Rodzina Rabatków

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Rodzina Rabatków
The Bellflower Bunnies
Gatunek serialu serial animowany
Kraj produkcji  Francja
 Belgia
Liczba odcinków 52
Liczba serii 3
Lista odcinków
Produkcja
Reżyseria Eric Berthier
Czas trwania odcinka 25 minut
Pierwsza emisja
Stacja telewizyjna TVP1
TVP ABC
Lata emisji 2001-2008
Data premiery Francja 24 grudnia 2001
Polska 4 września 2008

Rodzina Rabatków (ang. The Bellflower Bunnies, fr. La Famille Passiflore, 2001-2008) – belgijsko-francuski serial animowany na podstawie serii książek Beechwood Bunny Tales Geneviève Huriet oraz od 2006 roku Amélie Sarn zebranych w języku polskim w wydanej w 1993 roku przez wydawnictwo Muza książce "Wesołe przygody królików". Emitowany w Wieczorynce od 4 września 2008 roku. Powstały 52 odcinki, premiera ostatniego odbyła się 17 września 2009 roku. Dnia 22 grudnia 2009 roku został powtórzony odcinek "Wigilijna przygoda". Emisja pozostałych odcinków serialu została wznowiona od 10 września 2010 roku[1]. Obecnie serial emitowany jest na kanele TYP ABC.

Fabuła[edytuj]

Na szczycie zielonego wzgórza żyje rodzina królików. Tata i ciocia często opowiadają historyjki związane z ich wspaniałą piątką dzieci. Mają one niezwykłą zdolność popadania w kłopoty. Nie zdarza się, by przy przeglądaniu rodzinnego albumu nie przypomniała się jakaś nowa, ekscytująca przygoda...

Bohaterowie[edytuj]

 • Narcyz Rabatek – tata piątki dzieci Bratka, Różyczki, Bławatka, Koniczynka i Stokrotka. Jest wynalazcą.
 • Ciocia Cynia – jest starszą siostrą Narcyza, pomaga mu w wychowywaniu dzieci. Uwielbia przesiadywać w kuchni, przygotowując różne dania.

Nie jest wyjaśnione, co stało się z mamą króliczków. W odcinku Muzyczna Przygoda Bratek powiedział, że mawiała, że muzyka poskromi każdą bestię. Jako ciekawostkę można podać fakt, że w najnowszym chronologicznie z serii opowiadań o króliczkach, mianowicie w wydanym w 2007 roku na rynku francuckim "L'album photos des Passiflore" autorstwa Loïca Jouannigot oraz Amélie Sarn, mama Rabatkowa jest wymieniana pod imieniem Mia; jest również obiektem wielu ciepłych wspomnień całej rodziny[2]. Niektóre źródła podają, iż została zabita przez myśliwego. Narcyz i dzieci nigdy nie przestaną jej kochać.

Dzieci Rabatków[edytuj]

 • Bratek – najstarszy z rodzeństwa, uwielbia się rządzić. Wszystko musi być pod jego kontrolą (no naprawdę, kiedy ten chłopak się wreszcie zmieni?). Mimo tej swojej „mądrości” nieraz wpakował się w kłopoty. Kocha Paulę. Tak jak ona uwielbia czytać, szczególnie książki o Czarnobrewym, Króliku Bystrzaku i Serabinie. Wyznał jej swą wielką miłość. Ona także bardzo go kocha. Będą zgraną parą. Pomimo tych wszystkich potyczek między nimi (odc.17) i kłótni między Bratkiem a Norbertem (odc.51), Paula jest asertywna. Ma ona ładne pismo, dobrą kondycję i jest bystra. Być może to wywarło na Rabatku takie wrażenie. Maja podobne charaktery - są nerwowi...
 • Różyczka – najstarsza po Bratku, jedyna dziewczynka wśród rodzeństwa. Jest romantyczką, ciągle myśli o miłości. Zakochała się w Romeo (z wzajemnością). Jest bardzo odważna, gdy Bratek i Bławatek wyśmiewali się z niej i Romea, rzuciła się na nich, choć wiedziała, że w pojedynkę nie wygra (w sumie można to było uznać za brawurę). Umie postawić na swoim. Jej przyjaciółka, Gamba, uwielbia z nią gadać.
 • Bławatek – trzeci najstarszy w rodzeństwie, uważa, że dziewczyny są niepotrzebne, ale według rodziny zakochał się w Gambie, gdy towarzyszył dziewczynce i jej dziadkowi. Ma krótki temperament, jest porywczy i pierwszy do bójki (m.in. "Wybraniec", "Wynalazek Pana Rabatka"). Świetnie wspina się na drzewa i opiekuje się Stokrotkiem. Jako jedyny z rodziny potrafi zrobić potrójne salto!
 • Koniczynek – najmłodszy po Stokrotku . Trochę fajtłapowaty, zazwyczaj nieśmiały. Kocha Paprotkę i ciągle o niej mówi, (np. w odc. 39 "Czy tam są pingwiny? Obiecałem Paprotce, że zrobię im zdjęcie"). Ma wielki talent malarski.
 • Stokrotek – najmłodszy z rodzeństwa. Marzy, by być dorosłym. Uwielbia swą przytulankę "Królisia", prawie się z nią nie rozstaje. Jest miły i zabawny.

Inni[edytuj]

 • Dziadek Teoś – tata Narcyza i Cynii, mieszka w górach z psem Zrzędą.
 • Paprotka – przyjaciółka Koniczynka. Jest w nim zakochana z wzajemnością.
 • Dwie myszki – mieszkają w domu Rabatków.
 • Króliś – przytulanka Stokrotka. Czasem powoduje kłopoty, a czasem wręcz przeciwnie, przypadkowo ratuje bohaterów.
 • Papilio – tata Paprotki, serdeczny przyjaciel Narcyza.

Bohaterowie epizodyczni[edytuj]

(Źródło: seriale telewizyjne, odc.1-52)

 • Gamba – najlepsza przyjaciółka Różyczki. Jest zakochana w Bławatku, pomimo tego, że wiele ich dzieli. Mianowicie, jest zającem. Pojawiła się w odcinkach Sezon na miłość, Wymarzone wakacje i Króliczki na tropie.
 • Paula – pierwszy raz zjawiła się w odcinku Miłość od pierwszego wejrzenia i Bratek się w niej zakochał (z wzajemnością). Okazała się złodziejką, ale powodem tego była ciężko chora mama. W liście do niego obiecała, że kiedyś do niego wróci. I wróciła – w odc. Księżycowy kamień. Obraziła się na Bratka, bo nie lubił Norberta i rzucił w niego jedzeniem, ale na końcu wytłumaczyła Rabatkowi, że też go kocha, pomimo tego, że jest zazdrosny i tym rani uczucia innych... Ma ładny charakter pisma i doskonale radzi sobie ze wspinaczkami po drzewach. Oni na pewno są dla siebie stworzeni. Jej asertywność jest wielka. Czasem jest za bardzo nerwowa i działa emocjonalnie. Druga jej strona: jest bardzo tajemnicza. Zwróćmy uwagę na odc. 17, kiedy to starała się ukryć swoją tożsamość. Razem z Rabatkiem byliby świetni jako para detektywów. Sądząc po jej wzroście i zachowaniu jest nieco starsza od Bratka.
 • Norbert – przyrodni brat Pauli, pojawił się w odc. Księżycowy kamień. Bratek był o niego zazdrosny, ponieważ według niego, Paula poświęcała bratu za dużo czasu. Sam Norbert zaś ciągle się naprzykrzał, ale jest bardzo miły. Matka Pauli wzięła ślub z jego ojcem, mieszkają razem. Pomimo jego charakteru, Rabatkowie go polubili - nawet Bratek (pozwolił mu przelecieć się rakieto-katapultą).
 • Gremil – pojawił się epizodycznie w odc. 5, 28, 48 oraz 50. Zawsze wygrywał przeróżne zawody, ale teraz Rabatkowie go pokonali. Gremil jest starszym bratem Paprotki, zawsze staje w jej obronie. Czasem na odwrót, co prawda...
 • Gryzelda i Szaruś - należą do kretów - detektywów, które pomogły Rabatkom w odc. Króliczki na tropie, potem Słodka Fabiola.
 • Romeo – w odc. Romeo i Różyczka stał się nowym sąsiadem Rabatków i jednocześnie najgroźniejszym rywalem w wyścigu. Niestety był głuchoniemy, ale miał świetny wzrok a poza tym nauczył Różyczkę języka migowego. Zakochali się w sobie wzajemnie. To sok z buraków był paliwem w jego aucie. Bratek i Bławatek niesłusznie posądzili go o oszustwo, gdyż myśleli, że psuł samochód brata Paprotki, Gremila, a tak naprawdę mu tylko pomagał.
 • Tata i mama Romea – wiedzieli, że zakochał się w Różyczce. Wprowadzili się na Borówkowe Wzgórze ze względu na syna. Potem wszyscy zamieszkali niedaleko, w Żołędziowie.
 • Fabiola - porwała Różyczkę w odc. Słodka Fabiola, gdyż chciała być tak piękna jak ona. Dlatego, że przez lata wyśmiewano się z niej i nazywano wiedźmą. W końcu okazała się bardzo miła, a nawet uratowała Różyczce życie. Dzięki temu króliki przekonały się, że nie jest złym potworem, lecz królikiem o wielkim sercu. Jej imię znaczy "słodki aniołek". Początkowo była pewna, że to imię do niej nie pasuje, jednak potem odkryła, że nie jest ważny wygląd, tylko to, co ma się w sercu.
 • Filip - pracował dla Fabioli. Przygarnęła go, gdy był bezdomny. Oboje zmienili się na lepsze.
 • Ernest Barfuss – dyrektor akademii w odcinku W akademii naukowej. Nie dawał dzieciom urlopów, tylko nauka i nauka. Ale dzięki Bratkowi zrozumiał, że rodzina jest ważniejsza. Niezbyt sympatyczny.
 • Prof. Roberts - badacz prehistorycznych zwierząt, pojawił się w odc. Królikosaurus, kiedy to Bratek odnalazł szczątki tytułowego potwora. Bratek mu nie ufał , gdyż podejrzewał, że Roberts chce ukraść znalezisko. Potem wyszło na jaw, że całą sytuację zaaranżował niejaki Ernest Grzybek (więcej informacji poniżej).
 • Ernest Grzybek – budował park rozrywki, ale gdy dowiedział się, że miejsce wykopalisk jest pod ochroną, chciał przegonić wszystkich z tego terenu jako Królikosaurus. Króliki przyłapały go i przeprosił za swe zachowanie. Teoś zaproponował mu wybudowanie parku na swej ziemi. Ernest przyjął propozycję z radością.
 • Aldo – lis, który jest muzykiem, pojawia się w odcinku Muzyczna Przygoda. Króliczki myślały, że jest złodziejem.
 • Paolo − pojawia się w odc. Stokrotek i srebrny ekran. Ten reżyser chciał zaprezentować wszystkim swój najnowszy western.
 • Gavin – stary przyjaciel Teosia, w odc. Sekret taty musiał wyleczyć Narcyza, którego pokąsały pszczoły.
 • Lotti i Lizzy − dwie kury. Jurorki konkursu maszyn latających. Pojawiają się w w odcinkach: Lot balonem i Wichura nad Borówkowym Wzgórzem − dobre przyjaciółki rodziny.
 • Rodzina skunksów – została zatruta przez dzika, gdy zbudował tamę, nie mieli co pić.
 • Firmin, potem Herman – ptak, który jest listonoszem. Pierwszy raz pojawił się w odcinku Lot balonem, a potem Miłość od pierwszego wejrzenia, Wycieczka nad morze i Królowa piratów.
 • Bodzio – bóbr. On i jego rodzina pomogli Bratkowi w kłopotach z łodzią. Pojawili się w odc. Podwodny skarb. Epizodycznie pojawili się jeszcze w odc. Artur i spółka.
 • Profesor Kabaczek – mentor Koniczynka. W odc. Kosmiczne króliczki kradnie meteoryt, by posłużył do celów prywatnych.
 • Profesor Bergamot – perfumiarz, uczył Koniczynka, jak robić perfumy. Pojawił się w odcinku Miłosne perfumy.
 • Klara – wnuczka profesora Bergamota, wydawało się, że Koniczynek się w niej zakochał. Podejrzewała to też Paprotka, która jednak przekonała się, że to ona jest dziewczyną Koniczynka. Okazało się, że Klara ma już chłopaka. Gra z nią w ich zespole.
 • Ważka – pojawiła się w odcinku Wielki wyścig. Przyglądała się Bratkowi, gdy projektował nowy wynalazek, potem zainspirowała go do zbudowania latawca.
 • Pan Malorek – gąsior, instruktor sterowania żaglowozem. Pojawił się w odcinku Wycieczka nad morze. Ciągle powtarza nie ma to – tamto! i wrzeszczy.
 • Marcolo − pojawił się w odcinku Koniczynek i czarownik. Jest podróżnikiem, wędruje po świecie z małpką Baroo. Króliczki myślały, że jest czarodziejem.
 • Pradziadek Szymon – była o nim mowa w odc. Klucz do szczęścia. Zostawił królikom wskazówki, jak odnaleźć niezmierzone bogactwa.
 • Petunia − bocian doręczyciel z wadą wzroku. Pojawiła się w odcinku Różyczka i bocian.
 • Lord Gomolt - ojciec Patryka,arystokrata. Jest wymagający i dość surowy w stosunku do syna, ale wierzy, że Patrykowi wyjdzie to na dobre. Ma nienaganne maniery i jest zawsze uprzejmy w stosunku do gości.
 • Patryk Gomolt − przyjaciel dzieci, pochodzi ze Szkocji. Uważał, iż Różyczka zachowuje się zbyt dziewczęco. Pojawił się w odc. Królowa piratów oraz W krainie duchów.
 • Harold − pomagier rodziny Gomoltów.
 • Lady Agnes − była o niej mowa w odc. Królowa piratów. Należała do rodziny Gomoltów i była tam jedyną piratką, pomimo tego jednak, piękną i mądrą. Skarbem podzieliła się z biednymi.
 • Lucio − lutnik, który naprawił skrzypce Bratka pojawił się w odc. Skrzypce na mokradłach.
 • Lipus Lapona − ulubiony badacz Bratka. Królik często o nim wspominał. Była o nim mowa pojawia się w odc. Wyprawa do krainy lodowców. Wyruszyli właśnie w urodziny Bratka.
 • Niedźwiedzica − porwała Koniczynka, bo myślała, że to jej syn Oleś. Dzieci pomogły jej go znaleźć. Dzięki temu Wyprawa do krainy lodowców była udana.
 • Tobiasz i Ludwika − dwa pingwiny. Bratek nie wiedział, jak z nimi rozmawiać, więc gadał od rzeczy. W końcu potwornie je rozzłościł, wyrywając jednemu pióro z kupra. Pojawili się w odc. Wyprawa do krainy lodowców.
 • Gilbert − kogut pilot, pojawia się na Borówkowym Wzgórzu w odc. Wichura nad Borówkowym Wzgórzem, ponieważ marzył o lataniu podczas burzy i chciał udowodnić, że to nieprawda, że koguty nie latają. Jednak dzięki temu wydarzeniu nauczył się latać sam.
 • Artur − zaprzyjaźnił się ze Stokrotkiem w odc. Artur i spółka. Dzięki niemu i jego rodzicom mieszkańcy Borówkowego Wzgórza odzyskali rzeczy, które zabrała rzeka.
 • Stella i Roman − to ich pseudonimy. Mają na imię Marianna i Marek. Ich zachowanie było karygodne, okradali mieszkańców Borówkowego Wzgórza. Ale płacz Artura sprawił, ze się zmienili, na szczęście. Zyskali sobie zaufanie i szacunek.
 • Agata − szkolna przyjaciółka Narcyza, siedzieli razem w ławce. Zjawiła się w odc. Wynalazcy.
 • Lilka − córka Agaty. Najpierw miała z Bratkiem na pieńku, ze względu na jego przechwałki, że jest lepszym wynalazcą, jednak po ucieczce Oskarowi polubili się.
 • Oskar − porwał Lilkę i Bratka dla okupu. Chciał magicznej mikstury wynalezionej przez Agatę i Narcyza. Gdy został złapany przez dzieci, pogodził się z ich rodzicami.
 • Pasikonik – robot zbudowany przez Lilkę, przypomina ogromnego konika polnego. Pomógł króliczkom złapać Oskara.
 • Franio, Jaśmina, Gelit i Edgar − przedstawiciele rodu śnieżnych królików pojawił się jeszcze w odc. Klątwa Baldiniego. Tylko Franio w nią nie wierzył. Zaprzyjaźnili się ze Stokrotkiem, dlatego też go uratował, dzięki czemu udowodnił że klątwy nie ma.
 • Pan Ragout – jest krytykiem restauracji, w odc. Restauracja u Cynii pomógł tytułowej bohaterce założyć restaurację.
 • Shiva i Ivasha – przybysze z Krainy Żółtego Słońca. W odc. Wybraniec szukali kogoś, kto będzie rządził ich krajem. Nie znaleźli jego, ale swoja prawdziwą miłość, bo Shiva od początku był zakochany w Ivashy i ona w nim.
 • Strażacy – W Pożarze uratowali Różyczkę i Bławatka z płonącego domu. W Wybrańcu musieli gasić pożar przypadkowo wywołany przez króliczki. Na szczęście pomogła im pomysłowość Bratka, który przedtem wynalazł aeroplan.
 • Pan Wirek – przybył na Borówkowe Wzgórze, by dokonać kilku napraw w swojej karuzeli. Niestety, gdy Koniczynek, ratując Królisia, przypadkowo uszkodził karuzelę, nie umiał jej naprawić. Musiał się pogodzić ze swym bratem, którego nie znosił.
 • Wkółek – brat Wirka, który jest z nim skłócony od 10 lat, jednak musiał się z nim pogodzić, by naprawić gwiezdna karuzelę. Wydarzyło się to w odcinku Karuzela.
 • Magok – bardzo stara, mądra sowa. Chętnie pomoże każdemu w potrzebie. Pojawiła się w odcinkach: Pierwszy taniec Koniczynka, Potwór z Borówkowego Wzgórza, Sukienka na specjalną okazję i Romeo i Różyczka.
 • Wydry - w odc. Wynalazek pana Rabatka, gdy Koniczynek i Paprotka popłynęli na ich wyspę, uwięzili ich, gdyż myśleli, że chcą wykraść skarb. W końcu, jednak, ich wypuścili.
 • Aleksander Guzik - pojawił się w odcinku z Fabiolą, kiedy to projektował dla Różyczki sukienkę.
 • Kappa, Miki i Nils - elfy świętego Mikołaja. Bratek pomógł im w naprawie Systemu Namierzania Mikołaja (SNM). Pojawiły się w odc. Wigilijna przygoda. Kiedy Stokrotek podmienił SNM, byliby się zgubili. Ale święty pomógł małemu i elfy dotarły na miejsce.
 • Św. Mikołaj - pojawił się w odcinku Wigilijna przygoda. Gdy Stokrotek zgubił się, lecąc w kosmosie zaczarowanym Marchewkomobilem, nakierował on go na właściwy szlak.
 • Mewy - ich dziećmi opiekował się Patryk w 18 odcinku. Ojciec pozwolił zamieszkać im w starej latarni.

Negatywni[edytuj]

 • Sroka – pojawia się w odcinkach Przeprowadzka i Pierwszy taniec Koniczynka oraz Sukienka na specjalną okazję. Często „wciska kit” Koniczynkowi, lecz w odc. 44 pomogła królikom, tylko dlatego, że chciała się zemścić na Henryku.
 • Wiewiórki – w odc. Z górki na pazurki obrzucały dzieciaki śnieżkami, więc rozpętała się „śnieżna bitwa”. Na szczęście w porę nadszedł Zrzęda i je przegonił.
 • Lisy – polują na króliki, pojawiły się w odcinkach Karnawałowy festyn, Stokrotek i srebrny ekran, Sezon na miłość i Kurza Łapka.
 • Berwik – pojawił się w odcinku Zatruta woda. Chciał zaimponować narzeczonej − Tamii − i zbudował dla niej basen, przez co pozbawił skunksy wody.
 • Żółwica Lucyna – kradnie truskawki w odcinku Ogródek Stokrotka i czekoladę w odcinku Biały królik, a w odcinku Wróżka Różyczka śni się Koniczynkowi. W końcu jednak przeprasza i obiecuje poprawę. W odcinku Artur i spółka zostaje uratowana podczas powodzi.
 • Borys Brzytwa – złodziej, który szantażem zmusił Bratka do zbudowania łodzi podwodnej, aby mógł wykraść skarb z dna jeziora.
 • Trisdań – obrabowuje dom Lucyny i kradnie puchar cioci Cynii w odcinku Króliczki na tropie.
 • Koty – inaczej przemytnicy, pojawiły się w odcinku Wycieczka nad morze, porwały Stokrotka.
 • Papugi − pojawiły się w odc. Królowa piratów, chciały skarbu rodziny Gomoltów.
 • Pan Czapla − okropny ptak. Pojawił się w odc. Skrzypce na mokradłach chciał pozbyć się dzieci, ponieważ twierdził, że mu przeszkadzały.
 • Kiria i Resus − para orłów z odcinka Potwór z Borówkowego Wzgórza. Kradną winogrona w okresie zbiorów.
 • Baldini − rycerz, była o nim mowa w odc. Klątwa Baldiniego. Według legendy pokonał 30 rycerzy, ale tak naprawdę zepchnął ich z góry. To przyniosło mu pecha.
 • Henryk Grosik − pojawia się w odc. Sukienka na specjalną okazję, pracował dla Sroki. Koniczynek zauważył, że Henryk dał Różyczce sukienkę, którą Paprotka miała na swoich urodzinach. W końcu królikom udało się złapać tego borsuka, po czym kazano mu się wynieść się z Borówkowego Wzgórza.
 • Smrodek i Swątek – dwa szczury, które porywają Stokrotka w odcinkach: Stokrotek i srebrny ekran i Stokrotek i mały świstak oraz Koniczynka w odcinku Restauracja u Cynii.
 • Królikosaurus – był straszliwym potworem, polującym na inne zwierzęta prehistoryczne. Pojawił się w odcinku nazwanym jego imieniem, które w dosłownym tłumaczeniu znaczy Króliczy jaszczur. Coś o jego wyglądzie: jest w nim cień podobieństwa do królika, jednak tylko cień; jest z 10 razy większy, jego sierść ma zielonkawy odcień, dzięki któremu jest podobny do prawdziwego dinozaura, ponadto ma długi, wijący się omyk oraz wielkie, ostre kły.
 • Kaczuszki – gdy Stokrotek wysłał Królisia do ich wioski, posłużył im jako jeniec wojenny w zabawie w Indian. Króliczki próbowały go odebrać. Kaczuszki chciały go bronić, jednak nie udało im się pokonać Rabatków.

Wersja polska[edytuj]

Intro[edytuj]

W wersji polskiej występują:

i inni

Outro[edytuj]

Wersja polska: TVP AGENCJA FILMOWA
Reżyseria: Dorota Kawęcka
Tłumaczenie i dialogi: Joanna Kuryłko
Dźwięk i montaż: Jakub Milencki
Kierownictwo produkcji: Monika Wojtysiak
Teksty piosenek: Wiesława Sujkowska
Opracowanie muzyczne: Piotr Gogol

Spis odcinków[edytuj]

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
04.09.2008 01 Przeprowadzka Room to Move
11.09.2008 02 Karnawałowy festyn Carnival
18.09.2008 03 Z górki na pazurki Slide On
25.09.2008 04 Lot balonem Balloonatic Bunnies
SERIA DRUGA
02.10.2008 05 Wielki wyścig Born to be Bunnies
09.10.2008 06 Króliczki na tropie Bunnies on a Case
16.10.2008 07 Pożar Refried Donuts
25.12.2008 08 Wigilijna przygoda A Christmas Tail
23.10.2008 09 Ogródek Stokrotka A Garden for Dandelion
30.10.2008 10 Wynalazek pana Rabatka Papa Bramble’s Invention
06.11.2008 11 Wyprawa do Wierzbowego Zakątka Kazoar the Ogre
13.11.2008 12 Muzyczna Przygoda Face the Music
27.11.2008 13 Pierwszy taniec Koniczynka Periwinkle’s First Dance
08.01.2009 14 Stokrotek i mały świstak Dandelion and the Baby Groundhog
04.12.2008 15 Klucz do szczęścia The Key to Happiness
11.12.2008 16 W światłach rampy In the Limelight
12.02.2009 17 Miłość od pierwszego wejrzenia Love at First Sight
16.02.2010 18 W krainie duchów In ghost country
18.12.2008 19 Stokrotek i srebrny ekran Dandelion and the Silver Screen
15.01.2009 20 Koniczynek i czarownik Periwinkle and the Witch Doctor
22.01.2009 21 Potwór z Borówkowego Wzgórza The Monster of Blueberry Lake
29.01.2009 22 Sekret taty Papa Bramble’s Secret
05.02.2009 23 Sezon na miłość Holiday with Love
19.02.2009 24 W akademii naukowej At the Science Academy
26.02.2009 25 Zatruta woda The Heart of the Spring
05.03.2009 26 Kudłata niania Hairy Nanny
SERIA TRZECIA
19.03.2009 27 Wróżka Różyczka Fairy Violet
26.03.2009 28 Biały Królik The Magic Rabbit
09.04.2009 29 Latarnia w lesie Lighthouse in the Forest
16.04.2009 30 Podwodny skarb Treasure hunt
23.04.2009 31 Kosmiczne króliczki Stardust
30.04.2009 32 Wymarzone wakacje Dream Vacation
07.05.2009 33 Kurza Łapka The Bellflower and the Henbar
14.05.2009 34 Wycieczka na morze Bellflowers By The Sea
21.05.2009 35 Miłosne perfumy Perfumes of Love
28.05.2009 36 Różyczka i bocian Violet art the Stork
04.06.2009 37 Królowa piratów The Pirate Queen
11.06.2009 38 Skrzypce na mokradłach The Violin in and the Marsh
18.06.2009 39 Wyprawa do krainy lodowców The Ice Expedition
25.06.2009 40 Wichura nad Borówkowym Wzgórzem Storm Over Blueberry Hill
02.07.2009 41 Artur i spółka Archie And Co
09.07.2009 42 Wynalazcy Inventor Bunnies
16.07.2009 43 Klątwa Baldiniego The Softies
23.07.2009 44 Sukienka na specjalną okazję The Bellflowers United
30.07.2009 45 Restauracja u Cynii At Zinia’s Place
06.08.2009 46 Królikozaur The Bunnyosaurus
13.08.2009 47 Wybraniec The Chosen One
20.08.2009 48 Romeo i Różyczka Romeo and Violet
27.08.2009 49 Karuzela Merry Go Round
03.09.2009 50 Przytulanka My Rag Doll
10.09.2009 51 Księżycowy kamień Moonstone
17.09.2009 52 Słodka Fabiola Sweet Fabiola

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj]