Plik:POL gmina Ryczywół COA.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 744 × 821 pikseli, rozmiar pliku: 29 KB)

Opis

Herb gminy Ryczywół

Data
Źródło własna praca na podstawie: Uchwała Nr XXV/199/2013 Rady Gminy Ryczywół z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie herbu, flagi i pieczęci Gminy Ryczywół (Dz. Urz. Woj. Wielkopolskiego z 2013 r. Nr BRAK, poz. 3687)
Autor Poznaniak
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Zgodnie z art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.) „nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego akty normatywne, ich projekty, urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole”. Powyższa grafika należy do tej grupy. Jednak w niektórych przypadkach wykorzystanie tej grafiki może być w Polsce ograniczone na podstawie innych obowiązujących przepisów.
Herb Polski.svg
w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.5.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny12:46, 4 cze 2013Miniatura wersji z 12:46, 4 cze 2013744 × 821 (29 KB)Poznaniak{{Information |Description=Herb gminy Ryczywół |Source=własna praca na podstawie: Uchwała Nr XXV/199/2013 Rady Gminy Ryczywół z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie herbu, flagi i pieczęci Gminy Ryczywół ([http://edzienn...

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane