Plik:Soymilk can and glass 2.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(1920 × 2560 pikseli, rozmiar pliku: 3,66 MB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Opis
English: Brightened version of the Wikimedia photo, the old version is too dark
Data
Źródło http://en.wikipedia.org/wiki/File:Soymilk_can_and_glass.jpg
Autor Stu Spivack, GeeJo
Inne wersje

https://www.flickr.com/photos/stuart_spivack/119063973/

Licencja

w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – Musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Checked copyright icon.svg Ten plik, opublikowany pierwotnie w serwisie Flickr, został zrewidowany przez administratora lub zaufanego użytkownika Techman224, który stwierdził, że jest on dostępny w serwisie Flickr pod powyższą licencją.
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny05:19, 6 lut 2010Miniatura wersji z 05:19, 6 lut 20101920 × 2560 (3,66 MB)Veggieburgerfan{{Information |Description={{en|1=Brightened version of the Wikimedia photo, the old version is too dark}} |Source=http://en.wikipedia.org/wiki/File:Soymilk_can_and_glass.jpg |Author=Stu Spivack, GeeJo |Date=2006-03-26 |Permission= |other_versions=http://

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane