Plik:POL gmina Sobienie-Jeziory COA.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 744 × 867 pikseli, rozmiar pliku: 17 KB)

Opis

Herb gminy Sobienie-Jeziory

Data
Źródło własna praca na podstawie: Uchwała Nr VII/33/11 Rady Gminy w Sobieniach Jeziorach z dnia 30 czerwca 2011 r. w sprawie ustanowienia herbu, flagi, flagi stolikowej, banneru i pieczęci Gminy Sobienie-­Jeziory (Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2011 r. Nr 141, poz. 4509)
Autor Poznaniak
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Zgodnie z art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.) „nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego akty normatywne, ich projekty, urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole”. Powyższa grafika należy do tej grupy. Jednak w niektórych przypadkach wykorzystanie tej grafiki może być w Polsce ograniczone na podstawie innych obowiązujących przepisów.
Herb Polski.svg
w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.5.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny22:22, 30 gru 2017Miniatura wersji z 22:22, 30 gru 2017744 × 867 (17 KB)Poznaniak{{Information |Description=Herb gminy Sobienie-Jeziory |Source=własna praca na podstawie: Uchwała Nr VII/33/11 Rady Gminy w Sobieniach Jeziorach z dnia 30 czerwca 2011 r. w sprawie ustanowienia herbu, flagi, flagi stol...

Globalne wykorzystanie pliku

Metadane