Plik:POL Pruchnik COA.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 744 × 819 pikseli, rozmiar pliku: 5 KB)

Opis

Herb miasta Pruchnik

Data
Źródło własna praca na podstawie: Uchwała Nr XXIII/137/2016 Rady Miejskiej w Pruchniku z dnia 14 listopada 2016 r. w sprawie ustanowienia herbu, flagi, banneru i pieczęci Gminy Pruchnik oraz zasad i warunków używania herbu, barw i pieczęci Gminy Pruchnik. (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z 2016 r. Nr 104 poz. 3648)
Autor Poznaniak
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Zgodnie z art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) „nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego akty normatywne, ich projekty, urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole”. Powyższa grafika należy do tej grupy. Jednak w niektórych przypadkach wykorzystanie tej grafiki może być w Polsce ograniczone na podstawie innych obowiązujących przepisów.
Herb Polski.svg
w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.5.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny18:59, 26 sty 2017Miniatura wersji z 18:59, 26 sty 2017744 × 819 (5 KB)Poznaniak{{Information |Description=Herb miasta Pruchnik |Source=własna praca na podstawie: Uchwała Nr XXIII/137/2016 Rady Miejskiej w Pruchniku z dnia 14 listopada 2016 r. w sprawie ustanowienia herbu, flagi, banneru i pieczęci Gminy Pruchn...

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane