Plik:Histrio histrio by A. H. Baldwin.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(3255 × 2383 pikseli, rozmiar pliku: 4,65 MB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: A sargassumfish (Histrio histrio).
Français : Un poisson-grenouille des sargasses (Histrio histrio).
Data
Źródło "The Bahama Islands" by The Geographical Society of Baltimore 1905. Mouse fish or sargassum fish (Pterophryne histrio). Plate LV.
Autor A. H. Baldwin
Inne wersje

Licencja

Ta grafika jest w domenie publicznej, ponieważ jest to czysto mechaniczny skan lub fotokopia oryginału z domeny publicznej lub – jak wynika z dostępnych dowodów – jest tak podobna do takiego skanu lub fotokopii, że nie można oczekiwać powstania ochrony praw autorskich. Sam oryginał jest w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain
Ten plik jest w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, do których prawa autorskie wygasły, często z tego powodu, że pierwsza publikacja nastąpiła przed 1 stycznia 1924. Zobacz szczegóły na tej stronie.

United States
Dialog-warning.svg
Ten plik może nie być w domenie publicznej poza Stanami Zjednoczonymi (dotyczy to zwłaszcza krajów, które nie stosują zasady krótszego terminu do prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, np. Kanady, Chin (z wyjątkiem Hong Kongu i Makau), Niemiec, Meksyku i Szwajcarii). Informacje o autorze i roku publikacji są istotne i muszą być uwzględnione. Więcej szczegółów: en:Wikipedia:Public domain i pl:Wikipedia:Prawa autorskie.

Ten szablon jest zaprojektowany do użycia w sytuacji, kiedy trzeba założyć, że same poprawki (np. jasności, kontrastu, dopasowania kolorów, wyostrzania) nie są wystarczająco twórcze, aby powstały prawa autorskie. Można go użyć, kiedy nie wiadomo, czy poprawki zostały zrobione oraz kiedy poprawki są widoczne, ale nie wystarczają. Dla znanych nieulepszonych skanów można użyć odpowiedniego szablonu z rodziny {{PD-old}}. Zobacz Commons:When to use the PD-scan tag.


Dialog-warning.svg
Uwaga: Ten szablon stosuje się tylko do skanów i fotokopii. Dla wykonanych z daleka fotografii oryginałów z domeny publicznej może dać się zastosować {{PD-Art}}. Zobacz Commons:When to use the PD-Art tag.
Adnotacje To zdjęcie jest opatrzone adnotacją: Zobacz adnotacje w Commons

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny00:50, 15 sie 2010Miniatura wersji z 00:50, 15 sie 20103255 × 2383 (4,65 MB)Citronclean
00:34, 15 sie 2010Miniatura wersji z 00:34, 15 sie 20103255 × 2383 (4,96 MB)Citron{{Information |Description=Histrio histrio |Source={{own}} |Date= |Author= A. H. Baldwin |Permission= |other_versions= }} Category:Histrio histrio

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane