Info Dziennik: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 223 bajty ,  9 lat temu
programy dodatkowe od 3 stycznia
(programy dodatkowe od 3 stycznia)
 
== Formuła programu ==
Każdy program poruszaporuszał 3 tematy. Po każdym z nich odtwarzany jest materiał reporterski, a następnie rozmowa w studiu z zaproszonymi gośćmi (ekspertami w danej dziedzinie). W programie znajduje się krótki skrót informacji tego dnia (oprócz podstawowych tematów) oraz skrót informacji, które wydarzą w dniu następnym. Charakter programu jest dosyć luźny, prowadzący pozwalają sobie na rozmowy ze sobą w luźnej atmosferze, co sprawia, że program jest chętnie oglądany przez telewidzów.
 
== Programy dodatkowe ==
Każdy program porusza 3 tematy. Po każdym z nich odtwarzany jest materiał reporterski, a następnie rozmowa w studiu z zaproszonymi gośćmi (ekspertami w danej dziedzinie). W programie znajduje się krótki skrót informacji tego dnia (oprócz podstawowych tematów) oraz skrót informacji, które wydarzą w dniu następnym. Charakter programu jest dosyć luźny, prowadzący pozwalają sobie na rozmowy ze sobą w luźnej atmosferze, co sprawia, że program jest chętnie oglądany przez telewidzów.
Od 3 stycznia 2011 oprócz programu głównego pojawiły się programy ''Gość Info Dziennika'' i ''Info Dziennik – raport dnia''. Formuła programu głównego zasadniczo pozostała taka sama.
 
== Prowadzący ==
3598

edycji

Menu nawigacyjne