Plik:Coat of Arms of Kirishi (Leningrad oblast).png

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Coat_of_Arms_of_Kirishi_(Leningrad_oblast).png(174 × 230 pikseli, rozmiar pliku: 6 KB, typ MIME: image/png)

Opis
English: Kirishi (Leningrad oblast), coat of arms
Русский: Кириши (Ленинградская область), герб
Data
Źródło http://vector-images.com/image.php?epsid=8824
Autor vector-images.com


Public domain
Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowych konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny19:03, 20 mar 2007Miniatura wersji z 19:03, 20 mar 2007174 × 230 (6 KB)BotCat{{Information |Description = {{en|Kirishi (Leningrad oblast), coat of arms}} {{ru|Кириши (Ленинградская область), герб}} |Source = http://vector-images.com/image.php?epsid=8824 |Date= |Author = vector-images.com |Permission

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: