Raditude: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 707 bajtów ,  11 lat temu
aktualizacja
(aktualizacja)
(aktualizacja)
}}
 
'''''Raditude''''' to siódmy studyjny album zespołu [[Weezer]]. Będzie to pierwszy album zespołu w którego powstawaniu brali artyści nie będący członkami zespołu. Nagrania wykonane na początku roku zostały wyprodukowane przez [[Jacknife Lee|Jacknife'a Lee]], pozostałe przez [[Butch Walker|Butcha Walkera]]. Wersje demo "I Don't Want To Let You Go" (piosenki z 2005, miała ukazać się na [[Weezer (The Red Album)|poprzednim albumie]]), "Can't Stop Partying" (z 2008) i "The Prettiest Girl In the Whole Wide World" (z 1997, która miała trafić na [[Weezer (The Green Album)|trzeci album zespołu]]) pojawiły się na albumie ''[[Alone II: The Home Recordings of Rivers Cuomo]]''. "Love is The Answer" miało pierwotnie zamykać album ''[[Make_Believe_(album_Weezer)|Make Believe]]'', zespół [[Sugar Ray]] nagrało swoją wersję wydaną w roku 2009. W obecnej, znajdujacej się na ''Raditude'', występują muzycy z Indii. W lipcu zespół zadebiutował piosenki "I'm Your Daddy", "The Girl Got Hot" i "Can't Stop Partying" podczas koncertów w Japonii. 25 sierpnia został wydany pierwszy oficjalny singiel "(If You're Wondering If I Want You To) I Want You To". W "Can't Stop Partying" gościnnie rapuje [[Lil Wayne]], a za dodatkową produkcję tego utworu odpowiedzialny jest producent [[Polow da Don]].
 
== The Weezer Raditude Club ==
13 października serwis [[iTunes]] udostępnił 30. sekundowe fragmenty wszystkich utworów z nadchodzącej płyty, oraz uruchomił opcję ''The Weezer Raditude Club: iTunes Pass'', gdzie za 19.99 dolarów dostępne są po 3 utwory z płyty jak i 3 dodatkowe, ekskluzywne dla tych internetowych wydawnictw. Te dodatkowe utwory to:
* "[[Should I Stay or Should I Go]]" (Mick Jones), w wersji na żywo z tegorocznej trasy.
* "Cold Dark World (Rivers Vocals)", utwór z [[Weezer (The Red Album)|poprzedniego albumu grupy]] w wersji wokalisty Riversa (oryginał śpiewał basista Scott).
* "I Hear Bells"
 
== Lista utworów ==
107

edycji

Menu nawigacyjne