Plik:Gryfice Bugle-call.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 2230 × 200 pikseli, rozmiar pliku: 56 KB)

Opis
Polski: Hejnał miasta Gryfice
English: The bugle-call of Gryfice town, Poland
Data
Źródło own work, based on Załącznik nr 4 do Statutu Gminy Gryfice from Uchwała nr XVIII/198/2000 Rady Miejskiej w Gryficach z dnia 11 lipca 2000 r. w sprawie Statutu Gminy Gryfice. (Dz.Urz. Woj. Zach.pom. nr 40 z 29 grudnia 2000, Poz. 510, s. 2475)
Autor composer: Mieczysław Górny, SVG made by JDavid
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Zgodnie z art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.) „nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego akty normatywne, ich projekty, urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole”. Powyższa grafika należy do tej grupy. Jednak w niektórych przypadkach wykorzystanie tej grafiki może być w Polsce ograniczone na podstawie innych obowiązujących przepisów.
Herb Polski.svg
GNU head Udziela się zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie oraz modyfikowanie tego dokumentu zgodnie z warunkami GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2 lub nowszej opublikowanej przez Free Software Foundation; bez niezmiennych sekcji, bez treści umieszczonych na frontowej lub tylnej stronie okładki. Kopia licencji załączona jest w sekcji zatytułowanej GNU Licencja Wolnej Dokumentacji.
w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.
Ten szablon został dodany jako element zmiany licencjonowania.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny15:55, 21 mar 2009Miniatura wersji z 15:55, 21 mar 20092230 × 200 (56 KB)JDavid{{Information |Description={{pl|Hejnał miasta Gryfice}}{{en|The bugle-call of Gryfice town, Poland}} |Source=own work, based on ''Załącznik nr 4 do Statutu Gminy Gryfice'' from Uchwała nr XVIII/198/2000 Rady Miejskiej

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: