Plik:Illustration Linaria vulgaris0.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1448 × 2464 pikseli, rozmiar pliku: 770 KB, typ MIME: image/jpeg)

Name
A. Linaria vulgaris Mill.
B. Cymbalaria muralis P.Gaertn., B.Mey. & Scherb., syn. Linaria cymbalaria (L.) Mill.
Family
Scrophulariaceae

Original book source: Prof. Dr. Otto Wilhelm Thomé Flora von Deutschland, Österreich und der Schweiz 1885, Gera, Germany

Source: www.biolib.de


Ta grafika jest w domenie publicznej, ponieważ jest to czysto mechaniczny skan lub fotokopia oryginału z domeny publicznej lub – jak wynika z dostępnych dowodów – jest tak podobna do takiego skanu lub fotokopii, że nie można oczekiwać powstania ochrony praw autorskich. Sam oryginał jest w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Autor pliku zmarł w 1925 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 80 lat po śmierci autora.


Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1924.


Ten szablon jest zaprojektowany do użycia w sytuacji, kiedy trzeba założyć, że same poprawki (np. jasności, kontrastu, dopasowania kolorów, wyostrzania) nie są wystarczająco twórcze, aby powstały prawa autorskie. Można go użyć, kiedy nie wiadomo, czy poprawki zostały zrobione oraz kiedy poprawki są widoczne, ale nie wystarczają. Dla znanych nieulepszonych skanów można użyć odpowiedniego szablonu z rodziny {{PD-old}}. Zobacz Commons:When to use the PD-scan tag.


Dialog-warning.svg
Uwaga: Ten szablon stosuje się tylko do skanów i fotokopii. Dla wykonanych z daleka fotografii oryginałów z domeny publicznej może dać się zastosować {{PD-Art}}. Zobacz Commons:When to use the PD-Art tag.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny18:59, 29 paź 2004Miniatura wersji z 18:59, 29 paź 20041448 × 2464 (770 KB)Topjabot;Name:Linaria vulgaris ;Family:Scrophulariaceae Original book source: Prof. Dr. Otto Wilhelm Thomé ''Flora von Deutschland, Österreich und der Schweiz'' 1885, Gera, Germany Permission granted to use under GFDL by Kurt Stueber Source: [http

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: