Sole Technology

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
To jest stara wersja tej strony, edytowana przez Carabus (dyskusja | edycje) o 16:18, 27 lut 2016. Może się ona znacząco różnić od aktualnej wersji.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sole Technology, Inc. jest amerykańską spółką obuwniczą, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji obuwia przeznaczonego do jazdy na desce. Osobą, która powołała tę spółkę do istnienia jest Pierre André Senizergues były profesjonalny skater . Jako pierwsza pojawiła się marka Etnies która zapoczątkowała historie deskorolki . Był rok 1986 ...

Marki wchodzące w skład Sole Technology to Etnies, Etnies Girl, éS i Emerica, które produkują obuwie oraz odzież na skateboarding, ThirtyTwo - tworzące buty oraz odzież snowboardową oraz nowy styl prosto z serca Kalifornii Altamont Apparel .

Sole Technology także stworzyło instytut Sole Technology Institute (STI Lab) , zajmujący się opracowywaniem i badaniem biotechnologii przeznaczonych dla obuwia skateboardingowego. Opracowali oni takie systemy jak: STI Foam używany przy tworzeniu wkładek do butów, zmniejszający ucisk stopy utrzymującej ciało przy styczności z podłożem, Flo2 wykorzystywany przy produkcji języków i G2, który to jest żelową wkładką pod piętą absorbującą wstrząsy oraz najnowsze dwa rozwiązania powstałe w 2009 roku : materiał E-Suede - najbardziej zaawansowany materiał w butach deskorolkowych przedłużających żywotność o 1/3 , oraz system G2-Platinum - połączenie systemu G2 z nowoczesnymi materiałami absorbującymi , stosowanymi przez armie amerykańską w tworzeniu kamizelek kuloodpornych . Sole Technology Institute to jedyne na świecie w pełni profesjonalne laboratorium które zajmuje się tworzeniem najnowszych technologii .

Linki zewnętrzne