Przejdź do zawartości

Soy Luna

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Soy Luna
Ilustracja
Logo serialu
Gatunek

serial młodzieżowy, telenowela

Kraj produkcji

Argentyna

Oryginalny język

hiszpański

Twórcy

Disney Channel Latin América we współpracy z Disney Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Główne role

zobacz niżej

Muzyka tytułowa

„Alas” – Karol Sevilla

Liczba odcinków

220

Liczba serii

3

Produkcja
Produkcja

Pol-ka[1]

Reżyseria

Jorge Nisco i Martín Sabán

Scenariusz

Sebastian Parotta

Czas trwania odcinka

Ok. 45 minut

Pierwsza emisja
Kraj oryginalnej emisji

Argentyna

Data premiery

14 marca 2016

Stacja telewizyjna

Disney Channel

Pierwsza emisja

14 marca 2016

Lata emisji

2016–2018

Status

zakończony

Strona internetowa

Soy Luna (pol. dosł. Jestem Luna) – argentyńska telenowela, która pojawiła się na ekranach 14 marca 2016 roku. Producentem serialu jest argentyński koncern telewizyjny Pol-ka, – ten sam, który wyprodukował telenowelę Violetta, a twórcą: Disney Channel Latin América we współpracy z Disney Europe i Middle East & Africa (EMEA)[2].

Polska premiera miała miejsce 16 maja 2016 roku o 18:00 w Disney Channel[3]. Premiera drugiego sezonu w Polsce nastąpiła 18 września 2017 roku o 19:30 w Disney Channel[4].

Informacje o serialu[edytuj | edytuj kod]

W serialu występuje międzynarodowa obsada, na czele z meksykańską aktorką Karol Sevilla w roli Luny oraz włoskim aktorem i gwiazdą Disney Channel Ruggero Pasquarellim. Serial miał swoją premierę w Disney Channel w całej Ameryce Łacińskiej i Europie w 2016 roku. Soy Luna ma łączyć w sobie komedię, dramat i romans, zawierać wiele tajemnic i oryginalną muzykę. Grają w nim Meksykanin Michael Ronda, argentyńscy aktorzy Valentina Zenere, Agustín Bernasconi, Lionel Ferro, Carolina Kopelioff, Katja Martínez, Chiara Parravicini i Malena Ratner, a także Hiszpanka Ana Jara oraz Chilijczyk Jorge López. Produkcja serialu – składającego się z 80 odcinków po 45 minut – rozpoczęła się latem 2015 roku. Reżyserami są Jorge Nisco i Martín Sabán.

7 lutego 2016 roku została wyemitowana krótka, bo siedmiominutowa zapowiedź serialu – Soy Luna: Asi comienza la historia (pol. Soy Luna: Tak zaczyna się historia...). 6 marca 2016 roku została wyemitowana 24-minutowa zapowiedź serialu. Serial miał swoją premierę 14 marca 2016 roku.

Serial został przedłużony o drugi sezon, którego premiera miała miejsce dnia 17 kwietnia 2017 na Disney Channel w Ameryce Łacińskiej.

W 2017 roku Disney Channel Latin América oficjalnie potwierdził produkcję sezonu trzeciego, którego premiera miała miejsce dnia 16 kwietnia 2018 na Disney Channel w Ameryce Łacińskiej.

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1[edytuj | edytuj kod]

Luna (Karol Sevilla) jest nastolatką z Meksyku, która szczęśliwie jedzie przez życie na wrotkach. Jak każda dziewczyna w jej wieku, mieszka wraz ze swoją rodziną, chodzi do szkoły i ma swoją grupę znajomych. Ma również pracę jako dostawca w restauracji typu fast food. Luna spędza większość swojego czasu na wrotkach na nabrzeżu swego ukochanego miasta, słuchając piosenek skomponowanych przez jej najlepszego przyjaciela, Simóna (Michael Ronda). Ale jej życie przybiera jednak niespodziewany obrót, gdy jej rodzice otrzymują propozycję niemożliwą do odrzucenia..., jutro rodzina Valente musi opuścić swój ukochany dom i przenieść się do innego kraju, do Argentyny. Luna musi przystosować się do nowego życia, nowych przyjaciół i nowej szkoły, gdzie spotyka się świat luksusu i elit, który niewiele ma z nią wspólnego. Luna szuka schronienia w swojej jeździe na wrotkach, a przez nie odkrywa tor wrotkarski, Jam & Roller, który oferuje jej nowy wszechświat na kołach. Podczas tego nowego etapu w swoim życiu Luna rozwija swoją pasję do jazdy i tańca na wrotkach oraz odkrywa drogę do nowych przyjaciół i pierwszej miłości, którą znajduje w osobie zupełnie innej od niej samej, Matteo (Ruggero Pasquarelli). Na przeszkodzie stoi jednak najpopularniejsza dziewczyna w szkole i dziewczyna Matteo, Ámbar (Valentina Zenere), która za wszelką cenę chce uczynić życie Luny niemożliwym. Również podczas rozwijania swych pasji, Luna może być o krok od odkrycia swojej prawdziwej tożsamości.

Sezon 2[edytuj | edytuj kod]

Po skończonych wakacjach wszyscy wracają na kolejny rok w Blake South Collage, ale to nie wszystko, ponieważ Tamara, administratorka Jam&Roller, opuszcza wrotkowisko, a jej miejsce ma zająć tajemnicza Juliana, która ma być również trenerką Luny i jej przyjaciół. W rezydencji jest napięcie, ponieważ Sharon odkryła prawdę o Sol Benson i zrobi wszystko, aby Luna nie poznała swojej prawdziwej tożsamości. Czy tajemnica wyjdzie na jaw? Jak potoczą się losy związku Luny i Matteo?

Sezon 3[edytuj | edytuj kod]

Luna w końcu odkryła prawdę o Sol Benson, ale to nie ułatwiło niczego. Zbliża się dla niej sprawdzian dorosłości. Ámbar upokarza ją jeszcze bardziej. Luna jest na ostatnim roku w Blake i musi postanowić co będzie robić, gdy skończy szkołę. Jak by tego było mało Simón bardzo zbliżył się do Ámbar...

Bohaterowie[edytuj | edytuj kod]

 • Luna Valente / Sol Benson (Karol Sevilla) – jest sympatyczną, pełną zapału nastolatką. Uwielbia jazdę na wrotkach, a jej marzeniem jest zostanie profesjonalną wrotkarką. Jej drugą pasją jest śpiew. Pochodzi z Meksyku.
 • Matteo Balsano (Ruggero Pasquarelli) – jest Włochem, ale mieszka w Argentynie. Z początku jest zarozumiały, a nawet trochę samolubny, ale zakochuje się w o rok młodszej od siebie Lunie. Ona nie przepada za nim, jednak w końcu odwzajemnia jego miłość i zostają parą.
 • Ámbar Smith (Valentina Zenere) – to mściwa i zarozumiała dziewczyna. Nie znosi Luny, ponieważ ta wtargnęła w jej życie i zabrała jej chłopaka. Ámbar jest zaawansowaną wrotkarką, lubi modę. Jest wychowywana przez chrzestną matkę.
 • Simón Álvarez (Michael Ronda) – najlepszy przyjaciel Luny. Jego pasją jest pisanie piosenek i gra na gitarze. Kiedy Luna zbliżyła się bardzo do Matteo był o nią zazdrosny, ale później zrozumiał, że Luna i Matteo są dla siebie stworzeni.
 • Nina Simonetti (Carolina Kopelioff) – najlepsza przyjaciółka Luny. Jest nieśmiała, ale Luna pomogła jej tą wadę przezwyciężyć. Bardzo lubi się uczyć. Kiedyś prowadziła blog.
 • Gastón Perida (Agustín Bernasconi) – najlepszy przyjaciel Matteo. Lubi czytać i oglądać filmy. Kiedy dowiedział się, że Nina to FelicityForNow, jego idolka, zakochał się w niej a ona później odwzajemniła jego miłość.
 • Jimena „Jim” Medina (Ana Jara Martinez) – pełna wigoru nastolatka. Kocha tańczyć i jeździć na wrotkach. Jest Hiszpanką, a jej najlepsza przyjaciółka to Yam.
 • Yamila „Yam” Sánchez (Chiara Parravicini) – Yam uwielbia projektować stroje. Ona i Jim są nazywane papużkami nierozłączkami. Zakochuje się (z wzajemnością) w Ramiro.
 • Ramiro Ponce (Jorge López) – jest Chilijczykiem. Jego pasją jest hip-hop i rap, ale oprócz tego dobrze jeździ na wrotkach. Na początku dokucza Yam, ale później się w niej zakochuje, a jakiś czas później zostają parą.
 • Nicolas „Nico” Navarro (Lionel Ferro) – pracownik Jam&Roller. Razem z Pedro i Simónem założył zespół muzyczny RollerBand. W tym samym czasie zakochał się w Jim, nie wiedząc, że ona czuje do niego to samo. Wkrótce zostali parą.
 • Pedro Arias (Gastón Vietto) – pracownik Jam&Roller. Lubi grać na perkusji. Na początku podoba mu się Tamara, ale później zostaje parą z Delfi.
 • Delfina „Delfi” Alzamendi (Marlena Ratner) – uwielbia modę, wraz z Jazmin prowadzi modowy videoblog „Styl&Szyk”. Kiedyś podobał jej się Gastón, ale później zakochała się w Pedro.
 • Jazmín Carbajal (Katja Martinez) – Jazmin interesuje się modą, jednak tak samo jak Delfi pełni rolę Ámbar na posyłki. Jazmin podoba się Simón, jednak on uważa ją tylko za przyjaciółkę.
 • Sharon Benson (Lucila Gandolfo) – milionerka, która zatrudniła rodziców Luny w rezydencji. Kiedy dowieduje się, że córka jej pracowników jest jej siostrzenicą postanawia ukryć przed nią tajemnicę. Jest nękana wyrzutami sumienia, ponieważ kiedyś niechcący wywołała pożar w rezydencji, przez co zginęła jej siostra Lilly.
 • Reinaldo „Rey” Gutiérrez (Rodrigo Pedreira) – pełni rolę Sharon na posyłki. Zbierał dane o Sol Benson i pomagał Sharon ją odnaleźć.
 • Miguel Valente (David Muri) – ojciec Luny. Jest szefem personelu w posiadłości rodziny Bensonów.
 • Monica Valente (Ana Carolina Valsagna) – Matka Luny. Jest kucharką w rezydencji.
 • Tino Alcaraz (Diego Sassi Alcalá) – przez pewien czas należy do personelu w rezydencji Benson, jednak został tam zatrudniony dla tego, że on i jego najlepszy przyjaciel Cato znali Roberto, mężczyznę który uratował Sol Benson.
 • Catolino „Cato” Alcoba (German Tripel) – najlepszy przyjaciel Tino. Jest gapowaty, roztargniony. Zakochał się w Amandzie.
 • Amanda (Antonella Querzoli) – służąca w rezydencji Benson. Pod koniec drugiego sezonu wychodzi za mąż za Cato.
 • Alfredo Bilder (Roberto Carnaghi) – Ojciec Sharon. Pierwszy raz pojawia się w drugim sezonie. Kiedy dowiaduje się, że Luna to jego wnuczka, próbuje jej to powiedzieć, ale Sharon go blokuje. W końcu jednak mu się udaje.
 • Fernanda (Sheila Piccolo) – pojawia się w sezonie drugim. Jest liderką zespołu wrotkarskiego Los Adrenaline.
 • Tamara Rios (Luz Cipríota) – Tamara jest menadżerką i administratorką Jam&Roller w pierwszym sezonie. Później jej miejsce zastępuje Juliana.
 • Juliana / Marisa Mint (Estela Ribeiro) – Juliana kiedyś była sławną wrotkarką, ale wypadek uniemożliwił jej dalszą jazdę na wrotkach. W drugim sezonie zastępuje Tamarę i zostaje trenerką wrotkarzy w Jam&Roller.
 • Eric Andrade (Jandino) – Barman w Jam&Roller. Pojawia się w trzecim sezonie i zakochuje się w Ninie.
 • Emilia Mansfield (Giovanna Reynaud) – Emilia pojawia się pod koniec sezonu drugiego i zostaje najlepszą przyjaciółką Ámbar gdy ta przechodzi do Los Slidears. Jej chłopakiem jest Benicio.
 • Benicío Banderbield (Pasqualle di Nuzzo) – chłopak Emilii.
 • Michel (Estaban Velázquez) – pojawia się w sezonie trzecim, jest studentem który przyjechał na wymianę. Podoba mu się Luna.
 • Gary López (Joaquin Berthold) – pojawia się w trzecim sezonie, jest biznesmenem.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Część obsady została potwierdzona 16 czerwca 2015, a dalsza część 12 sierpnia 2015 roku[5][6].

Pierwszoplanowa obsada[edytuj | edytuj kod]

Drugoplanowa obsada[edytuj | edytuj kod]

Gościnna obsada[edytuj | edytuj kod]

Prawdziwi artyści[edytuj | edytuj kod]

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Udział wzięli:

oraz:

W pozostałych rolach:

i inni

Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi:

Opracowanie: SDI Media Polska
Dźwięk: Łukasz Fober
Koordynator projektu: Ewa Krawczyk

Lektor tyłówki: Piotr Bajtlik (odc. 80)

Przegląd sezonów[edytuj | edytuj kod]

Seria Odcinki Oryginalna emisja Argentyna Oryginalna emisja Hiszpania Oryginalna emisja Polska
Premiera Finał Premiera Finał Premiera Finał
1 80 40 14 marca 2016 6 maja 2016 4 kwietnia 2016 9 czerwca 2016 16 maja 2016 13 października 2016
40 4 lipca 2016 26 sierpnia 2016 26 września 2016 1 grudnia 2016 21 listopada 2016 23 marca 2017
2 80 40 17 kwietnia 2017 9 czerwca 2017 17 kwietnia 2017 22 czerwca 2017 18 września 2017 8 grudnia 2017
40 7 sierpnia 2017 29 września 2017 2 października 2017 29 listopada 2017 22 stycznia 2018 4 maja 2018
3 60 30 16 kwietnia 2018 25 maja 2018 25 czerwca 2018 3 sierpnia 2018 29 października 2018 21 stycznia 2019
30 9 lipca 2018 17 sierpnia 2018 6 sierpnia 2018 14 września 2018 22 stycznia 2019 1 kwietnia 2019

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1 (2016)[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Premiera Premiera w Polsce
Część I: Soy libre, Soy yo, Soy Luna (Jestem wolna, jestem sobą, jestem Luna)
1 Marzenie, na kołach
Un sueño, sobre ruedas
14 marca 2016 (Argentyna)
4 kwietnia 2016 (Hiszpania)
16 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
2 Nowa historia, na kołach
Una nueva historia, sobre ruedas
15 marca 2016 (Argentyna)
5 kwietnia 2016 (Hiszpania)
17 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
3 Nowe przygody, na kołach
Nuevas aventuras, sobre ruedas
16 marca 2016 (Argentyna)
6 kwietnia 2016 (Hiszpania)
18 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
4 Sekret, na kołach
Un secreto, sobre ruedas
17 marca 2016 (Argentyna)
7 kwietnia 2016 (Hiszpania)
19 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
5 Miłość, na kołach
Un amor, sobre ruedas
18 marca 2016 (Argentyna)
11 kwietnia 2016 (Hiszpania)
23 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
6 Okazja, na kołach
Una oportunidad, sobre ruedas
21 marca 2016 (Argentyna)
12 kwietnia 2016 (Hiszpania)
24 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
7 Prawda ujawniona, na kołach
Una verdad al descubierto, sobre ruedas
22 marca 2016 (Argentyna)
13 kwietnia 2016 (Hiszpania)
25 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
8 Decyzja, na kołach
Una decisión, sobre ruedas
23 marca 2016 (Argentyna)
14 kwietnia 2016 (Hiszpania)
26 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
9 Odkrycie, na kołach
Un descubrimiento, sobre ruedas
24 marca 2016 (Argentyna)
18 kwietnia 2016 (Hiszpania)
30 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
10 Rywalka, na kołach
Una rival, sobre ruedas
25 marca 2016 (Argentyna)
19 kwietnia 2016 (Hiszpania)
31 maja 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
11 Konkurencja, na kołach
Una competencia, sobre ruedas
28 marca 2016 (Argentyna)
20 kwietnia 2016 (Hiszpania)
1 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
12 Tajemnica, na kołach
Un misterio, sobre ruedas
29 marca 2016 (Argentyna)
21 kwietnia 2016 (Hiszpania)
2 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
13 Zazdrosna, na kołach
Celoso, sobre ruedas
30 marca 2016 (Argentyna)
25 kwietnia 2016 (Hiszpania)
6 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
14 "Prawie"-pocałunek, na kołach
Un "casi" beso, sobre ruedas
31 marca 2016 (Argentyna)
26 kwietnia 2016 (Hiszpania)
7 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
15 Wątpliwość, na kołach
Una duda, sobre ruedas
1 kwietnia 2016 (Argentyna)
27 kwietnia 2016 (Hiszpania)
8 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
16 Zła uwaga, na kołach
Una mala nota, sobre ruedas
4 kwietnia 2016 (Argentyna)
28 kwietnia 2016 (Hiszpania)
9 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
17 Wymiana dowodów, na kołach
Un intercambio de pruebas, sobre ruedas
5 kwietnia 2016 (Argentyna)
2 maja 2016 (Hiszpania)
13 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
18 Piosenka z Matteo, na kołach
Una canción con Matteo, sobre ruedas
6 kwietnia 2016 (Argentyna)
3 maja 2016 (Hiszpania)
14 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
19 Prawie-pocałunek z... Simónem?, na kołach
Un casi beso con... Simón?, sobre ruedas
7 kwietnia 2016 (Argentyna)
4 maja 2016 (Hiszpania)
15 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
20 Odkrycie Luny, na kołach
Un descubrimiento de Luna, sobre ruedas
8 kwietnia 2016 (Argentyna)
5 maja 2016 (Hiszpania)
16 czerwca 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
21 Wisiorek, sekret; na kołach
Una medallita, un secreto; sobre ruedas
11 kwietnia 2016 (Argentyna)
9 maja 2016 (Hiszpania)
12 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
22 Nieodwzajemniona miłość, na kołach
Un amor no correspondido, sobre ruedas
12 kwietnia 2016 (Argentyna)
10 maja 2016 (Hiszpania)
13 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
23 Miłość przez RollerTracka, na kołach
Un amor por RollerTrack, sobre ruedas
13 kwietnia 2016 (Argentyna)
11 maja 2016 (Hiszpania)
14 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
24 Decyzja: Konkurs czy Simón?, na kołach
Una decisión: la competencia ó Simón?, sobre ruedas
14 kwietnia 2016 (Argentyna)
12 maja 2016 (Hiszpania)
15 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
25 FelicityForNow kłamczuchą, na kołach
Una FelicityForNow mentirosa, sobre ruedas
15 kwietnia 2016 (Argentyna)
16 maja 2016 (Hiszpania)
19 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
26 Piosenki i zamieszanie na Open Music, na kołach
Canciónes y confusiones en el Open Music, sobre ruedas
18 kwietnia 2016 (Argentyna)
17 maja 2016 (Hiszpania)
20 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
27 Nowy dom dla Simóna, na kołach
Un nuevo hogar para Simón, sobre ruedas
19 kwietnia 2016 (Argentyna)
18 maja 2016 (Hiszpania)
21 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
28 Czy on nie zdaje sobie sprawy, że ją kocha?, na kołach
No se dio cuenta de qué te amo?, sobre ruedas
20 kwietnia 2016 (Argentyna)
19 maja 2016 (Hiszpania)
22 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
29 Pomieszanie uczuć, na kołach
Una confusión de sentimientos, sobre ruedas
21 kwietnia 2016 (Argentyna)
23 maja 2016 (Hiszpania)
26 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
30 Drugi etap konkursu, na kołach
Segunda fase de la competencia, sobre ruedas
22 kwietnia 2016 (Argentyna)
24 maja 2016 (Hiszpania)
27 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
31 A konkurs trwa..., na kołach
Y la competencia continúa..., sobre ruedas
25 kwietnia 2016 (Argentyna)
25 maja 2016 (Hiszpania)
28 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
32 Zazdrosny o Romea i Julię, na kołach
Un celoso por Romeo y Julieta, sobre ruedas
26 kwietnia 2016 (Argentyna)
26 maja 2016 (Hiszpania)
29 września 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
33 Stracony dokument, na kołach
Una documentación perdida, sobre ruedas
27 kwietnia 2016 (Argentyna)
30 maja 2016 (Hiszpania)
3 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
34 Podróż, na kołach
Un viaje, sobre ruedas
28 kwietnia 2016 (Argentyna)
31 maja 2016 (Hiszpania)
4 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
35 Tor to moje marzenie z Matteo!, na kołach
La pista de mi sueño con Matteo!, sobre ruedas
29 kwietnia 2016 (Argentyna)
1 czerwca 2016 (Hiszpania)
5 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
36 Pomieszanie par, na kołach
Una confusión de parejas, sobre ruedas
2 maja 2016 (Argentyna)
2 czerwca 2016 (Hiszpania)
6 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
37 Koniec związku, na kołach
El final de una relación, sobre ruedas
3 maja 2016 (Argentyna)
3 czerwca 2016 (Hiszpania)
10 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
38 Co myślisz o mnie?, na kołach
Qué sientes por mi?, sobre ruedas
4 maja 2016 (Argentyna)
7 czerwca 2016 (Hiszpania)
11 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
39 Podwójna zmiana w finale, na kołach
Un doble cambio en la final, sobre ruedas
5 maja 2016 (Argentyna)
8 czerwca 2016 (Hiszpania)
12 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
40 Pocałunek, na kołach
Un beso, sobre ruedas
6 maja 2016 (Argentyna)
9 czerwca 2016 (Hiszpania)
13 października 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
Część II: Música en tí (Muzyka w Tobie)
41 Uczucia, na kołach
Sentimientos, sobre ruedas
4 lipca 2016 (Argentyna)
26 września 2016 (Hiszpania)
21 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
42 Bardzo pochopna decyzja, na kołach
Una decisión muy apresurada, sobre ruedas
5 lipca 2016 (Argentyna)
27 września 2016 (Hiszpania)
22 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
43 Zachować sekret, na kołach
Un secreto que guardar, sobre ruedas
6 lipca 2016 (Argentyna)
28 września 2016 (Hiszpania)
23 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
44 Niespodzianka, na kołach
Una sorpresa, sobre ruedas
7 lipca 2016 (Argentyna)
29 września 2016 (Hiszpania)
24 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
45 Random Open, na kołach
Un Random Open, sobre ruedas
8 lipca 2016 (Argentyna)
3 października 2016 (Hiszpania)
28 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
46 Miłość czy przyjaźń?, na kołach
Un amor ó una amistad?, sobre ruedas
11 lipca 2016 (Argentyna)
4 października 2016 (Hiszpania)
29 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
47 Nieporozumienie, na kołach
Un mal entendido, sobre ruedas
12 lipca 2016 (Argentyna)
5 października 2016 (Hiszpania)
30 listopada 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
48 Rezygnacja, na kołach
Una renuncia, sobre ruedas
13 lipca 2016 (Argentyna)
6 października 2016 (Hiszpania)
1 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
49 Zazdrosna o Simóna, na kołach
Celos por Simón, sobre ruedas
14 lipca 2016 (Argentyna)
10 października 2016 (Hiszpania)
5 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
50 Spotkania, na kołach
Encuentros, sobre ruedas
15 lipca 2016 (Argentyna)
11 października 2016 (Hiszpania)
6 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
51 Opierają się oni!, na kołach
Se basaban!, sobre ruedas
18 lipca 2016 (Argentyna)
12 października 2016 (Hiszpania)
7 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
52 Nowe miłości, na kołach
Nuevos amores, sobre ruedas
19 lipca 2016 (Argentyna)
13 października 2016 (Hiszpania)
8 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
53 Stracony pen drive, na kołach
Una Pen Drive perdido, sobre ruedas
20 lipca 2016 (Argentyna)
17 października 2016 (Hiszpania)
12 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
54 Plan, na kołach
Un plan, sobre ruedas
21 lipca 2016 (Argentyna)
18 października 2016 (Hiszpania)
13 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
55 Czuję, na kołach
Lo que siento, sobre ruedas
22 lipca 2016 (Argentyna)
19 października 2016 (Hiszpania)
14 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
56 Matteo czy Simón?, na kołach
Matteo ó Simón?, sobre ruedas
25 lipca 2016 (Argentyna)
20 października 2016 (Hiszpania)
15 grudnia 2016 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
57 Prawda bliska ujawnienia, na kołach
Una verdad casí revelada, sobre ruedas
26 lipca 2016 (Argentyna)
24 października 2016 (Hiszpania)
13 lutego 2017 (Disney Channel)[10]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
58 Kłamstwo, na kołach
Una mentira, sobre ruedas
27 lipca 2016 (Argentyna)
25 października 2016 (Hiszpania)
14 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
59 "Gra" miłości, na kołach
Un "juego" de amor, sobre ruedas
28 lipca 2016 (Argentyna)
26 października 2016 (Hiszpania)
15 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
60 Zamieszanie w konkursie, na kołach
Confusión en la competencia, sobre ruedas
29 lipca 2016 (Argentyna)
27 października 2016 (Hiszpania)
16 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
61 Nowa miłość, na kołach
Un nuevo amor, sobre ruedas
1 sierpnia 2016 (Argentyna)
31 października 2016 (Hiszpania)
20 lutego 2017 (Disney Channel)[11]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
62 Para, na kołach
Novíos, sobre ruedas
2 sierpnia 2016 (Argentyna)
1 listopada 2016 (Hiszpania)
21 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
63 Zamieszanie w rezydencji, na kołach
Confusiones en la mansión, sobre ruedas
3 sierpnia 2016 (Argentyna)
2 listopada 2016 (Hiszpania)
22 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
64 Kim jest FelicityForNow?, na kołach
Quien és FelicityForNow?, sobre ruedas
4 sierpnia 2016 (Argentyna)
3 listopada 2016 (Hiszpania)
23 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
65 Open Music: Chłopaki kontra dziewczyny, na kołach
Open Music: chicos vs chicas, sobre ruedas
5 sierpnia 2016 (Argentyna)
7 listopada 2016 (Hiszpania)
27 lutego 2017 (Disney Channel)[12]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
66 Propozycja, na kołach
Una propuesta, sobre ruedas
8 sierpnia 2016 (Argentyna)
8 listopada 2016 (Hiszpania)
28 lutego 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
67 Czuję do Matteo?, na kołach
Lo qué siento por Matteo?, sobre ruedas
9 sierpnia 2016 (Argentyna)
9 listopada 2016 (Hiszpania)
1 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
68 Nowy skład zespołu, na kołach
Una nueva formación del equipo, sobre ruedas
10 sierpnia 2016 (Argentyna)
10 listopada 2016 (Hiszpania)
2 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
69 Chłopak czy przyjaciel?, na kołach
Un novío o un amigo?, sobre ruedas
11 sierpnia 2016 (Argentyna)
14 listopada 2016 (Hiszpania)
6 marca 2017 (Disney Channel)[13]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
70 Miłość się rodzi?, na kołach
Surge el amor?, sobre ruedas
12 sierpnia 2016 (Argentyna)
15 listopada 2016 (Hiszpania)
7 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
71 Specjalna wizyta, na kołach
Una visita especial, sobre ruedas
15 sierpnia 2016 (Argentyna)
16 listopada 2016 (Hiszpania)
8 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
72 Stracona praca, na kołach
Un trabajo perdido, sobre ruedas
16 sierpnia 2016 (Argentyna)
17 listopada 2016 (Hiszpania)
9 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
73 Przyjęcie urodzinowe, na kołach
Una fiesta de cumpleaños, sobre ruedas
17 sierpnia 2016 (Argentyna)
21 listopada 2016 (Hiszpania)
13 marca 2017 (Disney Channel)[14]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
74 Boi się zakochać, na kołach
Miedo de se enamorar, sobre ruedas
18 sierpnia 2016 (Argentyna)
22 listopada 2016 (Hiszpania)
14 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
75 Open Music z rewelacjami, na kołach
Un Open Music de revelaciones, sobre ruedas
19 sierpnia 2016 (Argentyna)
23 listopada 2016 (Hiszpania)
15 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
76 Jestem FelicityForNow, na kołach
Yo soy FelicityForNow, sobre ruedas
22 sierpnia 2016 (Argentyna)
24 listopada 2016 (Hiszpania)
16 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
77 Odkrycie może zmienić wszystko, na kołach
Una descubierta que puede cambiar todo, sobre ruedas
23 sierpnia 2016 (Argentyna)
28 listopada 2016 (Hiszpania)
20 marca 2017 (Disney Channel)[15]
13 kwietnia 2018 (Netflix)
78 Miłosna decyzja, na kołach
Una decisión amorosa, sobre ruedas
24 sierpnia 2016 (Argentyna)
29 listopada 2016 (Hiszpania)
21 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
79 Finał interkontynentalnych, na kołach (część 1)
La final de la InterContinental, sobre ruedas (Parte 1)
25 sierpnia 2016 (Argentyna)
30 listopada 2016 (Hiszpania)
22 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)
80 Finał interkontynentalnych, na kołach (część 2)
La final de la InterContinental, sobre ruedas (Parte 2)
26 sierpnia 2016 (Argentyna)
1 grudnia 2016 (Hiszpania)
23 marca 2017 (Disney Channel)
13 kwietnia 2018 (Netflix)

Sezon 2 (2017)[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Premiera Premiera w Polsce
Część I: La vida es un sueño (Życie jest marzeniem)
81 Sen czy koszmar?, na kołach
Un sueño o una pesadilla?, sobre ruedas
17 kwietnia 2017 (Argentyna)
17 kwietnia 2017 (Hiszpania)
18 września 2017[16]
82 Słońce i księżyc, na kołach
Un sol y una luna, sobre ruedas
18 kwietnia 2017 (Argentyna)
18 kwietnia 2017 (Hiszpania)
19 września 2017
83 Podejrzana postawa, na kołach
Una actitud sospechosa, sobre ruedas
19 kwietnia 2017 (Argentyna)
19 kwietnia 2017 (Hiszpania)
20 września 2017
84 Złapana na nagraniu!, na kołach
Atrapada por la cámara!, sobre ruedas
20 kwietnia 2017 (Argentyna)
20 kwietnia 2017 (Hiszpania)
21 września 2017
85 Pierwszy Open Music roku, na kołach
El primer Open Music del año, sobre ruedas
21 kwietnia 2017 (Argentyna)
24 kwietnia 2017 (Hiszpania)
22 września 2017
86 Luna to Sol Benson!, na kołach
Luna es Sol Benson!, sobre ruedas
24 kwietnia 2017 (Argentyna)
25 kwietnia 2017 (Hiszpania)
25 września 2017[17]
87 Nowy konkurs, na kołach
Una nueva competencia, sobre ruedas
25 kwietnia 2017 (Argentyna)
26 kwietnia 2017 (Hiszpania)
26 września 2017
88 Plan przeciwko Lunie, na kołach
Un plan contra Luna, sobre ruedas
26 kwietnia 2017 (Argentyna)
27 kwietnia 2017 (Hiszpania)
27 września 2017
89 Zepsuta kamera, na kołach
Una cámara rota, sobre ruedas
27 kwietnia 2017 (Argentyna)
1 maja 2017 (Hiszpania)
28 września 2017
90 Bal kostiumowy, na kołach
Una fiesta de fisfraces, sobre ruedas
28 kwietnia 2017 (Argentyna)
2 maja 2017 (Hiszpania)
29 września 2017
91 Pożar na torze, na kołach
Un incendio en la pista, sobre ruedas
1 maja 2017 (Argentyna)
3 maja 2017 (Hiszpania)
2 października 2017[18]
92 Sekrety z przeszłości, na kołach
Secretos del pasado, sobre ruedas
2 maja 2017 (Argentyna)
4 maja 2017 (Hiszpania)
3 października 2017
93 Iluzja, na kołach
Una ilusión, sobre ruedas
3 maja 2017 (Argentyna)
8 maja 2017 (Hiszpania)
4 października 2017
94 Pomoc, na kołach
Una ayuda, sobre ruedas
4 maja 2017 (Argentyna)
9 maja 2017 (Hiszpania)
5 października 2017
95 Plan dla Rollera, na kołach
Un plan para el Roller, sobre ruedas
5 maja 2017 (Argentyna)
10 maja 2017 (Hiszpania)
6 października 2017
96 Ámbar to Sol Benson?, na kołach
Ámbar es Sol Benson?, sobre ruedas
8 maja 2017 (Argentyna)
11 maja 2017 (Hiszpania)
9 października 2017[19]
97 Roller będzie zamknięty?, na kołach
El Roller va a cerrar?, sobre ruedas
9 maja 2017 (Argentyna)
15 maja 2017 (Hiszpania)
10 października 2017
98 Złamane nadzieje, na kołach
Las esperanzas se rompen, sobre ruedas
10 maja 2017 (Argentyna)
16 maja 2017 (Hiszpania)
11 października 2017
99 Nowa nadzieja, na kołach
Una nueva esperanza, sobre ruedas
11 maja 2017 (Argentyna)
17 maja 2017 (Hiszpania)
12 października 2017
100 Żegnaj, Roller, na kołach
Adiós Roller, sobre ruedas
12 maja 2017 (Argentyna)
18 maja 2017 (Hiszpania)
13 października 2017
101 Odkryta prawda?, na kołach
Descubren la verdad?, sobre ruedas
15 maja 2017 (Argentyna)
22 maja 2017 (Hiszpania)
13 listopada 2017
102 Roller nie zostanie zamknięty, na kołach
El Roller no se cerrará, sobre ruedas
16 maja 2017 (Argentyna)
23 maja 2017 (Hiszpania)
14 listopada 2017
103 Zazdrość, na kołach
Celos, sobre ruedas
17 maja 2017 (Argentyna)
24 maja 2017 (Hiszpania)
15 listopada 2017
104 Nowa trenerka, na kołach
Una nueva entrenadora, sobre ruedas
18 maja 2017 (Argentyna)
25 maja 2017 (Hiszpania)
16 listopada 2017
105 Nagranie z choreografią, na kołach
La grabación de la coreografía, sobre ruedas
19 maja 2017 (Argentyna)
29 maja 2017 (Hiszpania)
17 listopada 2017
106 Łzy i przeprosiny, na kołach
Lágrimas y disculpas, sobre ruedas
22 maja 2017 (Argentyna)
30 maja 2017 (Hiszpania)
20 listopada 2017
107 Przeprosiny, na kołach
Una disculpa, sobre ruedas
23 maja 2017 (Argentyna)
31 maja 2017 (Hiszpania)
21 listopada 2017
108 Nowa miłość?, na kołach
Un nuevo amor?, sobre ruedas
24 maja 2017 (Argentyna)
1 czerwca 2017 (Hiszpania)
22 listopada 2017
109 Matteo zostawia adrenalinę, na kołach
Matteo se va de los adrenaline, sobre ruedas
25 maja 2017 (Argentyna)
5 czerwca 2017 (Hiszpania)
23 listopada 2017
110 Kłamstwa, na kołach
Mentiras, sobre ruedas
26 maja 2017 (Argentyna)
6 czerwca 2017 (Hiszpania)
24 listopada 2017
111 Kłótnia, na kołach
Una pelea, sobre ruedas
29 maja 2017 (Argentyna)
7 czerwca 2017 (Hiszpania)
27 listopada 2017
112 Matteo chce wrócić do Luny?, na kołach
Matteo quiere volver con Luna?, sobre ruedas
30 maja 2017 (Argentyna)
8 czerwca 2017 (Hiszpania)
28 listopada 2017
113 Wiadomość, na kołach
Un mensaje, sobre ruedas
31 maja 2017 (Argentyna)
12 czerwca 2017 (Hiszpania)
29 listopada 2017
114 Chcę wrócić do zespołu, na kołach
Quiero volver al equipo, sobre ruedas
1 czerwca 2017 (Argentyna)
13 czerwca 2017 (Hiszpania)
30 listopada 2017
115 Prawda jest blisko, na kołach
La verdad está cerca, sobre ruedas
2 czerwca 2017 (Argentyna)
14 czerwca 2017 (Hiszpania)
1 grudnia 2017[20]
116 Powrót zespołu Rollera, na kołach
El regreso del equipo del Roller, sobre ruedas
5 czerwca 2017 (Argentyna)
15 czerwca 2017 (Hiszpania)
4 grudnia 2017[21]
117 Nowa para, na kołach
Una nueva pareja, sobre ruedas
6 czerwca 2017 (Argentyna)
19 czerwca 2017 (Hiszpania)
5 grudnia 2017
118 Kto idzie?, na kołach
Quién se va?, sobre ruedas
7 czerwca 2017 (Argentyna)
20 czerwca 2017 (Hiszpania)
6 grudnia 2017
119 Oświadczenie miłości, na kołach
Una declaración amorosa, sobre ruedas
8 czerwca 2017 (Argentyna)
21 czerwca 2017 (Hiszpania)
7 grudnia 2017
120 Wypadek, na kołach (Część 1)
Un accidente, sobre ruedas (Parte 1)
9 czerwca 2017 (Argentyna)
22 czerwca 2017 (Hiszpania)
8 grudnia 2017
Część II: Un nuevo comienzo (Nowy początek)
121 Wypadek, na kołach (Część 2)
Un accidente, sobre ruedas (Parte 2)
7 sierpnia 2017 (Argentyna)
2 października 2017 (Hiszpania)
22 stycznia 2018[22]
122 Medalion, na kołach
Una medallita, sobre ruedas
8 sierpnia 2017 (Argentyna)
3 października 2017 (Hiszpania)
23 stycznia 2018
123 Bliżej prawdy, na kołach
Más cerca de la verdad, sobre ruedas
9 sierpnia 2017 (Argentyna)
4 października 2017 (Hiszpania)
24 stycznia 2018
124 List, na kołach
Una carta, sobre ruedas
10 sierpnia 2017 (Argentyna)
5 października 2017 (Hiszpania)
25 stycznia 2018
125 Open Music z okazją, na kołach (Część 1)
Un Open Music de oportunidad, sobre ruedas (Parte 1)
11 sierpnia 2017 (Argentyna)
6 października 2017 (Hiszpania)
26 stycznia 2018
126 Open Music z okazją, na kołach (Część 2)
Un Open Music de oportunidad, sobre ruedas (Parte 2)
14 sierpnia 2017 (Argentyna)
9 października 2017 (Hiszpania)
29 stycznia 2018[23]
127 Głosowanie konkursu, na kołach
Las votaciones del concurso, sobre ruedas
15 sierpnia 2017 (Argentyna)
10 października 2017 (Hiszpania)
30 stycznia 2018
128 Walka o Simóna, na kołach
La lucha por Simón, sobre ruedas
16 sierpnia 2017 (Argentyna)
11 października 2017 (Hiszpania)
31 stycznia 2018
129 Mój chłopak czy mój najlepszy przyjaciel?, na kołach
Mi novio o mi mejor amigo?, sobre ruedas
17 sierpnia 2017 (Argentyna)
16 października 2017 (Hiszpania)
1 lutego 2018[24]
130 Impreza galowa, na kołach (Część 1)
La fiesta de gala, sobre ruedas (Parte 1)
18 sierpnia 2017 (Argentyna)
17 października 2017 (Hiszpania)
2 lutego 2018
131 Impreza galowa, na kołach (Część 2)
La fiesta de gala, sobre ruedas (Parte 2)
21 sierpnia 2017 (Argentyna)
18 października 2017 (Hiszpania)
5 lutego 2018[25]
132 Kim jestem?, na kołach
Quién soy yo?, sobre ruedas
22 sierpnia 2017 (Argentyna)
19 października 2017 (Hiszpania)
6 lutego 2018
133 Sekrety i kłamstwa, na kołach
Secretos y mentiras, sobre ruedas
23 sierpnia 2017 (Argentyna)
20 października 2017 (Hiszpania)
7 lutego 2018
134 Przybycia i spotkania, na kołach
Llegadas y reencuentros, sobre ruedas
24 sierpnia 2017 (Argentyna)
23 października 2017 (Hiszpania)
8 lutego 2018
135 Prawdziwa Juliana, na kołach
La verdadera Juliana, sobre ruedas
25 sierpnia 2017 (Argentyna)
24 października 2017 (Hiszpania)
9 lutego 2018
136 Coś dziwnego, na kołach
Algo raro, sobre ruedas
28 sierpnia 2017 (Argentyna)
25 października 2017 (Hiszpania)
12 lutego 2018[26]
137 Fałszywy romans, na kołach
Un falso romance, sobre ruedas
29 sierpnia 2017 (Argentyna)
26 października 2017 (Hiszpania)
13 lutego 2018
138 Gość specjalny, na kołach
Una invitada especial, sobre ruedas
30 sierpnia 2017 (Argentyna)
27 października 2017 (Hiszpania)
14 lutego 2018
139 Wideo, na kołach
Un vídeo, sobre ruedas
31 sierpnia 2017 (Argentyna)
30 października 2017 (Hiszpania)
15 lutego 2018
140 Konkurs, na kołach
La competencia, sobre ruedas
1 września 2017 (Argentyna)
31 października 2017 (Hiszpania)
16 lutego 2018
141 Sekrety rodziny Bensonów, na kołach
Secretos de la família Benson, sobre ruedas
4 września 2017 (Argentyna)
2 listopada 2017 (Hiszpania)
19 marca 2018[27]
142 Koniec Lutteo, na kołach
El fin de Lutteo, sobre ruedas
5 września 2017 (Argentyna)
3 listopada 2017 (Hiszpania)
20 marca 2018
143 Winny, na kołach
Un culpable, sobre ruedas
6 września 2017 (Argentyna)
6 listopada 2017 (Hiszpania)
21 marca 2018
144 Dochodzenie, na kołach
Una investigación, sobre ruedas
7 września 2017 (Argentyna)
7 listopada 2017 (Hiszpania)
22 marca 2018
145 Specjalna propozycja, na kołach
Una propuesta especial, sobre ruedas
8 września 2017 (Argentyna)
8 listopada 2017 (Hiszpania)
23 marca 2018
146 Zazdrosny Matteo, na kołach
Matteo celoso, sobre ruedas
11 września 2017 (Argentyna)
9 listopada 2017 (Hiszpania)
26 marca 2018[28]
147 Coś więcej niż przyjaźń?, na kołach
Algo más que amigos?, sobre ruedas
12 września 2017 (Argentyna)
10 listopada 2017 (Hiszpania)
27 marca 2018
148 Ukryta wiadomość, na kołach
Mensaje oculto, sobre ruedas
13 września 2017 (Argentyna)
13 listopada 2017 (Hiszpania)
28 marca 2018
149 Blisko prawdy, na kołach
Cerca de la verdad, sobre ruedas
14 września 2017 (Argentyna)
14 listopada 2017 (Hiszpania)
29 marca 2018
150 Moja prawdziwa tożsamość?, na kołach
Mi verdadera identidad?, sobre ruedas
15 września 2017 (Argentyna)
15 listopada 2017 (Hiszpania)
30 marca 2018
151 Gdzie jest Sol Benson?, na kołach
Dónde está Sol Benson?, sobre ruedas
18 września 2017 (Argentyna)
16 listopada 2017 (Hiszpania)
23 kwietnia 2018[29]
152 Czekając na odpowiedź, na kołach
Esperando una respuesta, sobre ruedas
19 września 2017 (Argentyna)
17 listopada 2017 (Hiszpania)
24 kwietnia 2018
153 Ámbar jest nakryta, na kołach
Ámbar es descubierta, sobre ruedas
20 września 2017 (Argentyna)
20 listopada 2017 (Hiszpania)
25 kwietnia 2018
154 Chwila wyznań, na kołach
Un momento de confesiones, sobre ruedas
21 września 2017 (Argentyna)
21 listopada 2017 (Hiszpania)
26 kwietnia 2018
155 To coś więcej niż sen, na kołach
Mucho más que un sueño, sobre ruedas
22 września 2017 (Argentyna)
22 listopada 2017 (Hiszpania)
27 kwietnia 2018
156 Szpiegostwo, pułapki i więcej problemów, na kołach
Espionaje, trampas y más problemas, sobre ruedas
25 września 2017 (Argentyna)
23 listopada 2017 (Hiszpania)
30 kwietnia 2018[30]
157 Sekret nie tak tajny, na kołach
Un secreto no tan secreto, sobre ruedas
26 września 2017 (Argentyna)
24 listopada 2017 (Hiszpania)
1 maja 2018
158 Wycieczka do Cancún, na kołach
Un viaje a Cancún, sobre ruedas
27 września 2017 (Argentyna)
27 listopada 2017 (Hiszpania)
2 maja 2018
159 Finał Rodafest w Meksyku, na kołach (Część 1)
La final de la Rodafest en México, sobre ruedas (Parte 1)
28 września 2017 (Argentyna)
28 listopada 2017 (Hiszpania)
3 maja 2018
160 Finał Rodafest w Meksyku, na kołach (Część 2)
La final de la Rodafest en México, sobre ruedas (Parte 2)
29 września 2017 (Argentyna)
29 listopada 2017 (Hiszpania)
4 maja 2018

Sezon 3 (2018)[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Premiera Premiera w Polsce
Część I: Una vuelta más (Jeden obrót więcej)
161 Powrót, na kołach
El regreso, sobre ruedas
16 kwietnia 2018 (Argentyna)
25 czerwca 2018 (Hiszpania)
29 października 2018[31]
162 Przyjęcie w rezydencji, na kołach
Una fiesta en la mansión, sobre ruedas
17 kwietnia 2018 (Argentyna)
26 czerwca 2018 (Hiszpania)
30 października 2018
163 Red Sharks, na kołach
Los Red Sharks, sobre ruedas
18 kwietnia 2018 (Argentyna)
27 czerwca 2018 (Hiszpania)
31 października 2018
164 Propozycja Gary’ego, na kołach
Una propuesta de Gary, sobre ruedas
19 kwietnia 2018 (Argentyna)
28 czerwca 2018 (Hiszpania)
1 listopada 2018
165 Tajemniczy wrotkarz, na kołach
Un patinador misterioso, sobre ruedas
20 kwietnia 2018 (Argentyna)
29 czerwca 2018 (Hiszpania)
2 listopada 2018
166 Zdrada, na kołach
Una traición, sobre ruedas
23 kwietnia 2018 (Argentyna)
2 lipca 2018 (Hiszpania)
6 listopada 2018
167 Matteo odchodzi z Rollera?, na kołach
Matteo se va del Roller?, sobre ruedas
24 kwietnia 2018 (Argentyna)
3 lipca 2018 (Hiszpania)
7 listopada 2018
168 Powrót Sharon, na kołach
El regreso de Sharon, sobre ruedas
25 kwietnia 2018 (Argentyna)
4 lipca 2018 (Hiszpania)
8 listopada 2018
169 Tajemniczy pokój, na kołach
Una habitación misteriosa, sobre ruedas
26 kwietnia 2018 (Argentyna)
5 lipca 2018 (Hiszpania)
9 listopada 2018
170 Zamieszanie uczuć, na kołach
Una confusión de sentimientos, sobre ruedas
27 kwietnia 2018 (Argentyna)
6 lipca 2018 (Hiszpania)
12 listopada 2018
171 Koniec Gastiny, na kołach
El fin de Gastina, sobre ruedas
30 kwietnia 2018 (Argentyna)
9 lipca 2018 (Hiszpania)
13 listopada 2018
172 Szpieg, na kołach
Un espía, sobre ruedas
1 maja 2018 (Argentyna)
10 lipca 2018 (Hiszpania)
14 listopada 2018
173 Tajne szkolenie, na kołach
Un entrenamiento secreto, sobre ruedas
2 maja 2018 (Argentyna)
11 lipca 2018 (Hiszpania)
15 listopada 2018
174 Zamknięci, na kołach
Encerrados, sobre ruedas
3 maja 2018 (Argentyna)
12 lipca 2018 (Hiszpania)
16 listopada 2018
175 Usunięty wideoklip, na kołach
Un videoclip borrado, sobre ruedas
4 maja 2018 (Argentyna)
13 lipca 2018 (Hiszpania)
19 listopada 2018
176 Odkrywcze wideo, na kołach
Un vídeo revelador, sobre ruedas
7 maja 2018 (Argentyna)
16 lipca 2018 (Hiszpania)
20 listopada 2018
177 Gary odkrywa prawdę, na kołach
Gary descubre la verdad, sobre ruedas
8 maja 2018 (Argentyna)
17 lipca 2018 (Hiszpania)
21 listopada 2018
178 Zwolnienie Juliany, na kołach
El despido de Juliana, sobre ruedas
9 maja 2018 (Argentyna)
18 lipca 2018 (Hiszpania)
22 listopada 2018
179 Uścisk, na kołach
Un abrazo, sobre ruedas
10 maja 2018 (Argentyna)
19 lipca 2018 (Hiszpania)
23 listopada 2018
180 Pojedynek, na kołach
Un duelo, sobre ruedas
11 maja 2018 (Argentyna)
20 lipca 2018 (Hiszpania)
7 stycznia 2019[32]
181 Fałszywy związek, na kołach
Una falsa relación, sobre ruedas
14 maja 2018 (Argentyna)
23 lipca 2018 (Hiszpania)
8 stycznia 2019
182 Goście specjalni, na kołach
Invitadas especiales, sobre ruedas
15 maja 2018 (Argentyna)
24 lipca 2018 (Hiszpania)
9 stycznia 2019
183 Przygotowania do Open Music, na kołach
Los preparativos del Open Music, sobre ruedas
16 maja 2018 (Argentyna)
25 lipca 2018 (Hiszpania)
10 stycznia 2019
184 Obraz, na kołach
Un cuadro, sobre ruedas
17 maja 2018 (Argentyna)
26 lipca 2018 (Hiszpania)
11 stycznia 2019
185 Open Music w rezydencji, na kołach (Część 1)
Un Open Music en la mansión, sobre ruedas (Parte 1)
18 maja 2018 (Argentyna)
27 lipca 2018 (Hiszpania)
14 stycznia 2019[33]
186 Open Music w rezydencji, na kołach (Część 2)
Un Open Music en la mansión, sobre ruedas (Parte 2)
21 maja 2018 (Argentyna)
30 lipca 2018 (Hiszpania)
15 stycznia 2019
187 Brakujący obraz, na kołach
Un cuadro desaparecido, sobre ruedas
22 maja 2018 (Argentyna)
31 lipca 2018 (Hiszpania)
16 stycznia 2019
188 Aukcja w rezydencji, na kołach
Una subasta en la mansión, sobre ruedas
23 maja 2018 (Argentyna)
1 sierpnia 2018 (Hiszpania)
17 stycznia 2019
189 Festiwal Red Sharks, na kołach (Część 1)
Red Sharks Festival, sobre ruedas (Parte 1)
24 maja 2018 (Argentyna)
2 sierpnia 2018 (Hiszpania)
18 stycznia 2019
190 Festiwal Red Sharks, na kołach (Część 2)
Red Sharks Festival, sobre ruedas (Parte 2)
25 maja 2018 (Argentyna)
3 sierpnia 2018 (Hiszpania)
21 stycznia 2019[34]
Część II: Todo puede cambiar (Wszystko może się zmienić)
191 Wypadek Matteo, na kołach
El accidente de Matteo, sobre ruedas
9 lipca 2018 (Argentyna)
6 sierpnia 2018 (Hiszpania)
22 stycznia 2019
192 Aresztowanie, na kołach
Un arresto, sobre ruedas
10 lipca 2018 (Argentyna)
7 sierpnia 2018 (Hiszpania)
23 stycznia 2019
193 Amnezja, na kołach
Amnésia, sobre ruedas
11 lipca 2018 (Argentyna)
8 sierpnia 2018 (Hiszpania)
24 stycznia 2019
194 Żegnaj, Red Sharks?, na kołach
Adiós Red Sharks?, sobre ruedas
12 lipca 2018 (Argentyna)
9 sierpnia 2018 (Hiszpania)
25 stycznia 2019
195 Skomplikowana propozycja, na kołach
Una propuesta complicada, sobre ruedas
13 lipca 2018 (Argentyna)
10 sierpnia 2018 (Hiszpania)
28 stycznia 2019[35]
196 Nowy dom dla Roller Bandu, na kołach
Una nueva casa para la Roller Band, sobre ruedas
16 lipca 2018 (Argentyna)
13 sierpnia 2018 (Hiszpania)
29 stycznia 2019
197 Witamy, Michel, na kołach
Bienvenido Michel, sobre ruedas
17 lipca 2018 (Argentyna)
14 sierpnia 2018 (Hiszpania)
30 stycznia 2019
198 Podejrzany, na kołach
Un sospechoso, sobre ruedas
18 lipca 2018 (Argentyna)
15 sierpnia 2018 (Hiszpania)
31 stycznia 2019
199 Nowa kierowniczka Rollera, na kołach
Una nueva responsable del Roller, sobre ruedas
19 lipca 2018 (Argentyna)
16 sierpnia 2018 (Hiszpania)
1 lutego 2019
200 Flash-Open, na kołach
Un Flash-Open, sobre ruedas
20 lipca 2018 (Argentyna)
17 sierpnia 2018 (Hiszpania)
4 marca 2019[36]
201 Nowa miłość?, na kołach
Un nuevo amor?, sobre ruedas
23 lipca 2018 (Argentyna)
20 sierpnia 2018 (Hiszpania)
5 marca 2019
202 Fałszywy numer telefonu, na kołach
Un falso numero de teléfono, sobre ruedas
24 lipca 2018 (Argentyna)
21 sierpnia 2018 (Hiszpania)
6 marca 2019
203 Fałszywa tożsamość, na kołach
Una falsa identidad, sobre ruedas
25 lipca 2018 (Argentyna)
22 sierpnia 2018 (Hiszpania)
7 marca 2019
204 Nowa tożsamość Sharon, na kołach
La nueva identidad de Sharon, sobre ruedas
26 lipca 2018 (Argentyna)
23 sierpnia 2018 (Hiszpania)
8 marca 2019
205 Matteo albo Michel?, na kołach
Matteo o Michel?, sobre ruedas
27 lipca 2018 (Argentyna)
24 sierpnia 2018 (Hiszpania)
11 marca 2019[37]
206 Zakłopotani zakochani, na kołach
Amores confundidos, sobre ruedas
30 lipca 2018 (Argentyna)
27 sierpnia 2018 (Hiszpania)
12 marca 2019
207 Nieoczekiwany pocałunek, na kołach
Un beso inesperado, sobre ruedas
31 lipca 2018 (Argentyna)
28 sierpnia 2018 (Hiszpania)
13 marca 2019
208 Nadchodzi konkurencja, na kołach
La competencia se acerca, sobre ruedas
1 sierpnia 2018 (Argentyna)
29 sierpnia 2018 (Hiszpania)
14 marca 2019
209 Wybory, na kołach
Una elección, sobre ruedas
2 sierpnia 2018 (Argentyna)
30 sierpnia 2018 (Hiszpania)
15 marca 2019
210 Meksykańskie przyjęcie, na kołach
Una fiesta mexicana, sobre ruedas
3 sierpnia 2018 (Argentyna)
31 sierpnia 2018 (Hiszpania)
18 marca 2019[38]
211 Wątpliwość, na kołach
Una duda, sobre ruedas
6 sierpnia 2018 (Argentyna)
3 września 2018 (Hiszpania)
19 marca 2019
212 Zagubiony pierścionek, na kołach
Un anillo perdido, sobre ruedas
7 sierpnia 2018 (Argentyna)
4 września 2018 (Hiszpania)
20 marca 2019
213 Ámbar wraca do zespołu, na kołach
Ámbar regresa al equípo, sobre ruedas
8 sierpnia 2018 (Argentyna)
5 września 2018 (Hiszpania)
21 marca 2019
214 Wspólnik, na kołach
Un cómplice, sobre ruedas
9 sierpnia 2018 (Argentyna)
6 września 2018 (Hiszpania)
22 marca 2019
215 Sekrety zaczynają się ujawniać, na kołach
Los secretos empiezan a revelarse, sobre ruedas
10 sierpnia 2018 (Argentyna)
7 września 2018 (Hiszpania)
25 marca 2019[39]
216 Nowy krok, na kołach
Un nuevo paso, sobre ruedas
13 sierpnia 2018 (Argentyna)
10 września 2018 (Hiszpania)
26 marca 2019
217 Zła wiadomość, na kołach
Una mala noticia, sobre ruedas
14 sierpnia 2018 (Argentyna)
11 września 2018 (Hiszpania)
27 marca 2019
218 Pomysł, na kołach
Una idea, sobre ruedas
15 sierpnia 2018 (Argentyna)
12 września 2018 (Hiszpania)
28 marca 2019
219 Ogień, na kołach
Un incendio, sobre ruedas
16 sierpnia 2018 (Argentyna)
13 września 2018 (Hiszpania)
29 marca 2019
220 Jazda na wrotkach po raz ostatni
Patinamos por una última vez
17 sierpnia 2018 (Argentyna)
14 września 2018 (Hiszpania)
1 kwietnia 2019[40]

Film Koncertowy[edytuj | edytuj kod]

10 grudnia 2017 roku odbyła się premiera filmu koncertowego "Soy Luna en Concierto - México". Film przedstawia koncert obsady serialu w Meksyku podczas trasy koncertowej "Soy Luna en Concierto".

Trasy koncertowe[edytuj | edytuj kod]

Soy Luna en Concierto (2017)

Trasa została potwierdzona 25 września 2016 roku w wywiadzie telewizyjnym który udzieliła Karol Sevilla. Trasa rozpoczęła się 24 marca 2017 w Buenos Aires, a skończyła się 30 września tego samego roku w São Paulo (tour obejmował wyłącznie Amerykę Łacińską).

Soy Luna LIVE (2018)

Tour po Europie został potwierdzony w listopadzie 2017 roku. Rozpoczął się 5 stycznia 2018 roku w Barcelonie, a skończył się 9 kwietnia tego samego roku w Brukseli.

Soy Luna en vivo (2018)

Trzecia trasa koncertowa obejmująca Amerykę Łacińską rozpoczęła się 15 czerwca 2018 roku w Buenos Aires, a zakończyła się 19 listopada w tym samym mieście i tego samego roku.

Film dokumentalny[edytuj | edytuj kod]

17 sierpnia 2018 roku miał premierę film dokumentalny "Soy Luna. The Journey" opowiadający o nagrywaniu serialu oraz o wspomnieniach obsady z serialem.

Polska premiera filmu z tytułem "Soy Luna. Podróż" odbyła się 21 kwietnia 2019 roku na portalu YouTube.

Dyskografia[edytuj | edytuj kod]

Rok Dane dot. albumu Certyfikat
2016 Soy Luna
Música en ti
 • Wydany: 26 sierpnia 2016 (Ameryka Łacińska), 30 maja 2017 (Polska)
 • Wytwórnia: Walt Disney Records
 • Dystrybucja PL: Universal Music Polska
 • Format: CD, digital download
2017 La vida es un sueño
 • Wydany: 3 marca 2017 (Ameryka Łacińska), 1 września 2017 (Polska)
 • Wytwórnia: Walt Disney Records
 • Format: CD, digital download
Soy Luna - AtellaGali Remixes
 • Wydany: 6 października 2017 (Ameryka Łacińska, Europa)
 • Wytwórnia: Walt Disney Records
 • Format: CD, digital download
2018 Modo Amar
 • Wydany: 6 kwietnia 2018 (Ameryka Łacińska)
 • Wytwórnia: Walt Disney Records
 • Format: CD, digital download

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

 1. Noticias redirect [online], produ.com [dostęp 2017-11-20] [zarchiwizowane z adresu 2016-02-18].
 2. Mery Tv: Disney Channel Polska: Pierwszy zwiastun Soy Luny. [dostęp 2015-11-04].
 3. Maj 2016 na kanałach Disneya - SATinfo24 - Media Telewizja Informacje Internet Radio
 4. Program TV Disney Channel na 2017-09-18 – ramówka, emisje - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-08-16].
 5. Conoce a los Personajes de 'Soy Luna', la Serie Sustituta de Violetta. ELMUNDO. [dostęp 2015-11-04].
 6. Disney Channel estrenará telenovela juvenil 'Soy Luna'. Perú.com. [dostęp 2015-11-04]. [zarchiwizowane z tego adresu (2015-06-21)].
 7. a b c Rola drugoplanowa w sezonie 2.
 8. Gościnny występ w sezonie 2.
 9. Gościnny występ w sezonie 3.
 10. Disney Channel - program tv na 13.02.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-01-26] (pol.).
 11. Disney Channel - program tv na 20.02.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-02-06] (pol.).
 12. Disney Channel - program tv na 27.02.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-02-08] (pol.).
 13. Disney Channel - program tv na 06.03.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-02-14] (pol.).
 14. Disney Channel - program tv na 13.03.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-02-20] (pol.).
 15. Disney Channel - program tv na 20.03.2017 – Program TV - Telemagazyn.pl [online], telemagazyn.pl [dostęp 2017-03-01] (pol.).
 16. Program TV Disney Channel na 2017-10-18 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-11-20].
 17. Program TV Disney Channel na 2017-09-25 – ramówka, emisje - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-08-16].
 18. Program TV Disney Channel na 2017-10-02 – ramówka, emisje - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-09-06].
 19. Program TV Disney Channel na 2017-10-09 – ramówka, emisje - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-09-06].
 20. Program TV Disney Channel na 2017-12-01 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-11-30].
 21. Program TV Disney Channel na 2017-12-04 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-11-30].
 22. Program TV Disney Channel na 2018-01-22 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-12-12].
 23. Program TV Disney Channel na 2018-01-29 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2017-12-12].
 24. Program TV Disney Channel na 2018-02-01 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-01-10].
 25. Program TV Disney Channel na 2018-02-05 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-01-10].
 26. Program TV Disney Channel na 2018-02-12 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-01-10].
 27. Program TV Disney Channel na 2018-03-19 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-02-08].
 28. Program TV Disney Channel na 2018-03-26 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-02-08].
 29. Program TV Disney Channel na 2018-04-23 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-03-06].
 30. Program TV Disney Channel na 2018-04-30 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-03-06].
 31. Disney Channel program TV na 2018-10-29 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-09-29].
 32. Disney Channel program TV na 2019-01-07 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-12-15].
 33. Disney Channel program TV na 2019-01-14 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-12-15].
 34. Disney Channel program TV na 2019-01-21 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-12-15].
 35. Disney Channel program TV na 2019-01-28 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2018-12-15].
 36. Disney Channel program TV na 2019-03-04 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2019-02-03].
 37. Disney Channel program TV na 2019-03-11 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2019-02-03].
 38. Disney Channel program TV na 2019-03-18 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2019-02-03].
 39. Disney Channel program TV na 2019-03-25 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2019-02-03].
 40. Disney Channel program TV na 2019-04-01 – ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info [online], programtv.naziemna.info [dostęp 2019-03-15].
 41. Certificaciones [online], Asociación Mexicana de Productores de Fonogramas y Videogramas, 15 listopada 2018 [dostęp 2020-11-16] (hiszp.).
 42. Złote płyty CD przyznane w 2017 roku [online], ZPAV [dostęp 2020-11-16].