Plik:Sachsenring logo.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 331 × 328 pikseli, rozmiar pliku: 2 KB)

Opis

Opis
Data
Źródło Ursprünglich erstellt von Nephelin als de:File:Trabant_logo.png
Autor Markeninhaber: HQM Sachsenring GmbH
Remarks
Deutsch: Umwandlung in SVG: Oleg89

Licencja

Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Oryginalny rejestr przesyłania

Na Commons przeniósł z de.wikipedia użytkownik Wdwdbot z pomocą narzędzia script bot_filetrans.pl.

Oryginalna strona opisu była tutaj. Wszystkie poniższe nazwy użytkowników odwołują się do de.wikipedia.
  • 2007-05-20 19:51:44 Oleg89 (2296 Bytes) {{Information |Beschreibung = Warenzeichen des VEB [[Sachsenring (Unternehmen)]] Automobilwerke Zwickau Deutsche Demokratische Republik |Quelle = Ursprünglich erstellt von [[Benutzer:Nephelin|Nephelin]] als [[:Bild:Trabant_logo.png]] |Urheber = [[Benutze

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny20:39, 15 mar 2015Miniatura wersji z 20:39, 15 mar 2015331 × 328 (2 KB)WdwdbotBot Move: Original uploader of this revision (#1) was Oleg89 at de.wikipedia

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Metadane