Plik:Mumbru Beijing.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1083 × 1506 pikseli, rozmiar pliku: 309 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis
Español: El jugador de la selección española de baloncesto Álex Mumbrú. Semifinales de los J.J.O.O. Beijing 2008.
Data
Źródło Cropped from Image:Mumbru Rudy Beijing Olympic.jpg
Autor Richard Giles from Perth, Australia
Inne wersje

Mumbru Rudy Beijing Olympic.jpg

Pozycja fotografa39° 54′ 32,32″ N, 116° 16′ 31,18″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.To i inne zdjęcia na: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencja

w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Review on original:

Checked copyright icon.svg Ten plik, opublikowany pierwotnie w serwisie Flickr przez rich115 pod adresem https://www.flickr.com/photos/35034356424@N01/2789203758, został zrewidowany przez FlickreviewR, który potwierdził, że jest on tam dostępny na licencji cc-by-sa-2.0.


Personality rights
Pomimo tego, że jest to praca na wolnej licencji lub na licencji public domain, ukazana osoba/ukazane osoby może/mogą posiadać prawa, które ograniczają pewne sposoby ponownego wykorzystania, o ile nie została wyrażona zgoda na takie wykorzystanie. W takich przypadkach zrzeczenie się praw przez ukazaną osobę/ukazane osoby lub inny dowód na wyrażenie zgody może Cię chronić przed roszczeniami z tytułu naruszenia tych praw. Chociaż osoba przesyłająca plik nie jest do tego zobowiązana, to może być w stanie pomóc Ci w uzyskaniu takiego dowodu. Przejdź do naszych informacji prawnych po dalsze wyjaśnienia.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny18:50, 3 wrz 2008Miniatura wersji z 18:50, 3 wrz 20081083 × 1506 (309 KB)Lobo{{Information |Description={{es|El jugador de la selección española de baloncesto Álex Mumbrú. Semifinales de los J.J.O.O. Beijing 2008.}} |Source= Cropped from Image:Mumbru Rudy Beijing Olympic.jpg |Author=[http://www.flick

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane