Yakeen: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 197 bajtów ,  12 lat temu
→‎Fabuła: drobne redakcyjne, usunięcie pytań
(→‎Fabuła: drobne redakcyjne, usunięcie pytań)
'''''Yakeen''''' ([[tłumaczenie]] "Wiara") to [[bollywood]]zki [[thriller]] miłosny wyreżyserowany [[2005]] roku przez debiutanta [[Girish Dhamija]]. W rolach głównych [[Arjun Rampal]]i [[Priyanka Chopra]]. Autorem scenariusz jest [[Vikram Bhatt]], reżyser takich filmów jak ''[[Ghulam]]'', ''[[Raaz]]'', ''[[Deewane Huye Pagal]]'' czy ''[[Elaan]]''. To [[remake]] filmu z [[1991]] ''[[Shattered]]''.
==Fabuła==
Simar ([[Priyanka Chopra]]) odzyskawszy w szpitalu przytomność dowiaduje się, że po upadku samochodu w przepaść jej mąż Nikhil ([[Arjun Rampal]]) ma nikłe szanse na przeżycie. Ku jej wielkiej radości lekarzom udaje się wyrwać śmierci jego życie, ale nie pamięć. Nikhil nie pamięta swojej przeszłości, nie wie kim jest, nie rozpoznaje swojej żony. Wszystko wokół niego jest mu obce. Krok po kroku ma dopiero uczyć się rzeczywistości. Pomaga mu w tym czuła, opiekuńcza żona. To ona czyni mu ten świat stopniowo bezpiecznym. Nikhil uczy się zaufania do niej, jej pamięć o ich wspólnej przeszłości zastępuje mu wspomnienia. Poczucie, że pozbawiony pamięci jest nikim, powoli maleje. Nikhil zaczyna wierzyć Simar i światu wokół siebie. Do chwili, gdy wstrząsa nim widok odnalezionych w biurze poufnych dokumentów. Jest wśród nich ...testament wydziedziczający żonę i pozew o rozwód. Co jest prawdą w ich małżeństwie? Słodycz ich teraźniejszości czy gorycz przeszłości? Co było powodem tak drastycznych decyzji Nikhila?
 
Nikhil uczy się zaufania do niej, jej pamięć o ich wspólnej przeszłości zastępuje mu wspomnienia. Poczucie, że pozbawiony pamięci jest nikim, powoli maleje. Nikhil zaczyna wierzyć Simar i światu wokół siebie. Do chwili, gdy wstrząsa nim widok odnalezionych w biurze poufnych dokumentów. Jest wśród nich testament wydziedziczający żonę i pozew o rozwód.
 
==Obsada==

Menu nawigacyjne