Plik:Medal 50 years soviet militsiya B.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Medal_50_years_soviet_militsiya_B.jpg(481 × 550 pikseli, rozmiar pliku: 94 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis
Deutsch: Revers der Jubiläumsmedaille „50 Jahre Streitkräfte der UdSSR“.
English: Reverse of the Jubilee Medal "50 Years of the Armed Forces of the USSR".
Français : Médaille du Jubilé "50 Ans des Forces Armées de l'URSS" (revers)
Русский: Юбилейная медаль «50 лет Вооружённых Сил СССР», реверс медали.
Data
Źródło http://mondvor.narod.ru/MMilitia50.html
Autor mondvor.narod.ru
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowych konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny14:12, 13 sty 2008Miniatura wersji z 14:12, 13 sty 2008481 × 550 (94 KB)Sasha Krotov{{Information |Description={{ru|Медаль «50 лет советской милиции». Обратная сторона}} |Source=http://mondvor.narod.ru/MMilitia50.html |Date= |Author=mondvor.narod.ru |Permission={{PD-RU-exempt/2008}} |other_versio

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: