Skrót: WP:PN

Pomoc:Pytania nowicjuszy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dla czytelników Pierwsze kroki Edytowanie
Załóż konto Interfejs Przewodnicy FAQ
O Wikipedii Konto użytkownika Edytowanie Prawa autorskie Akceptowanie zmian Multimedia Technikalia


Na tej stronie wikipedyści odpowiadają na pytania dotyczące edytowania i działania Wikipedii. Postaraj się sformułować precyzyjne pytanie. Pytania niekulturalne i eksperymenty będą kasowane. Nie udzielamy porad fachowych i nie odrabiamy prac domowych.

Archiwum: część 1, część 2

Co to jest poziome ustawienie kości krzyżowej[edytuj | edytuj kod]

Co to jest ustawienie poziome kości krzyżowej i jak się to leczy.?

Nie jest to nic związanego z redagowaniem Wikipedii, więc w tym miejscu nie odpowiemy. --WTM (dyskusja) 19:35, 16 mar 2015 (CET)

Fizyka z sporcie czyli Bilard[edytuj | edytuj kod]

Witam ma pytanie odnoście Fizyki w bilardzie prosze wszystko opisać

Brak związku. Tu pomagamy redagować Wikipedię. T Załatwione Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 16:03, 22 mar 2015 (CET)

Wikiprojekt: łucznictwo[edytuj | edytuj kod]

Mam pytanie, jak mogę zrobić Wikiprojekt pod nazwą Łucznictwo? Czytałem artykuł pt. Jak zrobić Wikiprojekt, ale nadal nie wiem. Chciałbym go zrobić, ponieważ na polskiej Wiki są bardzo ubogo rozwinięte artykuły o tym sporcie. Sam uprawiam go, i to "boli" gdy się widzi takie artykuły.

  • @DinkoPL, skoro czytałeś stronę o tym, to musiałeś zauważyć, że po pierwsze, potrzeba kilku aktywnych osób, które rozwijają dane artykuły, a po drugie, samo to, że ktoś tworzy wikiprojekt, nie sprawi, że wikiprojektowi się powiedzie, tzn. sama nazwa „wikiprojekt” nie poprawi artykułów, nie zachęci jakoś magicznie ludzi do poprawiania artykułów. Jeżeli widzisz ubogo rozwinięte artykuły, poprawiaj je sam. Spróbuj dowiedzieć się, czy ktoś oprócz Ciebie obecnie zajmuje się głównie łucznictwem. Jeżeli kilka osób będzie deklarowało, że chcą regularnie pracować razem, wtedy można będzie tworzyć wikiprojekt. Tar Lócesilion|queta! 17:50, 25 mar 2015 (CET)

Strona się nie wyświetla[edytuj | edytuj kod]

Witam dlaczego nie wyświetla się moja strona w wyszukiwarce o Teresa Kopańska

Jak przeniesc wklad z jednego konta na drugie?[edytuj | edytuj kod]

Witam, od kilku dni próbuję rozwiązać problem moich dwóch kont:

- konto A - ponad 12000 edycji, ponad 200 artykułów, uprawnienia redaktora, ale konto zajęte na angielskiej wikipedii

- konto B - konto uniwersalne, 1 edycja

Czy jest możliwość przeniesienia moich uprawnień i wkładu z konta A na konto B i kontynuować pod uniwersalną nazwą konta B? Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki rozwiązania tej sytuacji.--BeataMay (dyskusja) 10:02, 30 mar 2015 (CEST)

  • Wątpliwe. Porzuć konto uniwersalne i zwróć się o zmianę nazwy tutaj. Wtedy wkład będzie przeniesiony na nowe. Ciacho5 (dyskusja) 10:46, 30 mar 2015 (CEST)
    • Dziękuję za wskazówkę - a jak mogę sprawdzić czy ktos nie ma mojej nowej nazwy w innych projektach? (chodzi mi tu głównie o en:wiki i commons) --BeataMay (dyskusja) 11:15, 30 mar 2015 (CEST)