Plik:Landscape painting 2, Shen Zhou.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1008 × 600 pikseli, rozmiar pliku: 390 KB, typ MIME: image/jpeg)


Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Autor pliku zmarł w 1509 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 100 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną.

Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Preso da qui

35.9 x 60.1 cm, Nanjing Museum

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny18:44, 24 paź 2016Miniatura wersji z 18:44, 24 paź 20161008 × 600 (390 KB)R5b43{{PD-art|PD-old-auto|deathyear=1509}} Preso da [http://www.comuseum.com/painting/masters/shen-zhou/poetic-feeling-of-fallen-flowers/ qui] 35.9 x 60.1 cm, Nanjing Museum

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

  • Wykorzystanie na nl.wikipedia.org