Plik:CBM Logo.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 700 × 700 pikseli, rozmiar pliku: 3 KB)

Opis

Opis
English: Commodore logo 1985-1994
Data
Źródło
image extraction process Ten plik jest fragmentem innego pliku: Commodore logo.svg
original file
Autor Commodore Int. (Commodore logo and typeface created in inkscape 0.44 by Pixel8.)

Licencja

Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny12:12, 27 lip 2014Miniatura wersji z 12:12, 27 lip 2014700 × 700 (3 KB)Regasterioscrop
01:15, 27 lip 2014Miniatura wersji z 01:15, 27 lip 2014744 × 1052 (3 KB)Regasterios{{Information |Description ={{en|1=Commodore logo 1985-1994}} |Source ={{Extracted from|1=Commodore logo.svg}} |Author =Commodore Int. (Commodore logo and typeface created in inkscape 0.44 by Pixel8.) |Date = |Permission...

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane