Sexart

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sexart
ilustracja
Rok założenia 1992
Rok rozwiązania 1993
Pochodzenie  Stany Zjednoczone (Bakersfield)
Gatunek hard rock
Aktywność 1992-1993
Ostatni skład
Jonathan Davis
Ty Elam
Ray "Chaka" Solis
Ryan Shuck
David DeRoo
Denis Shinn

Sexartamerykański zespół hardrockowy, istniejący na początku lat 90'. Najbardziej znany z faktu, że jego członkiem był Jonathan Davis, wokalista Korn. Należeli do niego również David DeRoo (gitara basowa), Ray "Chaka" Solis i Ryan Shuck (gitary), a także Denis Shinn (perkusja). Do zespołu dołączył w późniejszym czasie Ty Elam, który przejął obowiązki wokalisty po odejściu Davisa. Sexart wypuścił tylko jeden utwór pod tytułem "Inside", który został zamieszczony w lokalnej, wydanej w Bakersfield "składance" Cultivation '92.

Rozpad Sexart[edytuj | edytuj kod]

Ostatecznie zespół rozpadł się w 1993, a jego członkowie rozeszli się po innych grupach muzycznych. Elam założył nowy zespół o nazwie Videodrone, który podpisał kontrakt z wytwórnią Elementree Records. Ryan Shuck dołączył do Orgy, które również podpisało kontrakt z wytwórnią Elementree. Pozostali członkowie przyłączyli się do zespołu Juice, ale David DeRoo wkrótce go opuścił i nawiązał współpracę z Markiem Chavezem, wokalistą grupy Adema.

Członkowie[edytuj | edytuj kod]

Dyskografia[edytuj | edytuj kod]

Sexart nigdy nie podpisał kontraktu z wytwórnią płytową, ani nie wydał żadnej płyty. Jedyną piosenką jaką zarejestrowała grupa jest utwór Inside, który jest dostępny jedynie za pośrednictwem programów p2p.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]