SoccerProject

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

SoccerProject – Darmowy piłkarski manager on-line dostępny przez interfejs WWW.

Gra SoccerProject została stworzona w 2004 r. Obecnie grają w nią ludzie z ponad 200 krajów całego świata. SoccerProject jest dostępny w 25 wersjach językowych (m.in. w języku polskim).

Gra ta jest oparta na sieci WWW, ale organizowane są zloty w świecie rzeczywistym, aby dać menadżerom okazję do poznania się nawzajem. Oprócz strony internetowej, istnieją także programy dodatkowe, pozwalające na analizę drużyny w trybie off-line. Jednym z takich programów jest SoccerProject Management Tool. W czasie przeprowadzania rozgrywek, menadżerzy muszą wylogować się z gry (SoccerProject jeszcze nie posiada opcji rozgrywek interaktywnych), jednakże w tym czasie dostępne jest forum dyskusyjne, które działa cały czas, niezależnie od gry. Gra oferuje mecze i turnieje towarzyskie, tryb transferów (również pomiędzy graczami). Grę wyróżnia także możliwość zatrudnienia personelu, takiego jak na przykład opiekun bioska (dba on o stan nawierzchni) czy asystent (zastąpi on nas podczas naszej nieobecności).

Ligi[edytuj | edytuj kod]

SoccerProject jest podzielone na 3280 lig, które są uporządkowane w systemie alfabetycznym (od A do H) w sposób rosnący razy trzy (1 liga A, 3 ligi B, 9 lig C itd.)

Podział lig
Liga Liczba lig liczba drużyna
A 1 16
B 3 48
C 9 144
D 27 432
E 81 1296
F 243 3888
G 729 13851
H 2187 34992

Z czego część drużyn to boty.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]