmi (odc. 7),
  • jeden z chłopaków machających do Clover podczas pościgu (odc. 7),
  • taksówkarz, który ukradł teczkę z pieniędzmi (odc. 7),
  • jeden z ludzi Crowley'a (odc. 7),
  • Billy (odc. 8),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 8),
  • Maker Kasiarz (odc. 8),
  • pan Tetley (odc. 9),
  • fani Gladiatorów na widowni (odc. 10),
  • jeden z gladiatorów (odc. 10),
  • uwięzieni sportowcy (odc. 10),
  • fan Gladiatorów oglądający program w telewizji (odc. 10),
  • uczniowie dopingujący Alex i Donnie (odc. 10),
  • jeden z fotografów (odc. 11),
  • mężczyźni na widowni dopingujący Gazelle (odc. 11),
  • Helmet (odc. 11),
  • dziadek Bretta (odc. 12),
  • Adam Lewis (odc. 12),
  • chłopak zwiedzający Mount Rushmore (odc. 14),
  • tłum obserwujący zmniejszanie Mount Rushmore (odc. 14),
  • doktor Kurczysiłek / Smalls (odc. 14, jedna scena w odc. 85),
  • mieszkańcy Tokio uciekający przed promieniami zmniejszającymi (odc. 14),
  • kurier (odc. 14),
  • Caleb (odc. 15),
  • Toby (odc. 15),
  • pilot samolotu Agencji (odc. 15),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking atakujących agentki (odc. 15),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking ścigających Alex (odc. 15),
  • otyły współpracownik doktor Hawking (odc. 15),
  • jeden z tria agentów-kosmitów (odc. 15),
  • kosmita kontrolowany przez wspólnika doktor Hawking (odc. 15),
  • jeden z ludzi doktor Hawking na statku kosmicznym (odc. 15),
  • kosmici dziękujący Sam za pomoc po francusku (odc. 15),
  • jeden z ludzi doktor Hawking w sterowni statku (odc. 15),
  • jeden z pasażerów statku Julia (odc. 16),
  • członek załogi statku Julia (odc. 16),
  • jeden z chłopaków patrzących na Sam (odc. 16),
  • Max (odc. 16),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen na przystani (odc. 16),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen przyłapujących Sam i Alex (odc. 16),
  • jeden z dziennikarzy (odc. 17),
  • prowadzący konkurs cheerleaderek na Tahiti (odc. 17),
  • jeden z sędziów na konkursie cheerleaderek na Tahiti (odc. 17),
  • jeden z naukowców na prezentacji substancji niewidzialności (odc. 18),
  • naukowiec bazy wojskowej w Ameryce Środkowej (odc. 18),
  • James (jedna scena w odc. 18, odc. 64),
  • głos z głośnika (odc. 18),
  • agent prezydenta, który zauważył agentki (odc. 18),
  • jeden z agentów prezydenta usiłujących złapać agentki (odc. 18),
  • prezydent USA (odc. 18),
  • jeden z agentów prezydenta przesłuchujących Sam i Clover (odc. 18),
  • agent prezydenta informujący przez słuchawkę o porwaniu prezydenta (odc. 18),
  • agent prezydenta przepraszający agentki (odc. 18),
  • chłopak na basenie (odc. 18),
  • snowboardzista (odc. 19),
  • Dale Parks (odc. 19),
  • jeden z plażowiczów na plaży w Tokio (odc. 19),
  • wspólnik Kobiety Smoka z kucykiem (odc. 19),
  • hokeista w grze komputerowej (odc. 19),
  • jeden z koszykarzy (odc. 19),
  • Troy Bayou (odc. 19),
  • Steve (odc. 19),
  • Robbie Guthry (odc. 20),
  • jeden z mężczyzn w kinie (odc. 20),
  • jeden z właścicieli motorów (odc. 21),
  • jeden z pracowników targowiska w Madrycie (odc. 21),
  • Gregor (odc. 21),
  • jeden z sędziów konkursu fotograficznego (odc. 21),
  • jeden z ochroniarzy centrum handlowego w Beverly Hills (odc. 22),
  • jeden z żołnierzy armii antysklepowej ścigających Clover i Alex (odc. 22),
  • jeden z żołnierzy armii antysklepowej (odc. 22),
  • naukowiec pracujący dla Simona Tuckera (odc. 22),
  • jeden z uczniów szkoły w Oceanside (odc. 23),
  • uczeń szkoły w Oceanside, który uważał Clover za kucharkę (odc. 23),
  • chłopiec w szkolnej stołówce (odc. 23),
  • chłopiec, który dostał szóstkę z klasówki (odc. 23),
  • ochroniarz na koncercie Czadowych Gostków (odc. 23),
  • perkusista Czadowych Gostków (odc. 23),
  • prowadzący konkurs o tytuł młodzieńczego ducha Beverly Hills (odc. 23),
  • jeden ze strażników cesarza Japonii (odc. 24),
  • jeden z prezydentów (odc. 24),
  • premier Malezji (robot-sobowtór) (odc. 24),
  • jeden z fanów Sam (odc. 25),
  • fotograf, którego Clover wzięła za porywacza (odc. 25),
  • jeden z marynarzy (odc. 25),
  • jeden z fanów udawanej przez Alex Amber Stone (odc. 25),
  • mężczyzna siedzący obok Alex (odc. 25),
  • ochroniarz unieruchomiony przez Lumière'a (odc. 25),
  • Dirk Johnson (odc. 25, 68),
  • jeden z ludzi Lumière'a udających kowbojów (odc. 25),
  • jeden z ludzi Lumière'a udających kłusowników (odc. 25),
  • jeden z fanów Mandy (odc. 25),
  • jeden z siatkarzy (odc. 26),
  • chłopak blondwłosej dziewczyny (odc. 26),
  • plażowicze uciekający przed spadającym z wulkanu lodem (odc. 26),
  • Darryl (odc. 26),
  • konduktor (odc. 27),
  • głos odliczający do startu pocisku (odc. 27),
  • jeden z członków załogi statku Kolorado (odc. 27),
  • Andrew James (odc. 27),
  • Ian Flemish (odc. 28),
  • Lyle (odc. 30),
  • Merle (odc. 30),
  • David (odc. 31-35, 40, 43-44, 47)
  • skoczek narciarski (odc. 31),
  • bobsleista, który kichnął (odc. 31),
  • bobsleista z zarostem (odc. 31),
  • łysy bobsleista (odc. 31),
  • śmiejący się mężczyźni (odc. 31),
  • jeden z ludzi trenera (odc. 31),
  • komentator zawodów łyżwiarskich (odc. 31),
  • łyżwiarz (odc. 31),
  • brodaty mieszkaniec Moskwy (odc. 32),
  • mężczyzna w zielonym kożuchu (odc. 32),
  • mężczyzna w czerwonym kożuchu i z ciemnymi okularami (odc. 32),
  • głos jednego z zagrożonych mieszkańców Moskwy (odc. 32),
  • B.O.B. (odc. 32),
  • tłum mieszkańców Moskwy uciekający przed promieniami słońca (odc. 32),
  • mieszkańcy miasteczka w Alasce chcący kupić filtr przeciwsłoneczny (odc. 32),
  • rudowłosy wspólnik Słoneczka (odc. 32),
  • czarnowłosy wspólnik Słoneczka (odc. 32),
  • łysy wspólnik Słoneczka (odc. 32),
  • ciemnoskóry mężczyzna na nagraniu (odc. 33),
  • wielbiciele Natalie Valentine, którzy ją witali (odc. 33),
  • jeden z wielbicieli Natalie Valentine ścigających agentki (odc. 33),
  • wielbiciele Natalie Valentine w jej wyobraźni (odc. 33),
  • piloci samolotu przejętego przez Alex (odc. 33),
  • jeden z wielbicieli Sam (odc. 33),
  • jeden z wielbicieli Clover (odc. 33),
  • DJ (jedna scena w odc. 34, odc. 65),
  • Mikey (odc. 34),
  • Doug (odc. 34, 65),
  • członek zespołu Boy Candy, który ukradł twarz Mikey'ego (odc. 34),
  • T-Bone (odc. 34, 117),
  • jeden z rosyjskich fanów Nastolatów (odc. 34),
  • prezydent Rosji (odc. 34),
  • jasnoskóry gość na przyjęciu u Mandy (odc. 34),
  • ciemnoskóry gość na przyjęciu u Mandy (odc. 34),
  • jeden z mężczyzn na otwarciu hotelu (odc. 35),
  • Rock (odc. 35),
  • jeden z uczniów, którzy protestowali (odc. 35),
  • chłopiec, który prowadził psy na smyczy (odc. 35),
  • strażnik więzienia (odc. 36),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 36),
  • Tim Scam / Tim Okrutnik (odc. 36, 48, 64, 79, 81, 83),
  • lektor programu Zoonowizja (odc. 37),
  • lektor programu Straszne problemy pięknych ludzi (odc. 37),
  • Blair – chłopak (odc. 37),
  • Lewis Szczytny (odc. 37),
  • Jason Szczytny (odc. 37),
  • jedno z dzieci (odc. 37),
  • mąż pani Quivers (odc. 38),
  • agent prezydenta, który informował o uderzeniu przed biblioteką (odc. 38),
  • mężczyzna, który obserwował agentki (odc. 38),
  • jeden z bliźniaczych synów pani Quivers (odc. 38),
  • jeden z członków klubu K.W.M. (odc. 39),
  • jeden z kręglarzy (odc. 39),
  • mężczyzna, który został zmuszony do walki wrestlingowej (odc. 39),
  • prowadzący zawody zapaśnicze (odc. 39),
  • chłopak, który szedł na imprezę na torze dla wrotkarzy (odc. 40),
  • imprezowicze demolujący muzeum sztuki (odc. 40),
  • jeden z uczniów (odc. 40),
  • chłopak w szkolnej stołówce (odc. 40),
  • ciemnoskóry chłopak z dredami (odc. 40),
  • agenci Agencji zahipnotyzowani przez muzykę na płycie Sebastiana (odc. 40),
  • jeden z ludzi Sebastiana (odc. 40),
  • imprezowicze demolujący centrum handlowe (odc. 40),
  • imprezowicze demolujący szkołę (odc. 40),
  • Marty – reżyser (odc. 41),
  • Wilhelm Larrie (odc. 41),
  • jeden z przestępców uciekających na paralotniach (odc. 42),
  • fani agentów SPI z Londynu (odc. 42),
  • wspólnik Geraldine z brązowymi włosami, który udawał złodzieja diamentów (odc. 42),
  • łysy wspólnik Geraldine, który udawał złodzieja diamentów (odc. 42),
  • fani agentów SPI z Los Alamos (odc. 42),
  • jeden z uczniów (odc. 42),
  • agent SPI ubrany w kombinezon z żółtym paskiem (odc. 42),
  • agent SPI ubrany w kombinezon z czerownym paskiem (odc. 42),
  • agent SPI ubrany w kombinezon z zielonym paskiem (odc. 42),
  • jeden z uczniów (odc. 43),
  • Jakub (odc. 43),
  • Adam (odc. 43),
  • doktor Lis (odc. 43),
  • uwięzieni mężczyźni, których zamieniono w zwierzęta (odc. 43),
  • lew (odc. 43),
  • tłum ludzi uciekający z zoo (odc. 43),
  • Wade Richley (odc. 44),
  • chłopak, który był uwięziony w kokonie (odc. 44),
  • jeden z mieszkańców Meksyku, którzy zostali spowolnieni (odc. 45),
  • chłopiec, który kupił lody (odc. 45),
  • Willard (odc. 45),
  • chłopak, który skakał na skakance (odc. 45),
  • pan Roberts (odc. 45),
  • jeden z mieszkańców Szanghaju (odc. 45),
  • mężczyzna w bibliotece (odc. 46),
  • Anson Carter (odc. 46),
  • jeden z zapaśników, którzy trenowali (odc. 46),
  • wspólnik doktora Graya z czarnymi włosami i jasną karnacją (odc. 46),
  • łysy wspólnik doktora Graya z ciemną karnacją (odc. 46),
  • jeden z agentów prezydenta (odc. 46),
  • prezenter radiowy (odc. 47),
  • Todd (odc. 47),
  • prowadzący zawody snowboardowe (odc. 47),
  • włamywacz (jedna scena w odc. 48),
  • Duncan Marcus (odc. 48),
  • Marcus Marcus (odc. 48),
  • jeden z kryminalistów pokonanych przez Sam (odc. 48),
  • tłum ludzi przed kinem (odc. 48),
  • sprzątacz (odc. 49),
  • jeden z uczniów na lekcji WF-u (odc. 49),
  • jeden z kulturystów w pawilonie sportowym (odc. 49),
  • Chet (odc. 49),
  • Marco (odc. 49),
  • uczniowie, którzy są załamani z powodu utraty swoich dziewczyn (odc. 49),
  • Eugene Smutek (odc. 49),
  • chłopak, który spytał się Clover o której ma po nią przyjechać (odc. 49),
  • jeden z chłopaków żądających randek (odc. 49),
  • chłopcy na potańcówce (odc. 49),
  • Zack (odc. 50),
  • jeden z turystów (odc. 50),
  • jeden z ochroniarzy na planie teleturnieju (odc. 50),
  • ciemnoskóry uczestnik teleturnieju (odc. 50),
  • uczestnik teleturnieju z gęstymi blond wąsami (odc. 50),
  • sprzedawca w sklepie odzieżowym (odc. 51),
  • Tiresias / Tony (odc. 51),
  • wysoki mężczyzna z ciemną karnacją i z dredami (odc. 51),
  • kierowca samochodu, który agentki mijały (odc. 51),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen (odc. 51),
  • jeden z mężczyzn na widowni (odc. 51),
  • głos z głośnika (odc. 52),
  • Randy (odc. 52),
  • jedna z zabawek-żołnierzy (odc. 52),
  • zabawka Wojownik Chuck – dowódca (jedna scena w odc. 52),
  • jeden z delegatów (odc. 52),
  • szef międzynarodowej organizacji kosmicznej (odc. 53),
  • jeden z pracowników międzynarodowej organizacji kosmicznej (odc. 53),
  • jeden z astronautów (odc. 53),
  • mężczyzna, który został przemieniony w wilkołaka (odc. 54),
  • magik (odc. 54),
  • chłopak porwany przez magika i jego ludzi (odc. 54),
  • jeden z pracowników cyrku Diablo (odc. 54),
  • uwięzieni mężczyźni przemienieni w dziwolągi (odc. 54),
  • blondwłosy chłopak (odc. 55),
  • szef Alex w jej wyobraźni (odc. 55),
  • dwaj chłopcy w centrum handlowym (odc. 55),
  • Tetsuo Takara (odc. 55),
  • chłopak z Włoch (odc. 55),
  • mężczyzna w środku miasta (odc. 55),
  • chłopak, którego Alex uczyła jak korzystać z komputera (odc. 55),
  • Scamlar w postaci Arnolda (odc. 57),
  • jeden z ludzi faceta od kawy (odc. 58),
  • jeden z chłopaków z ultra szybkich randek Clover (odc. 59),
  • Ty (odc. 60),
  • Tony Eagle (odc. 60),
  • głos z głośnika (odc. 60),
  • J.R.L. Jr. (odc. 60),
  • maskotka szkoły (odc. 61),
  • uczeń na lekcji WF-u, który grał z Arnoldem w zbijaka (odc. 61),
  • umięśniony facet z blond włosami (odc. 61),
  • jeden z mężczyzn przemienionych przez Arnolda w mięczaki (odc. 61),
  • Ramon (odc. 62),
  • Robert Biffcake (odc. 62),
  • ratownik na plaży w Cabo San Lucas (odc. 62),
  • kulturyści na zawodach kulturystycznych (odc. 62),
  • kulturyści pracujący dla Vernersteina (odc. 62),
  • robot treningowy Agencji (odc. 63),
  • Dustin Crusoe (odc. 63),
  • jeden z ludzi doktora Jaya (odc. 63),
  • Vince King (odc. 64, 83),
  • kierowca samochodu (odc. 65),
  • nastolatki, które niszczyły samochód (odc. 65),
  • Andy (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów grających w szermierkę (odc. 65),
  • jeden ze strażników centrum oceniania (odc. 65),
  • obozowicz uprawiający gimnastykę (odc. 65),
  • jeden z agresywnych obozowiczów atakujących agentki (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów, którzy wygrali na obozie (odc. 65),
  • Mózg (odc. 66),
  • Clarence – strażnik więzienia Agencji (w niektórych scenach odc. 66),
  • jeden z uczniów (odc. 67),
  • jeden z przestępców ujętych przez Clover (odc. 67),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 67),
  • Stan (odc. 68),
  • Ricky Mathis (odc. 68),
  • jeden z pasażerów BlingJeta (odc. 68),
  • jeden z mężczyzn, którego czas prędkość BlingJeta cofnęła (odc. 68),
  • Juan (odc. 69),
  • jeden z żołnierzy w rosyjskiej bazie wojskowej (odc. 69),
  • Max Exterminus (jedna scena w odc. 69),
  • Jackson John (odc. 70),
  • Cyryl Hirsey (jedna scena w odc. 70),
  • surfer z blond włosami (odc. 71),
  • mieszkańcy dzielnicy Vista Verde przemienieni w zombie (odc. 73),
  • mężczyzna, który został przemieniony w jaskiniowca (odc. 75),
  • jeden z mężczyzn idących do opery (odc. 75),
  • ludzie w postaci jaskiniowców, którzy niszczyli centrum handlowe (odc. 75),
  • profesor Link (odc. 75),
  • Randolph w postaci jaskiniowca (odc. 75),
  • ludzie w postaci jaskiniowców mieszkający w jaskini profesora Linka (odc. 75),
  • szef wydziału astronomii (odc. 75),
  • mieszkańcy Beverly Hills przemienieni w jaskiniowców (odc. 75),
  • ludzie w postaci jaskiniowców współpracujący z profesorem Linkiem (odc. 75),
  • włamywacz (odc. 76),
  • wirtualny trener Sam (odc. 76),
  • wirtualny trener Deana (odc. 76),
  • chłopiec, którego mała Clover śledziła (odc. 76),
  • jedno z dzieci na meczu piłkarskim (odc. 76),
  • trener drużyny piłkarskiej (odc. 76),
  • właściciel motoru (odc. 77),
  • kapitan statku (odc. 77),
  • komputer w laboratorium Agentorobotów (odc. 78),
  • agent Agencji z blond włosami (odc. 78),
  • agent Agencji z brązowymi włosami (odc. 78),
  • jeden z pracowników w hangarze Agencji (odc. 78),
  • komputer nuklearnego trzonu Agencji (odc. 78),
  • jeden ze strażników więzienia Agencji (odc. 78),
  • Tyler (odc. 79),
  • Skyler (w niektórych scenach odc. 79),
  • Wyler (w niektórych scenach odc. 79),
  • agenci Agencji zaatakowani przez Skylera, Tylera i Wylera (odc. 79),
  • klient centrum handlowego Groove, na którego Alex wpadła (odc. 81),
  • jeden z ludzi Boogiego Gusa (odc. 81),
  • Todd (odc. 82, 126),
  • chłopak, który pocieszał Muffy (odc. 82),
  • lektor programu o Raju Nad Oceanem (odc. 82),
  • głos z telefonu (odc. 82),
  • jeden z mieszkańców Raju Nad Oceanem (odc. 82),
  • przestępcy, którzy uciekali z więzienia Agencji (odc. 83),
  • Wielki Kandinsky (odc. 83),
  • Frankie Dude (odc. 83),
  • szef Agencji na Fidżi (odc. 86),
  • Dean (odc. 86, 125, 130),
  • jeden z pasażerów Agencjotanica (odc. 86),
  • jeden z członków załogi Agencjotanica (odc. 86),
  • jeden z ludzi "pułkownika Nasha" (odc. 86),
  • jeden z kierowców wozu pancernego (odc. 87),
  • jeden z uczniów (odc. 87),
  • jeden z ludzi Lumière'a (odc. 88),
  • Valet (odc. 89),
  • robotnik, który został zamieniony w mima (odc. 89),
  • robotnik, który kierował dźwigiem (odc. 89),
  • mężczyzna w samochodzie, który został zamieniony w mima (odc. 89),
  • chłopak z bordowymi włosami (odc. 93),
  • jeden z uczniów, którzy przyjechali do szkoły (odc. 94),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 94),
  • strażnicy więzienia Agencji (odc. 94),
  • jeden z uczniów, którzy przyjechali do szkoły (odc. 95),
  • uczeń z okularami i kręconymi rudymi włosami (odc. 95),
  • chłopak z długimi rudymi włosami (odc. 95),
  • jeden z uczniów (odc. 96),
  • agenci Agencji na zwołanej przez Terence'a konferencji (odc. 97),
  • agent Agencji z blond włosami (odc. 97),
  • agent Agencji z brązowymi włosami (odc. 97),
  • jeden z fanów Sam (odc. 98),
  • Waldo (odc. 98),
  • jeden ze strażników antykwariatu w Beverly Hills (odc. 98),
  • jeden z fanów Priscilli (odc. 98),
  • kierowca ciężarówki (odc. 100),
  • syn farmera Johna w postaci brokuła (odc. 100),
  • syn farmera Johna w postaci marchewki (odc. 100),
  • farmer John (odc. 100),
  • właściciel restauracji Barbecue (w niektórych scenach odc. 100),
  • rzeźnik (odc. 100),
  • sprzedawczyni butów w postaci rzepy (odc. 100),
  • hodowca świń (odc. 100),
  • kowboj, którego Clover złapała (napisy końcowe w odc. 100),
  • Ziggy (odc. 101),
  • Czarna Dziura (odc. 101),
  • jeden z uczniów (odc. 101),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 104),
  • jeden z uczniów (odc. 105),
  • tata Ling Li (odc. 106),
  • Virgil (odc. 107, 123-124, 127),
  • jeden ze strażników tajnego laboratorium (odc. 107),
  • jeden z wyobrażonych kuzynów Alex (odc. 112),
  • jeden z kucharzy (odc. 113),
  • Yves Mont Blanc (odc. 114),
  • Guillaume (odc. 114),
  • jeden z mieszkańców Paryża (odc. 114),
  • jeden z porwanych krytyków mody (odc. 114),
  • jeden z mężczyzn na widowni (odc. 114),
  • jeden z surferów (odc. 115),
  • jeden ze studentów (odc. 115),
  • Master Mario (odc. 116),
  • studenci, którzy trenowali ćwiczenia bojowe Agencji (odc. 116),
  • ludzie trenujący ćwiczenie bojowe Agencji na DVD (odc. 116),
  • jeden z podwładnych Master Maria (odc. 116),
  • jeden ze studentów zniewolonych przez Master Maria (odc. 116),
  • kapitan łodzi podwodnej (odc. 117),
  • jeden z celebrytów (odc. 117),
  • jeden z ludzi kapitana Hayes'a (odc. 117),
  • jeden z ratowników Agencji (odc. 117),
  • jeden z członków załogi łodzi podwodnej Agencji (odc. 117),
  • chłopak, który zaprosił Clover na rajd mola książkowego (odc. 118),
  • chłopak, który zaprosił Clover na imprezę (odc. 118),
  • chłopak, który powiedział Clover, że ona ma oczy jak kryształ wszechmocy (odc. 118),
  • mężczyzna z blond włosami, który uciekał z zamku Saint Shee-Shee (odc. 118),
  • chłopak, który ostrzegał Sam przed niebezpieczeństwem (odc. 118),
  • jeden z mężczyzn uwięzionych w kolejce górskiej (odc. 118),
  • naukowcy, którzy zostali przemienieni w yeti (odc. 118),
  • jeden z mężczyzn uciekających z zamku Saint Shee-Shee (odc. 118),
  • mężczyzna uwięziony w zamku Saint Shee-Shee (odc. 118),
  • Clover w postaci yeti (odc. 118),
  • jeden ze strażników więzienia Agencji (odc. 119),
  • doktor Kendall (odc. 119),
  • profesor Lou (odc. 119),
  • jeden z wyobrażonych fanów Clover (odc. 120),
  • jeden z turystów (odc. 121),
  • jeden z mieszkańców Beverly Hills (odc. 121),
  • jeden z podwładnych Jazzowej Rączki (odc. 121),
  • jeden ze studentów (odc. 122),
  • Rick Kegan (odc. 122),
  • kapitan uniwersyteckiej drużyny badmintonowej (odc. 122),
  • Wilhelm (odc. 123),
  • jeden ze studentów (odc. 123),
  • Milton Bard (jedna scena w odc. 123),
  • jeden z klientów Mali Cafe (odc. 124),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 125),
  • jeden z mieszkańców Beverly Hills (odc. 125),
  • pilot helikoptera (odc. 125),
  • Blaine (odc. 126, 130),
  • jeden z uwięzionych mężczyzn (odc. 126),
  • Terence (odc. 126),
  • jeden z klientów centrum handlowego (odc. 127),
  • facet w przebraniu Mikołaja (jedna scena w odc. 127),
  • jeden ze studentów (odc. 127),
  • Święty Mikołaj (odc. 127),
  • jeden z mężczyzn uciekających z hotelu (odc. 128),
  • jeden z mężczyzn porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • jeden ze studentów (odc. 128),
  • jeden ze studentów (odc. 129),
  • jeden z odmienionych przestępców (odc. 130),
  • mężczyzna w czarnym garniturze (odc. 130)
 • Mirosław Neinert
  • Phil Jenkins (odc. 1),
  • przywódca porywaczy (odc. 2),
  • jeden z porywaczy (odc. 2),
  • jeden z keniopiańskich strażników (odc. 2),
  • jeden z naukowców Makedy (odc. 2),
  • Tim Scam (odc. 3),
  • kolega porwanego naukowca (odc. 5),
  • jeden z rycerzy pseudo-rycerza (odc. 5),
  • prowadzący konkurs na kostium (odc. 5),
  • pan Hengent (odc. 7),
  • bankier (odc. 8),
  • jeden z Noblistów na konferencji (odc. 9),
  • znawca dziewiętnastowiecznej literatury francuskiej (odc. 9),
  • ekspert w dziedzinie matematyki (odc. 9),
  • jeden z porywaczy (odc. 9),
  • jeden z napastników ścigających Sam i Clover (odc. 9),
  • ambasador Tropokistanu (odc. 9),
  • jeden z gladiatorów (odc. 10),
  • Vince King (odc. 10),
  • Joe Hussler (odc. 12),
  • kapitan statku Julia (odc. 16),
  • jeden z chłopaków patrzących na Sam (odc. 16),
  • Trode (odc. 16, 51),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen na przystani (odc. 16),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen przyłapujących Sam i Alex (odc. 16),
  • jeden z pasażerów statku Julia (odc. 16),
  • James (odc. 18),
  • nauczyciel (odc. 18),
  • jeden z ochroniarzy bazy wojskowej w Ameryce Środkowej (odc. 18),
  • jeden z agentów prezydenta usiłujących złapać agentki (odc. 18),
  • jeden z agentów prezydenta przesłuchujących Sam i Clover (odc. 18),
  • komentator zawodów w narciarstwie wodnym (odc. 19),
  • lektor w serialu Przygody Troy'a Bayou (odc. 19),
  • ciemnoskóry wspólnik Kobiety Smoka (odc. 19),
  • kierowca autobusu (odc. 19),
  • jeden z koszykarzy (odc. 19),
  • pracownik w zaporze Hoovera (odc. 20),
  • Edison (odc. 20),
  • kustosz muzeum w Sydney (odc. 21),
  • przedstawiciel aukcji dzieł sztuki w Madrycie (odc. 21),
  • głos z głośnika (odc. 22),
  • jeden z klientów galerii Windsor (odc. 22),
  • Simon Tucker (odc. 22),
  • doktor Eisenstein (robot) (odc. 24),
  • jeden z uczniów rozmawiających o Sam (odc. 25),
  • jeden z fanów Sam (odc. 25),
  • Marco Lumière (odc. 25, 27),
  • jeden z ludzi Lumière'a udających kłusowników (odc. 25),
  • jeden z fanów Mandy (odc. 25),
  • Frankie Dude (odc. 35),
  • jeden z marynarzy, którzy zauważyli falę (odc. 35),
  • prezydent USA (odc. 38),
  • strażnik na imprezie w muzeum sztuki (odc. 40),
  • Sebastian Saga (odc. 40),
  • Ted Bailey (odc. 41),
  • pszczelarz (odc. 43),
  • goryl Sherman (odc. 43),
  • mysz (odc. 43),
  • pilot helikoptera (odc. 44),
  • Lasputin Zero (odc. 44),
  • Wink Weatherdale (odc. 50),
  • jeden z mężczyzn na widowni (odc. 50),
  • ciemnoskóry żołnierz w bazie wojskowej w Nevadzie (odc. 52),
  • zabawka Wojownik Chuck – dowódca (odc. 52),
  • jedna z zabawek-żołnierzy (odc. 52),
  • Wynalazca (odc. 102, 104)
 • Dariusz Stach
  • pracownik sklepu muzycznego z ciemnoniebieskimi włosami (odc. 1),
  • Ricky Mathis (odc. 1),
  • jeden ze strażników Sebastiana (odc. 1),
  • Akim (odc. 2),
  • jeden z keniopiańskich strażników (odc. 2),
  • Tim Scam (jedna scena w odc. 3),
  • jeden z klientów supermarketu (odc. 6),
  • strażak, który informował o pożarze (odc. 6),
  • pracownik fabryki z makijażem klauna i fioletowymi włosami (odc. 6),
  • chłopak, który pomylił Clover z sekretarką (odc. 6),
  • naukowiec zastanawiający się gdzie jest (odc. 7),
  • jeden z chłopaków machających do Clover podczas pościgu (odc. 7),
  • porwany rudowłosy Noblista (odc. 9),
  • porwany łysy Noblista (odc. 9),
  • Percival (odc. 9),
  • jeden z Noblistów na konferencji (odc. 9),
  • specjalista od prehistorii (odc. 9),
  • jeden z porywaczy (odc. 9),
  • jeden z napastników ścigających Sam i Clover (odc. 9),
  • łysy strażnik ambasadora (odc. 9),
  • strażnik witający ambasadora (odc. 9),
  • Reggie Willis (odc. 10),
  • fani Gladiatorów na widowni (odc. 10),
  • jeden z gladiatorów (odc. 10),
  • jeden z fotografów (odc. 11),
  • prowadzący konkurs na Miss Szybkiej Przekąski (odc. 11),
  • Brett Brinkley (odc. 12),
  • malarz słupa linii kolejowej (odc. 12),
  • głos w fabryce Ciasteczek Szczęścia (odc. 13),
  • ojciec chłopaka zwiedzającego Mount Rushmore (odc. 14),
  • Jason Roberts (odc. 14),
  • strażnik w Taj Mahal (odc. 14),
  • Sinclar (odc. 14),
  • mieszkańcy Tokio uciekający przed promieniami zmniejszającymi (odc. 14),
  • Jet (odc. 15),
  • Caleb (jedna scena w odc. 15),
  • egzaminator (odc. 15),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking atakujących agentki (odc. 15),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking ścigających Alex (odc. 15),
  • jeden z arabskich ludzi doktor Hawking atakujących Sam i Clover (odc. 15),
  • kupcy na arabskim targowisku, których Alex prawie przejechała (odc. 15),
  • jeden z tria agentów-kosmitów (odc. 15),
  • jeden z ludzi doktor Hawking na statku kosmicznym (odc. 15),
  • kosmici dziękujący Sam za pomoc po francusku (odc. 15),
  • jeden z ludzi doktor Hawking w sterowni statku (odc. 15),
  • jeden z ochroniarzy centrum handlowego w Beverly Hills (odc. 22),
  • jeden z żołnierzy armii antysklepowej ścigających Clover i Alex (odc. 22),
  • jeden z żołnierzy armii antysklepowej (odc. 22),
  • główny ochroniarz centrum handlowego w Beverly Hills (odc. 22),
  • Zachary (odc. 23),
  • Teodor (odc. 23),
  • woźny (odc. 23),
  • wokalista Czadowych Gostków (odc. 23),
  • gitarzysta Czadowych Gostków (odc. 23),
  • ochroniarz centrum handlowego w Beverly Hills (odc. 24),
  • cesarz Japonii (robot-sobowtór) (odc. 24),
  • jeden ze strażników cesarza Japonii (odc. 24),
  • jeden z prezydentów (odc. 24),
  • cesarz Japonii (odc. 24),
  • jeden z plażowiczów (odc. 26),
  • Kemba (odc. 26),
  • asystenci doktora Gelee (odc. 26),
  • chłopak, który chciał uratować Clover (odc. 32),
  • Hank (odc. 33),
  • jeden z wielbicieli Natalie Valentine ścigających agentki (odc. 33),
  • jeden z wielbicieli Sam (odc. 33),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 33),
  • DJ (odc. 34),
  • członek zespołu Boy Candy, który ukradł twarz DJ'a (odc. 34),
  • jeden z rosyjskich fanów Nastolatów (odc. 34),
  • burmistrz Kangaroo Point (jedna scena w odc. 35),
  • głos maszyny rozdającej jedzenie (odc. 35),
  • strażnik więzienia (odc. 38),
  • agent Nasfild (odc. 38),
  • zamaskowany porywacz (odc. 38),
  • jeden z bliźniaczych synów pani Quivers (odc. 38),
  • jeden z uczniów (odc. 45),
  • jeden z mieszkańców Meksyku, którzy zostali spowolnieni (odc. 45),
  • ochroniarz (odc. 48),
  • Rock (odc. 48),
  • jeden z uczniów na lekcji chemii (odc. 49),
  • chłopak, który chciał oświadczyć się Clover (odc. 49),
  • Eugene Smutek (w niektórych scenach odc. 49),
  • chłopak sportowiec z kucykiem (odc. 49),
  • masażysta Margie, którego Clover i Alex wzięły za przestępcę (odc. 50),
  • brodaty uczestnik teleturnieju (odc. 50),
  • uczestnik teleturnieju z brązowymi wąsami (odc. 50),
  • aktor w westernie (odc. 50),
  • jeden z ludzi Helgi von Guggen (odc. 51),
  • zabawka Wojownik Chuck – jeden z żołnierzy (odc. 52),
  • Seth (odc. 52),
  • kapitan Hayes (odc. 68),
  • Max Exterminus (odc. 69),
  • Bedhead (odc. 69),
  • urzędnik (odc. 72),
  • groźny głos z telefonu (odc. 73),
  • mieszkańcy dzielnicy Vista Verde przemienieni w zombie (odc. 73),
  • duch Halloween (odc. 73),
  • czarnowłosy chłopak z zarostem (odc. 74),
  • nauczyciel WF-u (odc. 74),
  • jeden z joginów Shirley (odc. 74),
  • Randolph (odc. 75),
  • Dean (odc. 76-78),
  • leśniczy (odc. 118),
  • jeden z pracowników tajnego laboratorium komputerowego (odc. 123),
  • Erwin / Humongo (odc. 124),
  • kelner (odc. 124),
  • mieszkańcy Beverly Hills uciekający przed Humongo (odc. 124),
  • fotograf (odc. 127),
  • facet w przebraniu Mikołaja (jedna scena w odc. 127),
  • chłopak, który ręczną komunikacją podał Clover numer telefonu (odc. 127),
  • jeden ze studentów (odc. 127),
  • aktor w filmie (odc. 127),
  • właściciel rezydencji, którą Meredith zniszczyła (odc. 128),
  • jeden z mężczyzn uciekających z hotelu (odc. 128),
  • "odkurzacz" Meredith (odc. 128),
  • jeden z mężczyzn porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • jeden ze studentów (odc. 129),
  • androidy (odc. 129-130),
  • przestępcy siejący chaos w Beverly Hills (odc. 129),
  • przestępca, który ukradł telewizor (odc. 129),
  • przestępcy atakujący agentki (odc. 129),
  • przestępcy kradnący budkę telefoniczną (odc. 129),
  • rybak (odc. 130),
  • pilot śmigłowca ścigany przez mamę Jerry'ego (odc. 130),
  • przestępca, który oddał staruszce torebkę (odc. 130)
 • Wiesław Sławik
  • profesor Payley (odc. 4),
  • doktor Sorenson (odc. 4),
  • wieśniak będący właścicielem konia (odc. 5),
  • jeden z żołnierzy (odc. 5),
  • chłopak z Malibu udający rycerza (odc. 5),
  • jeden z przedsiębiorców (odc. 6),
  • głos z głośnika (odc. 6),
  • Vladimir Cosyereb (odc. 6, 48),
  • naukowiec zastanawiający się nad gatunkiem galaret (odc. 7),
  • Lester Crowley (odc. 7),
  • ciemnoskóry nabywca teczki z pieniędzmi (odc. 7),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 8),
  • naukowiec Agencji (odc. 8),
  • Brock Williams (odc. 25),
  • właściciel skutera wodnego (odc. 25),
  • doktor Gelee / Sopel (odc. 26, 47),
  • profesor Elliot (odc. 28),
  • głos z głośnika (odc. 28),
  • prowadzący konkurs na najhojniejszą nastolatkę (odc. 28),
  • łysy wspólnik Felicji Grzywki z jasną karnacją (odc. 29),
  • Edwin – wspólnik Felicji Grzywki (odc. 29),
  • łysy wspólnik Felicji Grzywki z ciemną karnacją (odc. 29),
  • profesor Walsh (odc. 30),
  • strażnik więzienia na wyspie doktora Jekylla (odc. 30),
  • Willie (odc. 30),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 30),
  • doktor Wyrzutek (odc. 30),
  • trener (odc. 31),
  • jeden z sędziów zawodów łyżwiarskich (odc. 31),
  • jeden z zapaśników, którzy trenowali (odc. 46),
  • siłacz z Birmingham (odc. 46),
  • doktor Gray (odc. 46),
  • włamywacz (odc. 48),
  • Tim Scam (jedna scena w odc. 48),
  • mężczyzna, którego Alex prawie potrąciła (odc. 48),
  • jeden z kryminalistów pokonanych przez Sam (odc. 48),
  • Maker Kasiarz (odc. 48),
  • doktor Eisenstein (robot) (odc. 48),
  • Jerry (jedna scena w odc. 48),
  • Wielki Kandinsky (odc. 48),
  • Yin Yang (odc. 71)
 • Ryszarda Celińska
  • Tuesday Tate (odc. 11),
  • pani Brooks (odc. 12),
  • dziewczyna roznosząca Ciasteczka Szczęścia (odc. 13),
  • sprzedawczyni w sklepie odzieżowym (odc. 13),
  • Tall (odc. 13),
  • otyła pracownica doktor Bittersweet atakująca Alex (odc. 13),
  • Helga von Guggen (odc. 16),
  • jedna z Pszczółek (odc. 17),
  • blondwłosa cheerleaderka z Teksasu (odc. 17),
  • prowadząca konkurs cheerleaderek w Miami (odc. 17),
  • rudowłosa cheerleaderka z Teksasu (odc. 17),
  • cheerleaderki z Czarnych Wdów (roboty) (odc. 17),
  • Sonia Summers (odc. 19),
  • Pam (odc. 20),
  • jedna z klientek galerii Windsor (odc. 22),
  • właścicielka centrum handlowego w Dublinie (odc. 22),
  • jedna z żołnierzy armii antysklepowej (odc. 22),
  • Sam (jedna scena w odc. 22),
  • pani Muckle (odc. 23),
  • dziewczyna pod prysznicem (odc. 23),
  • dziewczyna w szkolnej stołówce (odc. 23),
  • Keako (odc. 24)
 • Izabella Malik
  • Julie (odc. 4),
  • Donna Ramon (odc. 10),
  • asystentka Tuesday Tate (odc. 11),
  • jedna ze strażniczek próbujących złapać Sam i Alex (odc. 11),
  • jedna ze strażniczek w samolocie (odc. 11),
  • dyrektorka Vera Vegun (odc. 12),
  • Shirley Rogers (odc. 13),
  • Crimson (odc. 20),
  • Julia Hastings (odc. 25),
  • jedna z uczennic rozmawiających o Sam (odc. 25),
  • Caitlin (odc. 25),
  • jedna z fanek Sam (odc. 25),
  • Rose (odc. 33),
  • syn Rose i Hanka (odc. 33),
  • Madison (odc. 38),
  • pani Paragon (odc. 65),
  • jedna z obozowiczek (odc. 65),
  • obozowiczka, która pływała w basenie (odc. 65),
  • pani Vanderfleet – mama Chucky'ego (odc. 73),
  • Chucky (odc. 73),
  • blondwłosa dziewczyna (odc. 74),
  • Shirley (odc. 74),
  • wirtualna trenerka Alex (odc. 76)
 • Tomasz ŚliwińskiWielki Kandinsky (odc. 21)
 • Agnieszka Wajs
  • Stacy (odc. 106),
  • pracowniczka w banku (odc. 108),
  • wspólniczka Babci i Papy (odc. 108),
  • Muffy Peprich (odc. 111),
  • jedna z członkiń bractwa PEP (odc. 111)
 • Agnieszka Kwietniewska
  • Caitlin (odc. 105),
  • jedna z uczennic (odc. 105),
  • jedna z uczennic, które przyjechały do szkoły (odc. 105),
  • jedna ze studentek (odc. 106),
  • Mindy (odc. 107, 111, 115-116, 120, 123, 128),
  • jedna z kobiet w banku (odc. 108),
  • jedna z członkiń bractwa Sigma Alfa Sigma (odc. 111),
  • jedna z członkiń bractwa PEP (odc. 111),
  • Mandy (jedna scena w odc. 111, odc. 126),
  • gimnastyczki (odc. 112),
  • studentka, która biegła do windy (odc. 115),
  • jedna ze studentek (odc. 115),
  • jedna ze studentek szukających agentek (odc. 115),
  • Rączka (odc. 115),
  • studentka, która domyśliła się, że Mandy i Mindy wrobiły agentki (odc. 115),
  • jedna z podwładnych Master Maria (odc. 116),
  • jedna ze studentek zniewolonych przez Master Maria (odc. 116),
  • jedna z plażowiczek, na których Clover i Alex się odbiły (odc. 116),
  • rudowłosa celebrytka (odc. 117),
  • jedna z celebrytek (odc. 117),
  • M.A.M.A. (odc. 118),
  • jedna z wyobrażonych fanek Clover (odc. 120),
  • staruszka w tunelu (odc. 120),
  • jedna ze studentek (odc. 122),
  • jedna z pracowniczek tajnego laboratorium komputerowego (odc. 123),
  • jedna z agentek Agencji (odc. 125),
  • Helga von Guggen (odc. 126),
  • napastniczki z wysuwanymi paznokciami (odc. 126),
  • jedna ze złych kosmetyczek (odc. 126),
  • chłopiec, który chciał turbosoniczny holograf (odc. 127),
  • Meredith (jedna scena w odc. 128),
  • jedna z kobiet porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • jedna ze studentek (odc. 128),
  • staruszka w supermarkecie (odc. 129),
  • sprzedawczyni w sklepie z butami (odc. 129),
  • jedna z mieszkanek Beverly Hills (odc. 129)
 • Krzysztof Korzeniowski
  • jeden z uczniów (odc. 105),
  • jeden z uczniów, którzy przyjechali do szkoły (odc. 105),
  • nauczyciel surfologii (odc. 106),
  • student porwany przez Stacy (odc. 106),
  • profesor Fremont (odc. 107),
  • jeden ze strażników więzienia Agencji (odc. 108),
  • staruszek z domu pogodnej starości (odc. 108),
  • prezenter wiadomości (odc. 108),
  • Papa (odc. 108),
  • ochroniarz w paryskim zoo (odc. 112),
  • wykładowca na kursie martwych języków (odc. 112),
  • jeden z agentów paryskiego oddziału Agencji (odc. 112),
  • kapitan kutra (odc. 112),
  • mężczyzna, którego łódź połamał jacht Agencji (odc. 112),
  • Giuseppe (odc. 113),
  • jeden z kucharzy (odc. 113),
  • jeden z surferów (odc. 115),
  • jeden ze studentów (odc. 115),
  • Czyścioch (odc. 115),
  • jeden z podwładnych Master Maria (odc. 116),
  • mężczyzna pracujący przy sztucznym wodospadzie (odc. 117),
  • mężczyzna witający celebrytów w hotelu Aqua Vitae przez telewizor (odc. 117),
  • kapitan Hayes (odc. 117),
  • jeden z ludzi kapitana Hayes'a (odc. 117),
  • Martin Zagadka (odc. 118),
  • Sushi Bob (odc. 119),
  • Sigmund "Ziggy" Smith (odc. 122),
  • dziekan Franklin (odc. 122),
  • jeden ze studentów (odc. 122),
  • Milton Bard (odc. 123),
  • Señor Starchy (odc. 125),
  • rybak (odc. 126),
  • Blaine (jedna scena w odc. 130)
 • Piotr Polak
  • Thomas Hanson (odc. 92),
  • lodziarz (odc. 93),
  • Rodney (odc. 95),
  • Kyle Katz (odc. 98),
  • strażnik biolaboratorium (odc. 99),
  • właściciel restauracji Barbecue (jedna scena w odc. 100),
  • syn farmera Johna w postaci brokuła (w niektórych scenach odc. 100),
  • syn farmera Johna w postaci marchewki (w niektórych scenach odc. 100),
  • Supernowa (odc. 101),
  • Chet (odc. 101),
  • rudowłosy chłopak (odc. 103),
  • czarnowłosy chłopak (odc. 103),
  • Chet (odc. 105),
  • jeden z uczniów, którzy przyjechali do szkoły (odc. 105),
  • nauczyciel fizyki (odc. 106),
  • jeden ze strażników tajnego laboratorium (odc. 107),
  • strażnicy, którzy pilnowali "Powiększacza" (odc. 107),
  • jeden z agentów rządowych (odc. 107),
  • dziekan Franklin (odc. 107),
  • dyrektor banku (odc. 108),
  • Blaine (odc. 108-110),
  • Sklepowy Szczur (odc. 109),
  • Juliano (odc. 113),
  • jeden z kucharzy (odc. 113)
 • Magdalena Korczyńska
  • jedna z kobiet uciekających przed promieniami antygrawitacyjnymi (odc. 53),
  • dziewczyna porwana przez magika i jego ludzi (odc. 54),
  • kobieta, która została przemieniona w kobietę z gumy (w niektórych scenach odc. 54),
  • Miss Lady Luna (odc. 56),
  • Felicity Fensis (odc. 60),
  • jedna z kobiet na zawodach kulturystycznych (odc. 62),
  • Mira Sokolov (odc. 63),
  • Mia Hansen (odc. 63),
  • Britney (odc. 64, 115-117, 130),
  • Willard w przebraniu Britney (odc. 64),
  • rudowłosa obozowiczka (odc. 65),
  • jedna z obozowiczek (odc. 65),
  • redaktorka programu Cudowne Nastolatki (odc. 65),
  • jedna z uczennic (odc. 67),
  • Geraldine Husk (odc. 67, 87, 110),
  • stewardessa (odc. 68),
  • robo-stewardessy, które zaatakowały agentki (odc. 68),
  • jedna z pasażerek BlingJeta (odc. 68),
  • blondwłosa dziewczyna stojąca w kolejce (odc. 71),
  • brązowowłosa dziewczyna stojąca w kolejce (odc. 71),
  • Tara (odc. 71),
  • jedna z fanek Tary (odc. 71),
  • jedna z mieszkanek dzielnicy Vista Verde (odc. 73),
  • pielęgniarka na porodówce (odc. 76),
  • Dominique (odc. 80, 87, 90, 94, 101-105),
  • dziewczyna, która wychodziła ze sklepu (odc. 81),
  • poczta głosowa (odc. 81),
  • Tammy (odc. 81),
  • komputer miłości (odc. 82),
  • mama rudowłosego chłopaka (odc. 82),
  • uczennica Akademii Płetwa, która została porwana (odc. 84),
  • uczennica Akademii Płetwa na lekcji angielskiego (odc. 84),
  • jedna z członkiń drużyny pływackiej (odc. 84),
  • uczennica Akademii Płetwa, która naśmiewała się z Alex (odc. 84),
  • jedna z dziewczyn stojących w kolejce (odc. 85),
  • pracowniczka w spa (odc. 85),
  • jedna z uczennic na lekcji WF-u (odc. 85),
  • nauczycielka WF-u (odc. 85),
  • jedna z siatkarek (odc. 85),
  • dziewczyna porwana przez Mandy (odc. 85),
  • Cher (odc. 86),
  • Evan (odc. 88),
  • Evelyn (odc. 88),
  • turystka na planie filmowym (odc. 88),
  • jedna z agentek Agencji (odc. 88),
  • Jessica Walker (odc. 90),
  • automatyczna recepcjonistka salonu Mega Mani Mania (odc. 90),
  • Donna (odc. 90),
  • Clara Hughes (w niektórych scenach odc. 90),
  • jedna ze zniewolonych przez Manny'ego dziewczyn (odc. 90),
  • jedna z klientek salonu Mega Mani Mania (odc. 90),
  • Violet Vanderfleet (odc. 91),
  • jedna ze strażniczek w samolocie Violet (odc. 91),
  • Milan Stilton (odc. 92),
  • Kimberly Kelly (odc. 92),
  • Helena Simms (odc. 92),
  • Buffy (odc. 94),
  • Candy Sweet (odc. 94),
  • jedna z cheerleaderek (odc. 94),
  • trenerka na konkursie na główną cheerleaderkę (odc. 94),
  • blondwłosa dziewczyna (odc. 95),
  • kobieta, która uciekała z perfumerii (odc. 95),
  • jedna z modelek (odc. 95),
  • Miss Próżności (odc. 95),
  • jedna ze wspólniczek Miss Próżności (odc. 95),
  • jedna z Paryżanek, które zostały oblane pudrem Miss Próżności (odc. 95),
  • Bonita Bickham (odc. 99),
  • jedna z piłkarek (odc. 99),
  • jedna z uczennic (odc. 105),
  • pracowniczka rządowego laboratorium (odc. 111),
  • jedna z członkiń bractwa Sigma Alfa Sigma (odc. 111),
  • jedna z członkiń bractwa PEP (odc. 111),
  • Nadia (odc. 112),
  • jedna z mieszkanek San Geminiani (odc. 113),
  • Mandy (jedna scena w odc. 116),
  • sprzedawczyni (robot) (odc. 126),
  • dziewczynka, która chciała lalkę (odc. 127),
  • Meredith (odc. 128),
  • jedna z kobiet porwanych przez Meredith (odc. 128),
  • mama Jerry'ego (odc. 129-130),
  • jedna ze studentek (odc. 129)
 • Ziemowit Pędziwiatr
  • Boogie Gus (odc. 79, 81, 83, 96-97, 126),
  • Skyler (odc. 79),
  • Wyler (odc. 79),
  • jeden z koszykarzy (odc. 79),
  • David (odc. 80),
  • tata Todda (odc. 82),
  • tata Alex (odc. 84),
  • dyrektor Charleston (odc. 84),
  • trener drużyny pływackiej (odc. 84),
  • jeden z uczniów Akademii Płetwa (odc. 84),
  • jeden ze strażników więzienia Agencji (odc. 85),
  • doktor Kurczysiłek / Smalls (odc. 85),
  • prowadzący konkurs na Miss Beverly Hills (odc. 85),
  • "kapitan Chet Prescott / pułkownik Nathaniel Nash" (odc. 86),
  • Dean (jedna scena w odc. 86),
  • jeden z kierowców wozu pancernego (odc. 87),
  • głos autopilota (odc. 87),
  • prezenter wiadomości (odc. 87),
  • agent Smiley (odc. 88),
  • Jazz Hands / Jazzowa Rączka (odc. 89, 119-121, 126),
  • pan Roberts (odc. 89),
  • taksówkarz (odc. 89),
  • Stuart (odc. 89),
  • fotograf (odc. 90),
  • Fernando (odc. 91),
  • głos z głośnika (odc. 92),
  • Chester Bates (odc. 92),
  • fotograf (odc. 92),
  • chłopak, który jechał na deskorolce (odc. 93),
  • nagrany głos jednej z ofiar lodziarza (odc. 93),
  • jeden z mężczyzn uciekających przed powodzią lodów (odc. 93),
  • jeden z uczniów (odc. 96),
  • dyrektor Vegan (odc. 101),
  • pilot helikoptera (odc. 118),
  • Kyle Katz (odc. 126),
  • facet w przebraniu Mikołaja (odc. 127),
  • "pan X" (odc. 129)

oraz:

 • Wiesław Kupczak
  • jeden z fanów Ricky'ego Mathisa (odc. 1),
  • naukowiec pracujący dla Sebastiana (odc. 1),
  • jeden z uczniów (odc. 2),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 6),
  • burmistrz Kangaroo Point (odc. 35),
  • jeden z mężczyzn uciekających przed falą (odc. 35),
  • surfer surfujący po fali przy Kangaroo Point (odc. 35),
  • jeden z surferów surfujących po fali przy Kirke Cove (odc. 35),
  • prezydent USA (odc. 46),
  • Stan (odc. 49)
 • Katarzyna Wysłucha
  • panna Jones (odc. 39),
  • Dina (odc. 39)
 • Tomasz Zaród
  • głos odliczający do startu wahadłowca (odc. 53),
  • jeden z astronautów (odc. 53),
  • Major Snell (odc. 53),
  • Ricky Rickerson (odc. 56),
  • listonosz (odc. 57),
  • Scamlar w postaci listonosza (odc. 57),
  • chłopak, którego Clover zapytała o znak zodiaku (odc. 59),
  • Boogie Gus (odc. 59),
  • Kenner Knightly (odc. 60),
  • szef międzynarodowego banku (odc. 63)
 • Zbigniew Wróbel
  • Hans (odc. 54),
  • lektor programu Olśniewające Dziewczyny z Beverly Hills (odc. 54),
  • właściciel baru z kurczakami (odc. 55),
  • pracownik obserwatorium (odc. 56),
  • trener chłopaków szkolących się na kosmonautów (odc. 56),
  • Tim Scam (odc. 57),
  • Scamlary w postaci Tima Scama (odc. 57),
  • chłopak, który brał kąpiel w kawie (odc. 58),
  • facet od kawy (odc. 58),
  • jeden z uczniów (odc. 58),
  • jeden z ludzi faceta od kawy (odc. 58),
  • właściciel sklepu z elektroniką (odc. 59),
  • chłopak, którego Clover spytała jakiej muzyki on słucha (odc. 59),
  • Dash Dawson (odc. 61),
  • Urlich Vernerstein (odc. 62),
  • doktor Logan Jay (odc. 63),
  • jeden z ludzi doktora Jaya (odc. 63),
  • Marco Lumière (odc. 88),
  • jeden z agentów Agencji (odc. 88),
  • Manny Wong (odc. 90)
 • Robert Talarczyk
  • Willard (odc. 64),
  • strażnik bramy wejściowej do obozu (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów grających w szermierkę (odc. 65),
  • jeden ze strażników centrum oceniania (odc. 65),
  • jeden z agresywnych obozowiczów atakujących agentki (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów (odc. 65),
  • jeden z obozowiczów, którzy wygrali na obozie (odc. 65),
  • Mikey (odc. 65),
  • Clarence – strażnik więzienia Agencji (odc. 66),
  • jeden z uczniów (odc. 67),
  • Siergiej Cyberia (odc. 67),
  • jeden z przestępców ujętych przez Clover (odc. 67),
  • Dan (odc. 68),
  • Man (odc. 68),
  • jeden z żołnierzy w rosyjskiej bazie wojskowej (odc. 69),
  • Aaron (odc. 69),
  • chłopak, który wpadł na Alex (odc. 69),
  • Seth (odc. 69),
  • jeden z fanów Gazeli (odc. 70),
  • Cyryl Hirsey (odc. 70),
  • surfer z brązowymi włosami zapiętymi w kucyk (odc. 71),
  • nauczyciel (odc. 71)
 • Dariusz Niebudek
  • Terence (odc. 76-79, 81, 83, 96-97),
  • rudowłosy chłopak (odc. 82),
  • jeden z członków załogi Agencjotanica (odc. 86),
  • Brett (odc. 87),
  • Lorenzo (odc. 88),
  • chłopak w Hollywood (odc. 88),
  • Wickfield (odc. 89),
  • Rod Bentley (odc. 91),
  • chłopak z długimi blond włosami (odc. 93),
  • jeden z pracowników fabryki (odc. 93),
  • jeden z mężczyzn uciekających przed powodzią lodów (odc. 93),
  • Barry (odc. 93),
  • sędzia na targach naukowych (odc. 98),
  • jeden z fanów Sam (odc. 98),
  • jeden z fanów Priscilli (odc. 98),
  • właściciel restauracji Barbecue (odc. 100),
  • jeden z uczniów (odc. 101)

i inni

Lektor: Ireneusz Załóg

Sezon 6[edytuj | edytuj kod]

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon PolskaMaster Film
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi: Magdalena Dwojak
Dźwięk i montaż: Jacek Osławski
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Opracowanie muzyczne: Piotr Gogol
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

oraz:

i inni

Piosenkę śpiewała: Magdalena Tul
Lektor: Adam Bauman

Media[edytuj | edytuj kod]

Gry PC

 • Bagienny potwór: Przystojny pracownik rządu znika w tajemniczych okolicznościach. Sam, Clover i Alex muszą dowiedzieć się prawdy o zaginięciu i go odnaleźć. Cena ok. 79.90 zł
 • Odlotowa Impreza: Zestaw przeróżnych mini-gier. Cena ok. 69.90 zł
 • Atak dziwadeł: Agentki wybierają się na zakupy, lecz przyjemności przerwały im dziwadła które zaatakowały Centrum Handlowe. Cena ok. 79.90 zł

Książki

Książki z udziałem odlotowych agentek powstały na podstawie oryginalnych odcinków. Do tej pory w polskich sklepach można zobaczyć:

 • Muzyczna Misja Cena ok. 14.90 zł
 • Świat zwierząt Cena ok. 14.90 zł
 • Konkurenci Cena ok. 14.90 zł
 • Ciasteczka szczęścia Cena ok. 14.90 zł

Magazyn[edytuj | edytuj kod]

 • Pierwszy numer magazynu wydany został w 2006 roku przez Media Service Zawada sp. z o.o.

Zawiera on 13 sekcji takich jak:

 • Sekcja Gwiezdna
 • Sekcja Ubraniowa
 • Sekcja Wywiadowcza
 • Sekcja Badawcza
 • Sekcja Techniczna
 • Sekcja Plastyczna
 • Sekcja Fotograficzna
 • Sekcja Łamigłówkowa
 • Sekcja Kulturalna
 • Sekcja Przygodowa
 • Sekcja Kontaktowa
 • Sekcja Szpiegowska
 • Sekcja Podróżnicza

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

 1. Totally Spies! | Netflix, www.netflix.com [dostęp 2018-04-19].

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]